Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εχετε πιασει τον εαυτο σας να πιεζεται πολυ και να ξεσπατε στον ανθρωπο σας? Η αληθεια ειναι οτι πολυ συχνα τελευταια δεν με αναγνωριζω. Εχω ξεσπασματα που υπο αλλες συνθηκες θα τα θεωρουσα γελοια. Εχετε νιωσει κατι αναλογο και πως το αντιμετωπιζετε?

Elena77

Elena77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
darsel έγραψε:Εχετε πιασει τον εαυτο σας να πιεζεται πολυ και να ξεσπατε στον ανθρωπο σας? Η αληθεια ειναι οτι πολυ συχνα τελευταια δεν με αναγνωριζω. Εχω ξεσπασματα που υπο αλλες συνθηκες θα τα θεωρουσα γελοια. Εχετε νιωσει κατι αναλογο και πως το αντιμετωπιζετε?
Καλησπερα darsel...και βεβαια εχει συμβει αυτο σε ολες μας νομιζω!Νομιζω ομως πως εχει να κανει και με τον συντροφο μας και το πως θα το αντιμετωπισει.
Εγω πχ τις ημερες πριν την περιοδο μου ειμαι να σκοτωσω ανθρωπο, ομως ευτυχως το βροντοφωναζω και ετσι ο ανθρωπος μου δεν μου παει κοντρα και ξερει πως να γυρισει το θεμα και να κανει λιγο πισω...στο τελος καποια βλακειουλα θα μου πει και θα ξεσπασουμε στα γελια!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν είσαι η μόνη,κι εγώ το παλεύω...δύσκολα!μου βγαίνει σε νεύρα και ξεσπάω κι εγώ στον άντρα μου...τις περισσότερες φορές κλαίω όταν μένω μόνη...φοβάμαι ότι αν συνεχίσω έτσι θα ...σαλτάρω! Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 654655 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 654655 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 654655 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 654655 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 654655 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 654655 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 679259 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 679259 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 679259 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 679259 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 679259 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 679259 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 679259 θέλει υπομονή και να ξεφύγουμε με κάτι...όσο μπορεί η καθεμία...

Elena77

Elena77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσια αυτην την εποχη ειναι οτι πρεπει να φτιαξεις τον κηπο,μπαλκονι,αυλη....οτι εχεις τελοσπαντων.
Ειναι αρκετα χαλαρωτικο sunny

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πραγματικα οι αντρες μας δεν ξερω που βρισκουν τοση υπομονη! αν δηλαδη εβλεπα την συμπεριφορα μου σε αλλη γυναικα θα την θεωρουσα το λιγοτερο παρανοικη. η αληθεια ειναι οτι προβληματιστηκα πολυ προχτες που μου ειπε οτι "εχω αλλαξει". Αυτο με ταρακουνησε γιατι δεν νιωθω ετσι απλα πιεζομαι παρα πολυ με το θεμα "μωρο που δεν ερχεται". εν τω μεταξυ προσπαθει να ειναι χαλαρος και να διακωμωδει λιγο την υποθεση για να μου φτιαξει την διαθεση και να μην με παιρνει απο κατω και τοσο εγω εκνευριζομαι γιατι πιστευω οτι δεν μου συμπαραστεκεται. αφηστε τα, παρανοια σκετη.

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elena77 έγραψε:Κοριτσια αυτην την εποχη ειναι οτι πρεπει να φτιαξεις τον κηπο,μπαλκονι,αυλη....οτι εχεις τελοσπαντων.
Ειναι αρκετα χαλαρωτικο sunny

η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι της κηπευτικης αλλα ευτυχως ειμαι κολλημενη με τα video games...ετσι ηρεμω ειναι η αληθεια!

Elena77

Elena77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Οτι σε κανει να χαλαρωνεις..αυτο να κανεις!
Εμενα καποια εποχη με ειχε πιασει τρελα και κεντουσα και επλεκα ολη μερα!
Τωρα με εχει πιασει αμοκ και θελω να αρχισουμε να περπαταμε τα απογευματα!
χαχαχαχα οτι του φανει του Λολοστεφανη δλδ!!! Very Happy

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elena77 έγραψε:Οτι σε κανει να χαλαρωνεις..αυτο να κανεις!
Εμενα καποια εποχη με ειχε πιασει τρελα και κεντουσα και επλεκα ολη μερα!
Τωρα με εχει πιασει αμοκ και θελω να αρχισουμε να περπαταμε τα απογευματα!
χαχαχαχα οτι του φανει του Λολοστεφανη δλδ!!! Very Happy

χαχαχαχα πωωωω ρε φιλε...δεν φτανει που εχεις σαλταρει εσυ, τραβοπαλας και τον αλλον στο περπατημα!!! εγω τουλαχιστον καθομαι στη γωνιτσα μου κι ουτε μιλαω ουτε λαλαω

Elena77

Elena77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
darsel έγραψε:
Elena77 έγραψε:Οτι σε κανει να χαλαρωνεις..αυτο να κανεις!
Εμενα καποια εποχη με ειχε πιασει τρελα και κεντουσα και επλεκα ολη μερα!
Τωρα με εχει πιασει αμοκ και θελω να αρχισουμε να περπαταμε τα απογευματα!
χαχαχαχα οτι του φανει του Λολοστεφανη δλδ!!! Very Happy

χαχαχαχα πωωωω ρε φιλε...δεν φτανει που εχεις σαλταρει εσυ, τραβοπαλας και τον αλλον στο περπατημα!!! εγω τουλαχιστον καθομαι στη γωνιτσα μου κι ουτε μιλαω ουτε λαλαω

χαχαχαχαχα και βεβαια! τι μονη μου θα παλευω με ορμονες και νευρα; Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 215994

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elena77 έγραψε:
darsel έγραψε:
Elena77 έγραψε:Οτι σε κανει να χαλαρωνεις..αυτο να κανεις!
Εμενα καποια εποχη με ειχε πιασει τρελα και κεντουσα και επλεκα ολη μερα!
Τωρα με εχει πιασει αμοκ και θελω να αρχισουμε να περπαταμε τα απογευματα!
χαχαχαχα οτι του φανει του Λολοστεφανη δλδ!!! Very Happy

χαχαχαχα πωωωω ρε φιλε...δεν φτανει που εχεις σαλταρει εσυ, τραβοπαλας και τον αλλον στο περπατημα!!! εγω τουλαχιστον καθομαι στη γωνιτσα μου κι ουτε μιλαω ουτε λαλαω

χαχαχαχαχα και βεβαια! τι μονη μου θα παλευω με ορμονες και νευρα; Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 215994

δεν ξερω ρε κοριτσι περα απο την πλακα εχω αρχισει και ταλαιπωρουμαι και με το αγχος και με την απαραδεκτη συμπεριφορα μου. εχω μεταλλαχτει σε εναν τυπο γυναικας που επεχθανομαι. αντε να δουμε τι θα γινει με την pregnyl αυτο το μηνα και αν δεν κατσει εγκυμοσυνη παλι, λεω να το αφησω το θεμα κανενα τριμηνο μπας και ηρεμησω.

Picolina

Picolina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσια!
Εγω ειμαι απλα κυκλοθυμικη...Αυτο τα λεει ολα...Αφου ωρες,ωρες δε με αντεχω ουτε εγω..
Απορω μ'εμενα..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Picolina στις Τετ Ιουλ 03, 2013 1:42 pm, 1 φορά

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
darsel γεια σου κι απο μενα. Εχουμε μιλησει και στο αλλα θεματακι. Κατ αρχας καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου με τις pregnyl. Σιγουρα οσες κοπελες προσπαθουμε σε καταλαβαινουμε και εχουμε αισθανθει ετσι. Η πιεση ειναι μεγαλη και οι σκεψεις συνεχεις εως κολλημενες! Εχεις μιλησει στον αντρα σου γι το πως αισθανεσαι? Να του εξηγησεις τις αγωνιες σου? Γιατι πολλες φορες εμεις οι γυναικες σκεφτομαστε χιλιαδες πραγματα που τα θεωρουμε δεδομενα οτι θα τα εχουν σκεφτει κι αυτοι, αλλα δεν ειναι ετσι... Να ξερεις παντως οτι εχεις κατι πολυ θετικο. Κι αυτο ειναι οτι συνειδητοποιεις τι σου συμβαινει... Οποτε μπορεις να κανεις κατι γι αυτο να το αντιμετωπισεις. Και μιλαω και για μενα... Μπαινουμε τοσο πολυ στο "τριπακι" του "θελω ενα μωρο" που καταναλωνει ολο τον αλλο κοσμο γυρω μας... Πρεπει ομως να προσπαθουμε να θυμομαστε οτι δεν ειμαστε μονο γονεις εν αναμονη, αλλα και αντρογυνο. Και δεν πρεπει στην προσπαθεια μας για παιδι να καταστρεψουμε την σχεση μας... αλλωστε σκεψου οτι οταν με το καλο τα καταφερουμε θα θελει ευτυχισμενους γονεις...Εμενα αυτη η σκεψη με βοηθαει. Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 417472

anna-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα κοριτσια!!Ποσο καταλαβαινω τι περνας.. Εμεις προσπαθουμε 3 χρονια τωρα για μωρακι αλλα τιποτα.. Μεσα σε αυτα τα 3 χρονια εχουμε περασει πολλα.. τρεξιμο, γιατροι, εξετασεις, αποτυχιες.. Η ψυχολογια μου χαλια στα πατωματα και του αντρα μου επισης που προσπαθουσε να μην το δειχνει για να μην με κανει χειροτερα..Ποτε να εχω νευρα γιατι δεν μας βρισκουν τι εχουμε, ποσες φορες ξεσπασα πανω του γιατι πιστευα πως δεν με καταλαβαινει και δεν μου συμπαραστεκεται,Να φωναζω να κλαιω να απορω με τον εαυτο μου.. Μετα να λεω φταιω εγω που δεν κανουμε παιδι δεν σου αξιζω να χωρισουμε δεν μπορω να σου στερησω το να κανεις οικογενεια.. Μα αυτος εκει να μου λεει πως με αγαπαει και πως εχει ηδη οικογενεια και πως με πανρευτηκε για μενα και οχι για να κανουμε ντε και καλα παιδια.. Αν θελει ο Θεος θα ερθουν αλλιως δεν πειραζει εμεις να ειμαστε καλα.. Να ηρεμησουμε κοριτσια να χαλαρωσουμε σιγουρα ολες θελουμε να γινουμε μανουλες ομως να μην ξεχναμε τον αντρα μας μας τον γαμο μας.. Να κανουμε πραγματα μαζι τους να περναμε ομορφα να γελαμε να ξεχαστουμε λιγακι οσο μπορουμε και τοτε ποιος ξερει ισως εκει που δεν το περιμενεις ερθει και το νινι!! Ολοκληρο σεντονι εγραψα.. Embarassed Embarassed

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
έχετε απόλυτο δίκιο κορίτσια!η προσπάθεια και η αναμονή δεν θα πρέπει να "χαλάει"τη σχέση μας με τον άντρα μας γιατί εκτός από αυτό το θέμα έχουμε καθημερινά να αντιμετωπίσουμε και τόσα άλλα...μακάρι όλες να τα καταφέρουμε σύντομα! Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 417472 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 417472 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 417472

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τέλεια! ευτυχως τουλαχιστον που δεν ειμαι μονη αλλα ουτε και η μονη που γινεται ζαβη απο την πρεσσα. Νεκταρινακι μου ναι του μιλησα εχτες μολις ανεβασα το θεμα. Η αληθεια ειναι οτι ημουν σιγουρη οτι ηξερε γιατι συμβαινει ολο αυτο οποτε δεν χρειαστηκε να πω και πολλα. Picolinaki anna-maria kai amazonaki τελικα ειμαστε ολες το alter ego της αλλης. πρεπει να ανοιξουμε καινουριο θεμα αμεσα: Τρελλες Απριλιου #1. Θα κανει θραυση το θεμα!!!! Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 654316

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ κοριτσια προσπαθω κ εγω για μωρακι μετα απο αποβολη που ειχα τον Δεκεμβρη κ πραγματικα τωρα τελευταια εχω πολλα νευρα οχι στον αντρα μου ομως γιατι ξερω οτι κ αυτος στεναχωριεται κ ειναι κριμα αλλα μου βγαινουν ωρες ωρες στην δουλεια αντε να δουμε που θα βγει Rolling Eyes κ εγω πως μου ηρθε αρχισα να πλεκω κασκολ κ με ηρεμει να δω τι αλλο θα μου ερθει..... Embarassed καλη επιτυχια σε ολες μας ευχομαι Wink

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
darsel έγραψε:τέλεια! ευτυχως τουλαχιστον που δεν ειμαι μονη αλλα ουτε και η μονη που γινεται ζαβη απο την πρεσσα. Νεκταρινακι μου ναι του μιλησα εχτες μολις ανεβασα το θεμα. Η αληθεια ειναι οτι ημουν σιγουρη οτι ηξερε γιατι συμβαινει ολο αυτο οποτε δεν χρειαστηκε να πω και πολλα. Picolinaki anna-maria kai amazonaki τελικα ειμαστε ολες το alter ego της αλλης. πρεπει να ανοιξουμε καινουριο θεμα αμεσα: Τρελλες Απριλιου #1. Θα κανει θραυση το θεμα!!!! Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 654316

χαχαχα!το θέμα ανοίγει τώρα!και μια μια με ευχάριστα νέα να αποχωρεί παρακαλώ! Smile

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ντίνα μου σε καταλαβαίνω απόλυτα,έχω περάσει 2...υπομονή και ηρεμία και θα έρθει το μωράκι... Smile

Tsakalaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια σας καταλαβαίνω απολυτα. Ετσι ακριβως ειμαι και εγω μετα απο 14 μηνες προσπαθειών. Είμαι τοσο κυκλοθυμική που τρομάζω και η ιδια πολλες φορες. Ξεσπάω στους γονείς μου, στα αδερφια μου, στους φιλους μου και φυσικα στον κακομοιρη τον αντρα μου. Που δυστυχως αυτος ειναι πιο αγχωμενος απο μενα μαλλον. Μία είμαι μια χαρα και λεω "Έλα μωρε θα ερθει τι αγχωνεσαι, καθε εμποδιο για καλο..." αλλα υπαρχουν και στιγμες που ειμαι ενα βημα πριν την καταθλιψη. Κουραγιο σε όλες μας τουλαχιστον μεσα απο εδω μπορεις να βγαλεις τα συναισθηματα σου χωρις να φοβασαι να σε κρίνουν οι αλλοι (ποτε θα κανεις παιδι? γιατι δεν εχετκανει παιδι ακομα?) Υπομονή κοριτσα ...

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:ντίνα μου σε καταλαβαίνω απόλυτα,έχω περάσει 2...υπομονή και ηρεμία και θα έρθει το μωράκι... Smile
μακαρι αμαζονα μου αλλα η αληθεια ειναι οτι αρχιζω να πιστευω οτι αυτο το δωρο δεν θα μου ερθει Rolling Eyes τεσπα οτι ειναι για καλο ας γινει στην τελικη τι θα κανουν οι νευρολογοι Mad θα τα κλεισουν τα "μαγαζακια τους" Laughing

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τα εχωωωωωωω κανει μην πω καλυτερα πως τα εχω κανει. εδω και 3 μερες μου εχει γυρισει αναποδα κι ειμαι τρεις λαλουν. ο ανθρωπος εχει φρικαρει μαζι μου πραγματικα! αντε και καλους οινους! προβλεπω να με μαζευουν για το Δαφνι μετα απο επισημη καταγγελια! Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 966307

anna-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
darsel έγραψε:τα εχωωωωωωω κανει μην πω καλυτερα πως τα εχω κανει. εδω και 3 μερες μου εχει γυρισει αναποδα κι ειμαι τρεις λαλουν. ο ανθρωπος εχει φρικαρει μαζι μου πραγματικα! αντε και καλους οινους! προβλεπω να με μαζευουν για το Δαφνι μετα απο επισημη καταγγελια! Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 966307

Χαλαρωσε, ηρεμησε βρε!! Ναι ξερω ευκολο να το λες αντε να το καταφερεις.. Πρεπει να προσπαθησουμε ομως ε; Να σαββατοκυριακο ερχεται! Παρε τον αντρουλη σου και βγειτε για φαγητο, πατε για ποτο με φιλους, δειτε καμια ταινια, να κανετε ζουζουνιες Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 215994 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 215994 λιγακι να ξεφυγεις.. Βρες καινουριο χομπι.. Wink Very Happy
Εμενα ο αντρας μου μου πηρε σκυλακι για να με χαλαρωνει λεει..! Shocked Shocked

Picolina

Picolina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
darsel έγραψε:τέλεια! ευτυχως τουλαχιστον που δεν ειμαι μονη αλλα ουτε και η μονη που γινεται ζαβη απο την πρεσσα. Νεκταρινακι μου ναι του μιλησα εχτες μολις ανεβασα το θεμα. Η αληθεια ειναι οτι ημουν σιγουρη οτι ηξερε γιατι συμβαινει ολο αυτο οποτε δεν χρειαστηκε να πω και πολλα. Picolinaki anna-maria kai amazonaki τελικα ειμαστε ολες το alter ego της αλλης. πρεπει να ανοιξουμε καινουριο θεμα αμεσα: Τρελλες Απριλιου #1. Θα κανει θραυση το θεμα!!!! Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 654316


χαχχαχαχχα!!!Οντως!Δεν εχεις κι αδικο!!!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια ο άντρας μου τα πήρε άσχημα σήμερα...με είδε πάλι να κλαίω μου είπε "κουράστηκα πάμε για εξωσωματική να σου φύγει ο καημός να ηρεμήσουμε!"τον έχω τρελάνει!Θαρρείς και με την εξωσωματική θα μείνω με την μία έγκυος.... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed το έχω παρακάνει και υποσχέθηκα να ηρεμήσω....για λοβοτομή καμία άλλη να μας κάνουν καλύτερη τιμή;;;;.... Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 679259 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 679259 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 679259 Για τις κοπελες που -χωρις επιτυχια προς το παρον- προσπαθουν αυτον τον καιρο για μωρο... 679259

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ CLUB.ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΛΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΘΕΛΕΙ.ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΟΙ ΔΙΑΚΥΜΑΝΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΠΙΚΡΑ ΝΑ ΜΕΤΡΑΩ ΗΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΚΑΝΩ PREGNYL ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ.Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΠΩΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΕΡΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΑΚΟΚΤΗΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΑΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΑΝΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟΝ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΛΗΨΗ ΝΙΩΘΩ ΠΟΣΟ ΠΙΚΡΑΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΟΙΝΟ.ΦΙΛΙΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις