Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

76ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 Empty η 1η μου προσπαθεια!!! Πεμ Ιουν 13, 2013 12:56 am

freedom78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας κοριτσια!!! τελος αυγουστου ξεκιναω την 1η μου προσπαθεια!!Shocked μενω αθηνα και ειμαι 35 χρονων.

freedom78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εχω αναγκη για κουβεντουλα με κοπελες που βιωνουν την ιδια κατασταση με μενα!!!Rolling Eyes

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα freedom!!!Καλη επιτυχια σου ευχομαι!ολα να πανε οπως τα θελεις!!
Κι εγω μαλλον Οκτωβρη με Νοεμβρη θα ξεκινησω...Ελπιζω βεβαια μεχρι τοτε να πετυχω φυσιολογικα, αλλιως δεν πειραζει...Very Happy:D
Οπως και να εχει δεν το βαζουμε κατω και θα τα καταφερουμεΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 215994

freedom78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σου κατερινα!!!!Very Happy ευχομαι και σε σενα καλη επιτυχια!!!!! μακαρι να σου κατσει φυσιολογικα και να μην χρειαστει να μπεις σε αυτη την διαδηκασια!!! αν επιτρεπεται τι προβλημα υπαρχει???

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σ ευχαριστω πολυ!!να σαι καλα!!Smile
Εχω μια κλειστη σαλπιγγα και ο συζηγος μου οριακο προβλημα με το σπερματακι...Crying or Very sad
προσπαθουμε 1,5 χρονο αλλα τιποτα.εκανα και μια αποτυχημενη σπερματεγχυση.εχω προσπαθησει αλλες 3 φορες για σπερματεγχυση αλλα καθε φορα που κανω προκληση με ενεσεις, βγαινουν τα ωαρια βγαινουν απο την κλειστη σαλπιγγαΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 679259, οποτε βαρεθηκα...ειπαμε να το δουμε λιγο μονοι μας μεχρι το φθινοπωρο και αν δεν γινει τιποτα παμε για εξωσωματικη...
αααα, επισης νομιζα οτι ειχα ωορρηξια 14η-15η μερα με κυκλο 28-29 ημερων, αλλα μετα απο 1 χρονο ανακαλυψα οτι κανω την 12η μεραΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 585182ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 585182ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 585182
Τωρα, αν υπαρχει και κατι αλλο, δεν ξερω...θα δειξει...σε λιγες μερες εχω ραντεβου με εξωσωματικο για να δω τι γινεται.
Εσυ;;

freedom78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κατεριναVery Happy
εμεις πηγαμε σε κεντρο υποβ. αναπ. γιατι ειχε ο σηζηγος χαμηλο αριθμο σπερματος. οταν με εξετασαν και εμενα διαγνωστικε αριστερη υδροσαλπιγγα, δεξια αποφραγμενη και ενα ινωμυομα που ακουμπουσε στο ινδομυτριο!!!NoNo
μεγαλη απογοητευση!!
τον προηγουμενο μηνα εκανα χειρουργειο οπου μου αφαιρεσαν την υδροσαλπιγγα, απολυνωσαν την αποφραγμενη και εξισαν το ινωμιομα!! ολα πηγαν πολυ καλα!!!! τωρα ειναι ετοιμο το χωραφακι μου!ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 654316 
6 αυγουστου περναω απο επιτροπη στην πατρα και μολις αδιαθετησω ξεκιναμε με το καλο για την εξωσωματικη!!!!ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 727892
ανυπομονω πολυ και ευχομαι να πανε ολα καλα και μακαρι παναγια μου να πετυχει με την πρωτη!!!!!

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα και σε εσενα freedom!!
Σου το ευχομαι ολοψυχα να σου πετυχει με την πρωτη!!ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 228222
Εγω εχω ραντεβου 18 Σεπτεμβριου για την επιτροπη στην Αθηνα.Μακαρι ολα τα κοριτσια που προσπαθουν να ταλαιπωρηθουν οσο γινεται λιγοτερο!!Very Happy
Που θα κανεις την εξωσωματικη;;

freedom78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
θα τιν κανω στο ιακεντρο με τον πραπα. αν και τον ιδιο δεν τον εχω δει ποτε!! με εχει αναλαβει ενας συνεργατης του, γυναικολογος, χειρουργος και παει λεγοντας........ πολυ καλος ανθρωπος. το ελπιζω δηλαδη!!!!!ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 893968

freedom78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εσυ???

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να σε ρωτησω ?? το ιακεντρο δεν ηταν τελικα αυτο που τους συνέλαβαν??για το κυκλωμα τον εξωσωματικων λεω??

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω μενω Κρητη, οποτε θα την κανω Ηρακλειο.Εχω κλεισει ραντεβου με 2 γιατρους για να παρω την αποφαση, ποιος μου ταιριαζει καλυτερα!!Τελος του μηνα θα ξερω...
Το ιακεντρο ειναι Αθηνα;;

freedom78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
το ιακεντρο ειναι στην αθηνα και στην θεσσαλονικη. ο γυναικολογος μου, μου προτεινε το ιακεντρο γιατι εχει μεγαλο ποσοστο επιτυχιων.ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 125586
δεν ξερω αν ειναι αυτοι που εμπλεκονται με παρανομα φαρμακα!!!
τι να πω???? η παναγια μαζι μας!!!ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 415870

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα freedom!!!
H Παναγια μαζι μας, δεν λες τιποτα!
Δυστυχως ο χωρος των εξωσωματικων συνηθως κατακλυζεται απο εκμεταλλευση και απανθρωπια...το θεμα ειναι να βρει κανεις τον γιατρο που του ταιριαζει.Κατα την γνωμη μου ειναι το αλφα και το ωμεγα να νοιωθεις ανετα με τον γιατρο!Rolling Eyes
Οσο να ναι ειναι λεπτη διαδικασια!

thelw na ginw mama


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα κοριτσια ειμαι καινουρια αλλα σας εχω διαβασει αρκετα.. Θα κανω την πρωτη μου εξωσωματικη.. Ο γυναικολογος μου μου προτεινε σαν γιατρο τον Αρκουλη (κεντρο Μιτωση) στον Πειραια.. Ηθελα να ρωτησω αν καποια κοπελα τον γνωριζει και τι γνωμη εχει γι αυτον και το κεντρο του να μου πει ειτε απο εδω αν επιτρεπεται ειτε με πμ γιατι εγω πρωτη φορα τον ακουσα και εχω αγχωθει αρκετα..

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
thelw na ginw mama έγραψε:Καλησπερα κοριτσια ειμαι καινουρια αλλα σας εχω διαβασει αρκετα.. Θα κανω την πρωτη μου εξωσωματικη.. Ο γυναικολογος μου μου προτεινε σαν γιατρο τον Αρκουλη (κεντρο Μιτωση) στον Πειραια.. Ηθελα να ρωτησω αν καποια κοπελα τον γνωριζει και τι γνωμη εχει γι αυτον και το κεντρο του να μου πει ειτε απο εδω αν επιτρεπεται ειτε με πμ γιατι εγω πρωτη φορα τον ακουσα και εχω αγχωθει αρκετα..

Καλησπερα!
Δεν εχω προσωπικη εμπειρια απο το συγκεκριμενο κεντρο, αλλα απο μια φιλη μου, η οποια (δυστυχως) εχει μεγαλη εμπειρια σ'αυτα, μου εχει πει τα καλυτερα...
Και εγω αν ειχα την δυνατοτητα να ανεβω Αθηνα, το συγκεκριμενο θα επελεγα.
Καλη δυναμη!!Ολα να πανε καλα!!Very Happy

freedom78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα κατερινα!!!ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 875502
και καλος την "θελω να γινω μαμα".
κοριτσια για ολα τα κεντρα εχω ακουσει και καλα και κακα!!!ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 4872 
αν καποια εχει επιτυχια λεει τα καλυτερα και αν οχι λεει τα χειροτερα! καλο ειναι κοριτσια να εχουμε τα ματια και τα αυτια μας ανοιχτα. εγω τις τελευταιες μερες ψαχνομαι πολυ!! διαβασα οτι οι πιθανοτητες  αυξανονται αν ποιο πριν εχεις κανει καποιες ανοσολογικες εξετασεις. οπως"θρομβοφιλια, νκ κυτταρα, και μια αλλη που τωρα δεν την θυμαμαι. σκεφτομαι να παρω τον γιατρο μου τηλ αυριο και να τον ρωτησω????ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 587529
αντε να περασει ο καιρος και να ερθει γρηγορα το ονειρο μας!!!ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 49454

freedom78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κατερινα στο ηρακλειο θα πας σε ιδιοτικο κεντρο? εχω ακουσει οτι κανουν και σε δημοσιο στην κρητη??ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 654316

thelw na ginw mama


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλως σας βρηκα freedom 78 και ολα τα κοριτσια !! Ευχαριστω για την ενημερωση κατερινα! Η αληθεια ειναι αυτη οτι αν καποια κοπελα εχει επιτυχια θα πει τα καλυτερα αν οχι τα χειροτερα  αλλα οτι μπορεις να μαθεις καλο ειναι..! Αυτο για τις ανοσολογικες το ειχα συζητησει με το γιατρο μου καποια στιγμη και μου ειπε πως δεν τις πολυεμπιστευεται.. Ισως ομως τελικα ειναι καλο να τις κανουμε πριν αρχισουμε τις προσπαθειες για να μην ψαχνομαστε μετα αν, μακρια απο εδω, αποτυχουμε.. Το πρωι θα παρω τηλ. να κλεισω ενα ραντεβου με τον Αρκουλη και ας ελπισουμε να πανε ολα καλα.. Εχω ενα αγχος απιστευτο.. Ευχομαι συντομα ολες να τα καταφερουμε κοριτσια!! Να γινουμε ολες μανουλες!!flower

freedom78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κοριτσια!!!sunny 
καλη επιτυχια σου ευχομαι στο ραντεβου σου"θελω να γινω μαμα"!!!
εσυ πως και κατεληξες σε κεντρο εξωσωματικης???ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 531909

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια!!Εχετε απολυτο δικιο!Ετσι συμβαινει τις περισσοτερες φορες.Αν εχεις επιτυχια,ολα καλα, αν οχι,τοτε λες τα χειροτερα...υπαρχει και η ψυχικη ταλαιπωρια που επιδεινωνει την κατασταση μετα απο μια αποτυχια.
Οσο πιο πολλες εξετασεις γινονται, τοσο το καλυτερο.Το θεμα ειναι οτι οι περισσοτεροι τις κανουν, μετα την αποτυχια..
Σε ιδιωτικο θα παω μαλλον freedom..Ο αντρας μου ουτε που θελει να ακουει για δημοσιο και την πιθανη ταλαιπωριαShocked, αν και εχω ακουσει καλα λογια για τον συγκεκριμενο γιατρο.
Εννοειται βεβαια, οτι αν δεν μου εμπνευσει εμπιστοσυνη στο ιδιωτικο κεντρο, δεν θα προχωρησω εκει...
Παντως για τον Αρκουλη, δεν εχω ακουσει τιποτα αρνητικο.

thelw na ginw mama


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα κοριτσια κοριτσια τι κανετε;; Ελπιζω να ειστε ολες καλα! Εγω παλι στη δουλεια και δεν εχω κα πολυ ορεξη σημερα αλλα τι να κανουμε.. Freedom σε κεντρο εξωσωματικης καταληξα γιατι προσπαθουμε 2,5 χρονια για μωρακι λλα ακομα δεν τα καραφεραμε.. Εχουμε κανει εξετασεις δεν μας βρηκαν τιποτα καναμε και μια σπερματεγχυση χωρις επιτυχια και τωρα αποφασισαμε να προσπαθησουμε με εξωσωματικη.. Ελπιζω ετσι να τα καταφερουμε.. ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 417472

babystar76


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κορίτσια, κι εγώ στην παρέα της πρώτης εξωσωματικής μπήκα, μετά από τρία χρόνια συστηματικών προσπαθειών και εξετάσεων! Εύχομαι τα καλύτερα για όλες, και χαίρομαι που υπάρχει μια όμορφη παρέα για να μοιραζόμαστε τους προβληματισμούς μας, και ελπίζω σύντομα και τις χαρές μας! Καλή επιτυχία σε όλες!

freedom78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλος ηρθες μπειμπισταρ!!ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 875502
σου ευχομαι οτι καλυτερο!! εχεις καταληξει σε καποιο κεντρο??
να ρωτησω κοριτσια???? εσεις θα περασετε απο επιτροπη??study

babystar76


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστώ! Στο Μητέρα θα την κάνουμε εμείς γιατί εκεί είναι ο γιατρός μου.. επιτροπή δεν προλαβαίνω να περάσω...έχει ραντεβού μετά 4 μήνες με τις τελευταίες αλλαγές και τις ουρές που έχουν δημιουργηθεί...επειδή έχουμε θέμα ενδομητρίωσης δυστυχώς δεν γίνεται να περιμένουμε τόσο...

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσακια!!!Very Happy
καλως ορισες babystar και καλη επιτυχια!!
Εγω θα περασω απο επιτροπη.Στις 18 Σεπτεμβριου εχω ραντεβου, το οποιο το ειχα κλεισει τελος ΑπριλιουΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ  ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ - Σελίδα 4 585182
Δραματικη η κατασταση..αν δεν αλλαξει κατι σε λιγο θα θελεις ενα χρονο να περασεις επιτροπη.Ελεος...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις