Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
81 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 81 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

vabill


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
matinaki1990 έγραψε:καλημερα κοριτσιααα...εχω μια απορια...τι ειναι η προγεστερονη;
Η προγεστερόνη είναι μία γυναικεία ορμόνη που παράγεται από τις ωοθήκες κατά τη διάρκεια και μετά την ωορρηξίας. Συμβάλλει στην προετοιμασία του ενδομητρίου για την υποδοχή του γονιμοποιημένου ωαρίου. Το τεστ για τον έλεγχο της προγεστερόνης πραγματοποιείται μία εβδομάδα μετά πριν από την ωορρηξία. Τα χαμηλά επίπεδα προγεστερόνης μπορούν να προκαλέσουν πρόβλημα υπογονιμότητας, γιατί σηματοδοτούν διαταραχές ωοθυλακιορρηξίας.

eirinipsarrou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
28-04-2013
Ιεράπετρα Κρήτης
Διανύω τις πρώτες μέρες-συγκεκριμένα την 3η- της παραμονής στο σπίτι μετά απο εμβρυομεταφορά 3 (ελπίζω καλών)εμβρύων! Το έχω ξαναζήσει άλλες 2 φορές,η πρώτη ήταν επιτυχής!Τωρα θα μου πείτε τι θέλω μετά απο 6 χρόνια
να ξαναμπώ στην ίδια διαδικασία που καθόλου εύκολη δεν είναι; ένα αδερφάκι που επίμονα μου ζητάει η κόρη μου έδώ και καιρό....εγώ για να πω την αλήθεια επειδή δουλεύω με παιδιά τα έχω χορτάσει και η αλή
θεια τα αγαπώ.... Τα φαρμακα τρέμω και τις συνέπειές τους στο μέλλον...είμαι υπερβολική; Σκέφτηκα να κάνω σε φυσικό κυκλο, ο γιατρός μου είπε οτι οι πιθανότητες είναι πολύ χαμηλές....είμαι και 37 χρον
Ξέρω πως νιώθουν οι γυναίκες σ΄αυτή τη φάση. Ελπίζω τα αποτελέσματα να είναι για όλες θετικά και να ζήσουμε
ξανά ή για πρώτη φορά το δώρο της μητρότητας....μοναδική εμπειρία.
θΈΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΣΤΕ ΞΑΠΛΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ Η ΚΙΝΕΙΣΤΕ ΧΑΛΑΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ...ΤΩΡΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλη επιτυχια ειρηνακι!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 215994
συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 328109 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 328109
το πρωτο σου παιδακι με εξωσωματικη το εκανες;;;

eirinipsarrou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

Ναι την κόρη μου την έκανα με εξωσωματική -μια προσπάθεια.
Σήμερα είναι η τέταρτη μέρα στο σπίτι,δεν είναι εύκολο,με πιάνει ώρες ώρες βαρεμάρα....και δε λείπουν οι αρνητικές σκέψεις κάπου κάπου....
Το διαδύκτιο βοηθάει πολύ,είναι ένα παράθυρο στον κόσμο.Και τις δυο φορές που ήμουν σπίτι προσπάθησα να βρω πράγματα να κάνω -εκτός απο το διάβασμα-για να απασχολήσω το μυαλό μου....έφτιαξα καρφίτσες απο ύφασμα και ξεκίνησα να πλέκω...έχει και τη θετική του πλευρά σίγουρα.
Ελπίζω να συνεχιστεί αυτή η συζήτηση.
Φιλάκια

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα ειρηνακι!!
καθε αλλο παρα ευκολο ειναι...καταλαβαινω απο πολυ κοντινη μου φιλη η οποια δυστυχως εχει κανει 10 ανεπιτυχεις εξωσωματικες Sad Sad εχω ζησει απο κοντα τετοιες καταστασεις..
και εγω ειμαι στην προσπαθεια εδω και εναμιση χρονο.
σιγουρα ειναι μια παρηγορια αυτη η παρεα!παιρνουμε δυναμη η μια απο την αλλη...εφοσον τα καταφερες μια φορα θα τα καταφερεις και τωρα σιγουρα... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 536304 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 536304 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 536304

anna-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα κοριτσια! Η αληθεια ειναι οτι ακομα δεν εχω κανει εξωσωματικη ομως πολυ συντομα μαλλον θα κανω και εγω την πρωτη μου προσπαθεια.. αυτο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι αν καποια κοπελα γνωριζει τον γιατρο Π@ντ# και ποια ειναι η γνωμη της.. Με αυτον εχω πρωτο ραντευβου τον αλλο μηνα αν θελετε απαντηστε μου ειτε εδω ειτε με πμ..
Ευχομαι ολοψυχα να τα καταφερουμε ολες και συντομα να εχουμε το σπορακι μας στην κοιλιτσα μας!!

eirinipsarrou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

Αν εννοείς τον Πάντο είναι ευρέως γνωστός και με επιτυχίες νομίζω στο ενεργητικό του. Μπορείς να πάρεις και πληροφορίες απο την ιστοσελίδα του κέντρου με το οποίο συνεργάζεται Γεννεσις Αθηνών αν δεν κάνω λάθος.
Εγώ είμαι απο Κρήτη και προτίμησα το Ηράκλειο μια και τα έξοδα θα ήταν πολύ περισσότερα .... Ευχομαι το καλύτερο. όσο για τον αριθμό προσπαθειών είπα στον εαυτό μου θα κάνω ακόμα μια-αυτή δηλαδή-και μετά αν έχω το κουράγιο θα ανέβω Αθήνα και ίσως προσπαθήσω χωρίς φάρμακα...αυτή ξερετε είναι η αγωνία μου ίσως να είναι υπερβολική δεν ξέρω.Μακάρι να μη χρειαστεί και να έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα.
Πάντως πήγαινε με θετική σκέψη....
Εύχομαι τα καλύτερα.
Το πρωί ήμουν ζαβλακωμένη,με λίγη μουσική επανείλθα..στο youtube μπορείς να βρεις καταπληκτικά βιντεάκια με μουσίκη χαλαρωτική...
Ακούστε το σαουντρακ του φορεστ γκαμπ-όταν ήμουν φοιτήτρια είδα αυτή την καταπληκτική ταινία- είναι μαγευτική , σε ταξιδεύει...
Αυτά για την ώρα κορίτσια...

eirinipsarrou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

Κατερίνα, εσύ προσπαθείς φυσιολογικά ή με εξωσωματική;
Εγώ επικοινωνώ μέσω e-mail για διάφορες απορίες που έχω και με τον κ. Παράσχο ο οποίος είναι πολύ ευγένικός. Ο δικός μου ο γιατρός είναι λίγο απρόσιτός,σαν επιστήμονας είναι πολύ καλός αλλα δεν σου πιάνει την κουβέντα και το θέμα είναι οτι εγώ θέλω πολλή κουβέντα αυτή την περίοδο.Ευτυχώς οι ΄συνεργατιδές του είναι πολύ καλές , μ΄αυτές μιλάμε κυρίως. Ο αντρας μου μου λέει οτι δε θα τον κάνουμε και φίλο μας αλλα εγώ πιστεύω οτι η επικοινωνία είναι σημαντική σ΄αυτή τη διαδικασία.
Εντάξει,κι οι γιατροί είναι άνθρωποι και έχουν κι αυτοί τα δικά τους ,δεν είναι ψυχολόγοι....απλα κάποιοι είναι πιο επικοινωνιακοί...Καποια κέντρα απ΄ότι βλέπω στο ιντερνετ παρέχουν και ψυχολογική υποστήριξη.
Νομίζω οι φίλοι μας είναι οι καλύτεροι ψυχολόγοι τελικά,συμφωνείτε;
Σας έχω τρελάνει με τη φλυαρία μου,αλλα με τόσο ελεύθερο χρόνο θα την 'πληρώσει' το φόρουμ....χι,χι,χι

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχω περασει στο σταδιο της σπερματεγχυσης...σε λιγες μερες βαζω μπροστα για την δευτερη προσπαθεια Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
εχεις δικιο!ειναι παρα πολυ σημαντικη η επικοινωνια με τον γιατρο!εγω τον εχω τρελλανει τον δικο μου!!ευτυχως ειναι υπομονετικος και πολυ καλος.μου εξηγει τα παντα!!σε ποιον γιατρο την εκανες στο ηρακλειο;;και εγω απο κρητη ειμαι..ελπιζω να τα καταφερω βεβαια με σπερματεγχυση ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 534787
θα δειξει...

eirinipsarrou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

Στο Μητέρα έκανα τις προσπάθειες, το όνομα του γιατρού δε θα το αναφέρω επειδή ίσως έχω ήδη προδιαθέσει αρνητικά τους αναγνώστες.
Ευχομαι η σπερματέγχυση να πάει καλά. Φαντάζομαι είναι πιο ανώδυνη διαδικασία...εμείς μόνο με εξωσωματική μπορούμε και μόνο με μικρογονιμοποίηση. Η περιπτωσή μας είναι πιο περίπλοκη... αλλα είμαι ευγνώμων γιατί έχω ένα παιδί, σε άλλες εποχές αυτό θα ήταν ακατόρθωτο. Καμοια φορά λέω ΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΛΟ ΘΕΛΟΥΜΕ, ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΟΜΑΣΤΕ Μ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ,ΣΥΝΕΧΩΣ ΖΗΤΑΜΕ
Ωχ τώρα θ αρχίσω να φιλοσοφώ... είναι που είμαι σ ένα καναπέ απο την Παρασκευή... Που θα πάει, θα ρθει ασπρη μέρα και για μας!!!
Εγώ είμαι δασκάλα,εσύ με τι ασχολέισαι;

roulitsa25

roulitsa25
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο Π@ΝΤ@Σ ΕΧΕΙ ΚΡΙΘΕΙ ΠΡΟΦΥΛΑΚΙΣΤΕΩΣ...ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ.

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σιγουρα ειναι πιο ανωδυνη απο την εξωσωματικη Rolling Eyes Rolling Eyes
εγω παντως πιστευω οτι το πιο σημαντικο να ειναι καλος επιστημονας!!καλο θα ηταν βεβαια να ειναι και ανθρωπινος και καλος στην δουλεια του, αλλα.... τελοσπαντων!ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 534787
ποτε θα εχεις αποτελεσματα;;λογικα σε μια εβδομαδα θα ξερεις!
υπομονη!περνανε οι μερες!
εγω εχω ασφαλ γραφειο!

eirinipsarrou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

Θα ξέρω στις 8-04 την Τετάρτη του Πάσχα δηλαδή ,την Τρίτη είναι κλειστά τα μαγαζιά οπότε πάμε Τετάρτη εγώ και μια άλλη κοπέλα που κάναμε μαζί.
Μένεις Ηράκλειο; Έζησα ένα χρόνο εκεί μαζί με την κόρη μου,δούλεψα σ' ένα σχολείο κοντά στο Μητέρα.
Ωραία εμπειρία ήταν αν και δυσκολεύτηκα μόνη μου όμως έχω να θυμάμαι ειδικά τα παιδάκια μου... Ηταν να μετακομίσουμε στο Ηράκλειο αλλα η κρίση και η μείωση των μισθών μας απέτρεψε...Τι να γίνει,υγεία να υπάρχει!
Περνάει η ώρα, η κόρη μου είναι με την ξαδέρφη της και μ έχει εγκαταλείψει- που λέει ο λόγος.

anna-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
eirinipsarrou έγραψε:
Αν εννοείς τον Πάντο είναι ευρέως γνωστός και με επιτυχίες νομίζω στο ενεργητικό του. Μπορείς να πάρεις και πληροφορίες απο την ιστοσελίδα του κέντρου με το οποίο συνεργάζεται Γεννεσις Αθηνών αν δεν κάνω λάθος.
Εγώ είμαι απο Κρήτη και προτίμησα το Ηράκλειο μια και τα έξοδα θα ήταν πολύ περισσότερα .... Ευχομαι το καλύτερο. όσο για τον αριθμό προσπαθειών είπα στον εαυτό μου θα κάνω ακόμα μια-αυτή δηλαδή-και μετά αν έχω το κουράγιο θα ανέβω Αθήνα και ίσως προσπαθήσω χωρίς φάρμακα...αυτή ξερετε είναι η αγωνία μου ίσως να είναι υπερβολική δεν ξέρω.Μακάρι να μη χρειαστεί και να έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα.
Πάντως πήγαινε με θετική σκέψη....
Εύχομαι τα καλύτερα.


Σε ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση σου.Τωρα με κατι που διαβασα λιγο παρακατω δεν ξερω με ποσο θετικη διαθεση θα παω.. Αντε να δουμε.. Σου ευχομαι καλη επιτυχια πολυ συντομα να εισαι μανουλα!!

anna-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
roulitsa25 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο Π@ΝΤ@Σ ΕΧΕΙ ΚΡΙΘΕΙ ΠΡΟΦΥΛΑΚΙΣΤΕΩΣ...ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ.

Σοβαρα ?? affraid affraid ΅Ειναι αληθεια?? Μηπως ξερεις και γιατι ειναι προφυλακιστεος??

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
anna-maria έγραψε:
roulitsa25 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο Π@ΝΤ@Σ ΕΧΕΙ ΚΡΙΘΕΙ ΠΡΟΦΥΛΑΚΙΣΤΕΩΣ...ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ.

Σοβαρα ?? affraid affraid ΅Ειναι αληθεια?? Μηπως ξερεις και γιατι ειναι προφυλακιστεος??

Kαλημερα κοριτσια!
Αυτο ειναι πολυ σοβαρο!!!
Ισχυει όντως?Μήπως αυτο έχει κάποια σχέση ?http://www.skai.gr/news/greece/article/230768/profulakisteos-o-mono-o-egefalos-tou-kuklomatos-exosomatikis/

Κοριτσια αν καποια έχει ακουσει κάτι ας απαντησει.... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 534787

eirinipsarrou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

Οι ειδήσεις μιλούν για ένα ιατρικό επισκέπτη που θεωρείται εγκέφαλος του κυκλώματος. Οι γιατροί αφέθηκαν ελεύθεροι με όρους. Ονόματα δεν αναφέρονται γι αυτό ....ψυχραιμία κορίτσια.
ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ!

roulitsa25

roulitsa25
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
melimpa έγραψε:
anna-maria έγραψε:
roulitsa25 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο Π@ΝΤ@Σ ΕΧΕΙ ΚΡΙΘΕΙ ΠΡΟΦΥΛΑΚΙΣΤΕΩΣ...ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ.

Σοβαρα ?? affraid affraid ΅Ειναι αληθεια?? Μηπως ξερεις και γιατι ειναι προφυλακιστεος??

Kαλημερα κοριτσια!
Αυτο ειναι πολυ σοβαρο!!!
Ισχυει όντως?Μήπως αυτο έχει κάποια σχέση ?http://www.skai.gr/news/greece/article/230768/profulakisteos-o-mono-o-egefalos-tou-kuklomatos-exosomatikis/

Κοριτσια αν καποια έχει ακουσει κάτι ας απαντησει.... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 534787


ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΠΜ...

roulitsa25

roulitsa25
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
roulitsa25 έγραψε:
melimpa έγραψε:
anna-maria έγραψε:
roulitsa25 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο Π@ΝΤ@Σ ΕΧΕΙ ΚΡΙΘΕΙ ΠΡΟΦΥΛΑΚΙΣΤΕΩΣ...ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ.

Σοβαρα ?? affraid affraid ΅Ειναι αληθεια?? Μηπως ξερεις και γιατι ειναι προφυλακιστεος??

Kαλημερα κοριτσια!
Αυτο ειναι πολυ σοβαρο!!!
Ισχυει όντως?Μήπως αυτο έχει κάποια σχέση ?http://www.skai.gr/news/greece/article/230768/profulakisteos-o-mono-o-egefalos-tou-kuklomatos-exosomatikis/

Κοριτσια αν καποια έχει ακουσει κάτι ας απαντησει.... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 534787


ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΠΜ...


ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ???Η ΠΗΓΑΝ ΑΛΛΟΥ??

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
roulitsa25 έγραψε:
roulitsa25 έγραψε:
melimpa έγραψε:
anna-maria έγραψε:
roulitsa25 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο Π@ΝΤ@Σ ΕΧΕΙ ΚΡΙΘΕΙ ΠΡΟΦΥΛΑΚΙΣΤΕΩΣ...ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ.

Σοβαρα ?? affraid affraid ΅Ειναι αληθεια?? Μηπως ξερεις και γιατι ειναι προφυλακιστεος??

Kαλημερα κοριτσια!
Αυτο ειναι πολυ σοβαρο!!!
Ισχυει όντως?Μήπως αυτο έχει κάποια σχέση ?http://www.skai.gr/news/greece/article/230768/profulakisteos-o-mono-o-egefalos-tou-kuklomatos-exosomatikis/

Κοριτσια αν καποια έχει ακουσει κάτι ας απαντησει.... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 534787


ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΠΜ...


ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ???Η ΠΗΓΑΝ ΑΛΛΟΥ??

Roulitsa25 εγω το έλαβα και σου απαντησα.....

anna-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
roulitsa25 έγραψε:
roulitsa25 έγραψε:
melimpa έγραψε:
anna-maria έγραψε:
roulitsa25 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο Π@ΝΤ@Σ ΕΧΕΙ ΚΡΙΘΕΙ ΠΡΟΦΥΛΑΚΙΣΤΕΩΣ...ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ.

Σοβαρα ?? affraid affraid ΅Ειναι αληθεια?? Μηπως ξερεις και γιατι ειναι προφυλακιστεος??

Kαλημερα κοριτσια!
Αυτο ειναι πολυ σοβαρο!!!
Ισχυει όντως?Μήπως αυτο έχει κάποια σχέση ?http://www.skai.gr/news/greece/article/230768/profulakisteos-o-mono-o-egefalos-tou-kuklomatos-exosomatikis/

Κοριτσια αν καποια έχει ακουσει κάτι ας απαντησει.... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 534787


ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΠΜ...


ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ???Η ΠΗΓΑΝ ΑΛΛΟΥ??

roulitsa και εγω το εχω λαβει και σου εχω απαντησει!!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια της αθήνας ο Π... είναι μπλεγμένος ή της Θεσ.νικης;στείλτε μου μηνυμα παρακαλώ!

roulitsa25

roulitsa25
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
amazona έγραψε:κορίτσια της αθήνας ο Π... είναι μπλεγμένος ή της Θεσ.νικης;στείλτε μου μηνυμα παρακαλώ!


αδελφια ειναι και οι 2 ειναι μπλεγμενοι..και οι 2 ασχολουντε με εξωσωματικες..

mamana

mamana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια λαθος κανατε δεν ειναι αυτος που λετε
αλλα δυο αδελφια απο Θεσσαλονικη κ καθηγητες πανεπιστημιου
οσες ειστε απο εκει θα καταλαβατε!!!

vabill


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ανοιξα αυτο το θεμα πριν λιγο καιρο και επειδη ειχα μερες να μπω δεν ηξερα πως τα λετε..........
Αρχικά ηθελα να ευχηθω στην ειρηνη απο κρητη, να χαιρετε την κορουλα της και με το καλο μια υψηλη χοριακη στις 8/5.Δεν πιστευω οτι πρεπει ειρηνη μου να σαι τοσο αγχωμενη με τα φαρμακα,σιγουρα επιβαρυνουν τον εαυτο μας αλλα υπαρχουν τοσοι αλλοι λογοι να μας συμβει κατι, οποτε εμενα προσωπικα λιγο μ απασχολεί η ετσι με βολευει να το σκεφτομαι.
Στα υπολοιπα κοριτσια της συζητησης ευχομαι οτι και αν προσπαθουν να το πετυχουν ευκολα!θα τα λεμε σας φιλω ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 2 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις