Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
99 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 99 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΑΚΡΩΝ ΣΕ ΜΩΡΟ!!! Empty ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΑΚΡΩΝ ΣΕ ΜΩΡΟ!!! Τρι Απρ 02, 2013 5:51 am

tzoutzouki

tzoutzouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
o



Έχει επεξεργασθεί από τον/την tzoutzouki στις Δευ Αυγ 04, 2014 5:31 am, 1 φορά

Β Μαραγκος


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ξεκίνα με τον φυσικοθεραπευτή άσε αυτόν να σου δείξει τι ακριβώς πρέπει να κάνεις ότι και να σου περιγράψουμε από εδώ θα πάει χαμένο. Οι ασκήσεις αυτές είναι ακριβείας και ακολουθούν συνήθως και τον σωματότυπο το κάθε μωρού.

Καλό θα είναι να μην πας σε γενικό φυσικοθεραπευτή αλλά ειδικό σε μωρά / παιδιά.
Κοίτα για αρχή για τους γιατρούς στον παίδων είναι πολύ καλοί.

Επίσης η γνώμη μου όταν γίνει ενός έτους και δεις ότι θέλει και άλλη φυσικοθεραπεία θα πρέπει να κάνεις και μια επίσκεψη σε παιδονευρολογο, εξάλλου η πάθηση είναι νευρολογικής φύσεως και όχι ορθοπεδικής.

Μην ανησυχείς για τίποτα πάντως με έναν καλό παιδο-φυσικοθεραπευτή θα πάνε όλα καλά.

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Β Μαραγκέ είσαι μαμά γλυκέ μου?

Β Μαραγκος


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πατέρας που έχω αναλάβει τα καθήκοντα ψάξιμο στο ίντερνετ και στην τεχνολογία.
Η γυναίκα δεν θέλει καν να ακούει για υπολογιστές.
Επειδή το έχω ψάξει το θέμα απάντησα... Δεν πιστεύω να δημιουργώ πρόβλημα με το ψάξιμο και την απάντηση.

<3 <3 <3

<3 <3 <3
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tzoutzouki έγραψε:Μολις γύρισα από τον παιδίατρο και μου είπε οτι ο 7 μηνώ μικρούλης έχει υπερτονία στα κάτω άκρα (ήταν αρκετά σφιγμένος γιατί ψιλοφοβότανε και ΄΄εκανε συνεχώς μπουνίτσες) Μου είπε να πάμε σε φυσιοθεραπευτή! Εσείς τι γυμναστική κάνετε στα νινάκια σας Πόσες φορές και για πόση ώρα την ημέρα? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


tha sou protina na pas amesos gia fisiotherapia to mikroulaki sou kai na to psaksis kai parapera opws na pas se kapion paidonevrologo na sou pei ti akrivos prepei na kaneis....ta exw perasi kai se poli varia katastasi me ta paidakia mou...... Sad

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Β Μαραγκος έγραψε:Ξεκίνα με τον φυσικοθεραπευτή άσε αυτόν να σου δείξει τι ακριβώς πρέπει να κάνεις ότι και να σου περιγράψουμε από εδώ θα πάει χαμένο. Οι ασκήσεις αυτές είναι ακριβείας και ακολουθούν συνήθως και τον σωματότυπο το κάθε μωρού.

Καλό θα είναι να μην πας σε γενικό φυσικοθεραπευτή αλλά ειδικό σε μωρά / παιδιά.
Κοίτα για αρχή για τους γιατρούς στον παίδων είναι πολύ καλοί.

και να συμπληρωσω οτι εσυ ασκησεις απο μονη σου δεν μπορεις να κανεις πρεπει να ξεκινησει φυσικοθεραπειες και εκει θα σου λενε αν θα κανεις και πως
πρεπει επισης να πας και σε παιδονευρολογο για ελεγχο

οι φυσικοθεραπειες κρατανε πολυ
εμεις καναμε 3 χρονια απο 11 μηνων
αλλα επιδη στο παιδων μας 'καψανε'(δεν του εκαναν για ολο το σωμα αλλα μονο για το 1 χερακι)
αποφασισαμε και πηγαμε σε ιδιωτικο κεντρο φυσικοθεραπειας ειδικο για παιδια
τα εξοδα των θεραπειων μας τα καλυπτε το ικα γιατι καθε χρονο περναγαμε απο επιτροπη
για να παρουμε αυτο το χαρτι ομως επρεπε να πηγαινουμε σε παιδονευρολογο

να ξερεις παντως οτι ειναι κατι που διορθωνεται αν φανταστεις οτι ο δικος μου ουτε καν καθοταν στον ποπο και με τις θεραπειες εκατσε περπατησε και τωρα τρεχει

Επίσης η γνώμη μου όταν γίνει ενός έτους και δεις ότι θέλει και άλλη φυσικοθεραπεία θα πρέπει να κάνεις και μια επίσκεψη σε παιδονευρολογο, εξάλλου η πάθηση είναι νευρολογικής φύσεως και όχι ορθοπεδικής.

Μην ανησυχείς για τίποτα πάντως με έναν καλό παιδο-φυσικοθεραπευτή θα πάνε όλα καλά.

zoik


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ψάξε αμέσως για φυσικοθεραπευτή, γιατί όσο νωρίτερα το αντιμετωπίσεις, τόσο καλύτερα. Πιστεύω πως θα είναι ελαφριάς μορφής, για να μην το καταλάβει μέχρι τώρα ο παιδίατρός σου. Εγώ έκανα φυσικοθεραπείες στο δικό μου από δυο μηνών μέχρι δεκατριών, που περπάτησε, γιατί είχε μια ελαφριά υπερτονία στην αριστερή πλευρά. Η παιδίατρος μου το κατάλαβε πολύ νωρίς, γιατί ο γιος μου ήταν πρόωρος και ήταν ψιλιασμένη. Εσύ τώρα δεν μπορείς να του κάνεις καμία άσκηση, όταν πας θα σου δείξει ο φυσικοθεραπευτής (συνήθως είναι γυναίκα) τι πρέπει να κάνεις στο σπίτι. Σε ποια πόλη είσαι; Ο παιδίατρος δεν μπορεί να σου προτείνει κάποιον; Αυτοί συνήθως ξέρουν. Το μόνο σίγουρο είναι ότι πρέπει να πας άμεσα. Εγώ πάντως πιστεύω ότι θα είναι εύκολα αντιμετωπίσιμο, αν ήταν κάτι σοβαρό θα φαινόταν από πιο πριν.

tzoutzouki

tzoutzouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Η αλήθεια είναι οτι με έχει πάρει από κάτω! Κατα καιρούς έχουμε κάνει τζάμπα και βερεσε (από πλευράς ταλαιπωρίας) διάφορες εξετάσεις στο μωράκι μας! Πρόκειται για ένα καθόλα υγιεστατο και χαμογελαστό μωρό που τεντώνει συχνά τα πόδια του! Δυστυχώς βρίσκομαι σε επαρχιακή πόλη και δεν ΄νομίζω να υπάρχει κανένας εξειδικευμένος φυσιοθεραπευτής! Ειμαι πολύ αγχωμενη και συνέχεια του λυγίζω τα ποδαράκια του και του κάνω ασκησούλες! Μπορεί όμως να κάνω και λάθος! Μήπως να τον πήγαινα σε κανέναν άλλο παιδίατρο?

zoik


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Το να του κάνεις εσύ ασκήσεις μπορεί να είναι κι επικίνδυνο, γιατί δεν ξέρεις τι χρειάζεται. Πήγαινέ τον και σε άλλο παιδίατρο, αλλά η γνώμη μου είναι να ψάξεις για παιδοφυσικοθεραπευτή, γιατί στο συγκεκριμένο αντικείμενο μπορεί να είναι καλύτεροι κι από γιατρούς. Πάντως θέλει αντιμετώπιση, γιατί μπορεί να αργήσει να περπατήσει ή να περπατάει περίεργα και μετά να είναι αργά για αποκατάσταση.Όπως σου είπα και πιο πάνω, όσο νωρίτερα, τόσο καλύτερα.

<3 <3 <3

<3 <3 <3
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tzoutzouki έγραψε:Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Η αλήθεια είναι οτι με έχει πάρει από κάτω! Κατα καιρούς έχουμε κάνει τζάμπα και βερεσε (από πλευράς ταλαιπωρίας) διάφορες εξετάσεις στο μωράκι μας! Πρόκειται για ένα καθόλα υγιεστατο και χαμογελαστό μωρό που τεντώνει συχνά τα πόδια του! Δυστυχώς βρίσκομαι σε επαρχιακή πόλη και δεν ΄νομίζω να υπάρχει κανένας εξειδικευμένος φυσιοθεραπευτής! Ειμαι πολύ αγχωμενη και συνέχεια του λυγίζω τα ποδαράκια του και του κάνω ασκησούλες! Μπορεί όμως να κάνω και λάθος! Μήπως να τον πήγαινα σε κανέναν άλλο παιδίατρο?


min anxonese katholou apo ti stigmi pou ola einai fisiologika....... se pia poli eisai mipws mporo na se voithiso..... egw eimai apo gianena exw dyo paidakia to agoraki mou einai 7 xronon me para pola provlimata ygeias kai meta apo tosa xronia apo lathos giatron me afisan elefthera na kano kai deftero paidaki distixos omws kati den psaksan swsta kai exw ena koritsaki 15 minon pali me ta idia provlimata kai distixos einai para pola..... ta mikroulia mou kanoun fisiotherapia ergotherapia kai logotherapia...mporo na rotiso tous dikousmou therapeftes na mou poun an iparxi sthn perioxi sou fisiotherapeftis pou tha mporouses na apefthinthis......oti xriastis kai mporo na se voithiso tha einai xara mou......

tzoutzouki

tzoutzouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να εισαι καλα!!! Ο Θεος να σου δίνει δύναμη!!! Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου! Αν δεν μπορεσω να βγάλω ακρη θα ζητήσω τη βοήθεια σου!! Ωρες ώρες πιστευω οτι οι γιατροι θα πρέι να κάνουν μαθήματα ανθρωπιας!!! Και πάλι σε ευχαριστω!

12ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΑΚΡΩΝ ΣΕ ΜΩΡΟ!!! Empty Απ: ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΑΚΡΩΝ ΣΕ ΜΩΡΟ!!! Κυρ Απρ 14, 2013 10:49 pm

tzoutzouki

tzoutzouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευτυχώς δεν έχουμε σχεδόν τίποτα! Συχνή επανεξέταση χωρίς φυσιοθεραπείες! Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και την άμεση ανταπόκριση!

13ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΑΚΡΩΝ ΣΕ ΜΩΡΟ!!! Empty Απ: ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΑΚΡΩΝ ΣΕ ΜΩΡΟ!!! Τετ Μάης 01, 2013 8:53 pm

kotsifaki

kotsifaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tzoutzouki σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να μην εχει τιποτα το μωρο!Τωρα ΑΝ χρειαστεις κατι εστω και ενα απλο ελεγχο ή δευτερη γνωμη υπαρχουν οι φυσικοθεραπευτριες της ΕΛΛΕΠΑΠ,ειναι καταπληκτικες και νομιζω οτι ειναι και δωρεαν(γιατι ειναι ακριβες οι φυσικοθεραπειες)!Ειμαι συναδελφος αλλα οχι πανω σε παιδια.

14ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΑΚΡΩΝ ΣΕ ΜΩΡΟ!!! Empty Απ: ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΑΚΡΩΝ ΣΕ ΜΩΡΟ!!! Τετ Μάης 01, 2013 9:00 pm

kotsifaki

kotsifaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Για το δωρεαν δεν ειμαι σιγουρη Shocked αλλα θα ειναι λιγοτερη απο εναν ιδιωτη...

15ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΑΚΡΩΝ ΣΕ ΜΩΡΟ!!! Empty Απ: ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΑΚΡΩΝ ΣΕ ΜΩΡΟ!!! Πεμ Ιουν 20, 2013 11:47 pm

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα και απο εμας!!!Και εγω θα μιλησω εκ πειρας...Θα σου πω πολυ απλα μην το αφησεις ψαξτο οσο μπορεις και ξεκινα οσο πιο γρηγορα!!!!!Λοιπον εμεις εχουμε υπερτονια ανω και κατω ακρων ο μικρος σε ασχημη κατασταση και το παρατηρησαμε οταν πλεον εφτασε 8,5 μηνων...Κανουμε φυσιοθεραπειες εκτοτε και πιστεψε με βοηθανε παρα πολυ θα δεις το παιδι να αλλαζει γιατι οσο σιγα σιγα <<λυνεται>> το σωμα του φτιαχνει και η διαθεση ολο και περισσοτερο!!!Και εμενα ηταν παντα ζωηρο και χαρουμενο παιδι αλλα αμα τον δεις τωρα που αρχισε επιτελους το μπουσουλημα που ανοιξε τα χερακια και κανει παλαμακια ειναι αλλο παιδι....Ολα περνανε απλα καθε παιδι εχει το ρυθμο του!!!Υπομονη και περαστηκα σας!!!

https://facebook.com/nantia.naturally

16ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΑΚΡΩΝ ΣΕ ΜΩΡΟ!!! Empty Απ: ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΑΚΡΩΝ ΣΕ ΜΩΡΟ!!! Παρ Ιουν 28, 2013 11:28 am

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ? Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΠΙΟ ΠΡΙΝ? ΕΝΝΟΩ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ?? ΓΙΑΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ? ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΧΕ? ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ?

17ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΑΚΡΩΝ ΣΕ ΜΩΡΟ!!! Empty Απ: ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΑΚΡΩΝ ΣΕ ΜΩΡΟ!!! Παρ Ιουλ 05, 2013 3:06 pm

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειχαμε παρατηρησει οτι ηταν σχετικα σφιγμενος ομως στην εξεταση τα κανε ολα καλα...Με μια εξεταση μια φορα τον μηνα ποσα να δει ενας γιατρος ?ειναι καθαρα θεμα γονεα!!!!Εμενα οταν τον εβαζα μπρουμητα το ενα ποδι το σηκωνε να κατσει στα 4 το αλλο εκει τουβλο.... τα χερακια τα κρατουσε μπουνια το μεγαλυερο ποσοστο της μερας αλλα στο ιατρειο προσπαθουσε να πιασει το στηθοσκοπιο μονιμα οποτε βλεπαμε ανοιχτα χερια!!!!!!!
μεχρι που εκεινη μου ειπε οτι ειναι λιγο σφιγμενος σαν παιδι δε το ειχα πολυ προσεξει γιατι μπρουμυτα τοτε ουτε ολοκληρο λεπτο δε καθοταν!!!! για τα χερια το γνωριζαμε οτι υπηρχε θεμα αλλα επρεπε να περιμενω το ραντεβου στο Αλεξανδρα γιανα μπορεσουμε να το δουμε καλυτερα και αυτο ακυρωθηκε 3 φορες δλδ 3 μηνες

https://facebook.com/nantia.naturally

18ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΑΚΡΩΝ ΣΕ ΜΩΡΟ!!! Empty Απ: ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΑΚΡΩΝ ΣΕ ΜΩΡΟ!!! Παρ Ιουλ 05, 2013 11:33 pm

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σε ειδικό νευρολόγο πήγατε? Να ρωτησω κ κατι άλλο? το μωρακι γεννηθηκε τελειόμηνο, ή σχετικά προωρο? Επίσης, και μεταβολικά νοσηματα εμπλεκονται πολυ συχνα σε υπερτονια ακρων...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις