Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
468 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 468 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 Empty . Παρ Φεβ 22, 2013 9:43 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ισμηνη και γω το εχω σκεφτει αυτο για την απαγωγη.δεν εισαι καθολου υπερβολικη τοσα ακουμε..

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ....ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ...ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΣΟ...ΤΟΥΣ ΜΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ.......
ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ....ΙΣΩΣ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ...ΘΑ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ......ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΠΟΧΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΌΜΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ...

????????


Επισκέπτης
Α λεμε και τι θα τα καναμε?? λοιπον εγω θα αγοραζα δεκα κιβωτια με μπουκαλακια απ το φαρμακο που μου χρειαζεται και μου χορηγουν με τα χιλια ζορια (κανει 700 ευρω το μπουκαλακι) ....... και αφου εφτιαχνα το σπιτι και ψωνιζα καποια νορμαλ πραγματα, τα αλλα στην τραπεζα.... παντως αυτο με την απαγωγη δεν ειναι αστειο καθολου.........

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα! flower
Εγω προσωπικά, δεν θα το έλεγα πουθενα - εκτός από την οικογένειά μου (αντε ίσως μόνο στη μανα μου και στη πεθερα μου, με την προυπόθεση να μην το πουν πουθενα.)
Τα λεφτά θα τα χώριζα σε τρία μέρη: Το ένα θα το πηγαίναμε ταξίδια με τον αντρα μου, το δεύτερο επενδύσεις (σπίτια, γή, και μια επιχείρηση που έχουμε στήσει στο κεφάλι μας και μας λείπει μόνο το ρευστο), και τα υπόλοιπα σε πράγματα που ξερουμε ότι θέλουν και χρειάζονται οι δικοί μας άνθρωποι.
Αλλά θα προσπαθούσαμε να το κάνουμε ανώνυμα (αν γινόταν), γιατί ποτέ δεν ξέρεις!!!!!!

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bettoulina έγραψε:οχι οχι οχι ..σε κανεναν.....ουτε στον αντρα μου.....θα λαμβανε μονο τις καρτες μου απτον γυρο του κοσμου που θα κανα!! αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 215994 χθες επαιξα..αλλα που!!!

Καλημέρα!!@
Αυτό μου θυμίζει ένα ανέκδοτο..."Γυναίκα, αν κερδίζαμε στο τζόκερ τι θα έκανες;
Θα σου έπαιρνα τα μισα λεφτα και θα σε χώριζα άντρα μου;
Ε, πάρε τα 7,5 από τα 15 που κέρδισα και τρέχα στη μάνα σου"


Χωρίς πλάκα πάντως και εγώ το έχω σκεφτεί και ας μην παίζω συχνά..Μια φορά το χρόνο και αν...
Θα βοηθούσα τους γονείς μας και τα αδέρφια μας και 2 ή 3 καλούς φίλους.Αν ήξερα και κάποιες οικογένειες με σοβαρό πρόβλημα θα τους έκανα κάποια δωρεά με δικηγόρο για να μην ξέρουν ποιος τους τα έδωσε και τα υπόλοιπα σε επενδύσεις...χμ κάπως έτσι...
Μάλλον πρέπει να αρχίσω να παίζω..

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξέρω αν θα το ανακοίνωνα!!!Στάνταρ όμως θα τους βοηθούσα!!!

????????


Επισκέπτης
Αχ τι ωραίο θεματάκι, όνειρο ζω λεμέέέέ΄!!

Οχι δεν θα το έλεγα σε πολλούς. Αυτά που θα έκανα όμως είναι...(αν κέρδιζα π.χ. 10,000000,00 ευρώ)

1ον)Θα αγόραζα ένα διαμέρισμα για την αδερφή μου, είναι στα ενοίκια.
2ον)Θα άνοιγα λογαριασμό σε κάθε ανιψάκι (4 είναι) και θα έβαζα απο 5000000,00 ευρώ στον καθένα.
3ον)Θα αγόραζα ένα σπίτι για την κολλητή μου, γιατί και αυτή στα ενοίκια είναι με δύο παιδιά, δεν δουλεύει, και έχει κ πρόβλημα υγείας.
4ον) Στην άλλη αδερφή μου, θα αγόραζα ένα σπίτι στην Πράγα, που το θέλει τόσο πολύ.
5ον)Θα άνοιγα ένα κέντρο,περίλθαψεις για τα αδέσποτα ζώα.
6ον)Θα έκανα μία δωρεά στα χωριά sos.
7ο) Τον άντρα μου, και το παιδί μου, μετά, ταξίδια σε όλον τον κόσμο, 3 χρονάκια.

αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 654316 αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 654316 αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 654316 αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 654316 αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 654316 αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 654316 αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 654316 αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 654316 αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 654316 αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 654316 αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 654316

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω θ'αγοραζα ενα σπιτι γιατι βαρεθηκα να μετακομιζω(κ πρεπει να μετακομισω σε λιγους μηνες γιατι δεν χωρανε 2 παιδια στο παιδικο)αρα πρεπει να κερδισω συντομα Very Happy αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 215994 αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 328109
ενα σπτιτι κ στην αδερφη μου που ειναι χωρισμενη με 2 παιδια κ ανεργη κ αυτη κ ο πρωην αντρας της αρα δεν εχει ουτε για διατροφη...κ τα υπολοιπα αδερφια μου κ η πεθερα μου θα επερναν μια καλη βοηθεια οικονομικη αναλογα με το κερδος μου...
οτι περισσευε στην ακρη για μια ωρα αναγκης....

αααακ δεν θα αγχωνομουν με το γελιο το αφεντικο μου που δεν με πληρωνει κ μου βγαζει την παναγια για να παρω εναντι στο ενταντι κλπκλπκλπ/....
αυτα. τσαμπα ειναι τα ονειρα αρα μπορουμε να κανουμε απειρα!!!

????????


Επισκέπτης
DimiKgianni έγραψε:Αχ τι ωραίο θεματάκι, όνειρο ζω λεμέέέέ΄!!

Οχι δεν θα το έλεγα σε πολλούς. Αυτά που θα έκανα όμως είναι...(αν κέρδιζα π.χ. 10,000000,00 ευρώ)

1ον)Θα αγόραζα ένα διαμέρισμα για την αδερφή μου, είναι στα ενοίκια.
2ον)Θα άνοιγα λογαριασμό σε κάθε ανιψάκι (4 είναι) και θα έβαζα απο 5000000,00 ευρώ στον καθένα.
3ον)Θα αγόραζα ένα σπίτι για την κολλητή μου, γιατί και αυτή στα ενοίκια είναι με δύο παιδιά, δεν δουλεύει, και έχει κ πρόβλημα υγείας.
4ον) Στην άλλη αδερφή μου, θα αγόραζα ένα σπίτι στην Πράγα, που το θέλει τόσο πολύ.
5ον)Θα άνοιγα ένα κέντρο,περίλθαψεις για τα αδέσποτα ζώα.
6ον)Θα έκανα μία δωρεά στα χωριά sos.
7ο) Τον άντρα μου, και το παιδί μου, μετά, ταξίδια σε όλον τον κόσμο, 3 χρονάκια.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Η ΔΕ ΣΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΗΨΑΚΙΑ Η ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΤΑ ΜΗΔΕΝΙΚΑ....ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΘΕΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΣΕ ΛΕΩ ΘΕΙΑ???????

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν κερδιζα το τζοκερ δεν νομιζω να το ελεγα πουθενα περα απο την στενη οικογενεια και την κολλητη μου.
θα βοηθουσα σιγουρα το σοι μου θα τους εδινα λεφτα δηλδη σε γονεις αδερφια και θα κοιταζα πρωτα να βοηθησω καποιο ιδρυμα με παιδακια εγκαταλελειμενα.
τα υπολοιπα στην οικογενεια την δικη μου, αλλα δεν ξερω ακριβως τι και πως.

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν πρόκειται να κερδίσω, οπότε γιατί να προβληματίζομαι;
Πάντως θα ήθελα να μπορώ να βοηθήσω κάποιους που έχουν ανάγκη, καθώς και να κάνω κάτι για τα εγκαταλειμενα παιδάκια και τ' αδέσποτα.
Και από τη στιγμή που θα είχα τη δυνατοτητα για ιατρικές εξετάσεις,δυνατότητα πρόσληψης ειδικής παιδαγωγού, νομίζω πως θα υιοθετούσα ένα παιδάκι με ειδικές ανάγκες.
Κατά τα λοιπά θα βοηθούσα όσους μου το ζητούσαν αλλά κάποιους -υποτίθεται- συγγενείς που μου φέρθηκαν απαίσια και τώρα ξαφνικά θα με θυμόντουσαν ουτε ένα ευρώ δε θα δινα! (πως το λεγε ο Ρωμας; είμαι κακιά, ειμαι κακιά) Razz

Nafsi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εννοειτεα!!Θα επαιρνα 4-5 ατομα και θα πηγαινα στα μπουζουκια για 3 ημερες.Ουτε σπιτι δε θα πηγαινα.

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιατι ρωτάς;;; Μπας και τα κερδισες και μας το φερνεις απ´εξω - απ´εξω;;;
Και εγω φιλη σου ειμαι... Μην με ξεχασεις ε;;;
Ειμαστε και στην ιδια ομάδα με τις δίαιτες μας... Με θυμηθηκες;

Σοβαρά τωρα... Να σου πω την αληθεια θα βοηθουσα τους συγγενείς μου πρώτου βαθμού που ξερω ποσο πολυ τα εχουν ανάγκη,γονείς και αδέρφια και κουνιαδια δηλαδη. τους άλλους οχι... Μονο οποιοι εχουν πολυ ανάγκη... Γιατι ειναι παρα πολλοί και θα ειναι αδικία να κανω διακρίσεις , αν τους βοηθήσω ολους εμενα δεν θα μου μείνει τιποτα όσα και να εχω...
Θα προσπαθήσω να μην μαθει κανεις τιποτα απλα ο άντρας μου μονο με πανό δεν θα κυκλοφορεί απο τη χαρα του ο καιμενος !!!!

Lia21

Lia21
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αν εγω κέρδιζα τι θα έκανα;

Θα έχτιζα ένα σπίτι δίπλα στην θάλασσα και θα παραχωρουσα το δικό μου στην πεθερα μου για να φύγει απ το ενοίκιο (θα της πλήρωνα και κάτι λίγα που χρωστάει ).θα έβαζα χρήματα για σπουδές στα ανιψιά μου στην τράπεζα .
Θα έδινα του μπαμπα μου να φτιάξει επιτέλους τον κήπο του όπως τον έχει ονειρευτεί και θα του αγοράζα και ένα άλογο που έχει όνειρο ζωής ( δεν έχει κανένα χρέος πουθενά οπότε μάλλον εκτός απο αυτο δεν χρειάζεται τπτ άλλο)
Θα έβαζα ένα σεβαστό πόσο κλειστό στην τράπεζα για τον γιο μου
Και μετα θα έπερνα τον άντρα μου και δυο ζευγάρια κολλητούς μας για ένα τρελό ταξίδι

Αχ όνειρο !!!!!!!!!

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
didumomama έγραψε:
bettoulina έγραψε:οχι οχι οχι ..σε κανεναν.....ουτε στον αντρα μου.....θα λαμβανε μονο τις καρτες μου απτον γυρο του κοσμου που θα κανα!! αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 215994 χθες επαιξα..αλλα που!!!

Καλημέρα!!@
Αυτό μου θυμίζει ένα ανέκδοτο..."Γυναίκα, αν κερδίζαμε στο τζόκερ τι θα έκανες;
Θα σου έπαιρνα τα μισα λεφτα και θα σε χώριζα άντρα μου;
Ε, πάρε τα 7,5 από τα 15 που κέρδισα και τρέχα στη μάνα σου"


Χωρίς πλάκα πάντως και εγώ το έχω σκεφτεί και ας μην παίζω συχνά..Μια φορά το χρόνο και αν...
Θα βοηθούσα τους γονείς μας και τα αδέρφια μας και 2 ή 3 καλούς φίλους.Αν ήξερα και κάποιες οικογένειες με σοβαρό πρόβλημα θα τους έκανα κάποια δωρεά με δικηγόρο για να μην ξέρουν ποιος τους τα έδωσε και τα υπόλοιπα σε επενδύσεις...χμ κάπως έτσι...
Μάλλον πρέπει να αρχίσω να παίζω..


xaxaxa...didumomama...m ekanes kai gelasa!!.... αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 654316

41αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 Empty . Κυρ Φεβ 24, 2013 12:17 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντως εγω που το εχω συζητησει με τον αντρα μου ο οποιος λεει οτι δεν θα το πουμε πουθενα απο φιλους παρα μονο σε οικογενεια,γιατι λεει και φοβαται για το μωρο και ειναι προκληση,δημιουργεις λεει ζηλιες κτλ.εγω του λεω οτι τι θα γινει,θα λεμε μια ζωη ψεματα στους φιλους μας?γιατι θα αλλαξουμε καποια πραγματα,σπιτι αμαξι κτλ.πως θα τα δικαιολογησουμε?λεει οτι ολο και κατι θα βρουμε να πουμε.επειτα διαφωνει με την ανωνυμη βοηθεια σε φιλους.εγω θα ηθελα να βοηθησω με σημαντικα ποσα ενω αυτος οχι.λεει ειμαι υπερβολικη και τα βλεπω πιο ρομαντικα.γιαυτο ανοιξα το θεμα για να παρω αποψεις.

????????


Επισκέπτης
κριστυ μου επειδη βλεπω υπαρχει διχογνωμια στο αντρογυνο για να μη στεναχωριεστε αμα κερδισετε μας τα δινεις εμας να τα τακτοποιησουμε δεοντως???????Very Happy:D:D

43αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 Empty . Κυρ Φεβ 24, 2013 1:44 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχααχα στελλα θα την σκεφτω σοβαρα την προταση σου!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κερδίστε το εσείς πρώτα και βλέπετε μετά τι θα κάνετε Smile

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΧΡΗΜΑ Ο ΒΗΧΑΣ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΣ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝ ΕΙΔΗΣΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΓΚΗ !!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τι ωραιο θεμα!ναι παντου θα το ελεγα.θα βοηθουσα γονεις αδερφια φιλους θα εκανα και για μας κατι αλλα δεν θα εμενε ευρω!!!!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας! και γω θα το ελεγα παντου!!
και οποιος χρειαζοταν κατι θα του το επαιρνα χωρις καν να περιμενω να το ζητησει!!
Φιλιτσακι μου εσυ παντως κρατα κατι!
Δε μεγαλωνουν ευκολα ΤΕΣΣΕΡΑ παιδια!! αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 654316 αν κερδιζατε το τζοκερ θα το λεγατε σε φιλους? - Σελίδα 2 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις