Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ αθηναιες σας ζηλευω ποσα πραγματα εχετε να δειτε κ να μαθετε... Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυριο το πρωί θα κλείσω στον ενδοκρινολόγο γιατί τώρα δεν τον βρίσκω...Όταν πάω κ μου πεί τι κ πώς θα σας ενημερώσω...Κ τι πρέπει να τρώω...Αν κ για τα περισσότερα ξέρω τι περίπου θα μου πεί...όλα καλά θα πάνε το πιστεύω κ το εύχομαι για όλες μας!!! Very Happy

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art25kar έγραψε:Δήμητρα μην αγχώνεσε...
Αν κρατάς σταθερό βάρος και γυμνάζεσαι μειώνεις πολύ τις πιθανότητες να πάθεις διαβήτη μεγαλώνωντας..

και εμένα έχουν όλοι μα όλοι οι συγγενείς μου αλλά έκανα εξέταση πριν την εγκυμοσύνη και δεν έχω τπτ
Τώρα που είσαι έγκυος δεν μπορείς να δεις για προδιάθεση

Το καλύτερο είναι να πας σε ειδικό όπως σου είπε η γιατρός σου....
Ούτως η άλλως θέλω να κάνω διατροφή κ φυσικά κ γυμναστική,πριν την εγκυμοσύνη έχασα 10 κιλά με διατροφή!!Αλλά τώρα είπα έγκυος είμαι να φάω κ λίγο ψωμί κ λίγο γλυκό...Ε που να έτρωγα κ σαν γουρούνα...Τώρα από δω κ πέρα όλα με μέτρο κ με προσοχή..

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ε κοριτσια μια ωρα εψαχνα στο προηγουμενο ποστ που να στειλω μειλ για δειγματα τα βρηκα ομως...ποσες περασανε κ δεν ξανα ηρθαν χαμος αν συνεχιζαν δεν θα βγαζαμε ακρη τι λεμε....

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria-eva έγραψε:ε κοριτσια μια ωρα εψαχνα στο προηγουμενο ποστ που να στειλω μειλ για δειγματα τα βρηκα ομως...ποσες περασανε κ δεν ξανα ηρθαν χαμος αν συνεχιζαν δεν θα βγαζαμε ακρη τι λεμε....

αμα το ελεγες το εχω εγω αποθηκευση και θα στο εδεινα

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω παντως ξερω οτι οταν συμπληρωσεις την 27η βδομαδα μπαινεις στον 7ο και στο 3ο τριμηνο.Δες εδω:
http://www.123baby.me/weekbyweek.html

http://www.pampers.gr/%CE%B5%CE%B3%CE%BA%CF%85%CE%BC%CE%BF%CF%83%CF%8D%CE%BD%CE%B7/%CF%84%CF%81%CE%AF%CF%84%CE%BF-%CF%84%CF%81%CE%AF%CE%BC%CE%B7%CE%BD%CE%BF

Κι εγω το σκεφτομαι με την καμπυλη θα την κανω Δευτερα-Τριτη μαλλον,τη μεγαλη και θα κανω και αλλες εξετασεις μαζι αιματος,ουρων και τετοια.
Γυμναζεστε γενικα καθολου?Και τωρα στην εγκυμοσυνη?

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω δεν γυμναζομαι Rolling Eyes

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγκυούλες τι μου κάνετε?
Μα πόσα θέματα έχετε αναλύσει Shocked Very Happy .Τα διάβασα όλα!
εγώ όλο και βαραίνω... η μέση μου ας τα να πάνε.Ούτε λεπτό δεν μπορώ να ξαπλώσω ανάσκελα. Ο γιατρός λεει επειδή είμαι αδύνατη.. ακουμπάει το έμβριο στην σπονδυλική στήλη και γι'αυτό πονάω τόσο. Εσείς εχετε παρόμοιο θέμα?

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ρε κοριτσια δεν σας προλαβαινω...... Very Happy .τωρα γυρισα απο τη δουλεια.αρχιζω και βαραιανω και γω νομιζω κουραζομαι πολυ για να δουλευω ουφ,δεν ξερω τι να κανω θα δω.δημητρα με διατροφη θα τα ρυθμισεις ολα μην αγχωνεσαι θα σ πει και ο γιατρος και πραττιες αναλογα.αλλα αν προσεχεις γενικοτερα ας εχεις κληρονομικοτητα θα ειναι σε ενα σωστο επιπεδο.ξεχασα τα αλλα θεματα που αναφερατε μωρε  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 21 215994  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 21 215994 .φταιει και η κουαραση μωρε
Rolling Eyes

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lamara έγραψε:Εγκυούλες τι μου κάνετε?
Μα πόσα θέματα έχετε αναλύσει Shocked Very Happy .Τα διάβασα όλα!
εγώ όλο και βαραίνω... η μέση μου ας τα να πάνε.Ούτε λεπτό δεν μπορώ να ξαπλώσω ανάσκελα. Ο γιατρός λεει επειδή είμαι αδύνατη.. ακουμπάει το έμβριο στην σπονδυλική στήλη και γι'αυτό πονάω τόσο. Εσείς εχετε παρόμοιο θέμα?
σημερα καταλαβα πολυ τον πονο στην σπ.στηλη και γω,κουραση μωρε

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Anna_K έγραψε:Εγω παντως ξερω οτι οταν συμπληρωσεις την 27η βδομαδα μπαινεις στον 7ο και στο 3ο τριμηνο.Δες εδω:
http://www.123baby.me/weekbyweek.html

http://www.pampers.gr/%CE%B5%CE%B3%CE%BA%CF%85%CE%BC%CE%BF%CF%83%CF%8D%CE%BD%CE%B7/%CF%84%CF%81%CE%AF%CF%84%CE%BF-%CF%84%CF%81%CE%AF%CE%BC%CE%B7%CE%BD%CE%BF

Κι εγω το σκεφτομαι με την καμπυλη θα την κανω Δευτερα-Τριτη μαλλον,τη μεγαλη και θα κανω και αλλες εξετασεις μαζι αιματος,ουρων και τετοια.
Γυμναζεστε γενικα καθολου?Και τωρα στην εγκυμοσυνη?
χχχχχχχχ.εγω παλια πηγαινα γυμναστηριο, 4 χρονια τωρα εχω να γυμναστω, και τωρα που να κανω εγω γινει σα φοραδα

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω γυμναζομαι λιγο οποτε το θυμηθω,με εχει βοηθησει και με τη μεση που στην αρχη δε μπορουσα να μεινω ουτ 5 λεπτα ορθια στην κυριολεξια,εχω ελλειπτικο σπιτι.Τωρα μονο οταν καθομαι πολλη ωρα και σηκωθω με πονει η ουρα που λενε και περπαταω σκυφτη 2-3 βηματα μετα μου περναει.

chrisbi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
egw den gymnazomai katholou!mono perpatima,arketo!episis,anaskela oute k egw mporw na ksaplwsw!

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lamara έγραψε:Εγκυούλες τι μου κάνετε?
Μα πόσα θέματα έχετε αναλύσει Shocked Very Happy .Τα διάβασα όλα!
εγώ όλο και βαραίνω... η μέση μου ας τα να πάνε.Ούτε λεπτό δεν μπορώ να ξαπλώσω ανάσκελα. Ο γιατρός λεει επειδή είμαι αδύνατη.. ακουμπάει το έμβριο στην σπονδυλική στήλη και γι'αυτό πονάω τόσο. Εσείς εχετε παρόμοιο θέμα?

εμενα με ποναει αριστερα το πλευρο μου και δεν μπορω να βολευτω

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
chrisbi έγραψε:egw den gymnazomai katholou!mono perpatima,arketo!episis,anaskela oute k egw mporw na ksaplwsw!

ας τα να πάνε.. .ουτε ανάσκελα ούτε μπρούμυτα ούτε αριστερα(δεν με βολεύει καθόλου λόγω καρδιάς)μια ζωή στα δεξια.. θα πάθουν τπτ τα πλευρά μου Crying or Very sad  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 21 534787

evima


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
dimitrav έγραψε:Kαλησπέρα κορίτσια τι κάνετε?Εγώ σήμερα έκανα την καμπύλη κ δεν μπορώ να πω ότι βγήκε κ τέλεια αφήστε που μου είπαν ότι σε μεγαλύτερη ηλικία θα παρουσιάσω σίγουρα σάκχαρο....λόγο του ότι κ η μαμά μου έχει κ ο παππούς μου κ γενικά οι μισοί στο σόι...πφφ.... λοιπόν τα αποτελέσματα είναι

στα 60 186
στα 120 160
κ στα 180 133
πολύ στεναχωρέθηκα...
Sad
και εγω στην ιδια θεση με σενα ειμαι !!!εδω και μια βδομαδα κανω διατροφη απο διατροφολογο και με παρακολουθει ενδοκρινολογος !!κανω 7 μετρησεις την ημερα (ΜΙΑ ΝΗΣΤΙΚΗ ,1 ωρα μετα το φαγητο κια 2 ωρες μετα το φαγητο )τρωω αρκετα χωρις να πειναω καθολου!!οι μετρησεις ειναι καλες μεχρι τωρα !!θελει υπομονη και μην στενοχωριεσαι !!!!εχουν αρκετες και δεν ειναι κατι επικινδυνο αρκει να ακολουθεις τις οδηγιες των γιατρων !!με το καλο σε ολες!!!!

MARAKI1984 KRITI

MARAKI1984 KRITI
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ.....ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΒΑΡΑΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΤΕΛΙΚΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΚΙΛΩΝ.....EVIMA ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ Ο ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΔΙΑΒΗΤΗ ΚΥΗΣΗΣ...ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΚΑΝΩ 4 ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ...ΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ ΖΑΧΑΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΙΜΕΣ ΒΓΗΚΑΝ ΧΑΛΙΑ....  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 21 534787

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερεςςςςς.ευχομαι να στε καλα παω για δουλεια και θα τα πουμε μεσημερακι.μην προχωρησετε παλι δεκα σελιδεςςςςςςς. Razz Razz Razz  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 21 893968  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 21 417472

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα ευακι καλη δουλιτσα...αναλογως το θεμα χαχαχα εγω λεω να μην ειμαι να κατσω το απογευμα μπας κ συμαζεψω καλα την κουζινα..

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Anna_K έγραψε:Εγω γυμναζομαι λιγο οποτε το θυμηθω,με εχει βοηθησει και με τη μεση που στην αρχη δε μπορουσα να μεινω ουτ 5 λεπτα ορθια στην κυριολεξια,εχω ελλειπτικο σπιτι.Τωρα μονο οταν καθομαι πολλη ωρα και σηκωθω με πονει η ουρα που λενε και περπαταω σκυφτη 2-3 βηματα μετα μου περναει.


χαχα και εγώ έτσι σηκώνομαι.. Very Happy

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα σας!!
Δήμητρα μην ανησυχείς! Και εγώ τέτοια καμπύλη είχα στην προηγούμενη εγκυμοσύνη, κι εμείς έχουμε το μισό σόϊ με διαβήτη, αλλά αυτή τη φορά δεν έχω! το παρακολουθούμε πολύ!
Δες το θετικά: δεν θα πάρεις άλλα κιλά και θα είσαι και χορτάτη!! Ξέρεις, θα τρως ανα 3ωρο, όχι ψωμιά με άμυλα, όχι γλυκά και όλα θα είναι μια χαρά!!!!
Με το που θα γεννήσεις ως δια μαγείας αυτά θα εξαφανιστούν!!!

Κορίτσια κι εσάς πονάει η μέση/πλάτη κλπ; Κι εγώ, νιώθω όταν ξαπλώνω σαν παράλυτη απ΄τη μέση και κάτω, τόσο πολύ πόνο!

Εχτές πονούσα πάλι όπως πριν 2 μέρες που έλεγα, και πήρα τον γιατρό και φώναξε, θα με δει σήμερα το μεσημέρι επειγόντως, μάλλον λέει συσπάσεις έχουμε.... να τα μας...

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Laughing Laughing

Πώς είστε?

Χτες το βράδυ πονούσε ο όμως μου Shocked μάλλον και οι 2. Αριστερα πονούσα δεξιά το ίδιο ανάσκελα φοβάμαι να κοιμηθώ..... Δεν κοιμήθηκα...

Γυμναζόμουν πριν την εγκυμοσύνη 3 ώρες την ημέρα αλλά μου το απαγόρεψε ο γιατρός ...
Στην αρχή είχα υποτασικά επεισόδια και λιποθυμούσα και μετά συσπάσεις....
Πάει η γυμναστική ήρθαν τα κιλά Crying or Very sad Crying or Very sad

Θα τα χάσω μετα ... δεν πειράζει...
Θα δώ τον μπέμπη σήμερα και μετά θα παώ στην πεθερά μου για μαμ
Θα τα πούμε το απογευματάκι...

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?Μπήκα για λίγο να διαβάσω όσα δεν πρόλαβα κ θα αρχίσω δουλειές...  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 21 517142  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 21 451948 Περιμένω κόσμο το απόγευμα...Ευχαριστώ πολύ κορίτσια με εμψθχώνετε πολύ με το θέμα του σακχάρου..Σήμερα το πρωί ξεκίνησα με ένα ποτήρι άπαχο γάλα κ το μεσημέρι θα φτιάξω λαχανάκια βρυξελών.με καρότα κ πατάτες ελαφρός βρασμένα κ μετά στο φούρνο με λίιγο κασεράκι κ λίγη κρέμα γάλακτος lite...Θα είναι βαρύ λέτε για μένα?Να κρατήσω μερικά κ χωρίς κασέρια κ κρέμα για μένα μάλλον...Όσο για την πλάτη κ την μέση δεν το συζητώ σαν ξεβιδωμένη καρέκλα περπατάω...Στο κρεβάτι ξαπλώνω κ ψιλομπρούμητα με 2 μαιλάρια ανάμεσα στα πόδια μου...αλλά όχι για πολλή ώρα μετά γυρνάω μια δεξιά μια αριστερά...Η κάθε μου πλευρά πονάει πολύ...Άντε λίγο έμεινε κορίτσια υπομονή!!!ουφ σας έπρια έ?Σόρρυ για το μεγάλο post..Τα λέμε πιο μετά πάω για τις δουλειές...

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοίτα να δεις τελικά σήμερα πόσες έχουμε γιατρό!!!!! πωπωωωω!
Γιατί όμως σου πονούσαν οι όμοι;;;;
Μήπως έκανες δουλειές και γιατυό είσαι έτσι;;;

Δήμητρα πρέπει να τρως. Οταν δεν τρως επιβαρύνεις το ζάχαρο. Πρέπει να τρως λίγο και συνέχεια για να εκκρίνεται διαρκώς ινσουλίνη και να ρυθμίζεται ο οργανισμός.
Εμένα μου έλεγε το πρωί γάλα με 3 κουταλιές μεγάλες κορν φλέικς. Σε 3 ώρες φρούτο ή φρυγανιά με τυράκι. Σε 3 ώρες φαγητό. Οχι πολλά ρύζια, όσπρια και μακαρόνια, 1 φλιτζάνι τέτοια μόνο και όχι ψωμιά μαζί.
Σε 3 ώρες κομπόστα (που φτιάχνεις εσύ) ή τοστ, βραδινό ίδιο με το μεσημεριανό και απαραίτητα το βράδι πριν ξαπλώσεις ένα γάλα ή μισό γιαούρτι.

MARAKI1984 KRITI

MARAKI1984 KRITI
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.......ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΣΗΜΕΡΑ......ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΤΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΤΕ???ΕΔΩ ΣΥΝΝΕΦΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΡΥΟ........

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις