Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

126Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Κυρ Απρ 14, 2013 10:26 pm

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
freskia mama epidei o antras moy doy leyei se paragwgh anapsyktikon ..edw sthn ellada ayta gia egkyoys apagoreyonte edw vrikane ths proales mesa sth coca cola kai se ayto to anthrakoyxo nero poy einai se prasino mpoykalaki stoixia apo xlwrinh ...asta edw apagoreyonte gia oloys fantasoy gia ealla den vgainoyn na ta poune ti na poyne ...den toys symfairei!twra hsos h germania vgazei alla ti na pw alla egw ayta ta theorw xazomares na ta pinoyme...afoy xeroyme oti den kanoyn kalo ...kai mh nomizete egw kian katanalona anapsyktika!alla molis ematha ti periexoyn makrya!!!twra ti na pw o kathenas opws nomizei pratei! DESPOINARO KALOS HRTHES STHN PAREA MAS...ME TO KALO TO MWRAKI SOY ..!TWRA POSO EISAI?

127Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Κυρ Απρ 14, 2013 10:57 pm

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
despoinaro έγραψε:Καλημέρα και από μενα!! ανήκω και εγώ στην ομάδα Μανούλες Νοεμβρίου 2013 μιας και έχω ΠΗΤ 19/11/2013. Στον πρώτο υπέρηχο (ημουν 7 εβδομαδων και 3 ημερών)που έκανα ακούσαμε και καρδούλα και το είδαμε και το φασολάκι το οποίο είναι 1,18 εκατοστά με 151 παλμούς!!! Ήταν πολύ συγκινητική μέρα και για μένα και για τον μπαμπά του, έκανε σαν τρελός και εγώ φυσικά το δάκρυ κορόμηλο!!!

Και στο τέλος της ημέρας μου έκανε ο καλός μου και την πρόταση γάμου - Δεν θα την ξεχασω ποτέ αυτή τη μέρα!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας και κρατήσουμε αγκαλίτσα και εμείς τα μωράκια μας!!!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!
Με το καλό το μωράκι σου και με μια όμορφη και ήσυχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!

Τέλεια η αντίδραση του άντρα σου!!!
Καμιά φορά γίνονται γλυκούλικα τα καθαρματάκια εε???? Laughing Laughing Laughing
Πάντα τέτοιες ευτυχισμένες στιγμές σας εύχομαι!

128Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Κυρ Απρ 14, 2013 11:36 pm

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλα να μεγαλώνει η ομάδα!!!!!

Πάντως, κορίτσια, αν έχω δυσπεψία και είμαι χάλια, μία σόδα θα την πίνω. Δεν γίνεται, δεν θέλω να υποφέρω.

Λοιπόν, εγώ είμαι καλά απλά κουράζομαι πάρα πολύ εύκολα. Χθες έβαλα (επιτέλους) να σιδερώσω στην πρέσα (καθιστή κιόλας) και στα 2 πλυντήρια ήμουνα τέζα. Σε κανονικές συνθήκες σιδερώνω 5-5 τα πλυντήρια!

Έχω μία εβδομάδα ακόμα αναρρωτική. Ατέλειωτοι ύπνοι μέχρι τότε! Μετά να με δω που θα χτυπάει το ξυπνητήρι 6.10!!!!

129Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Δευ Απρ 15, 2013 12:30 am

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!!!Να μαι και εγώ στην παρεούλα σας!!Με ΠΗΤ 27/11/13 έχω φοβερό άγχος για το πως θα εξελιχθούν όλα!!Ευτυχώς βλέπω πόσαααα πολλά κορίτσια είμαστε και παίρνω θάρρος!!!Σας ευχαριστώ!Από συμπτώματα τώρα στην 7η εβδομάδα που είμαι έχω αναγούλες και ναυτίες που με καταβάλλου, που να δω τα χειρότερα ε??
Φιλάκια πολλά σε όλες και με το καλό να μας έρθουν τα υγιή μωράκια μας!!

130Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Δευ Απρ 15, 2013 12:49 am

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ψυχραιμία, ντε!
Δεν θα 'χει χειρότερα. Αυτά θα 'ναι και τέλος!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MARIZAKI KALOS HRTHES...ME TO KALO TO MWRAKI SOY....SOY EXEI DWSEI PHT?OSO GIA ANAGHOYLES K EMETOYS THA SE VOHTHISEI SIGOYRA H IAZON...EYTYXOS EGW DEN EIOXA EKTOS APO KAMIA ANAGOYLA THN WRA THS MPOYKIAS...!IAZON ASE GIA TON YPNO OI KALYTEROI FILOI EXOYME GINEI SAN NA PERNW NARKOTIKA EIMAI...PALY KALA SXEDON DHLADH POY EIMAI ANERGH...TWRA...AXXAXAA

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας και απο εμας!!!!Τρεχω πανικοβλητη αλλα σας διαβαζω !!!Πηγα και στον γιατρο την προηγουμενη εβδομαδα ολα οκ μονο που βγαινουμε μια βδομαδα μεγαλητερο οποτε κανονισαμε και την αυχενικη για την ερχομενη εβδομαδα ....ουφ και εχω ενα αγχος !!!!!Απο εξετασεις ειμαστε οκ μονο τις ενεσουλες για την θρομβοφιλια και τιποτα αλλο ...αναγουλες και τετοια δεν εχω ευτυχως γιατι στον παναγιωτη μεχρι και την ημερα που γεννουσα ειχα ....!!!!Αυτα τα νεα μας παμε για υπνο τωρα !!!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρίζα καλώς ήρθες!!!

Με το καλό το μωράκι σου!!!

Υπομονή με τις αναγούλες, γιατί σόνι και ντε να υπάρχουν χειρότερα βρε?
Όλα καλά θα είναι, θα περάσουν και οι αναγούλες με τον καιρό και θα νιώθεις καλύτερα.

Όσο για το άγχος, άστα....αυτό δεν περνάει εύκολα δυστυχώς!!!!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tomaraki έγραψε:Γεια σας και απο εμας!!!!Τρεχω πανικοβλητη αλλα σας διαβαζω !!!Πηγα και στον γιατρο την προηγουμενη εβδομαδα ολα οκ μονο που βγαινουμε μια βδομαδα μεγαλητερο οποτε κανονισαμε και την αυχενικη για την ερχομενη εβδομαδα ....ουφ και εχω ενα αγχος !!!!!Απο εξετασεις ειμαστε οκ μονο τις ενεσουλες για την θρομβοφιλια και τιποτα αλλο ...αναγουλες και τετοια δεν εχω ευτυχως γιατι στον παναγιωτη μεχρι και την ημερα που γεννουσα ειχα ....!!!!Αυτα τα νεα μας παμε για υπνο τωρα !!!

Καλέ πάμε κοντά κοντά εμείς!
2 μέρες διαφορά έχουμε!
Εγώ είμαι 10+3!
Ελπίζω να μου πει κ εμένα σήμερα για την αυχενική.
Με το καλό να την κάνετε και καλά αποτελέσματα!!!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:
tomaraki έγραψε:Γεια σας και απο εμας!!!!Τρεχω πανικοβλητη αλλα σας διαβαζω !!!Πηγα και στον γιατρο την προηγουμενη εβδομαδα ολα οκ μονο που βγαινουμε μια βδομαδα μεγαλητερο οποτε κανονισαμε και την αυχενικη για την ερχομενη εβδομαδα ....ουφ και εχω ενα αγχος !!!!!Απο εξετασεις ειμαστε οκ μονο τις ενεσουλες για την θρομβοφιλια και τιποτα αλλο ...αναγουλες και τετοια δεν εχω ευτυχως γιατι στον παναγιωτη μεχρι και την ημερα που γεννουσα ειχα ....!!!!Αυτα τα νεα μας παμε για υπνο τωρα !!!

Καλέ πάμε κοντά κοντά εμείς!
2 μέρες διαφορά έχουμε!
Εγώ είμαι 10+3!
Ελπίζω να μου πει κ εμένα σήμερα για την αυχενική.
Με το καλό να την κάνετε και καλά αποτελέσματα!!!

Εγω την ειχα κανονισει για τελος αλλα επειδη θα βγει εκτος μου ειπε να αλλαξουμε !! Τι λες να ειναι εγω λεω κοριτσακι δεν ξερω εχω μια διαισθηση ....αλλα και αγορακι να ειναι παλι δεν με νοιαζει !!!Αντε με το καλο να ειναι γερα !!!!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άντε καλέ που θα έχουμε χειρότερα, όλο και καλύτερα θα είμαστε!. Εμενα μειώθηκε κάπως η υπνηλία, έχω κάτι ανακατεματα, ειδικά όταν μένει άδειο το στομάχι, αλλά αυτά δεν είναι προβλήματα. Βγήκαν και οι εξετάσεις μου για το ζάχαρο, και από ότι κατάλαβα ψάχνοντας στο ιντερνετ δεν είναι και τόσο τραγικές. Να δουμε τι θα δουμε, διότι έχει πέσει πολλή πείνα!

Και γιατί ακούω για άγχος;;;; Μην ακούω τέτοια, όλο το κακό έχουμε στο νου μας! Όλα θα πάνε κατ' ευχήν, ας μην μαθαίνουμε από τώρα στα μωράκια μας να ζουν μέσα στο άγχος!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ενώ πάντα έλεγα ότι αν ποτέ έκανα παιδάκι ήθελα αγόρι, το πιστεύεις ότι δε με νοιάζει??? Καθόλου όμως!!!
Από όλο το άγχος που έχω τραβήξει (χωρίς λόγο) το μόνο που με νοιάζει είναι να είναι καλά.
Μάλιστα φλέρταρα πολύ με την ιδέα να μη μάθω το φύλο αλλά τελικά δε νομίζω να κρατηθώ όταν μπορέσει να μου το πει.

Ούτε για αυχενική είχα κανονίσει ούτε τίποτα, επειδή το προηγούμενο ραντεβού ήταν αρκετά νωρίτερα 21/3 που ακούσαμε και την καρδούλα του, φαντάζομαι τώρα αν είναι όλα καλά θα μου πει κ για αυχενικές και για αίματος που μου τις έχει δώσει από την αρχή αλλά δε μου έχει πει ακόμα να τις κάνω!

Nafs ο γιατρός πότε θα δει τις εξετάσεις σου να σου πει?

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AYXENIKH APO THN 11 MEXRI THN 13 DEN KANOYN?EMENA MOY EIXE DWSEI APO TWRA SE DYO EBDOMADES...GIA NA DOYME KAI EGW PANTA KORITSAKI HTHELA GIA ARXH GT EINAI POIO EYKOLA GT MAMA..ALLA KAI EGW EILIKRINA DEN TO SKEFTOMAI KAN TWRA.....OTI NA NEINAI GERO NA NAI MONAXA ...!OLES SKORPINAKIA PRWTA O THEOS E?

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva evaki έγραψε:AYXENIKH APO THN 11 MEXRI THN 13 DEN KANOYN?EMENA MOY EIXE DWSEI APO TWRA SE DYO EBDOMADES...GIA NA DOYME KAI EGW PANTA KORITSAKI HTHELA GIA ARXH GT EINAI POIO EYKOLA GT MAMA..ALLA KAI EGW EILIKRINA DEN TO SKEFTOMAI KAN TWRA.....OTI NA NEINAI GERO NA NAI MONAXA ...!OLES SKORPINAKIA PRWTA O THEOS E?

Ναι, 11 - 13η εβδομάδα

Μην λες πως τα κοριτσάκια είναι πιο εύκολα γιατί με εμάς τις μαμάδες πολλές φορές αναπτύσσουν τρελή κόντρα.

Εγώ έχω ημερομηνία 23/11 μέχρι την αλλαγή σε Τοξότη. Η γιατρός μου δεν είναι υπέρ των παρεμβάσεων οπότε ΔΕΝ θα με πάει για πρόκληση ακόμα και αν φτάσει αυτή η ημερομηνία. Μπορεί να βγει και Τοξότης. Τώρα αν αυτό είναι καλό ή κακό, ιδέα δεν έχω!

nantiag

nantiag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Mariza_30 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!!!Να μαι και εγώ στην παρεούλα σας!!Με ΠΗΤ 27/11/13 έχω φοβερό άγχος για το πως θα εξελιχθούν όλα!!Ευτυχώς βλέπω πόσαααα πολλά κορίτσια είμαστε και παίρνω θάρρος!!!Σας ευχαριστώ!Από συμπτώματα τώρα στην 7η εβδομάδα που είμαι έχω αναγούλες και ναυτίες που με καταβάλλου, που να δω τα χειρότερα ε??
Φιλάκια πολλά σε όλες και με το καλό να μας έρθουν τα υγιή μωράκια μας!!

Καλησπερα.Μαριζα μαζί θα γενναμε.Ιδια ΠΗΤ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 6 446177 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 6 446177 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 6 446177

despoinaro


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλως σας βρήκα κορίτσια!! Αύριο μπαίνω στην 9η εβδομάδα κ προς το παρών μόνο κάτι αναγούλες έχω και αυτές που κ που!!! Στις 10/5 έχω κλείσει για την αυχενική! Δεν είναι πολύ νωρίς για να μάθουμε το φύλο; Έκανα και κάποιες εξετασεισ αίματος κ όλα καλά ευτυχώς!!! Smile

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
despoinaro έγραψε:Καλως σας βρήκα κορίτσια!! Αύριο μπαίνω στην 9η εβδομάδα κ προς το παρών μόνο κάτι αναγούλες έχω και αυτές που κ που!!! Στις 10/5 έχω κλείσει για την αυχενική! Δεν είναι πολύ νωρίς για να μάθουμε το φύλο; Έκανα και κάποιες εξετασεισ αίματος κ όλα καλά ευτυχώς!!! Smile

Μπορεί και να το δείτε αλλά δεν είναι πολύ πιθανό.
Εκτός αν σας κάτσει με τα ποδάρια ανοιχτά και μπορεί με βεβαιότητα να διακρίνει τσουτσού ή μη! Laughing

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα ....ετοιμαζομαστε για δουλιτσα ...ο νεαρος κοιμαται ...παρολο που ειναι η δευτερη φορα που θα κανω αυχενικη τολμω να πω ειναι σα να ειναι η πρωτη φορα ....νομιζω οτι γινεται αναμεσα στην 11η - 12η εβδομαδα...τι να πω την επομενη βδομαδα θα εχω σιγουρα νεα ... Very Happy Very Happy
Πειναω πολυ παντος και δεν νομιζω οτι ειναι η ιδεα μου !!!Τι θα κανω 200 κιλα θα φτασω!!!!!!

144Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Δευ Απρ 15, 2013 10:40 pm

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AXX...YPOMONH OLES ME TO FAEI...KAI EGW PEINAW....ASE EXTHES EFTIAXA MIA KARMPONARA GIA TON ANTRA M KAI EGW THN EVGALA ME DHMITRIAKA...GIA POLY PONO MILAME!!!!!!!!!!!!KALHMERA SE OLES!!!

145Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Δευ Απρ 15, 2013 10:43 pm

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!!

Despoinaro καλώς μας ήρθες!
Με το καλό το μωράκι σου!

Μου είπε αυχενική 30/04.
Έκλεισα χτες και το ραντεβού και την ίδια μέρα θα κάνω και όλες τις εξετάσεις αίματος που δεν έχω κάνει ως τώρα τίποτα.

Περιττό να σας πω ότι χτες έπαθα την πλακάρα μου!!!!
Το μωράκι είχε πάρει σχήμα μωρού και κουνούσε χεράκια και ποδαράκια!!!!
ΣΟΚ!!!!!!!!!!!!
Ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει!!!

146Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τρι Απρ 16, 2013 12:45 am

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri έγραψε:
Περιττό να σας πω ότι χτες έπαθα την πλακάρα μου!!!!
Το μωράκι είχε πάρει σχήμα μωρού και κουνούσε χεράκια και ποδαράκια!!!!
ΣΟΚ!!!!!!!!!!!!
Ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει!!!

Τέτοια λέγε να μας ανοίγει η όρεξη!!!
Πάντως εγώ περιμένω τη στιγμή που θα το καταλάβω να κουνιέται!

147Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τρι Απρ 16, 2013 12:53 am

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άσε τρομερή εμπειρία σου λέω!!!!
Ο γιατρός είπε σε κάποια φάση ότι πιπιλάει το χέρι του!!!! Shocked Shocked
Δεν ξέρω αν ισχύει όντως πάντως εκείνη τη στιγμή είχε το χεράκι του εκεί που πρέπει να είναι το στόμα κ μετά από λίγο το έφερε μπροστά και κάτι προσπαθούσε να πιάσει!!! Σα να προσπαθούσε να πιάσει το λώρο?
Τρομερή εμπειρία σας λέω!!!

Και μου είπαν τα κορίτσια στη φθινοπωρινή ομάδα ότι στην αυχενική φαίνεται ακόμα καλύτερα!!!!!
Γιούυυυυυυυυπιιιιιιι!!!!!!!!!!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 6 328109

148Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τρι Απρ 16, 2013 12:58 am

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri έγραψε:Άσε τρομερή εμπειρία σου λέω!!!!
Ο γιατρός είπε σε κάποια φάση ότι πιπιλάει το χέρι του!!!! Shocked Shocked
Δεν ξέρω αν ισχύει όντως πάντως εκείνη τη στιγμή είχε το χεράκι του εκεί που πρέπει να είναι το στόμα κ μετά από λίγο το έφερε μπροστά και κάτι προσπαθούσε να πιάσει!!! Σα να προσπαθούσε να πιάσει το λώρο?
Τρομερή εμπειρία σας λέω!!!

Και μου είπαν τα κορίτσια στη φθινοπωρινή ομάδα ότι στην αυχενική φαίνεται ακόμα καλύτερα!!!!!
Γιούυυυυυυυυπιιιιιιι!!!!!!!!!!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 6 328109

Διάβαζα αυτές τις μέρες ένα βιβλίο για την εγκυμοσύνη (Η Βίβλος της Εγκυμοσύνης, Εκδόσεις Ψυχογιός) και έλεγε πως με αυτό απασχολούνται τα μωρά μέσα στην κοιλιά: πιπιλάνε τα δάχτυλα, παίζουν με το λώρο και μετά μάλλον αυτά ονειρεύονται και όταν κοιμούνται μέσα στην κοιλιά για να τα εμπεδώνουν.
Πολύ ενδιαφέρον Razz tongue tongue

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
Διάβαζα αυτές τις μέρες ένα βιβλίο για την εγκυμοσύνη (Η Βίβλος της Εγκυμοσύνης, Εκδόσεις Ψυχογιός) και έλεγε πως με αυτό απασχολούνται τα μωρά μέσα στην κοιλιά: πιπιλάνε τα δάχτυλα, παίζουν με το λώρο και μετά μάλλον αυτά ονειρεύονται και όταν κοιμούνται μέσα στην κοιλιά για να τα εμπεδώνουν.
Πολύ ενδιαφέρον Razz tongue tongue

Έλα ρε συ!!!!
Πραγματικά ρε κορίτσια είναι απίστευτο όταν πριν είχες δει μια κουκίδα, ξαφνικά να βλέπεις ένα μωράκι που κουνάει χεράκια ποδαράκια και είναι σαν να παίζει!
Τώρα στις αυχενικές θα τα δείτε κ εσείς και θα πάθετε έρωτα!!!!!!!!!!!!

maroula


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσια.Καινουρια εδω.Ελπιζω να πανε ολα καλα με τα μωρακια σας..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις