Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
367 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 367 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

mamagelikis


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μόλις επιστρέψαμε από μια καταπληκτική παράσταση που σας συνιστώ να τη δείτε με το παιδί σας .
Θέμα και τίτλος του έργου "Ο Ιάσων και η αργοναυτική εκστρατεία" της Κάρμεν Ρουγγέρη ,στο θέατρο "ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ",Πειραιώς 254.
Η Ρουγγέρη είναι εγγύηση, καταπληκτική διαδραστική σκηνή, πολύ καλοί ηθοποιοί σε ένα θέατρο πανέμορφο.
Εμείς είχαμε πληρώσει στο Public Συντάγματος και πήραμε το voucher και μίση ώρα πριν τη παράσταση ήμασταν εκεί.Υπάρχει υπόγειο και υπαίθριο δωρεάν parking μέσα στο χώρο.
13 ευρώ το άτομο δεν είναι πολλά για να δουν τα παιδιά σας ένα μικρό μέρος της ελληνικής μυθολογίας έτσι ώστε να μάθουν από που κατάγονται και τι σημαίνει Έλληνας, το ίδιο και οι αλλοδαπές κυρίες με τα παιδιά τους που μπαίνουν στο forum, για να δουν λίγη από την Ελληνική Μυθολογία.
Αντί να αγοράζετε πολλές φορές περιττά πράγματα για τα παιδάκια σας (με 13 ευρώ τι παίρνει κανείς σήμεραWink,ή να παίρνετε σουβλάκια και πατατάκια, αξίζει να διαθέσετε αυτά τα χρήματα γι αυτή τη παράσταση και πολλές άλλες που "παίζονται" για τους μικρούς μας φίλους τόσο στην Αθήνα όσο και σε άλλες πόλεις της Ελλάδας.Το συνιστώ ανεπιφύλαχτα !

mamagelikis


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αντιθέτως, σας προτείνω να μην πάτε στο Ζάππειο γιατί πήγαμε εχθές και εκτός που ήμασταν "εμείς και εμείς" ,δεν είχε κάτι να σου προσφέρει παραπάνω από διάφορα παιγνίδια που πλέον τα βρίσκει κανείς στα περισσότερα προάστια ή σε luna park ενώ το Ζάππειο το έχουν ξεφτιλίσει μετατρέποντας το σε "Πανηγύρι του Προφήτι Ηλία" ,με πάγκους δεξιά-αριστερά όταν εισέρχεστε από τη Β.Αμαλίας στο χώρο του Ζαππείου.Η πλάκα είναι ότι το διοργανώνουν οι "φίλοι του Ζαππείου" που μάλλον είναι ΜΚΟ για να .........ξέρετε ....... !!!

mamagelikis


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamagelikis έγραψε:Μόλις επιστρέψαμε από μια καταπληκτική παράσταση που σας συνιστώ να τη δείτε με το παιδί σας .
Θέμα και τίτλος του έργου "Ο Ιάσων και η αργοναυτική εκστρατεία" της Κάρμεν Ρουγγέρη ,στο θέατρο "ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ",Πειραιώς 254.
Η Ρουγγέρη είναι εγγύηση, καταπληκτική διαδραστική σκηνή, πολύ καλοί ηθοποιοί σε ένα θέατρο πανέμορφο.
Εμείς είχαμε πληρώσει στο Public Συντάγματος και πήραμε το voucher και μίση ώρα πριν τη παράσταση ήμασταν εκεί.Υπάρχει υπόγειο και υπαίθριο δωρεάν parking μέσα στο χώρο.
13 ευρώ το άτομο δεν είναι πολλά για να δουν τα παιδιά σας ένα μικρό μέρος της ελληνικής μυθολογίας έτσι ώστε να μάθουν από που κατάγονται και τι σημαίνει Έλληνας, το ίδιο και οι αλλοδαπές κυρίες με τα παιδιά τους που μπαίνουν στο forum, για να δουν λίγη από την Ελληνική Μυθολογία.
Αντί να αγοράζετε πολλές φορές περιττά πράγματα για τα παιδάκια σας (με 13 ευρώ τι παίρνει κανείς σήμερα),ή να παίρνετε σουβλάκια και πατατάκια, αξίζει να διαθέσετε αυτά τα χρήματα γι αυτή τη παράσταση και πολλές άλλες που "παίζονται" για τους μικρούς μας φίλους τόσο στην Αθήνα όσο και σε άλλες πόλεις της Ελλάδας.Το συνιστώ ανεπιφύλαχτα !





mamagelikis έγραψε:Αντιθέτως, σας προτείνω να μην πάτε στο Ζάππειο γιατί πήγαμε εχθές και εκτός που ήμασταν "εμείς και εμείς" ,δεν είχε κάτι να σου προσφέρει παραπάνω από διάφορα παιγνίδια που πλέον τα βρίσκει κανείς στα περισσότερα προάστια ή σε luna park ενώ το Ζάππειο το έχουν ξεφτιλίσει μετατρέποντας το σε "Πανηγύρι του Προφήτη Ηλία" ,με πάγκους δεξιά-αριστερά όταν εισέρχεστε από τη Β.Αμαλίας στο χώρο του Ζαππείου.Η πλάκα είναι ότι το διοργανώνουν οι "φίλοι του Ζαππείου" που μάλλον είναι ΜΚΣ για να .........ξέρετε ....... !!!

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχεις αυτό το κάτι όταν γράφεις, που ότι κι αν κάνεις, ΜΠΑΜ κάνεις!!

mamagelikis


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν καταλαβαίνω τι λες ή για ποια με πέρασες.
Για το περιεχόμενο της ανάρτησης μου έχεις να πεις κάτι ;
Είσαι εκτός θέματος για την ώρα.
Με ενδιαφέρει αυτοί που καταλαβαίνουν τι γράφω στην ανάρτηση μου ,να έχουν και ένα διαφορετικό επίπεδο που προφανώς είναι κάτι που βρίσκεται σε πλήρη έλλειψη από σένα,απόδειξη ότι άλλα διαβάζεις και περί άλλων γράφεις.Αν αυτό δεν είναι κακεντρέχεια ή εξυπνάδα,είναι σίγουρα χαρακτηριστικό ότι το επίπεδο σου είναι τέτοιο που θα επέτρεπε και στα σκατά ακόμα να κάνουν παρέα μαζί σου.
Για να μη σε βρίσω αρκούμαι σε αυτό που μόλις έγραψα και αν δεν σου αρέσει η ανάρτηση τότε πήγαινε κάνε πλάκα ή πνεύμα στις ομοϊδεάτισσες σου.
Εγώ απλά έγραψα για μία παράσταση και για μια βόλτα που πήγα τα παιδιά μου στο Ζάππειο εχθές.Αν θεωρείς ότι το κλίμα δεν σε παίρνει για πιο cult καταστάσεις τότε πήγαινε σε άλλα θέματα για να μιλήσεις σε υψηλότερο επίπεδο με άλλες κυρίες.
Δεν απευθύνομαι σε σένα ή στα παιδιά σου που θέλεις να τους δίνεις να τρώνε σκατά σαν και αυτά που προφανώς έχεις στο κεφάλι σου.Απλά ανέφερα μια ωραία θεατρική παράσταση. Αν δεν σου αρέσει μην πας ,σε οτιδήποτε άλλο αναφέρεσαι με αφήνει αδιάφορη.
Καληνύχτα και όνειρα γλυκά αν με μπερδεύεις με κάποια άλλη.

mamagelikis


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μάλλον το θέμα που σου ταιριάζει είναι το "ΔΕΙΤΕ ΤΑΙΝΙΕΣ ONLINE ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ!!!!!!!"
Εδώ μιλάω για παιδικό θέατρο .

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πω πω πω....! Ανοιξες τον βόθρο σου πάλι....!! Very Happy

Οπου γουστάρω θα ποστάρω, ότι γουστάρω θα διαβάζω, και ότι γουστάρω θα ταΐζω τα παιδιά μου!

Η Ιωάννα καλά?

Κάνεις ΜΠΑΜ λέμεεεεεεεεεεεε!

mamagelikis


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Alexanda11 έγραψε:Πω πω πω....! Ανοιξες τον βόθρο σου πάλι....!! Very Happy

Οπου γουστάρω θα ποστάρω, ότι γουστάρω θα διαβάζω, και ότι γουστάρω θα ταΐζω τα παιδιά μου!

Η Ιωάννα καλά?

Κάνεις ΜΠΑΜ λέμεεεεεεεεεεεε!

Άκου κοπέλα μου καλή...δεν ξέρω καμία Ιωάννα ούτε εδώ ούτε στη ζωή μου.Προφανώς με περνάς για άλλη γι αυτό κάνε μου τη χάρη σε παρακαλώ και μη με ενοχλείς .Αν έχεις να πεις κάτι για το παιδικό θέατρο πες το αλλιώς πάρε κανένα χαπάκι γιατί είσαι σε σύγχυση.Καμία φίλη μου δεν λέγεται Ιωάννα ούτε καν γνωστή μου,γειτόνισσα,συγγενής μου ή ακόμα και συνάδελφος μου στο γραφείο.Θα στο πω και με ωραίο τρόπο και αν το καταλάβεις το κατάλαβες.Με περνάς για άλλη,εγώ είμαι η Ηλέκτρα η κόρη του Χάρη και της Έλενας ,παντρεμένη με τον Κωνσταντίνο εδώ και 5 χρόνια,έχουμε δύο παιδιά ,μία γάτα και δύο σκύλους και μένω στη Πεύκη αν ξέρεις,δίπλα στο Αμαρούσιο Αττικής .....ίσως να μην ξέρεις αλλά δες το στο maps του google.
Δεν ξέρω τι κόλλημα έχεις φάει με την Ιωάννα αλλά δεν είμαι εγώ (ευτυχώς μάλλον) .....Smile
Αν έχεις κάτι άλλο να μου πεις για το παιδικό θέατρο ή το Ζάππειο,αυστηρά,πες το αλλιώς δεν ασχολούμαι με άλλα θέματα που δεν θέλω αλλά και ούτε που με ενδιαφέρουν.Ασχολούμαι μόνο με όσα θέματα επιλέγω ,κατάλαβες ή όχι ;
Μπήκα, έγραψα ένα θέμα,το πρώτο μου και εσύ μπήκες ή για να κάνεις πλάκα ή επειδή με περνάς για κάποια άλλη με την οποία δεν έχω καμία σχέση ή γιατί μπορεί κάποια ή κάποιος να σου είπε να το κάνεις .Με αφήνει αδιάφορη το θέμα που αντιμετωπίζεις,δεν μπορώ να σε βοηθήσω, λυπάμαι.Και επειδή θα συνεχίσεις να γράφεις ότι σου κατεβαίνει στο κεφάλι δεν πρόκειται να σου απαντήσω ,γράψε ότι θέλεις,έτσι και αλλιώς κατάλαβα ότι το επίπεδο σας εδώ μέσα δεν είναι για θέατρο σίγουρα ούτε καν παιδικό θέατρο για το οποίο έγραψα στο θέμα μου.Δες και κανένα ψυχίατρο ,καινούργια εβδομάδα αύριο,ανοιχτά θα είναι,πελατεία ψάχνουν και σίγουρα με τη κρίση θα έχουν βέβαια αρκετή.
Φιλικά στο λέω δηλαδή γιατί το πρόβλημα που έχεις μπορεί και να γίνει μόνιμο και να αρχίσεις να μπερδεύεις την οποιαδήποτε και με μένα αποκαλώντας την με το όνομα μου.
Πάντως συγνώμη για ότι σου είπα στο προηγούμενο σχόλιο αλλά νόμιζα ότι δεν είχες πρόβλημα ψυχιατρικής φύσεως όπως μου λέει και ο άντρας μου και ότι απλά έκανες πλάκα αλλά μάλλον το θέμα λύθηκε.
Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το νέο έτος .....πάντως αν χρειάζεσαι βοήθεια ,η εταιρία που εργάζομαι είναι κοντά στο Δαφνί ......λίγο πριν το Παλατάκι στο Χαϊδάρι και επειδή έχει να κάνει και με ιατρικά εργαλεία και εξοπλισμό επειδή είναι βασικά όμιλος εταιριών ,μπορώ να σου βρω και ψυχιάτρους καλούς αν και περισσότερο με γυναικολογικό,οδοντιατρικό και οφθαλμολογικό εξοπλισμό ασχολούμαστε.

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamagelikis έγραψε:έτσι και αλλιώς κατάλαβα ότι το επίπεδο σας εδώ μέσα δεν είναι για θέατρο
Ολο έτσι λες, αλλά όλο εδώ τριγυρνάς μπαγάσικο Very Happy

mamagelikis έγραψε:Δες και κανένα ψυχίατρο
Εσύ το λες αυτό σε μένα? Εσύ θεραπεύτηκες δηλαδή; Λες να πάω;

mamagelikis έγραψε:όπως μου λέει και ο άντρας μου
Εδώ είμαστε!! Κι έλεγα, δεν θα το πει;; Μήπως από κορφού, μπενίτσες; Η αυτός από Παπάγου/Χολαργό;; Οχι, για να ξέρω δηλαδή.. Very Happy


mamagelikis έγραψε:Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το νέο έτος ...
Επίσης καλή μου, και σε σας, και στα δίδυμα!


mamagelikis έγραψε:επειδή είναι βασικά όμιλος εταιριών
ΤΡΙΩΝ εταιριών φαντάζομαι Very Happy


mamagelikis έγραψε:αν και περισσότερο με γυναικολογικό,οδοντιατρικό και οφθαλμολογικό εξοπλισμό ασχολούμαστε.
Ααα.. και στην επαγγελματική σας ζωή;; Νόμιζα μόνο στην προσωπική και στα φόρουμς!! Very Happy

Φιλάκια γλυκέ μου!!

mamagelikis


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ωχουυυυυ ....καλέστε έναν με ζουρλομανδύα και γρήγορα,η κοπέλα χρειάζεται ψυχίατρο άμεσα...δε πάει καλά ο κόσμος...κοπέλα μου για ποια δίδυμα λες ; Σε έχει βαρέσει στο κεφάλι
η κρίση ;Άντε καλή μου ,καλό βράδυ και όνειρα γλυκά ματάκια μου ,μη ξεχάσεις το φαρμακάκι ...ε ; Με πολύ νεράκι για να λιώσει και γρήγορα και να έχει και γρήγορο αποτέλεσμα αν και σε βλέπω στο Δαφνί να καταλήγεις για πολλά χρόνια....θα έρχομαι να σου δίνω τα τσιγαράκια σου στο φανάρι απ έξω...στο δρόμο.....αν δεν ξέρεις θα μάθεις....
Έχει ένα φανάρι που εκεί είναι και μία από τις πύλες του ψυχιατρείου ,κάθε φορά που σταματούν τα αυτοκίνητα όλα και κάτι δίνουν στους ασθενείς...
Δεν βγάζει η συζήτηση πουθενά μάλλον ας μη χάνουμε το χρόνο μας ,έτσι δεν είναι ,χιονίζει και έξω ,το έχει στρώσει...ε ;
Άντε λοιπόν, καληνύχτα και καλή 28η Οκτωβρίου !

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν είμαι ανήλικη μωρό μου, είμαι γυναικάρα!
Θες να πάμε για καφέ; Απέναντι από κάποιο νοσοκομείο ίσως;

(Οτι και να κάνεις, κάνεις ΜΠΑΜ λέμεεεεε)

mamagelikis


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γυναικάρα μπορεί να είσαι....
Λεσβιάρα όμως είσαι σίγουρα και με βρωμιάρες λεσβίες δεν θέλω τη παραμικρή σχέση

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θα 'θελες...!
Αλλά δεν είμαι λεσβία μωρό μου, όχι!

Χαχαχαχα! Εχεις ΠΟΛΛΗ πλάκα ρε συ Αντώνη λέμεεεεεεεε!!! Very Happy

mamagelikis


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
είπαμε εχθές το βράδυ.....

χρειάζεσαι κατεπειγόντως ψυχίατρο κοπέλα μου.

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιατί; Επειδή σε ξεσκέπασα;
Αν κάποιος χρειάζεται ψυχίατρο, αυτή δεν είμαι εγώ! Very Happy

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και μην αναστατώνεις άλλα θέματα και τα κάνεις σαν τα μούτρα σου!
Ο,τι θες, εδώ! Στο δικό σου!!!! Very Happy

mamagelikis


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσι μου άντε στα τσακίδια από το θέμα μου μη σε πάρει ο διάολος και σε σηκώσει.Έχεις να μας πεις κάτι για παιδικό θέατρο ή για εκδηλώσεις αποκριάτικες ;
Αν όχι,άντε κοπέλα μου....προς Δαφνί μεριά ή προς Ιερά οδό που έχει και το Δρομοκαϊτειο. Σε λάθος forum είσαι νομίζοντας ότι εδώ είναι ψυχιατρικό νοσοκομείο.

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamagelikis έγραψε:μη σε πάρει ο διάολος και σε σηκώσει.

Πιπέριιιιιι....!!
Ακόμη και οι βρισιές σου, είναι πανομοιότυπες! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ Η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ "ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ" 272517 ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ Η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ "ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ" 272517

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις