Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://newspolis.gr/All-Categories/Roi-eidisewn2/%CE%88xete-anarwththei-pote-giati-ta-paidia-pou-kratoun-oi-zhtianes-koimountai-sunexws.htm


Αφιερωστε 2-3 λεπτα να διαβασετε το θεμα. Μεχρι που πια θα φτασει η εκμεταλλευση-κακοποιηση των παιδιων!!!

????????


Επισκέπτης
Καλημερα.Το ιδιο αρθρο δημοσιευσαμε.Σοκαριστικο,ε...Σβηνω το δικο μου post.

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
my angel έγραψε:Καλημερα.Το ιδιο αρθρο δημοσιευσαμε.Σοκαριστικο,ε...Σβηνω το δικο μου post.


Καλημερα, συγνωμη δεν το ειδα οτι το ειχες δημοσιευσει και εσυ!!!Απιστευτο εεε!!!Καλα κανω εγω και δεν δινω χρηματα, οσο και να σπαραζει η ψυχη μου και στα παιδακια ακομα γιατι ξερω οτι ειναι θυματα μιας καλολαδομενης μηχανης εκμεταλλευσης!!!Δεν ντρεπονται λεω εγω!!!

mariaf81

mariaf81
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ!! Twisted Evil Twisted Evil ΜΠΡΑΒΩ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΛΑΤΕ

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ μόλις το διάβασα στο φβ ,
μακάρι να είναι ψέμα, απλά ένα ακόμα άρθρο και απο την άλλη ο κόσμος είναι τόσο απάνθρωπος και αδίστακτος που ήμαστε ικανοί για τα πάντα.

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ παναγια μου!!!δεν ξερω τι να πω!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγκλονιστικό!!!!!!Πόσο αδίστακτοι μπορεί να είναι κάποιοι;;;;;;Δεν ξέρω τι να πω πραγματικά!

????????


Επισκέπτης
..........................



Έχει επεξεργασθεί από τον/την my angel στις Τετ Μαρ 20, 2013 4:25 am, 1 φορά

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποππάκι μου μπράβο που το πόσταρες!!!!!!!

Το έστειλα αμέσως στη μητέρα μου που συνεχώς διαφωνούσαμε σε αυτό το θέμα γιατί πάντα λυπόταν κι έδινε χρήματα λέγοντας μου ,πως λυπόταν τη μητέρα αυτή γιατί δεν είχε χρήματα να πάρει γάλα στο παιδί της!!!! Mad Mad Mad Mad Mad

Με πήρε τηλ. αμέσως συγκλονισμένη και σοκαρισμένη και με ρωτούσες πως μπορούσε να το προωθήσει για να το μάθουν κι άλλοι και να μην ξαναγίνει κανείς πελάτης αυτού του εγκλήματος που γίνεται εις βάρος αθώων ψυχών!

Κάτι καταφέραμε!!!!
Σίγουρα έναν πελάτη λιγότερο!!!

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μόλις το διάβασα και με πήραν τα κλάματα
Δεν έδινα ποτέ χρήματα σε κανέναν αλλά δεν πίστευα ότι η ταινία slum dog mi;llionaire θα ήταν και στην ελλάδα αληθινη!!!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δυστυχως δεν υπαρχει πιο αδιστακτο και αιμοβορο ζωο απο τον ανθρωπο!!!!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sad

Anna - mana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poppaki έγραψε:Δυστυχως δεν υπαρχει πιο αδιστακτο και αιμοβορο ζωο απο τον ανθρωπο!!!!


Συμφωνώ αλλά ας μη θίγουμε τα ζώα συγκρίνοντάς τα με τον άνθρωπο... Τα ζώα σκοτώνουν με λόγο... συνήθως για την επιβίωση ή έστω ακολουθώντας αρχέγονα ένστικτα... Ο άνθρωπος για το χρήμα...

vicky81

vicky81
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω παντως την επομενη φορα που θα δω κατι τετοιο ζητιανα με μωρακι (και βλεπω που και που) θα παρω κατευθειαν στο χαμογελο του παιδιου για καταγγελια και αυτο πρεπει να κανουμε ολοι!ειναι απιστευτο πως εκθετουν βρεφη και παιδακια στο κρυο και στις κακουχιες...υπαρχουν ιδρυματα και ουρα ανθρωπων που θελουν να υιοθετησουν...οσο περναει απο το χερι μας κοριτσια πρεπει να κανουμε καταγγελιες στο 1056

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΡΙΝ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ FB ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΑ ΑΜΕΣΩΣ.ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΖΗΤΙΑΝΑ ΜΕ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΕΡΝΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΟΝΤΩΣ ΚΟΙΜΑΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΟΝ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ,ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ.ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΠΑΝΤΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΑΝΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΨΩΜΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΛΥΠΟΜΟΥΝΑ.ΝΤΡΟΠΗ...

foteinoula


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Το είδα κι εγώ το άρθρο και σοκαρίστηκα. δεν το χωράει ο νούς μου ότι μπορεί να κάνουν κάτι τέτοιο σε μιρκά παιδάκια. Και το χειρότερο είναι ότι δεν τους πιάνει κανείς. Υπάρχει η αστυνόμι, η ΔΙΑΣ, η δημοτική αστυνομία. Δεν μπορεί κάποιος να πάρει αυτό το παιδί από τα χέρια τους; Τα παιδάκια από τα φανάρια επιτέλους τα πήραν (που χάθηκαν όμως δεν ξέρουμε δυστυχώς) αυτά εδώ δεν μπορούν να τα πάρουν; Δεν ξαναδίνω δεκάρα σε τέτοιες τύπισσες.

vicky81 έγραψε:εγω παντως την επομενη φορα που θα δω κατι τετοιο ζητιανα με μωρακι (και βλεπω που και που) θα παρω κατευθειαν στο χαμογελο του παιδιου για καταγγελια και αυτο πρεπει να κανουμε ολοι!ειναι απιστευτο πως εκθετουν βρεφη και παιδακια στο κρυο και στις κακουχιες...υπαρχουν ιδρυματα και ουρα ανθρωπων που θελουν να υιοθετησουν...οσο περναει απο το χερι μας κοριτσια πρεπει να κανουμε καταγγελιες στο 1056

Αν καλέσουμε θα κινηθούν; Αποθηκευσα το νούμερο σε περιπτωση που δω κάποια "μανούλα" με το "μωρό της".

vicky81

vicky81
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΑ ΔΡΑΣΕΙ Η ΟΧΙ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ...ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΤΟΥ ΝΑ ΔΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΡΕΣΒΕΥΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕς ΣΤΟ ΚΡΥΟ Κ ΥΠΟ ΕΠΙΡΡΕΙΑ ΟΥΣΙΩΝ Η ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ...ΚΑΜΙΑ {ΜΑΝΑ}ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕΡΝΕΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΤΗΝ ΖΗΤΙΑΝΙΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ

thekla


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σήμερα μου εστάλει ένα βίντεο από τοπικό κανάλι της Κρήτης με ένα ρεπορτάζ με αφορμή το άρθρο..
https://www.youtube.com/watch?v=60YEzJYbRR8

Καταλαβαίνεις πολλά!

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτα τα παιδακια τα εχω δει σχεδον ολα μιας κ δουλευα σε ενα κεντρικο καφε κ ερχοταν για "δουλεια-δουλια"...ηταν ενα κοριτσακι που το ειχα απο λιγο πιο κοντα...ξερετε τι μου ειχε πει??

αν δεν παω σπιτι καθε μεσημερι 20€ δεν μου βαζουν φαγητο να φαω....ενα κοριτσακι τοτε 6-7χρ...κ φυσικα το ωραριο του δεν σταματουσε το μεσημερι αλλα κ βραδυνη που δουλευα 11*30 ωρα το κοριτσακι ηταν εξω......

αλλες φορες εβλεπα τα παιδια κ πηγαιναν οτι μαζευαν στους "γονεις" που καθοντουσαν 200μ πιο περα πινοντας μπυρες κ ξαναγυρναγαν για να συνεχισουν...

ποσες φορες τους εφτιαχνα τοστ να φανε γιατι πεινουσαν κ αν τους εδεινα λεφτα να αγορασουν φαγητο τους τα αρπαζαν..... εχω φρικαρει με αυτο το θεμα...ποση εκμεταλευση πια.....ποση....... Mad Mad Mad Mad

ειναι τοσο επιθετικα οταν τους πεις να φυγουν κ τοσο επιμμονα....για τα 0,50 που θα τους δωσει καποιος...ενα κοριτσακι θυμαμαι εφτυνε οταν την διωχναμε απο το μαγαζι....

thekla


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τί συγκλονιστικό.. Crying or Very sad Ταλαιπωρημένες ψυχούλες.. Τους έχουν κλέψει την αθωότητάς τους! Σκεφτειτε καλα πριν δωσετε τον οβολο σας!!! 534787

karlinaki

karlinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Το είδα κ εγώ στο φβ το άρθρο αυτο..και αμέσως μου ήρθε στο μυαλό μία γυναίκα που έβλεπα όταν δούλευα ακόμα, πριν 1,5 χρόνο και πέρναγα με το αμάξι μου κάτω απο μία γέφυρα στον Ασπρόπυργο με φανάρια κ είχε συνέχεια στην αγκαλιά της ένα μωρό ούτε χρονιάρικο.Δεν φαινόταν καλά, αλλά απο το λίγο που διέκρινες φαινόταν πως ήταν γύρω στους 8-9 μήνες. Όταν λοιπόν διάβασα το άρθρο μου ήρθε στο μυαλό η εικόνα και σκέφτκα πως πραγματικά το μωρό 3 χρόνια που πέρναγα απο εκεί επι καθημερινής βάσης,δεν κουνιόταν,το είχε συνέχεια ξαπλωμένο και τυλιγμένο σε μια κουβέρτα. Ποτέ μου δεν της είχα δώσει λεφτά,την λυπόμουν,και ούτε μου είχε περάσει απο το μυαλό οτι όλο αυτό ήταν οργανωμένο κ πως μπορεί να μην είναι δικό της παιδι...Αλλά δεν δεχόμουν με τίποτα το οτι το έβγαζε έξω μέσα στο κρύο και την βροχή,μέσα στα καυσαέρια κ στην ταλαιπωρία. Με εξόργιζε αυτό.
Αλλά είναι ακόμα χειρότερα τα πράγματα,ούτε να διανοηθώ δεν μπορώ τέτοιο πράγμα.
Κ το χειρότερο κανείς δν κάνει τίποτα...

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι απλα απανθρωπο δεν εχω λογια εχω σοκκαριστει Twisted Evil

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟρίτσια καλημερα,
Προχθές είχα πάει σουπερμάρκετ με τον άντρα μου, και απ έξω ήταν ένα τσιγκανάκι 6 -7 χρονών και είχε στην αγγαλιά του ένα μωρό 1,5 χρονών πρείπου και ζητιάνευε.

Το μωρό κοιμόταν. Ήτθε και μας ζήτησε λεφτα για να αγοράσει πάνες, και έκανε μια βίαιη κίνηση για να σηκώσει το μωρό και να το ξεβρακώσει, για να μας δείξει ότι δεν φορούσε πάνες.

Λοιπόν το μωρό που κοιμόταν όλη εκείνη την ώρα δεν ξύπνησε όυτε τότε που το ταρακούνησε βίαια!!!!

Ήμασταν έτοιμοι να του αγοράσουμε κάτι, αλλά θυμηθήκαμε το άρθρο για τη σπείρα, και δεν το κάναμε. Το καημένο το μωρο!!

Anna - mana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
JELLYFISH έγραψε:ΚΟρίτσια καλημερα,
Προχθές είχα πάει σουπερμάρκετ με τον άντρα μου, και απ έξω ήταν ένα τσιγκανάκι 6 -7 χρονών και είχε στην αγγαλιά του ένα μωρό 1,5 χρονών πρείπου και ζητιάνευε.

Το μωρό κοιμόταν. Ήτθε και μας ζήτησε λεφτα για να αγοράσει πάνες, και έκανε μια βίαιη κίνηση για να σηκώσει το μωρό και να το ξεβρακώσει, για να μας δείξει ότι δεν φορούσε πάνες.

Λοιπόν το μωρό που κοιμόταν όλη εκείνη την ώρα δεν ξύπνησε όυτε τότε που το ταρακούνησε βίαια!!!!

Ήμασταν έτοιμοι να του αγοράσουμε κάτι, αλλά θυμηθήκαμε το άρθρο για τη σπείρα, και δεν το κάναμε. Το καημένο το μωρο!!



Καλημέρα!
Φυσικά καλά κάνατε, αλλά νομίζω πως θα έπρεπε να επιμείνετε στο θέμα του μωρού... Να δείτε αν θα ξυπνούσε... Κι αν όχι να καλέσετε την αστυνομία... Σε αυτή την περίπτωση ήταν εκμετάλλευση και κακοποίηση δύο παιδιών. Μην παρεξηγηθώ, σε καμία περίπτωση δεν κάνω κήρυγμα. Και εγώ μέχρι τώρα λυπόμουν και έλεγα "πω πω τα καημένα, κοιμούνται από την πείνα" και συνήθως όλο και κάτι έδινα. Μετά από αυτό το άρθρο όμως, θα παρατηρώ λίγο το παιδί και θα καλώ την αστυνομία ή το χαμόγελο του παιδιού, ακόμα και αν δεν είμαι σίγουρη.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις