Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
644 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 644 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΧΟΛΑΣΑ Κ ΕΓΩ ΕΦΥΓΑ 10 ΛΕΠΤΑΚΙΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ..ΜΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ ΕΜΕΙΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ....Κ ΛΟΓΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ Κ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ....
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΕΣ...???ΓΤ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΠΤ ΑΚΟΜΑ...ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ...
Ε????????

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πελυ μου ναι πολυ ζεστη εχουμε!κοιτα ειναι διαφορετικο το κλιμα εδω απο οτι στην ελλαδα,τουλαχιστον στην κολωνια που ειμαι εγω οι 20 βαθμοι ειναι σαν τους 35 εκει!εσυ καλα εισαι?ο μπεμπης μας τι κανει?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alexandra23 στις Πεμ Απρ 25, 2013 10:12 am, 1 φορά

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λίγο πολύ τα ίδια με το άλλο απλά πιο συγκεντρωμένα: τοκετός, βαλίτσα μαιευτηρίου, μπάνιο μωρού, θηλασμός αυτά εν ολίγοις.

Αρκετά οργανωμένο. Είχε πολύ περισσότερο κόσμο και δώσανε κάτι φακέλους με ένα ημερολόγιο εγκυμοσύνης και κάτι άλλα φυλλάδια( ακόμα δεν τα είδα!).

Σε γενικές γραμμές καλά αλλά ήταν και λίγο προώθηση προιόντων που δεν το είχε τόσο το άλλο στα mothercare. Αλλά ότι μάθεις κέρδος είναι οπότε...

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο μπέμπης Αέξ δεν έχει σταματήσει σήμερα και το χαίρομαι πάρα πολύ!!! Είχε πολύ γέλιο την προηγούμενη εβδομάδα που πήγα να παρακολουθήσω την πρόβα της αδερφής μου στους παραδοσιακούς χορούς! Ξεκινά πρώτος χορός, κουνιέται ο μικρός. Δεύτερος χορός τα ίδια, τρίτος χορός ξανά!! Ε λέω δεν ειναι τυχαίο!! Το παιδί έχει γονίδια!!!! Αν σκεφτείς πως με τον άντρα μου γνωριστήκαμε σε εκδρομή του χορευτικού μας συλλόγου, καταλαβαίνεις!!!! Οπότε βρήκα με τι θα το νανουρίζω!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 328109

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalli f έγραψε:ΣΧΟΛΑΣΑ Κ ΕΓΩ ΕΦΥΓΑ 10 ΛΕΠΤΑΚΙΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ..ΜΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ ΕΜΕΙΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ....Κ ΛΟΓΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ Κ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ....
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΕΣ...???ΓΤ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΠΤ ΑΚΟΜΑ...ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ...
Ε????????

ενιωθα κ εγω κατι τετοια στις αρχες κ ειχα κ εγω την ιδια απορια που ητανε ψηλα!αλλα νομιζω ειναι το μωρακι...δεν ξερω..κανε λιγο ακομη η υπομονη κ θα ερθει η στιγμη που θα δινει ξεκαθαρα το παρον!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελεια πελυ μου Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 654316

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλεξανδρα μου και εδω στην φρανκφουρτ τα ιδια...εσυ τι λες για το βαψιμο του μαλλιου που ξερεις και τα προιοντα εδω στην γερμανια τι μου πρωτινεις να τα βαψω σε κομμοτιριο λεω να παω αλλα αν ξερεις και για το σπιτι τιποτα

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΡΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ....!!!!! ΤΥΧΕΡΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΟΛΕΙΣ....ΕΔΩ ΟΥΤΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΟΥΤΕ ΤΠΤ...!!!!!!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κάλη ούτε σε κάποιο νοσοκομείο δεν κάνουν; Εγώ έχω κλείσει σε δημόσιο που είναι δωρεάν. Δεν το ψάχνεις λίγο;

Γιώτα, γνώμη μου να μην τα βάψεις, κάνε ανταύγειες καλύτερα.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιωτα μου δεν εχω ιδεα!!!νομιζω μονο φυτικη βαφη κανει!κ παλι δεν ειμαι σιγουρη,οι ανταυγειες σιγουρα κανουν!ειναι πολυ χαλια τα μαλλια σου?εμενα ας πουμε βγηκε η ριζα πολυ αλλα δεν φαινεται ασχημα ευτυχως.

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα και από μένα! Διάβαζα τα νέα σας, μόλις τέλειωσα! Τι κάνετε; τα μπεμπάκια σας; Όπως είπε και η Πέλυ, μαζέψαμε πάλι πληροφορίες σήμερα! study
Μαρίνα και φρουφρού μου, καλή επιτυχία αύριο στη β' επιπέδου και στις δύο! Θα περιμένουμε τα νέα σας! Αχ, μετράω και εγώ τις μέρες μέχρι τη Δευτέρα για να πάω...!!
Αλεξάνδρα μου, τι ωραία που θα έρχεται μαία στο σπίτι! Θα είναι μεγάλη βοήθεια για τις πρώτες μέρες! Μακάρι να ήταν έτσι και εδώ..
Τζούλια μου, πολύ ωραία η κίνηση της φίλης σου! Τώρα θα έχετε και οι δύο λαμπάδα!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Νατασσα μου, η αληθεια ειναι οτι με συγκινησε πολυ η κινηση της...και δεν ειναι και κολλητη μου...!!! Κι ομως με σκεφτηκε...

Καλα κανετε και παρακολουθειτε τα σεμιναρια...Μαζευετε πληροφοριες και ειναι καλο αυτο..!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, είναι πολύ χρήσιμα, Τζούλια μου, γιατί η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ιδέα!!
Τώρα λέω να κάτσω να χαλαρώσω στην τηλεόραση, όπου να 'ναι θα έρθει και ο αντρούλης μου!
Εσείς τι κάνετε; αχ, έχει τόσο ωραίο καιρό, είναι για βόλτες!! sunny

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΨΑΨΝΩ ΡΕ ΣΥ ΠΕΛΛΥ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ ...!!!!!ΜΟΝΟ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΩΔ.ΤΟΚΕΤΟΥ...!!!!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι αυτά καλά είναι! Μην τα χάσεις! Wink

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΙ Σ ΑΥΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ...ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ...!!!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάλι μου, μπορείς να γραφτείς και στο nutricia club και να παρακολουθείς online μαθήματα, όπως κάνουν τα κορίτσια!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι αρκετα χαλια......και το κακο ειναι οτι δεν ειναι κοντα το χρωμα μου τα μαλλια και εχει μεγαλη διαφορα γιατι το ενα ειναι σοκολατι πολυ ανηχτο και το φυσικο μου ειναι μαυρο

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλλι εδω στα mothercare κάνουν σεμινάρια συχνά και για ενημέρωση,τοκετού,θηλασμού.Αν θες να ρωτήσω και να σου πω

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιώτα μου, και εγώ νομίζω ότι είναι καλύτερα να μην τα βάψεις..Καλύτερα αν θες κάνε ανταύγειες!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα ειπα του αντρα μου να ρωτηση αυριο στο κομμωτηριο που δουλευει για ανταβιες και θα κανω ανταβιες

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα!
Είπα να μπω να πω ένα γειά και κατέληξα να σας διαβάζω εδώ και 1,1/2 ώρα!!!
Λοιπον θα σχολιάσω ότι θυμάμαι...
Ελίζα,κι εμένα η πρώτη καλαθούνα μου άρεσε....
Με το καλό και η Β΄ επιπέδου!

Νατς,βρίσκω πολύ σωστά τα κριτήριά σου για κούνια....Επίσης να πάρετε καλό και ακριβό στρώμα,όχι μαλακό.Επειδή τα οστά του βρέφους είναι ακόμη μαλακά,θέλει σκληρό στρώμα για να μη παραμορφωθούν.Να ακουμπάει σε κάτι σταθερό δηλαδή....Το χαμε μάθει στη σχολή!
Εγώ του πήρα της Media strom το βρεφικό στρώμα.

Julia αν σου μοιάζουν οι κούνιες με κλουβιά,πάρε μία με plexi glass,όπως έιχα εγώ στο γιο μου και τώρα θα την κληρονομήσει και η μπέμπα μας!!!Είναι της Pali,πανάκριβη,αλλά τη βλέπω ακόμη και τη χαίρομαι....
[url=http://www.allegro.com.gr/domatio-brefiko/koynies/koynia-pali-italias-gigi-lele.php]http://www.allegro.com.gr/domatio-brefiko/koynies/koynia-pali-italias-gigi-lele.php[/url

Φρουφρού, 449 γρ το αστεράκι σου!!!!!
Μεγαλώσατε!
Εμένα στην άμνυο που τη μετρησε ήταν 275γρ!!!!Σου έκανε 3D υπέρηχο ή κανονικό?
Εγώ θέλω να τη δω στο 3D και το γιο μου που είχα δει μοιάζει πάρα πολύ με το πώς ήταν όταν γεννήθηκε....

Μαρίνα τι τέλεια κοιλίτσα στη φωτό του προφίλ σου!!!!
Στο ριλάξ που ρωτάς μπορεί να καθίσει απ την αρχή,αρκεί να χεις ρυθμίσει την πλάτη έτσι ώστε να είναι σε ξαπλωμένη θέση το μωράκι σου.Έτσι θα μπορείς να το μεταφέρεις από δωμάτιο σε δωμάτιο ενώ κάνεις τις δουλειές σου κι εκείνο είναι ξύπνιο.
Καλά αποτελέσματα και για τη Β΄ επιπέδου!

Πέλι μου πρόσεχε πολύ!Εμένα η κουνιάδα μου,είχα πάθει αποκόλληση στον 7ο...
Και τους 9 μήνες πρέπει να προσέχουμε....

Όσο για καλαθούνε που λέγατε πριν,κι εγώ έχω το Trio της CHICCO που έχει την καλαθούνα που μπαίνει και επάνω στο καρότσι,την οποία θεωρώ πρακτική για τον ύπνο,αφού την έχεις πάνω στο καρότσι και μεταφέρεται εύκολα,κι εγώ είχα πάρει και ένα καλό στώμα καλαθούνας,οπότε με βόλεψε να κοιμάται ο Γιώργος μου εκεί τους 4 πρώτους μήνες...
Μετά δε χωρούσε και αναγκαστικά τον μετέφερα στην κούνια του!
Για να μεταβεί πιο ομαλά απ την καλαθούνα στην κούνια πάντως,να το βάζετε το μωράκι σας να κοιμάται κατά τη διάρκεια της μέρας στην κούνια...θα του φανεί πιο οικείος ο χώρος αργότερα.

Βαφή μαλλιών δεν κάνει.Μόνο φυτική του Κορρέ!Εγώ μ αυτή είχα βάψει στον 8ο τα μαλλιά μου.Και τώρα την αγόρασα και μάλλον μες το Σ/Κ θα τα βάψω.....

Πάντως μετά ο παιδίατρος αν θηλάσετε δε θα σας αφήσει ούτε φυτική να βάλετε...Τουλάχιστον ο δικός μου έτσι ήταν.....

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Καλέ τι σεντόνι είν τούτο που έγραψα?????????????????

Καλή σας ανάγνωση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!\
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 654316

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχα! Καλησπέρα, Μόλυ μου! Τι κάνεις; τα μπουμουκάκια σου; Smile

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MIA NAI ΟΤΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΗ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΣΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ....ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΑΝΩΔΥΝΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΑΙΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...!!!!!!!
ΜΟΛΛΥ ΕΙΣΑΙ ΠΛΗΡΩΣ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΗ..!!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 12 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις