Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 39, 40, 41

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 41]

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ωραια αν βρεις κατι, περιπενω νεα σου. Ευχαριστω.

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lamara έγραψε:Κορίτσια μου γλυκά καλημέρα... Very Happy γύρισα απο την εξέταση που πήγα να κάνω (καμπύλη) Mad κ μόλις έμαθα ότι όλα είναι καλά  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 41 215994 . Πείτε μου σας παρακαλώ πως ήπιατε αυτό το πράγμα που λέγεται γλυκόζη Mad Mad Mad ??? το ήπια μια φορά.. κ λεω στην αρχή οκ.. μια χαρα είναι, μέχρι να το τελειώσω όλο είδα κ έπαθα  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 41 679259 . Πως την ήπιατε 3 φορες??? Μπράβο σας!!!!!!! Νύσταζα, ζαλιζόμουνα, ανακατευόμουνα .. χαλιαααααααα!
Δεν θέλω να ξανα δω γλυκό μπροστά μου. Εχω κάνει ενα πικρό καφε κ το απολαμβάνω.

μπραβο που ειναι μια χαρα η καμπυλη σου Very Happy και εγω αυτο επαθα και ηπια 100γρ δλδ 2 ποτηρια πλαστικα του νερου μπλιαχ και να φανταστεις που εγω ετρωγα καθε απογευμα γλυκο τωρα δεν τρωω

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
επειδη δεν καταλαβα το καροτσι ειναι 15 κιλα;

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
yianna76 έγραψε:
Lamara έγραψε:Κορίτσια μου γλυκά καλημέρα... Very Happy γύρισα απο την εξέταση που πήγα να κάνω (καμπύλη) Mad κ μόλις έμαθα ότι όλα είναι καλά  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 41 215994 . Πείτε μου σας παρακαλώ πως ήπιατε αυτό το πράγμα που λέγεται γλυκόζη Mad Mad Mad ??? το ήπια μια φορά.. κ λεω στην αρχή οκ.. μια χαρα είναι, μέχρι να το τελειώσω όλο είδα κ έπαθα  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 41 679259 . Πως την ήπιατε 3 φορες??? Μπράβο σας!!!!!!! Νύσταζα, ζαλιζόμουνα, ανακατευόμουνα .. χαλιαααααααα!
Δεν θέλω να ξανα δω γλυκό μπροστά μου. Εχω κάνει ενα πικρό καφε κ το απολαμβάνω.

μπραβο που ειναι μια χαρα η καμπυλη σου Very Happy και εγω αυτο επαθα και ηπια 100γρ δλδ 2 ποτηρια πλαστικα του νερου μπλιαχ και να φανταστεις που εγω ετρωγα καθε απογευμα γλυκο τωρα δεν τρωω

Να'σαι καλά Γιάννα μου.
2 κ όλας? ωχ Παναγια μου. Που να φας μετα απο αυτό γλυκο?? Μακριαααααααααα

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
chrisbi έγραψε:koritsia kalispera!!!kali sarakosti!!!eleipa to dihmero,marathona sta petherika!twra molis katafera na diavasw ola osa eginan.kali epityxia se oses exoun kampyli aftes tis meres.emeis pigame simera giatro k o mpompos mas einai megaloutsikos,1240g(27+3meres).na sas pw twra poso tha mas paei i genna.o giatros 1000 k maieythrio(elena)se lux monoklino 500evrw.

Καλημέρα κορίτσια! Ρε το σκέφτομαι ξανά και ξανά! 1400 ο δικος μου, +100-150 η μαία του, 1100 το ΡΕΑ, σύνολο πες 2600 χωρίς τις εξετάσεις του μωρού σε τρίκλινο στο ΡΕΑ.
Εντάξει, και οι επισκέψεις μέσα.
Θα σκάσω, όσο σκέφτομαι ότι μπορώ να ξεμπερδέψω με 1000 λιγότερα.... 1000 δεν βγάζω σε έναν μήνα τόσο που παιδεύομαι!
Chrisbi κι εμένα τόσα θα μου πάρει αν πάω σ'αυτόν; πόσο σου παίρνει επίσκεψη;;; Μου στέλνεις τα στοιχεία του με πμ μην μας πουν για διαφήμιση;;;
Ως τώρα του έχω δώσει 420 προκαταβολή. Κάθε μήνα του δίνω 70 και θα τα αφαιρέσει απ' το τέλος.

sevi88


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κοριτσια πως ειστε σημερα?σημερα εχει ωραιο ανοιξιατικο καιρο εδω θα βγω σε λἰγο μια βολτουλα να κανω κ μερικα ψωνια.βρε κοριτσια εχετε κανει αγορες μεσω ιντερνετ?βρηκα ενα τουρκικο site εχει ωραια πραγματακια λεω να ψωνισω μερικα απο εδω οχι το καροτσι κ τα βασικα αλλα μικροπραγματα.http://www.butikbebe.com/home.aspx?do=sucreg αυτο ειναι το site

sevi88


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
HappyMama έγραψε:
chrisbi έγραψε:koritsia kalispera!!!kali sarakosti!!!eleipa to dihmero,marathona sta petherika!twra molis katafera na diavasw ola osa eginan.kali epityxia se oses exoun kampyli aftes tis meres.emeis pigame simera giatro k o mpompos mas einai megaloutsikos,1240g(27+3meres).na sas pw twra poso tha mas paei i genna.o giatros 1000 k maieythrio(elena)se lux monoklino 500evrw.

Καλημέρα κορίτσια! Ρε το σκέφτομαι ξανά και ξανά! 1400 ο δικος μου, +100-150 η μαία του, 1100 το ΡΕΑ, σύνολο πες 2600 χωρίς τις εξετάσεις του μωρού σε τρίκλινο στο ΡΕΑ.
Εντάξει, και οι επισκέψεις μέσα.
Θα σκάσω, όσο σκέφτομαι ότι μπορώ να ξεμπερδέψω με 1000 λιγότερα.... 1000 δεν βγάζω σε έναν μήνα τόσο που παιδεύομαι!
Chrisbi κι εμένα τόσα θα μου πάρει αν πάω σ'αυτόν; πόσο σου παίρνει επίσκεψη;;; Μου στέλνεις τα στοιχεία του με πμ μην μας πουν για διαφήμιση;;;
Ως τώρα του έχω δώσει 420 προκαταβολή. Κάθε μήνα του δίνω 70 και θα τα αφαιρέσει απ' το τέλος.
happy mama κατι παρομοιο σκεφτομαι κ εγω τελευταια αν γεννησω εδω σε δημοσιο δεν πληρωνουμε τιποτα και σε ιδιωτικο πληρωνουμε 50% επισης δεν πληρωνεις τον γιατρο εδω,στα μαιευτηρια μου ειπαν οτι καθεσαι μονο μια μερα δηλαδη μπαινεις να γεννησεις κ την επομενη βγαινεις!γινεται αυτο βρε κοριτσια?καθως επισης ο γιατρος δεν ειναι διπλα σου αλλα μονο οταν υπαρχει προβλημα ολη την δουλεια την κανουν οι μαιες!για τα παραπανω διαλεγω ελλαδα θα μας μαδησουν βεβαια αλλα τι να κανω ειναι κ η πρωτη φορα

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω κοριτσια αμα πηγαινα σε δημοσιο θα πηγαινα απο την αρχη για να με παρακολουθαγε τωρα στα μισα της εγκυμοσυνης να παω αλλου; δεν μπορω να το κανω.Και πανω απολλα ειναι να εχεις εμπιστοσυνη στον γιατρο σου

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
http://www.mitrikosthilasmos.com/2010/08/blog-post_5034.html

Δείτε γιατί πρέπει το μωράκι μόλις γεννηθεί μα πάει στη μαμα΄του...

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω κοριτσια αμα πηγαινα σε δημοσιο θα πηγαινα απο την αρχη για να με παρακολουθαγε τωρα στα μισα της εγκυμοσυνης να παω αλλου; δεν μπορω να το κανω.Και πανω απολλα ειναι να εχεις εμπιστοσυνη στον γιατρο σου

myAngels

myAngels
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
yianna76 έγραψε:Εγω κοριτσια αμα πηγαινα σε δημοσιο θα πηγαινα απο την αρχη για να με παρακολουθαγε τωρα στα μισα της εγκυμοσυνης να παω αλλου; δεν μπορω να το κανω.Και πανω απολλα ειναι να εχεις εμπιστοσυνη στον γιατρο σου
Καλημέρα κορίτσια!!!
κι εγώ το σκεφτόμουνα να πάω σε δημόσιο, λόγω οικονομικών, αλλά φοβάμαι να αλλάξω γιατρό, ποιον να εμπιστευτείς?? και θα σε προσέξει??

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
myAngels έγραψε:
yianna76 έγραψε:Εγω κοριτσια αμα πηγαινα σε δημοσιο θα πηγαινα απο την αρχη για να με παρακολουθαγε τωρα στα μισα της εγκυμοσυνης να παω αλλου; δεν μπορω να το κανω.Και πανω απολλα ειναι να εχεις εμπιστοσυνη στον γιατρο σου
Καλημέρα κορίτσια!!!
κι εγώ το σκεφτόμουνα να πάω σε δημόσιο, λόγω οικονομικών, αλλά φοβάμαι να αλλάξω γιατρό, ποιον να εμπιστευτείς?? και θα σε προσέξει??

γιαυτο ειπα και εγω πρεπει απο την αρχη να σε παρακολουθει οχι σε προχορημενη εγκυμοσυνη.

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
myAngels έγραψε:
yianna76 έγραψε:Εγω κοριτσια αμα πηγαινα σε δημοσιο θα πηγαινα απο την αρχη για να με παρακολουθαγε τωρα στα μισα της εγκυμοσυνης να παω αλλου; δεν μπορω να το κανω.Και πανω απολλα ειναι να εχεις εμπιστοσυνη στον γιατρο σου
Καλημέρα κορίτσια!!!
κι εγώ το σκεφτόμουνα να πάω σε δημόσιο, λόγω οικονομικών, αλλά φοβάμαι να αλλάξω γιατρό, ποιον να εμπιστευτείς?? και θα σε προσέξει??

Κορίτσια εγώ το λέω: με ραντεβού θα πάω, εύκολη περίπτωση είμαι. 1000 ευρώ παραπάνω για το τίποτα είναι πολλά και οσο για εμπιστοσύνη; μ'αυτά που τράβηξα στην πρώτη γέννα δεν έχω πουθενά τυφλή εμπιστοσύνη έτσι κι αλλιώς. Είμαι τρομερά επιφυλακτική.

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν ειχε γεννησει καμια γνωστη σου σε δημοσιο;Εγω προσωπικα δεν θα πηγαινα σε δημοσιο μονο αμα ηταν εκει ο γιατρος μου το παρολου που ξερω οτι ειναι δυσκολη εποχη

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
yianna76 έγραψε:δεν ειχε γεννησει καμια γνωστη σου σε δημοσιο;Εγω προσωπικα δεν θα πηγαινα σε δημοσιο μονο αμα ηταν εκει ο γιατρος μου το παρολου που ξερω οτι ειναι δυσκολη εποχη

Ναι, η κολλητή μου, σε λουξ δωμάτιο κι αυτή με τις καλύτερες εντυπώσεις απ' το έλενα.
Εγώ στο Λητώ πέρασα "τραγικά" και ίσως γιαυτό δε με τρομάζει τίποτα.

MARAKI1984 KRITI

MARAKI1984 KRITI
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.....ΕΓΩ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ....ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕ ΚΟΥΚΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΒΡΩΜΕΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ...ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ....ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΣΕ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΥΝ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΟΔΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΥΤΥΧΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΙΚΛΙΝΟ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ.....

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HappyMama έγραψε:
yianna76 έγραψε:δεν ειχε γεννησει καμια γνωστη σου σε δημοσιο;Εγω προσωπικα δεν θα πηγαινα σε δημοσιο μονο αμα ηταν εκει ο γιατρος μου το παρολου που ξερω οτι ειναι δυσκολη εποχη

Ναι, η κολλητή μου, σε λουξ δωμάτιο κι αυτή με τις καλύτερες εντυπώσεις απ' το έλενα.
Εγώ στο Λητώ πέρασα "τραγικά" και ίσως γιαυτό δε με τρομάζει τίποτα.

πως και δεν πηγες σε αυτον τον γιατρο;

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
yianna76 έγραψε:
πως και δεν πηγες σε αυτον τον γιατρο;

Είναι πολύ ακριβός, της είχε πάρει 3000 ευρώ το 2005. Είναι πολύ γέρος, δεν έχει υπέρηχους στο ιατρείο του και ούτε κάνει επισκληρίδιο - δεν υπάρχει περίπτωση.
Ολα αυτά θέλω να τα ρωτήσω τώρα στην chrisbi.

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια κι απο'μενα.Μηπως πρεπει να ανοιξουμε καινουρια ομαδα?Δεν κλειδωνει το θεμαστις 1000 δημοσιευσεις?
Τελοσπαντων βλεπω οτι συζητατε για τις τιμες.Εμας ο γιατρος θα μας παρει 1200 ειτε φυσιολογικα ειτε καισαρικη και επισκεψη δεν εχω πληρωσει(μονο αυχεν.διαφανεια κ β' επιπεδου)Τωρα για το δωματιο στην κλινικη δεν εχουμ αποφασισει ακομα.Σκεφτομαστε το μονοκλινο γιατι ειναι μακρια απο το σπιτι κ την πολη μας κ τα χρηματα ειναι 1450(με ΕΟΠΥΥ) αν παμε σε δικλινο η τρικλινο πεφτει εννοειται η τιμη κ επισης ειναι +200 ευρω η επισκληριδιος

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
α σωστα παλι θα κλεισει...εγω κοριτσια μου στις 30 εβδομαδες θα αλλαξω γιατρο δεν γινεται διαφορετικα οπως κ στο πρωτο εκανα το ιδιο πεφτει παλι μεταθεση καθομαι στον τοπο που μενουμε κ μετα 28-30 εβδομαδων το πολυ με ζητησε να ειμαι πανω στην πατριδα μου για να με παρακολουθει εκεινος κ ολα μια χαρα στην ορεστιαδα τον εμπιστευομαι τρελα για την γεννα αφου εχουμε περασει ηδη μια κ εδω αυτη που παω ειναι παρα πολυ καλη κ απλως κανω τις καθιερομενες επισκεψεις ολα γινονται αγχος να μην υπαρχει μονο

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ποια θα ανοιξει μην το κανουμε ολες μαζι;

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
στα 52 κλεινει μονο του;

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να ανοίξω;;

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι ανοιξε

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 39, 40, 41

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις