Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

anna-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αγγγελικη μου ολες καταλαβαινουμε απολυτα τι περνας και πως νιωθεις.. και οπως ειπες ολες εχουμε κατι κοινο την επιθυμια μας να γινουμε μανουλες και την πικρα οτι ακομα δεν τα εχουμε καταφερει που μας κανει ωρες ωρες να φερομαστε σαν τρελες και να την πληρωνουν οι αντρες μας, οι γυρω μας, ο εαυτος μας .. Γι αυτο ειμαστε εδω να τα λεμε μεταξυ μας να ξεσκαμε!
Σιγουρα θα τα καταφερουμε ΟΛΕΣ!! Μακαρι να μας βοηθησει ο Θεουλης συντομα ολες γιατι πιστευω οτι βλεπει τον αγωνα μας και το ποσο πολυ το θελουμε..

Fairy87

Fairy87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αχ κοριτσιa σε όλες να ευχηθώ το συντομότερο να κρατήσετε στην αγκαλια σας ένα νινάκι. 

εμείς προσπαθούμε 3 η 4 μήνες δεν θυμάμαι ακριβός βεβαία είναι λίγο μπροστα σε εσάς, η αλήθεια είναι πως αγχώνομαι η μάλλον έχω αγωνία ξέρετε αυτό το συναίσθημά να παρακαλάς να μην σου έχει η περίοδος και ψαχνεσαι με το κάθε τι όποτε ερχεται η περίοδός μου δακρύζω η κρατάω όλη τη μέρα μούτρα, ο άντρας μου μου λέει με ήρεμο τρόπο βεβαία να μην στεναχωριέμαι άλλα τι να κάνω μπορείς να το βγάλεις από το μυαλό? βλέπω συνέχεια μωρουδιακά και σκέφτομαι πότε θα έρθει και το δικό μας, βλέποντας με και έχει δίκιο μου λέει πως με το αγχος και την στεναχώρια δεν κερδίζω  κάτι ουφ προσπαθώ όσο μπορώ να μην το σκέφτομαι αν είναι να έρθει θα ρθει Smile σας εύχομαι γρηηηηηηηγορα να έχετε ένα νινάκι στην αγκαλια σας το συντομότερο Smile θετική σκέψη κάθε μέρα και όλα θα φτιάξουν.

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fairy σου ευχομαι γρηγορα να αποκτησετε μωρακι !

 εμεις προσπαθουμε 5 μηνες και δεν μπορω να πω οτι αγχωνομαι τοσο πολυ ακομη .Εκεινος που αγχωνεται ειναι ο αντρας μου και τον ηρεμω εγω !!!(ξερω ειναι περιπτωση)

υ.γ. με εκανες να φαω παγωτο τελικα

Fairy87

Fairy87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
iouliana σε ευχαριστώ και ανταποδίδω χαχαχχ δηλαδή το αντίστροφο από μένα που με ήρεμη αυτός.
όσο το παγωτό έφαγα και λόγο κιλών δεν με παίρνει και σήμερα χαχχαχαχαχαα δεν πειράζει θα φάω κερασάκια Razz τι γεύση παγωτό εφαγες?

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ε μη με μισησεις  εφαγα δυο μικρα
ενα το μεσημερι σοκολατα -κρεμα και ενα τωρα φραουλα αλλα εφαγα και το γιαουρτακι μου !

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παντως ειναι και αυτο ενα ομορφο σταδιο του γαμου

Fairy87

Fairy87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
χαχαχχχαχχα γιατί καλέ να σε μισήσω ξέρεις ποσά παγωτά έφαγα όλο τον χρόνο οοοοο αρκετά να με κάνουν χοντρουλά όπως τώρα  άλλα η αλήθεια είναι ότι τα ευχαριστηθηκα με την ψυχή μου. μμμμμ κρεμά και φράουλα τέλειο είμαι λάτρεις όμως τις καραμέλας και από το φρεντζιο όλα χαχαχαχαχ.

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασε τα παγωτα ειναι η μεγαλη μου αδυναμια αλλα ευτυχως δεν παχαινω ευκολα. Αντε με το καλο να μεινουμε εγκυες να στελνουμε τους αντρες να μας φερνουν παγωτακια!!!!

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια. Να σκεφτεστε παντα πως υπαρχουν και καλυτερα και χειροτερα. Κοντευω τα 3 χρονια γαμου αλλα οι προσπαθειες μπορω να πω πως ειναι καπου 2 χρονια. Ακομα τιποτα. Εμενα ξερετε τι με στενοχωρει??? Ποσο ζωα και αναισθητοι μπορει να ειναι πολλοι. Βεβαια σε μενα καταμουτρα δεν λενε πολλα γιατι τους παιρνω απο τα μουτρα αλλα τα λενε στην μητερα μου ''κανα εγγονακι???'''   '''' η κορη σου ετοιμαζει τιποτα??''' Σε μενα δεν εχει τυχει να ναι τοσο αποτομοι η και περισσοτερο εκτος απο κατι πλαβα ατομα που οκ δεν δινω καν σημασια. Αν τυχει ομως... αχ αχ θα μετανιωσουν την ωρα κι την στιγμη που μιλησαν και αποκλειεται να ξαναμιλησουν για το υπολοιπο της ζωης τους σε κανεναν ετσι. Δηλ αν εχω προβλημα πρεπει να στο πω εσενα??? Και ποιος εισαι εσυ για να ξερεις?? Οκ αν ειναι ετσι ας μας πουνε και κεινοι ποσα λεφτα εχουν στην τραπεζα και πως τα βγαζουν περα. Το να ρωτας γιατι καποιος δεν εχει παιδι ειναι ακρως προσωπικο. Εγω δεν εχω πει στην μανα μου πχ τιποτα μην στεναχωρηθει θα πω στον καθε ασχετο να χαρει κιολας??? Μην τρελαθουμε. Συγνωμη για τον τονο μου αλλα μου την δινουν ολοι αυτοι που ειναι αγενεις

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anabela εγω δεν εχω αγχωθει και πολυ λογω του μικρου σχετικα διαστηματος προσπαθειων αλλα καταλαβαινω την αγωνια σου
και με εμενα με εκνευριζουν οι αδιακριτοι ανθρωποι με τρελαινουν μπορω να πω

Fairy87

Fairy87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
anabela  είναι πολύ άσχημο να χώνονται και αδιάκριτο δεν είσαι υποχρεωμένη να δίνεις λογαριασμό για κανέναν γιατί εσύ δεν μένεις έγκυος αυτοί οι ανθρωποι είναι κουτσομπόληδες και με το παραμικρό σχολιάζουν το κάθε τι. δούλευα  σε ένα κομμωτήριο παλιότερα το τι δεν άκουγα δεν μπορούσες να πιστέψεις για αρρώστιες και άλλα ένας από τους λόγους που εγκατέλειψα την κομμωτική ήταν που δεν άντεχα το κουτσομπολιό ξέρεις αυτό το κακό που σε νοιάζομαι αλλά σε θάβω εσένα και τον πόνο σου σε όλη την γειτονιά ουστ. Κοίτα κοπέλα μου τον εαυτούλη σου και Άσε τους άλλους να κουρεύονται όσο για το μωράκι σου εύχομαι με όλη μου την ψυχή ολόψυχα και την καρδιά να μείνεις έγκυος το συντομότερο αλήθεια στο λέω και το πιστεύω πως θα μείνεις να είσαι ήρεμη με θετική σκέψη και όλα τα άλλα θα έρθουν να σε καλά Smile


iouliana και έμενα το ιδιοοοοοο τα παγωτά είναι  η αδυναμία χειμώνα καλοκαίρι Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις