Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
419 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 419 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ελιζα μου τελεια Very Happy Very Happy Very Happy ευχομαι συντομα να το νιωσει κ ο δικοσ μου ο αντρουλησ....

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απίστευτο συναίσθημα Ελίζα!!!Κι ο δικός μου ανυπομονεί να καταλάβει κάτι! και νομίζω πως μέχρι να αισθανθούν το μωρό οι μπαμπάδες δεν είναι σε θέση να καταλάβουν τι συμβαίνει! δεν έχουν συνειδητοποιήσει οτι θα γίνουν μπαμπάδες!!!!

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σημασια εχει να κανουμε κ να φερομαστε οπωσ νιωθουμε γιατι αλλιωσ δεν ζουμε πραγματικα το μεγαλυτερο γεγονοσ τησ ζωησ μασ που ειναι η γεννηση του παιδιου μασ κ τπτ αλλο.

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ!ΕΓΩ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΚΑΝΩ!!?ΚΑΘΕ ΑΠΟΡΙΑ Κ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ,ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΠΛΟΚΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΩ Κ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΗΣ ΤΑ ΛΕΩ ΟΟΟΛΑ !!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΗΤΡΑ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΦΩΝΑΖΑΝ ΦΡΟΥΦΡΟΥ Κ ΑΡΩΜΑΤΑ(ΩΣ ΖΙΖΑΝΙΟ Κ ΠΟΛΥΛΟΓΟΥ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΑΛΛΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥΛΗ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΑΛΛΩΣΤΕ Κ Ο ΓΛΥΚΟΣ ΦΡΟΥΦΡΟΥ)ΑΚΟΜΑ Κ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΕΙΝΟΣ ΤΩΡΑ.ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ??? Wink Wink Wink ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ....ΧΑΧΧΑΧΑ Laughing Laughing Laughing ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ Κ ΠΟΛΛΕΣ(ΕΠΙΤΕΙΔΙΕΣ) ΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΜΙΑΑ!!!!! No No No ΕΜΕΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ Κ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ (Κ ΑΣ ΜΑΣ ΚΟΙΤΑΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕ ΜΙΣΟ ΜΑΤΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ) pirat pirat ΕΛΙΖΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΗΝΗΤΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΤΣΙ?ΕΙΔΙΚΑ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΝΟΙΩΣΕΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ!!!!ΒΑΛΤΕ ΑΛΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ!!!! affraid cheers cheers cheers

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maro28 έγραψε:σημασια εχει να κανουμε κ να φερομαστε οπωσ νιωθουμε γιατι αλλιωσ δεν ζουμε πραγματικα το μεγαλυτερο γεγονοσ τησ ζωησ μασ που ειναι η γεννηση του παιδιου μασ κ τπτ αλλο.

Ετσι ακριβως ειναι, αλλα δεν πρεπει να ξεχναμε οτι δεν νιωθουν ΟΛΕΣ ετσι.. κ οταν βλεπουν εσενα η εμενα να κανουμε σαν χαζοχαρουμενα κ ηδη να λατρευουμε τις ψυχουλες μεσα μας τους τη σπαει γιατι νιωθουν κομπλεξ. Γιαυτο εγω λιγα κ καλα με τριτους.. μονο σε εσας μοιραζομαι, τον αντρα μου κ τη μαμα μου. Με τους αλλους παρουσιαζομαι πιο λακωνικη κ συγκρατημενη..
Νατς οσο για τη γεννα, δεν νομιζω πως υπαρχει γυναικα που να μη την εχει φοβηθει. Δηλ η διακυμναση ειναι απο απλο φοβο μεχρι τρελο φοβο!!! Μερικοι μπορει να σου απαντανε ετσι επειδη δεν ξερουν τι αλλο να σου πουν..
Κουραγιο ομως σε ολες μας, καλη θεληση, πιστη οτι ολα θα πανε καλα και εκεινη την ωρα οπως κ αν νιωθουμε να προσπαθουμε πανω απο ολα να ειμαστε ψυχραιμες κ συνεργασιμες.. Εγω προσωπικα για μενα θα ζητησω επισκληριδιο με το που θα πατησω το ποδι μου στο νοσοκομειο- δηλ:
"γεια σας.. θα ηθελα επισκληριδιο."
"εμμμ.. ποια ειστε κυρια μου?"
"α ναι συγγνωμη... ηρθα γιατι νομιζω οτι θα γεννησω."
Και να σκεφτομαστε οτι στο τελος αυτης της διαδικασιας θα βρεθουμε με το μωρακι μας αγκαλιτσα.. I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μολις εβαλα Αλφα.. τι ειχε? Μαλλον δεν το προλαβα...

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου μολις εκατσα και πινω ελληνικο καφεδακι που μου μυρισε τοσο πολυ λες και το ειχα στο στομα μου και δεν μπορουα να το καταπιο......εβαλα και καλτακια γιατι μπορει αν ζεστενομαι αλλα ειναι επικινδυνο να κρυοσο αν ειμαι ξυπολιτη εντομετξη δεν μου αρεσουν τα παντοφλακια καθολου και εχω 3 ζευγαρα και ο αντρας μου φωναζει ολο παντοφλες περνεις και παλι ξυπολιτη γυρνας στο σπιτι....

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νατς μην ακους κανεναν για τα κιλα, αν εσυ ξερεις πως τρως οσο πιο σωστα μπορεις, ε δεν θα πειναμε κιολας με συγχωρεις πολυ..!! Εμενα η μαμα μου σε μενα πηρε 23 κιλα (γιατι ετρωγε οτι εβρισκε μπροστα της συν ενα καφασι φρουτα καθε μερα) και στα πρωτα μου γενεθλια ειχε χασει 27.. Αυτο που θελω να πω ειναι οτι αν παρουμε παραπανω κιλα, απλα θα κουραστουμε λιγο παραπανω να τα χασουμε. Δεν κανουμε κ κανενα εγκλημα ομως.. Και σιγουρα δεν πεφτει λογος σε κανεναν να το κρινει αυτο- εκτος απο τον γιατρο μας, τον αντρα μας και φυσικα εμας.. αν ειμαστε εμεις οκ τοτε να το βουλωσουν ολοι οι κακοπροαιρετοι... Razz Razz Razz Razz
Τα γλυκα να προσεχουμε μονο, οπως ειπε κ η Αλεξ, εξαλλου σε 4 μηνες περιπου γενναμε.... I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Εγω προσπαθω πολυ εδω κ μια βδομαδα να τρωω "κανονικα" κ νιωθω λες κ πρεπει να μου δωσουν κ παρασημο!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 215994

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΙΖΑΚΙ,ΣΤΗΛΗ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΡΙΛΗΣ,Ο ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΙΑ ΤΟΥΡΤΑ ΜΟΥΣ ΦΡΑΟΥΛΑ ΜΕ ΣΟΣ ΦΡΑΟΥΛΑ,ΑΝ Κ Η ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΟ ΤΗΣ ΑΡΕΣΚΕΙΑΣ ΜΟΥ ..ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΛΛΙΔΗΣ.ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΟΤΗΤΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ Κ ΑΣ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΦΑΕΙ!!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 893968  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 893968  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 893968

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΗΛΗ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΕΙΧΕ Κ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΘΡΟΥΣΑΛΑ ΠΟΥ Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ 6ΜΗΝΩΝ Κ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΗΡΕ 7 1/2 ΜΟΝΟ ΚΙΛΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ(ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ....) Κ Η ΜΙΚΡΗ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3.500kgr Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φρουφρού έγραψε:ΕΛΙΖΑΚΙ,ΣΤΗΛΗ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΡΙΛΗΣ,Ο ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΙΑ ΤΟΥΡΤΑ ΜΟΥΣ ΦΡΑΟΥΛΑ ΜΕ ΣΟΣ ΦΡΑΟΥΛΑ,ΑΝ Κ Η ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΟ ΤΗΣ ΑΡΕΣΚΕΙΑΣ ΜΟΥ ..ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΛΛΙΔΗΣ.ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΟΤΗΤΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ Κ ΑΣ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΦΑΕΙ!!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 893968  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 893968  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 893968


Μεταδοτικότητα γράφεις, κιμαδόπιτα διαβάζω!!!!!!!! ότι να'ναι είμαι!!!!!!!1  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 328109

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι το ειδα κ εγω αυτο το 7,5 κιλα κ συγχιστηκα!!!!!!! Razz Razz Razz Razz
Δεν σημαινει οτι επειδη ετυχε σε εκεινη την κοπελα να ειναι αρκετα τα 7,5, οι γιατροι ομως συστηνουν 12-13 κιλα για μια κοπελα που ξεκιναει με φυσιολογικο ΒΜΙ γιανα γεννηθει ενα μωρο υγιες... και δεν το ανεφεραν αυτο κ φαντασου τωρα να το βλεπουν κοπελες και να λενε "αα ωραια θα κανω διαιτα γιανα μη χαλασω το σωμα μου" κ να κανουν κακο στο μωρο τους..
Θα ψαξω τη συνταγη στο ιντερνετ- ακουγεται πολυ νοστιμο!!!!!!!
 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 328109

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μου ανοίξατε την όρεξη!
Σε λίγο θα πάμε οικογενειακώς με γαμπρούς, νύφες κ συμπεθέρια για φαγητό κ μου τρέχουν τα σάλια! Κ για επιδόρπιο θα μας φέρουν στάνταρ κανα κομμάτι συμιγδαλένιο χαλβά κ θα ξενερώσω  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 215994

Δίκιο έχετε κορίτσια, ας μην αφήνουμε κανέναν να μας χαλάει τη διάθεση.

Κ εγώ Ελίζα έτσι θα κάνω με την επισκληρήδιο νομίζω! Κ αν μπορώ με κάπιον τροπο να πάρω μεγαλύτερη δόση να μην καταλαβαίνω τίποτα, θα το κάνω (πχ. να την πιω, να την λουστώ, να την καπνίσω, κάτι τέλος πάντων  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 215994 )

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου μολις εσβησα την γιουβετσαρα μου η οποια εγινε τρομερη!!!βρε κοριτσια μπορει να ειναι ιδεα μου δε ξερω αλλα ολη αυτη την περιοδο που ειμαι εγκυος μαγειρευω καταπληκτικα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
λοιπον διαβασα τι γραψατε πολυλογουδες μου οσο ελειπα κ εχω απλα να σου πω νατασσα μου οτι ειναι απολυτως φυσιολογικο που φοβασαι την γεννα ολες την φοβομαστε ειδικα οι πρωταρες!!ομως πρεπει να ειμαστε κ δυνατες!!κ νομιζω η γεννα θα μας κανει πιο θαραλλεες κ δυνατες!!ας ζησουμε το τωρα που ειναι πολυ σημαντικο να προχωρανε ολα καλα με τα μωρακια μας κ οταν ερθει η στιγμη θα την αντιμετωπισουμε τι να κανουμε!να παρακαλαμε μονο να πανε ολα τελεια μεχρι το τελος γιατι τοσα συμβαινουν!ηρεμα με λιγα λογια! Wink Wink κ στα λεω εγω αυτα που πιο χεσταρου δεν υπαρχει αλλα για το παιδι μου ας βασανιστω απ τον πονο αν χρειαστει ασε που υπαρχει κ η επισκληριδιος!
κ οσο για το αλλο θεμα νομιζα ειμαι η μονη που με θεωρησαν κατα καιρους χαζοχαρουμενη επειδη χαιρομαι που ειμαι εγκυος κ ειμαι καλα!!!!!!!!!!αλλα τελικα οχι δεν ειμαι η μονη,κακοπροαιρετοι υπαρχουν πολλοι κ το χειροτερο υπαρχουν κ σε κοντινα μας προσωπα συγγενικα κ αυτο ποναει πιο πολυ!αλλα τι να κανουμε αποσταση σε ολους αυτους!!!
ελισα μου τελειες ειναι αυτες οι στιγμες κ ναι ειμαστε οσο χαζουχαρουμενες θελουμε που τα ζουμε ολα αυτα!!που εχουμε αυτη την τυχη!!!!!!!!!!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 215994  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 215994  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 215994  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 215994  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 215994  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 215994  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 215994  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 215994  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alexandra23 στις Πεμ Απρ 18, 2013 4:10 am, 1 φορά

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φρέσκια μαμά (Γιώτα είπαμε?) έτσι την πατάμε! Κ εγώ έχω εξάψεις ώρες ώρες κ γυρνάω με το κοντομάνικο κ μετά με πιάνει ένα ρίγος κ δεν μπορώ να ζεσταθώ!
Αν δεν μπορείς παντόφλες, βάλε τα κλασσικά, αθάνατα κ πάντα μοδάτα τερλικάκια Very Happy

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΕΛΙΖΑ!!!ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΕΙΡΕΣ Κ "ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΜΗΝ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ"....ΑΜΑΡΤΙΑ ΕΙΝΑΙ !! ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ,ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΡΟΜΕΤΑ ΚΙΛΑ,ΤΡΩΓΟΝΤΑΣ ΟΝΤΩΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ....ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ....ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΧΤΥΠΗΣΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΑΑΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΟΡΜΟ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΧΘΕΣ!ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!ΑΝ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ Κ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ,ΜΗΠΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΩ Smile  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 215994  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 215994

742 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 Empty Γεια σας! Πεμ Απρ 18, 2013 4:12 am

NikolZizzou

NikolZizzou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κορίτσια! μόλις μπήκα κ είδα το θέμα!
ΠΗΤ 22/8/2013
Εύχομαι σε όλες μας τα καλύτερα για τα μπεμπάκια που περιμένουμε να δούμε!
εμάς είναι κορίτσαρος!!!!!!!!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 536304
κλωτσάει κ προχτες κάναμε τον Β επιπέδου!!!!!

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πολύ ωραία τα είπες Αλεξ κ ναι μεν φοβάμαι, αλλά συνυπογράφω! Very Happy
Κ εγώ νομίζω πως τώρα μαγειρεύω καλύτερα κ τις προάλλες που έκανα φασολάκια, ενώ τα σιχαίνομαι, ξετρελάθηκα! Ίσως είναι που αλλάζουν λίγο κ οι γεύσεις μας με την εγκυμοσύνη.

Να το χαιρόμαστε κορίτσια, να καμαρώνουμε τις κοιλίτσες μας κ ας σκάνε όλοι γύρω μας!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NIKOLZIZZOY ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ Ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΥΤΧΙΣΜΕΝΟΥΣ!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 654316  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 654316  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 654316  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 654316  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 654316  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 604962

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Η΄ΕΚΤΟΣ?ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΙΚΟΛΖΙΖΖΟΥ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ,ΕΤΣΙ?ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΑΚΧΑΡΟΥ?

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
NikolZizzou έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια! μόλις μπήκα κ είδα το θέμα!
ΠΗΤ 22/8/2013
Εύχομαι σε όλες μας τα καλύτερα για τα μπεμπάκια που περιμένουμε να δούμε!
εμάς είναι κορίτσαρος!!!!!!!!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 30 536304
κλωτσάει κ προχτες κάναμε τον Β επιπέδου!!!!!

καλωσήρθες στην παρέα μας Νικόλ!
Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Σ'αυτήν την ομάδα κάνουμε όλες μαζί αυτό το υπέροχο ταξίδι προς τα μωράκια μας Very Happy
Με το καλό το κοριτσάκι σου

Σας αφήνω προς το παρόν, ώρα για βολτούλα κ φαγητό!

NikolZizzou

NikolZizzou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ευχαριστώ!!!!!!!!! όλα μια χαρά! υπέροχα!!! σε κανα 2 εβδομάδες μου είπε ο γιατρός μου να πάω να μου τη γράψει!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νικολ καλως ηρθες!!!με το καλο να ερθει ο κοριτσαρος σας στον κοσμο!!!!
νατασσα μου ασε κ στα λεω αυτα εγω που με ενα τσιμπημα ουρλιαζω,αλλα μπροστα στο παιδι μου νομιζω δεν θα κολλωσω σε τιποτα για να το παρω αγκαλια!!καλη βολτουλα κ καλη ορεξη!!κ εγω τρωω το γιουβετσι μου τωρα!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι γιωτα με λενε......οπως ξερει και η αλεξανδρα εδω τα σπιτια ειναι περιεργα και εμεις τα ντυνουμε ολο το σπιτι με μοκετετα αρα και μονο μετα καλτσακια μια χαρα ειμαι εξαλου μου αρεσουν τα καλτσακια και γι αυτο 2 πραγματα με τρελενουν πολυ τα καλτακια και τα μπιτζαμακια και απο τα 2 εχω μπολικα σε διαφορα σχεδια και χρωματα

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως ηλθες στην ομαδα μας Νικολ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Με το καλο το μωρακι σας κ εσυ με μια υπεροχη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! flower flower flower flower
Αλεξ το γιουβετσι το εκανες στο φουρνο η στην κατσαρολα? καλη ορεξη!!!! Εγω τωρα γλειφω το λεκανακι απο τον κορμο........... Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις