Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
348 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 348 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΘΕΛΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ,ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΑΜΠΡΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟ,ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑ ΝΙΚΟΛΑΟ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΔΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΣΙΑΔΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΓΑΠΗ,ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΞΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΑΝ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ,ΟΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ,ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ,ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ,ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΣΕΦΕΡΑΝ!!
ΤΗΝ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ,ΑΛΛΑ ΧΑΡΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΣΤΙΣ 16 ΙΟΥΛΙΟΥ 2011 ΓΕΜΑΤΗ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΟΠΟΥ ΕΦΕΡΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!!!
ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΜΑΓΙΚΑ,ΠΟΝΕΣΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΣΠΡΩΧΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΦΟΡΕΣΕ ΓΑΝΤΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ,Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΑΠΟ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ,ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟΝ ΟΜΦΑΛΙΟ ΛΩΡΟ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ,Η ΜΑΙΑ ΜΕ ΕΜΨΥΧΩΝΕ ΚΑΤΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΓΑ ΚΙ ΕΣΠΡΩΧΝΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ:"ΕΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΤΩΡΑ ΞΕΧΝΑ ΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ,ΤΩΡΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΜΑΧΗ ΣΑΣ,ΑΥΤΗ Η ΜΑΧΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΧΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ,ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΜΑΖΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ,ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ..."ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΩΝΤΑΣ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ!!!!ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΝΩ ΠΟΝΑΓΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΠΡΑΞΗΣ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΑΥΤΟ,ΠΟΥ ΠΟΝΑΓΑ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ ΚΑΙ ΔΕΟΣ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΣΑ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΑΠΟ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΣΦΙΓΓΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ...ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΝΩΔΥΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΖΩΗ ΕΝΑ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΑΝΘΡΩΠΟ!!!!!

ΓΕΝΗΣΑ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 14.30 ΑΠΟ ΤΙΣ 06.30 ΤΟΝ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ!!!ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ,ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΑΣΤΑΝ ΜΗΠΩΣ ΜΠΕΙ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ,ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΖΥΓΙΣΑΝ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΔΥΝΑΤΑ....2.630 ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΚΛΑΙΓΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ ,ΕΓΩ ,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ,Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Η ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΧΤΥΠΟΥΣΑΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ,ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ,ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΑΚΟΥΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ,ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΤΟΙΜΑΖΑΝΕ,ΚΙ ΕΤΡΕΜΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ,ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑΝ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΙ ΗΡΘΕ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ ΚΑΙ ΚΛΑΙΓΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ,ΗΡΕΜΗΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΝΙΑΣΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΟΡΘΑΝΟΙΧΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΜΙΑ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.....ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΚΙ ΕΜΟΙΑΖΕ ΜΕ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΧΩΡΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΧΟΥΦΤΑ ΜΟΥ!!!!

ΜΑΓΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΙ ΑΞΕΧΑΣΤΕΣ,ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΝΗΨΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΞΑΝΑΕΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΓΑΛΑ!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ 2 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΩΡΑ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΖΑΧΑΡΟ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΕΣΕΙΣ ΙΝΣΟΥΛΙΝΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΑΘΑΙΝΕ ΥΠΟΓΛΥΚΑΙΜΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΝΕΒΑΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟΝ ΟΡΟΦΟ....ΘΗΛΑΖΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΑΙΖΑ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ 2,5 ΜΗΝΩΝ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ!!!!

ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΡΕΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΑ,ΟΛΑ ΑΨΟΓΑ,ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΑΡΙΣΤΗ!!!!

ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΛΕΙΝΟΝΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΠΕΡΙΦΗΜΑ,ΕΖΗΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ,ΘΑ ΜΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΜΑΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ...ΣΑΝ ΚΑΔΡΟ ΘΑ ΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ,ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΤΡΕΙΣ,ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΣΑΝ ΦΟΝΤΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΙΑ ΜΑΣ...ΠΑΝΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΑΣ. ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΖΗΣΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΟΝΕΙΡΕΥΟΣΟΥΝ(ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΕΜΠΕΡΙΑ ΗΤΑΝ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ) ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπραβο κοπελα μου! Τελος καλό ολα καλά! Θυμαμαι που ειχες αγχωθει με το βαρος του στον 7ο μηνα οποτε τα νεα σου και η εμπειρια σου ειναι το καλύτερο τελος! Να σας ζησει και να ειναι παντα γερος!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ax ti omorfoooooo k egw thelo syntoma na erthi i wra na gennisw,loipon na soy zisei na einai geros k dynatos k k panw apo ola ygeiissss ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ,ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΜΟΥ!!!!! 215994 ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ,ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΜΟΥ!!!!! 215994 ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ,ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΜΟΥ!!!!! 215994 ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ,ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΜΟΥ!!!!! 215994

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nα σας ζησει κοπελα μου το μωρακι κ να ειναι τυχερο στη ζωη του!!!Συγκινηθηκα παρα πολυ διαβαζοντας την ιστορια τοκετου σου...χαιρομαι που εζησες τον τοκετο σου ακριβως οπως τον ονειρευοσουν!!!!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συγκινηθηκα πολυ διαβαζοντας την ιστορια σου.να σου ζησει ο γιοκας σου να ειναι γερος.ειναι πολυ σημαντικο να σε βοηθανε εκεινη την ωρα τοσο ο γιατρος οσο και η μαια.ειστε πολυ ομορφη οικογενεια.

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΣΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΙΤΕ ΑΓΕΝΝΗΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ...ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΑΓΑΛΕΙΟ!!!!

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να σας ζησει να ειναι παντα γερος κ ευτυχισμενος οπως ειστε κ εσεις ...
ευχομαι να ειστε παντα τοσο πολυ αγαπημενοι κ ευτυχισμενοι να τον χαιρεστε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις