Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ τα ίδια θα σου πω, το δικό μου γεννήθηκε 2860, το πήρα σπίτι 2,420 (!!) Σε ένα μήνα είχε διπλασιάσει βάρος κι ως τον 7ο μήνα είμασταν σαν τα ανθρωπάκια της Michelen. Very Happy Very Happy

Η παιδίατρος δεν ανησυχούσε καθόλου. Μόνο που φωνάζω στη μητέρα μου που την κρατάει να μην της δίνει πολλά γλυκά (είναι φαγανό μωρό). Είναι τώρα 17 μηνών και φυσιολογικότατο. Μου λείπουν οι διπλες στα μπουτάκια της!!

Κι εμένα πάντα με νευρίαζαν που το έλεγαν "χοντρουλα". Αλλά τώρα τη λένε πια "κούκλα"! Μη σε νοιάζει!!!

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
PAMICHA έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑς ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑς ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,

ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΗ 8 ΜΗΝΩΝ 74 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ 10400 ΚΙΛΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΜΕ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΕς, ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΑ ΜΩΡΑ . ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΣΩΜΟ. ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ
ΠΕΘΕΡΑ ΚΟΥΝΑΔΙΑ ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΛΙς ΒΛΕΕΠΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΧ ΤΙ ΧΟΝΤΡΟ ΜΩΡΟ. ΔΕΣ ΚΑΤΙ ΠΡΟΓΟΥΛΙΑ .

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙς ΥΨΗΛΕς ΤΙΜΕς. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΙς ΚΑΜΠΥΛΕς.

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙς ΞΕΧΕΣΩ ΟΛΕς ΑΥΤΕς ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΩ.
ΤΟΥς ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ,

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3380 50 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΕΓΑΛΩΣΩΜΟ . ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ.

βρε δεν τους χεζεις ολους!πεθερες θειες και ολους!και τι ηθελε δηλαδη η πεθερα σου να βγει το μωρακι 1000γρ ακους εκει!!!!!!!!να τους πεις να κοιτανε την δουλεια τους και τα χαλια τους και τα δικα τους προγουλια!πως νευριαζω με κατι τετοια

Μαρίζα

Μαρίζα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μην ακούς κανέναν, όλοι πια έχουν κάτι να πουν! Δηλαδή τι θέλουν να του κάνεις του μωρου, δίαιτα; Η λίποαναρρόφηση; Τι βλακείες Θεέ μου. Μια χαρα ειναι το μωρό σου.

xristinaki2000


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εσυ θα τους λες πολυ ευγενικα "μη στεναχωριεστε το μωρο μας μια χαρα φυσιολογικο ειναι λεει η γιατρος" και το θεμα ειναι εκει..ελεος με τους ξερολες

πορτοκαλι


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πραγματικα δεν βλεπουν την καμπουρα τους. για τους αλλους πρωτοι να σχολιαζουν

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
PAMICHA έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑς ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑς ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,

ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΗ 8 ΜΗΝΩΝ 74 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ 10400 ΚΙΛΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΜΕ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΕς, ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΑ ΜΩΡΑ . ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΣΩΜΟ. ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ
ΠΕΘΕΡΑ ΚΟΥΝΑΔΙΑ ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΛΙς ΒΛΕΕΠΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΧ ΤΙ ΧΟΝΤΡΟ ΜΩΡΟ. ΔΕΣ ΚΑΤΙ ΠΡΟΓΟΥΛΙΑ .

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙς ΥΨΗΛΕς ΤΙΜΕς. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΙς ΚΑΜΠΥΛΕς.

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙς ΞΕΧΕΣΩ ΟΛΕς ΑΥΤΕς ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΩ.
ΤΟΥς ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ,

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3380 50 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΕΓΑΛΩΣΩΜΟ . ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ.

η μικρη μου γεννηθηκε 4 κιλα και 52 εκ.....ηταν μπαλα !!!!!!δεν ειχε λαιμουδακι..καθολου...χαχαχα....

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΕΤΡΟ ΨΗΛΗ ΚΑΙ 15 ΚΙΛΑ..ΕΙΝΑΙ 1 ΚΑΦΑΛΙ ΠΙΟ ΨΗΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ 4ΧΡΟΝΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ!!!!ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΗΛΟ ΛΙΓΝΟ ΚΟΡΜΑΚΙ....ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ...."ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΑΑΑ"

ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ....ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕΦΑΚΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΒΑΡΟΣ....ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΒΑΡΟΣ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΨΗΛΩΝΕΙ...ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙ ΣΕ ΥΨΟΣ!!!!

ΒΕΒΑΙΑ..ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΜΕ "ΚΑΚΙΑ"...ΕΓΩ ΠΧ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΖΑ ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...ΑΛΛΑ ΕΠΙΔΗ ΘΑ ΗΤΝΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ "ΦΑΩ" !!!!!!!ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ..ΚΑΛΟ ΜΟΥ....ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΣΠΑΝΙΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ....ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΚΑΚΕΝΤΡΑΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΥΨΗΛΟΤΕΡΑ ΠΟΣΟΣΤΑ....

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΧΟΝΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥΣ Κ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙ ΜΠΟΙ...
ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3990 ΚΙΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙ ΝΤΑΡΝΤΑΝΟΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ... ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΒΛΕΠΕ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΙΤΑ... ΔΙΑΙΤΑ ΣΕ ΔΥΟ ΧΡΟΝΩΝ ΜΩΡΟ??? ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ???
ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΤΑ ΤΡΙΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΜΠΟΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑΡΑ Κ ΑΠΟ ΚΙΛΑ... ΚΟΡΜΑΡΑ... ΟΥΤΕ ΚΟΙΛΙΕΣ ΟΥΤΕ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΜΕ ΔΙΠΛΕΣ. ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΨΗΛΟ!!! Κ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΚΑΛΙΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΡΟΥΦΗΞΕΙΣ??? ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ!!!

Eurovlacha

Eurovlacha
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΣΕ ΥΨΟΣ

efthimia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ευτυχως που δεν την ειχε πεθερα η μανα μου,γιατι ποιος ξερει τι θα ελεγε για μενα που γεννηθηκα 4200 κ 57 υψος

Ω ενα τερας!!

μην το παιζεις υπερανω,κοψτης το βηχα,για να μη σε πρηζει επι παντος επιστητου καθολη τη διαρκεια της αναπτυξης του παιδιου σου

jojo5

jojo5
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Α να μην εκνευριστωωωω ποιος το λέει φερτον να τον ακούσω... Εδώ εμείς παλεύουμε να φάει μια μπουκιά και συ το έχεις ζουμπουρλουδικο και δεν χαίρεσαι;; Και επεισης σου λένε ότι ειναι χοντρό ... Και ;;; Απο το ένα αυτί να μπαίνει και απο το άλλο να βγαίνει... Οοοοοοολοι έχουν άποψη για τα δικά μας παιδιά ... Δεν το,έχεις καταλάβει ;;; Ολοι ξέρουν το σωστό και εμείς το λάθος... Α δεν το ταιζεις σωστά α δεν το κοιμιζεις σωστά α το ένα α το άλλο... Ε μα πια .... Να χαίρεσαι και να καμαρωνεις κορίτσι μου για τα μπουτακια του και να δίνεις στο μωρο να τρώει.... Εγω την δικια μου τι δεν την κάνω να φάει... Μόνο απο το φωτιστικά δεν έχω κρεμαστει ακόμα να κάνω την μαϊμού.... Τι γάτουλες έρχονται τι σκυλακια έρχονται τι ελεφαντες έρχονται τι βατράχια έρχονται εκεί το στόμα κλειστό... Πφφφφ.... ολοι ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟ - Σελίδα 2 328109

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πεθεροσυνηφαδοκουνιάδα έιναι όλες μοντέλες? Δεν υπάρχει καμία ευσωμη, μπουτού κάτι τέλος πάντων ? Γιατί αν υπάρχει (που θα υπάρχει) θα συμφωνούσα ότι το μωρό είναι χοντρό και μάλλον θα πήρε απο το σόι του άντρα μου. Laughing Laughing Laughing Laughing Οπως και να έιχε εγω θα έλεγα ότι έιναι χοντρό pig καιμάλιστα πολύ αλλά το δικό μου το μωρό έτσι μου αρέσει να το βλέπω. Όποιος το βλέπει το θέαμα και δεν αρέσει η πόρτα έιναι στα δεξιά. clown
Μα με τι ασχολείσαι καλή μου?

wondergirl

wondergirl
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
PAMICHA έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑς ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑς ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,

ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΗ 8 ΜΗΝΩΝ 74 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ 10400 ΚΙΛΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΜΕ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΕς, ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΑ ΜΩΡΑ . ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΣΩΜΟ. ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ
ΠΕΘΕΡΑ ΚΟΥΝΑΔΙΑ ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΛΙς ΒΛΕΕΠΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΧ ΤΙ ΧΟΝΤΡΟ ΜΩΡΟ. ΔΕΣ ΚΑΤΙ ΠΡΟΓΟΥΛΙΑ .

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙς ΥΨΗΛΕς ΤΙΜΕς. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΙς ΚΑΜΠΥΛΕς.

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙς ΞΕΧΕΣΩ ΟΛΕς ΑΥΤΕς ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΩ.
ΤΟΥς ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ,

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3380 50 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΕΓΑΛΩΣΩΜΟ . ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ.
Μη τους δινεις σημασια. Πολλες φορες πισω απο τετοια λογια μπορει να κρυβεται και ζηλια... Κι ο δικος μου ο γιος ηταν παχουλος και μαλιστα ειχε ξεπερασει την καμπυλη αλλα απο τη στιγμη που περπατησε εφυγαν ολα τα περιττα. Μωρακι ειναι, εχει μελλον. Θα ψηλωσει, θα περπατησει, θα κινηθει και τοτε να δεις! Να χαιρεσαι το μωρο σου και γραψτους ολους εκει που προτιμας.

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΧΑΖΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙΣ ΣΙΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥ flower flower ολοι ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟ - Σελίδα 2 893968 ολοι ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟ - Σελίδα 2 417472 ΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΙΑΖΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ.

katiag26

katiag26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Για εμένα απο τη στιγμή που λέει ο γιατρός σας ότι είναι μια χαρά μην δίνεις σημασία. Εγω στη θέση σου θα τους έλεγα ότι είναι στα φυσιολογικά επίπεδα βάση του γιατρού

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κι απο μένα!! Όσο συμβουλεύεσαι τον παιδίατρο σου και σου λέει ότι όλα είναι καλά δε θα σκας για ΚΑΝΕΝΑ!!
Όπως λέει η μάνα μου, δεν τα π΄ρε απο κανένα το παιδί! Δικά του είναι! Αφού τρώει καλά κάνει!
Κι εμένα ο δικός μου, όπως είπε μια κοπέλα παραπάνω μοιάζει με το ανθρωπάκι της Michelin!!
Άλλωστε όταν θα περπατήσει,όπως έχω ακούσει κι εγώ θα κόψει το πολύ βάρος.
Μη στενοχωριέσαι και μην ακούς κανένα! Εσύ είσαι η μαμά του και ο μόνος που δικαιούται να έχει γνώμη είναι ο παιδίατρος σου!!
Να τα χαιρόμαστε τα φραντζολάκια μας!! pig pig

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ας ειχα ενα μωρακι κι ας το λεγανε κι ασχημο και χοντρο και ο,τι αλλο θελανε. Το θεμα ειναι οτι στα δικα μου τα ματια θα ηταν το ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

xaxanoula


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αντε καλε μην ακους τι λενε ολοι οι αλλοι .. αν γενηθηκατε εσεις μεγαλοι πες την πεθερα σου το δικο μου που βγηκε 3350 και 53 ποντους τι ειναι ...??? μια χαρα ειναι το ζουζουνι σου ... αν ηταν αδυνατο θα το ελεγαν λιψο τωρα το λενε χοντρο ..ουτε κι αυτες δεν ξερουν τι θελουν .. εμενα προσωπικα μου αρεσουν τα στρουμπουλα μωρακια ..

xenita

xenita
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
PAMICHA έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑς ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑς ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,

ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΗ 8 ΜΗΝΩΝ 74 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ 10400 ΚΙΛΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΜΕ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΕς, ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΑ ΜΩΡΑ . ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΣΩΜΟ. ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ
ΠΕΘΕΡΑ ΚΟΥΝΑΔΙΑ ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΛΙς ΒΛΕΕΠΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΧ ΤΙ ΧΟΝΤΡΟ ΜΩΡΟ. ΔΕΣ ΚΑΤΙ ΠΡΟΓΟΥΛΙΑ .

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙς ΥΨΗΛΕς ΤΙΜΕς. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΙς ΚΑΜΠΥΛΕς.

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙς ΞΕΧΕΣΩ ΟΛΕς ΑΥΤΕς ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΩ.
ΤΟΥς ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ,

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3380 50 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΕΓΑΛΩΣΩΜΟ . ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ.
Κοριτσι μου μη δινεις σημασια..αφου σου λεει ο παιδιατρος οτι ολα ειναι καλα γραψε τους αλλους στα παλια σου τα παπουτσια! Εμένα το μωρο μου γεννηθηκε 3360 και ειναι και κοριτσι!εγω ειχα γεννηθει 4κιλα και δυο φιλες μου γεννησαν αγορακια 4200..

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εφοσον ο παιδιατρος λεει πως δεν υπαρχει κανενα θεμα. κλεισε τα αυτια σου στους εξωτερικες, και ασχετες παρεμβολες.

Ilianab


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Να μην ακούς κανέναν!το ίδιο πρόβλημα έχω και εγ. Με τις θειες μου!απλα ψάχνουν να βρουν κάτι να σου πουν ,οι δικές μου το κάνουν γιατι τα εγγόνια τους που ειναι στην ίδια ηλικία με τα δικά μου και εχουν πολυ ωραίο σωματακι όπως λενε ειναι 5 χρόνων και η χοληστερίνη ειναι στα ύψη!ενω τα δια μου ειναι και πιο ψιλά και εχουν 3 κιλα παραπάνω οι εξετάσεις τους κάθε χρόνο ειναι άψογες ..οπότε τι άλλο να μου πουν

πορτοκαλι


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πως παει με τα κιλα  το μωρακι. ??

μπουκιτσα2012


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα στην παρεα....ευχαριστω olivia για την υποδοχη!!!!!!!! εχω ενα ερωτημα που με βασανιζει ενα ενα κοριτσακι 9 μηνων και ειναι 10300kg.το λενε ολοι χοντρουλα και στεναχωριεμαι καιοιποσοτητες που του δινω ειναι συμφωνες με την παιδιατρο.τι να κανω?δεν εχει μπουσουλησει ακομα και δεν εχει βγαλει ουτε δοντακι.......ευχαριστω

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε παιδια ειναι δυνατον ενα βρεφος να το λενε χοντρο?? τι ανθρωποι δηλαδη. τι πιστευουν οτι το υπερταιζετε?? τι βλακειες μην δινετε σημασια ρε κοριτσια και αν σαε το ξαναπουνε πειτε και σεις δεν πειραζει ειναι για περισσοτερα ζουληγματα... και ειδικα μπουκιτσα εφοσον παρακολουθει και η γιατρος  και πας συμφωνα με τις οδηγιες μην νοιαζεσε... αν ο κοσμος θελει να πεταξει χολη θα τη πεταξει και πιο αδυνατο να ειναι!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
PAMICHA έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑς  ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑς ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,  

ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΗ 8 ΜΗΝΩΝ 74 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ 10400 ΚΙΛΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΜΕ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΕς, ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΑ ΜΩΡΑ . ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΣΩΜΟ. ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ
ΠΕΘΕΡΑ ΚΟΥΝΑΔΙΑ ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΛΙς ΒΛΕΕΠΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΧ ΤΙ ΧΟΝΤΡΟ ΜΩΡΟ. ΔΕΣ ΚΑΤΙ ΠΡΟΓΟΥΛΙΑ .

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙς ΥΨΗΛΕς ΤΙΜΕς. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΙς ΚΑΜΠΥΛΕς.

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙς ΞΕΧΕΣΩ ΟΛΕς ΑΥΤΕς ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΩ.
ΤΟΥς ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ,

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3380 50 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΕΓΑΛΩΣΩΜΟ . ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ.

σημερα.μπηκε στον 7 στις  11/06.76εκ 10500κιλα.ναι οκ  ειναι γιγαντακος.και μαγουλακια  και  μπουτακια.τι να  του  κανω  δηλ διαιτα?μην τρελαθουμε.  αν σου ξαναπουν κατι πες  να πανε  στην γωνια να   δουν αν  ερχεσαι.ελεος αποψε!!!!!
γεννηθηκε 3970!τι  θα ελεγε  η πεθερα  για εμας  δηλ?????

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΣΟΥΠΟΤΑ ΜΩΡΑ!ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΗΤΑΝ 6 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 75CM KAI 8600 TO  ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΑ ΜΩΡΑ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΒΑΡΟΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΓΕΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις