Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
81 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 81 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχα δεν πειραζει καλλια μου!!ειναι δυσκολα να μενεις μακρια απο την πολη κ απομακρα ε?

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ρε γαμωτο...κοιτα εδω στο χωριο εουμε απο ολα η αληθεια να λεγεται αλλα ειναι κ πιο ακριβα και εμεις για να κατεβουμε στο χωριο πρεπει να παρουμε αμαξι γτ μενουμε πολυ ψηλα...οποτε κανονιζουμε και παιρνουμε οτι θελουμε απο την πολη να χουμε ποσοτητες στο σπιτι που σπανια να χρειαστουε κτ και να ψωνισουμε απο δω...δεν λεω να στηριξεις τους χωριανους σου αλλα να μην χτυπανε κ αυτοι καμπανιες κ ειδικα σε τετοιες εποχες... Very Happy Very Happy Very Happy

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α καταλαβα καλλια μου!ε ναι ετσι ειναι!ειναι δυσκολα τα οικονομικα στις μερες μας κ πρεπει να προσεχουμε τις τιμες.

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αστα αλεξανδρα μου αστα... Very Happy

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εβαλα κ το δευτερο πλυντηριο τωρα!με επιασε προκοπη σημερα με τα ρουχα Laughing Laughing Laughing αχ εχει κ ωραιο καιρο με ηλιο!!!!!!!θα παρω τον αντρα να παμε βολτα μετα!!!δεν την χανω αυτη τη μερα!!!!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλεξανδρα μου και εγω εχω πλυντηρια σημερα κ μου σπανε τα νευρα δν την μπορω καθολου αυτη την δουλεια  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 679259  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 679259  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 679259 αλεξανδρα μου καλα θα κανετε αφου εχει καλο καιρο να το εκμεταλευτειτε!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 893968  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 893968

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις το καλο ειναι οτι εχουμε κ στεγνωτηριο!!μεγαλη ευκολια ειναι!!!κ τα βγαζει στεγνα κ οχι πολυ τσαλακωμενα.γλιτωνεις το σιδερο σε πολλα ρουχα!!εχω 3 μερες να παω για περπατημα γιατι ειχα δουλειες στο σπιτι κ δεν ηθελα να επιβαρρυνω κ την μεση μου γιατι οταν παω περπατημα με πιανει μετα.αλλα αφου τελειωσα με τις δουλειες του σπιτιου κ με τη γενικη καθαριοτητα θα πηγαινω παλι!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλεξανδρα μου να μην κανεις πολλες δουλειες και βαριες τωρα που εισαι εγκυουλα κανε ελαφρα πραγματακια...ααα και εισαι πολυ τυχερη με το στεγνωτηριο!!! Very Happy Very Happy Very Happy παντως αυτο με την μεση το χω και εγω οταν περπαταω πολυ ωρα μετα δν μπορω να κουνησω απο τους πονους που εχω στη μεση αλλα ενταξει εγω γενικα εχω προβλημα...

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλεξανδρα μου πρεπει να σε αφησω,εχω κτ  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 517142  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 93981 να τελειωσω θα ξαναμπω το απογευματακι ελπιζω να σε πετυχω!!φιλακια πολλα!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 531909  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 531909  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 531909

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλες δουλιτσες καλλια μου!!θα τα πουμε αργοτερα!!!φιλακια!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 417472
σοφακι μου εχεις πολυ δουλεια κ σημερα ε?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλαησπερα κοριτσακια μου!!!Ειναι καμια εδω;;;

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποππακη μου  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 33 417472 ειμαι εγω εδω!!τι κανεις?το σοφακι εξαφανιστηκε,πλακωσε δουλεια!!!τα αλλα κοριτσακια βγηκαν!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μοναξιες βλεπω. Να μου πεις ολα τα κοριτσια εχουν τις δουλιτσες τους οπως κ εγω.....Αληθεια, και εγω εχω αρχισει κ ανησυχω για την Βασιλικουλα μας. Ελπιζω να ειναι ολα καλα, εχουμε μερες να μαθουμε νεα της!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρχιζει να καλοκαιριαζει κιολας οι μερες ειναι καλυτερες απο οτι ηταν τον χειμωνα κ ετσι λιγο οι δουλειες λιγο οι βολτιτσες υπαρχει λιγος χρονος για εδω!!!κ εγω ελπιζω να ειναι καλα το κοριτσι μας!εσυ πες μου τι κανεις?τα νεα σου?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:Μοναξιες βλεπω. Να μου πεις ολα τα κοριτσια εχουν τις δουλιτσες τους οπως κ εγω.....Αληθεια, και εγω εχω αρχισει κ ανησυχω για την Βασιλικουλα μας. Ελπιζω να ειναι ολα καλα, εχουμε μερες να μαθουμε νεα της!



Καλησπέρα πόπη!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
poppaki έγραψε:Μοναξιες βλεπω. Να μου πεις ολα τα κοριτσια εχουν τις δουλιτσες τους οπως κ εγω.....Αληθεια, και εγω εχω αρχισει κ ανησυχω για την Βασιλικουλα μας. Ελπιζω να ειναι ολα καλα, εχουμε μερες να μαθουμε νεα της!



Καλησπέρα πόπη!!


Γεια σου βασουλα!!Ειδα αδιαθετησες Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Δεν πειραζει κοριτσακι μου!!!Παμε δυνατα για τον επομενο. Εξαλλου εισαι ακομα στην πολυ αρχη!!! Wink Wink Wink Wink

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:αρχιζει να καλοκαιριαζει κιολας οι μερες ειναι καλυτερες απο οτι ηταν τον χειμωνα κ ετσι λιγο οι δουλειες λιγο οι βολτιτσες υπαρχει λιγος χρονος για εδω!!!κ εγω ελπιζω να ειναι καλα το κοριτσι μας!εσυ πες μου τι κανεις?τα νεα σου?

Καλα ειμαι Αλεξανδρα μου. Αν εξαιρεσεις οτι με πονανε λιγο τα λαιμα μου. Εχουν πυον Wink Wink Wink Wink Κατα τ' αλλα καλα!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
poppaki έγραψε:Μοναξιες βλεπω. Να μου πεις ολα τα κοριτσια εχουν τις δουλιτσες τους οπως κ εγω.....Αληθεια, και εγω εχω αρχισει κ ανησυχω για την Βασιλικουλα μας. Ελπιζω να ειναι ολα καλα, εχουμε μερες να μαθουμε νεα της!



Καλησπέρα πόπη!!


Γεια σου βασουλα!!Ειδα αδιαθετησες Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Δεν πειραζει κοριτσακι μου!!!Παμε δυνατα για τον επομενο. Εξαλλου εισαι ακομα στην πολυ αρχη!!! Wink Wink Wink Wink



Ναι αλλά επειδή άργησα να αδιαθετήσω έχωντας κάνει και τεστ το οποίο βγήκε αρνητικό τώρα μου έφυγε ένα μεγάλο βάρος!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τα λαιμα σου ε?κ δεν περνανε κ ευκολα τα ατιμα...περαστικα σου κοριτσι μου...ποτε εχεις μαθημα?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:αχ τα λαιμα σου ε?κ δεν περνανε κ ευκολα τα ατιμα...περαστικα σου κοριτσι μου...ποτε εχεις μαθημα?


Ειχα το πρωι και εχω και απο τις 5 μεχρι τις 10. Εντωμεταξυ απο εδω και περα θα δυσκολεψει πιο πολυ το προγραμμα μου γιατι πλησιαζουν οι εξετασεις και εχει αυξηθει η συχνοτητα των μαθηματων μου Wink

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τον αντρουλη σου μονο το βραδυ τον βλεπεις ε?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
poppaki έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
poppaki έγραψε:Μοναξιες βλεπω. Να μου πεις ολα τα κοριτσια εχουν τις δουλιτσες τους οπως κ εγω.....Αληθεια, και εγω εχω αρχισει κ ανησυχω για την Βασιλικουλα μας. Ελπιζω να ειναι ολα καλα, εχουμε μερες να μαθουμε νεα της!



Καλησπέρα πόπη!!


Γεια σου βασουλα!!Ειδα αδιαθετησες Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Δεν πειραζει κοριτσακι μου!!!Παμε δυνατα για τον επομενο. Εξαλλου εισαι ακομα στην πολυ αρχη!!! Wink Wink Wink Wink



Ναι αλλά επειδή άργησα να αδιαθετήσω έχωντας κάνει και τεστ το οποίο βγήκε αρνητικό τώρα μου έφυγε ένα μεγάλο βάρος!!


Επειδη την πατησα πολλες φορες στο παρελθον με μικροκαθυστερησεις κ εκανα χοριακες κα τεστ, θα σε συμβουλευα να προσπαθεις να κανεις υπομονη κ να κανεις τεστακι ή χοριακη μετα απο αρκετη καθυστερηση (5-7 μερες) για να εισαι σιγουρη γαιτι ειναι πολυ ψυχοφθρορ ολο αυτο. Εγω παντως ετσι εχω αποφασισει να κανω Wink Wink Wink Wink Wink Wink

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:τον αντρουλη σου μονο το βραδυ τον βλεπεις ε?


Και αυτο παιζει Αλεξανδρα μου....καμια φορα γυρναω και κοιμαται γιατι ξυπναει στις 5!!! Mad Mad Mad Mad

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ετσι ειναι ποππακη μου,δεν ειστε οι μονοι!!!ετσι ειναι οι δουλειες!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:αχ ετσι ειναι ποππακη μου,δεν ειστε οι μονοι!!!ετσι ειναι οι δουλειες!


Μονο τα σ-κ ειναι πιο χαλαρα. Γι'αυτο μερικους μηνες λεω οτι εχω λιγοτερες επαφες. Ειδικα αν εχει προκυψει και κανενα θεμα υγειας η κατασταση δυσκολευει. Anyway, ολα καλα. Απο τον επομενο μηνα που θα ειμαι και καλα, θα το παλεψω για οσο γινεται πιο συχνα, τουλαχιστον τις μερες της ωορρηξιας!! Wink Wink Wink Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις