Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

xristinak

xristinak
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
συνηθως επιτρεπεται μετα απο 3 μηνες

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εμενα μετα απο τρεις μηνες μου ειχε πει ο γυναικολογος

μωρουλι

μωρουλι
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. Πόσο καιρό μετά από Παλίνδρομη Κύηση ξαναμείνατε έγκυος?? - Σελίδα 2 325318 Πόσο καιρό μετά από Παλίνδρομη Κύηση ξαναμείνατε έγκυος?? - Σελίδα 2 834918

vickoyla

vickoyla
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Kalimera koritsia!!!Emena o giatros mou mou eixe pei meta apo enan mina mporoume na xanaprospathisoume, alla fobomoun toso polu pou den ithela katholou.Telika meta apo 3mines kai xwris prospathies irthe o mpoumpoukos mas. Epidi kai egw ithela na psaxw apo ti proilthe i palidromi kai na kanw exetaseis, o giatros mou mou eixe pei pws pleon 1 stis 3 ginekes exoun 1me2 palidromes kai sinithws einai oi prwtes toys. Etsi den to psaxame pereterw kai an den eisai kai panw apo 36 den eprepe na mpeis gia mena stin diadikasia. Otan emeina egkuos thimame pws ekana kati enesoules mexri ton 4o mina kai ola pigan kala....

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nektaria έγραψε:geia sas koritsia - manoules Smile

xairomai polu pou sas brika!
egw eixa 2 palindromes.. polu konta i mia sthn allh.. (3 mines) exw gurisei ena skasmo giatrous, exw akousei gia diafores koufes 8erapeies.. kai katelhksa se enan twra pou mas leei den exete tipota, proxwriste kanonika! mono leei na paro salospir molis dw oti eimai eguos. exoun perasei entwmetaksy 2 xronia (pou den prospa8ousame) kai twra pou hr8e h wra exw mplokarei teleiws! 8elo polu na ksanampo stin elpida..

Λενε οτι μετα απο 3 συνεχομενες παλινδρομες καλο ειναι να ψαχτεις. Κι εγω ειχα 1 στην αρχη, και μου ειπε αφου μου ερθει η περιοδος να ξαναπροσπαθησουμε. Στις 40 μερες ακριβως ειχα περιοδο και στους 5 μηνες εμεινα εγκυος. Αυριο γενναω και το 2ο παιδακι μας.
Υπαρχει και μια θεραπεια που την εκανε καλη μου φιλη, με ενεσεις και κορτιζονη και γενναει και εκεινη απο μερα σε μερα, μετα απο 3 παλινδρομες και 2 χρόνια εξετασεων που εδειξαν οτι δεν ειχαν απολυτως τίποτα.
Σου ευχομαι τα καλυτερα και οσο μπορεις ηρεμησε. Ολα καλα θα πανε!! Ειναι οτι μεταφερουμε το αγχος και στον αντρα μας κι ας μην το δειχνει και τα κανουμε χειροτερα...

31Πόσο καιρό μετά από Παλίνδρομη Κύηση ξαναμείνατε έγκυος?? - Σελίδα 2 Empty ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ&ΠΙΣΤΗ Σαβ Φεβ 12, 2011 9:21 am

nansi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.....ΕΙΧΑΚΙ ΕΓΩΜΙΑ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣ ΚΥΗΣΗΣ, ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΟΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ 2,5 ΜΗΝΩΝ...
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΡΙΜΗΝΟ Κ ΜΕΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ....ΟΝΤΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΜΕΙΝΑ ΑΜΕΣΩΣ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΠΑΡ ΌΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ ΜΟΥ.
ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΑΙ, ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ,ΟΥΤΕ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΨΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!!!!
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΦΟΒΟΜΟΥΝ Η ΕΞΕΛΙΞΗ....ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑΝ ΔΙΚΙΟ, ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΟΡΓΑΝΙΚΟ, ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ!
ΘΕΛΕΙ ΠΙΣΤΗ Κ ΣΤΗΡΙΞΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ...

nektaria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια ασχημα νεα... ειχα και 3η παλινδρομη αυτη τη φορα πιο νωρις απο ποτε (ουτε αποξεση δε χρειαστηκε). άαλλαξα (παλι) γιατρο και μου εβαλε ενα σωρο περιπλοκες κ πανακριβες εξετασεις. εχω χασει τελειως την εμπιστοσυνη μου στους γιατρους που ο ενας λεει δεν εχουμε τιποτα και ο αλλος μας πλακωνει στις εξετασεις.. τωρα εχω παγωσει παλι κ δεν κανω τιποτα. και ημουνα πολυ χαρουμενη γιατι επιασα το τελευταιο μωρακι παρα πολυ ευκολα.. με την πρωτη... Sad

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas koritsia egw eixa palidromh kuhsh stin 3 egkumosinh mou ekana apoksesh k meta apo 5 mhnes tin hmera pou eixa owreksia emeina egkyos k ola peigan kala

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nektaria έγραψε:κοριτσια ασχημα νεα... ειχα και 3η παλινδρομη αυτη τη φορα πιο νωρις απο ποτε (ουτε αποξεση δε χρειαστηκε). άαλλαξα (παλι) γιατρο και μου εβαλε ενα σωρο περιπλοκες κ πανακριβες εξετασεις. εχω χασει τελειως την εμπιστοσυνη μου στους γιατρους που ο ενας λεει δεν εχουμε τιποτα και ο αλλος μας πλακωνει στις εξετασεις.. τωρα εχω παγωσει παλι κ δεν κανω τιποτα. και ημουνα πολυ χαρουμενη γιατι επιασα το τελευταιο μωρακι παρα πολυ ευκολα.. με την πρωτη... Sad

Λυπάμαι πολύ Νεκταρία μου!
Ελπίζω η επόμενη εγκυμοσύνη να έρθει γρήγορα και να είναι τελειόμηνη! Σου εύχομαι μέσα από την ψυχή μου το μπεμπάκι που τόσο επιθυμείς να έρθει σύντομα! Έχεις κάνει καμιά εξέταση για θρομβοφιλία? Σε μια φίλη μου έπαιζε αυτό! Με το που έμεινε έγκυος την τελευταία φορά και είχε βρει ότι έχει αυτό έκανε μια ένεση την μέρα και όλα πήγαν μια χαρά! Κάνε όμως τις εξετάσεις που σου έγραψαν! Σίγουρα θα ανακαλύψεις την αιτία του κακού... αν υπάρχει βέβαια... και όλα θα τα προλάβεις!
Καταλαβαίνω ότι είναι δαπανηρές αλλά πρέπει να γίνουν!
Φιλιά πολλά!

35Πόσο καιρό μετά από Παλίνδρομη Κύηση ξαναμείνατε έγκυος?? - Σελίδα 2 Empty pws xanonte ta kila meta tin egkymosinh? Πεμ Ιουλ 21, 2011 3:51 am

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alhtheia pws tha fygoun ayta ta kila den exw allh ypomonei k apelpisia m pianei se ayto to thema eseis koritsia ta xasate grhgora?

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggelina25 έγραψε:geia sas koritsia egw eixa palidromh kuhsh stin 3 egkumosinh mou ekana apoksesh k meta apo 5 mhnes tin hmera pou eixa owreksia emeina egkyos k ola peigan kala

Αγγελίνα, πέρα από τα κοριτσάκια μας που θα πάνε α' δημοτικού έχουμε κι άλλο κοινό.
Κι εμένα η τρίτη μου εγκυμοσύνη ήταν παλίνδρομη και τώρα διανύω τον τέταρτο μήνα προσπαθειών για τρίτο. Λες τελικά ο πέμπτος μήνας να είναι τυχερός;

Η δικιά μου η γιατρός μου είχε πει μετά την απόξεση να αφήσω μία περίοδο να περάσει και να ξεκινήσω αν θέλω από τον 2ο μήνα. Εμείς βέβαια το πήγαμε χαλαρά και ξεκινήσαμε ελεύθερα από τον τρίτο μήνα. Κλείσαμε τρεις μήνες απροφύλακτου σεξ και διανύουμε τον τέταρτο και βλέπουμε...

Δεδομένου ότι σε όλες μου τις εκυμοσύνες (συμπεριλαμβανομένης και της παλίνδρομης) 'έπιασα' γρήγορα υπάρχει περίπτωση από την απόξεση και μετά να έχω πρόβλημα; Λέω μήπως...

nektaria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καταλαβαίνω ότι είναι δαπανηρές αλλά πρέπει να γίνουν!
Φιλιά πολλά!

σ ευχαριστω για το κουραγιο! ειναι μια αποφαση κ πρεπει να την πάρω!
φιλιά!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nektaria έγραψε:κοριτσια ασχημα νεα... ειχα και 3η παλινδρομη αυτη τη φορα πιο νωρις απο ποτε (ουτε αποξεση δε χρειαστηκε). άαλλαξα (παλι) γιατρο και μου εβαλε ενα σωρο περιπλοκες κ πανακριβες εξετασεις. εχω χασει τελειως την εμπιστοσυνη μου στους γιατρους που ο ενας λεει δεν εχουμε τιποτα και ο αλλος μας πλακωνει στις εξετασεις.. τωρα εχω παγωσει παλι κ δεν κανω τιποτα. και ημουνα πολυ χαρουμενη γιατι επιασα το τελευταιο μωρακι παρα πολυ ευκολα.. με την πρωτη... Sad
λυπαμαι πολυ νακταρια.μην το βαζεις ομως κατω,να κανετε τις εξετασεις,ειναι ακριβες αλλα πρεπει και να δεις οτι συντομα θα εχεις ενα μωρακι στην αγκαλια σου.το κακο με τους γιατρους ειναι οτι περιμενουν τις 3 αποβολες για να ξεκινησουν εξετασεις και ειναι πολυ ψυχοφθορο κυριως για την μαμα.ευχομαι οτι καλυτερο.

nektaria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ναι.. και το χειροτερο ειναι οτι εγω τωρα στην ουσια δεν εχω γιατρο... εχω αλλαξει τόσους και έχει κλονιστει τόσο η εμπιστοσυνη μου... ο τελευταιος που πηγα (με τις εξετασεις) ειναι υποτιθεται κορυφη στο θεμα αλλα οτι και να ναι δεν ειναι "ο γιατρος μου". μου προτεινει να κανω κατι, θα το κανω αλλα μετα που θα στρααφω; αυτος ειναι μονο στο διαγνωστικο κοματι. (σας επρηξα με την απαισιοδοξια μου; Embarassed )

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι ειναι αυτα που λες?δεν μας επρηξες καθολου,αλλα μην τοσο απαισιοδοξη για σενα γιατι θα σε παρει απο κατω και δεν ειναι οτι καλυτερο.εμεις ειμαστε εδω για να ακουμε.οσο για γιατρο μην σταναχωριεσαι,θα βρεις τοσοι υπαρχουν.γιατι αλλαζες?

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nektaria έγραψε:κοριτσια ασχημα νεα... ειχα και 3η παλινδρομη αυτη τη φορα πιο νωρις απο ποτε (ουτε αποξεση δε χρειαστηκε). άαλλαξα (παλι) γιατρο και μου εβαλε ενα σωρο περιπλοκες κ πανακριβες εξετασεις. εχω χασει τελειως την εμπιστοσυνη μου στους γιατρους που ο ενας λεει δεν εχουμε τιποτα και ο αλλος μας πλακωνει στις εξετασεις.. τωρα εχω παγωσει παλι κ δεν κανω τιποτα. και ημουνα πολυ χαρουμενη γιατι επιασα το τελευταιο μωρακι παρα πολυ ευκολα.. με την πρωτη... Sad

εξετάσεις για θρομβοφιλία έκανες??? στις αποξέσεις το υλικό το δίνουν για ιστολογική, κοινώς βιοψία κ εκεί σου βγάζει τα πάντα...κι αν δεν είχε κάτι το έμβρυο, τότε θα έχεις εσύ κάτι-ίσως αιματολογικό(λέω εγώ τώρα..)?Ή καμιά ασυμβατότητα(κάπως έτσι το λένε)? δεν μπορεί κανένας γιατρός να μην σε βοήθησε!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

sophieclean

sophieclean
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
geia sas!!!

ego exasa to ninnaki mas(imouna egkyos kai den to katalava giati ixa periodo kanonika)apla to enoiotha kai piga sto giatro kai ontos mou epiveveose oti imoun egkios alla den proxorouse i egkimosini etsi kaname apoxesi stis 28/2/10. mou ipe na perasoun tris periodi gia na arxisoume xana prospathies!! emina egkios 6/8/10 kai tora exo stin agkalia mou ton Panayiotaki mou pou ine tora 3.5 minon!!

efxome sintoma na mas pis ta efxarista!!!

nasiou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
popibar έγραψε:Εμενα ο γιατρος μου ειχε πει σε 40 μερες θα σου ερθει η περιοδος, μετα ξεκινηστε κανονικα.
Οντως ακριβως στις 40 μερες αδιαθετησα και μετα απο 5 μηνες πιασαμε τον γιοκα μας που ειναι 13 μηνων και τώρα ειμαι παλι εγκυος και ολα καλα.
Απλα όταν λεγαμε ας κανουμε ελευθερα και οποτε πιασει δεν καθόταν, όταν εβαλα κατω τις γονιμες και πετυχαιναμε αυτες τοτε πιαστηκαν...
Καλη τύχη, χωρίς αγχος κυριως και ολα θα πανε καλα....
Εγω ειχα 2 απανωτες παλινδρομες κυησεις.την 2η φορα ξεκινησα τις προσπαθειες μετα απο 4 μηνες γιατι εκανα κ κατι επιπλεον προληπτικες εξετασεις αιματος.παντως εγώ οποτε μετρουσα τις γονιμες δεν επιανα ,μολις ειπα θα κανουμε ελευθερα κ οποτε θελει ας ερθει τοτε ηταν που επιασα κατευθειαν!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις