Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
330 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 330 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

76ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 Σαβ Μάης 04, 2013 12:33 am

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κ καλη Ανάσταση να έχουμε!Τσιριτρι το έχω καταλάβει οτι η μήτρα μου ανεβαίνει σημερα προς το παρόν δεν με ενοχλεί ,φαντάζομαι με την μήτρα ανεβαίνει κι ο πλακουντας οπότε ελπιζω να δούμε κάποια πρόοδο στον υπερηχο την Πέμπτη.Τσιριτρι χωρίς να ξέρω βέβαια αν ηταν συσπασεις δεν θα σε πόνουσε ανεξαρτήτως κίνησης;ρωτά το γιατρο να μας φύγει η απορία.αν ο πονος ειναι μυοσκελετικος θα σου πει ο ορθοπεδικός τι να κανεις κ φυσικά θα ενημερώσεις κ το γιατρο σου.

77ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 Σαβ Μάης 04, 2013 12:37 am

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Καλή Ανάσταση να έχουμε!!!!

Εγώ πήγα χτες για πολύ λίγο στην εκκλησία, τη στιγμή που πήγα έβγαζαν τον επιτάφιο. Ίσα που γύρισα ένα τετράγωνο στην περιφορά.

Μαιμουδάκι μου καλά τα λες.
Του χρόνου πρώτα ο Θεός με τα μωράκια μας!!!!
Καροτσάκι και βουυυυυρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!! Very Happy

Αυτός ο πόνος που λες στον αφαλό ίσως είναι από τη μήτρα σου.
Γιατί ανεβαίνει αρκετά και κάποια στιγμή, δε θυμάμαι σε πιό μήνα το έλεγε (αν δεν κάνω λάθος γύρω στον 5ο) φτάνει το ύψος του αφαλού, μετά το ξεπερνάει κιόλας και πιέζεται ο αφαλός προς τα έξω.

Σήμερα εξακολουθεί το ίδιο???

Όσο για τη μέση μου δεν είναι θέμα θέσης, συνήθως όταν δεν κουνιέμαι δεν πονάει είτε καθιστή είτε ξαπλωτή, όταν πάω να κουνηθώ πονάω.
Σήμερα νομίζω ότι είμαι καλύτερα.
Μόλις κάνω απόπειρα να βγω πάλι έξω θα δω.
Αλλά όχι για πολλά πολλά, έναν καφέ και πολύ μου είναι.
Σούπερ μάρκετ και τα συναφή έστειλα τον άντρα μου πρωί πρωί.

Εν τω μεταξύ, μακάρι να ΜΗΝ βγω ψεύτρα αλλά ρε κορίτσια νομίζω ότι η ακινησία μου κάνει χειρότερο κακό.
Δεν μπορώ να το ξέρω βέβαια σίγουρα αλλά ααααν λέω ααννν δεν είναι από συσπάσεις ο πόνος και είναι μυοσκελετικός φαντάζομαι ότι όσο πιο πολύ δεν γυμνάζομαι τόσο χειρότερα είναι....
Θα μου πεις κ αν είναι συσπάσεις τι γίνεται?
Κάτι μέσα μου δε με αφήνει να πιστέψω ότι είναι συσπάσεις....μπορεί να λέω και βλακείες βέβαια.

Για καλού και για κακού την Πέμπτη που έχω ραντεβού στο γιατρό θα παρω και τη μαμά μου μαζί να τον ξεψαχνίσει στις ερωτήσεις!!!!
Γιατί ήταν δικός της γιατρός και εμας αυτός μας ξεγέννησε οπότε θέλω να πιστεύω ότι όλο και κάτι περισσότερο θα του αποσπάσει.

Δεν με πειράζει ο πόνος .... ας πονάω φουλ, και ας ζορίζομαι, αρκεί να ήξερα ότι δεν επηρρεάζει το μωρό ... αυτό είναι που με τρομάζει και με ενοχλεί.

Ακριβώς την ίδια ανησυχία έχουμε :-(

78ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 Σαβ Μάης 04, 2013 12:48 am

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλε σημερα μπαίνω στον πέμπτο ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 - Σελίδα 4 215994 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 - Σελίδα 4 654316 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 - Σελίδα 4 654316 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 - Σελίδα 4 875502 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 - Σελίδα 4 604962

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Καλε σημερα μπαίνω στον πέμπτο ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 - Σελίδα 4 215994 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 - Σελίδα 4 654316 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 - Σελίδα 4 654316 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 - Σελίδα 4 875502 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 - Σελίδα 4 604962

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!

Εγώ καθόλου δεν βιάζομαι.
Θα είναι το τελευταίο μου καλοκαίρι ως ξένοιαστο ρεμάλι! Θέλω να το 'φχαριστηθώ!
Από του χρόνου άλλος θα είναι το επίκεντρο!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφάκι μου σε νιώθω!!!!!!!!!

Μαιμουδάκι την Πέμπτη κ εσύ γιατρό?
Το εύχομαι να έχει ανέβει στα ύψη ο πλακούντας και να είναι γερός και κολλημένος σα βράχος!!!!!!!!!! Very Happy

Όσο για τους πόνους κ εγώ το ίδιο πιστεύω...τι να πω θα δούμε....
Λίγες μέρες έμειναν ...ευτυχώς που μεσολαβεί το Πάσχα και περνάνε πιο γρήγορα οι μέρες...

Αααααααααααααααα και με το καλό ο 5ος!!!!
Κ σε σένα Βίνι μου!!!!!


Εγώ ανυπομονώ να έρθει ο Αύγουστος...αν έχουν πάει όλα καλά να εξαφανιστώ να πάω διακοπές να ευχαριστηθώ τη θάλασσα...θα μου λείψει πολύ φέτος γιατί και στην Αθήνα και να μπει ο Ιούλιος που είπε ο γιατρός για να ζεσταθεί η θάλασσα, μπάνιο δε θα κάνω.
Αντε να πας ΣΚ σε θάλασσα στην Αθήνα τον Ιούλιο....ποτέ!!!!


Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Βινι σε νιώθω γι αυτο που λες για το καλοκαίρι κ με το καλο κι εσυ να μπεις στον πέμπτο !Τσιριτρακι σε ευχαριστω για τις ευχές σου!σου εύχομαι να είσαι καλα τον Αύγουστο κ να τσαλαβουτας σε όμορφες παραλίες,να κανεις κ καμία βουτιά για εμάς που δεν θα κανουμε!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ!!!
ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΟ ΣΑΛΟΣΠΙΡ ΕΙΝΑΙ ΘΡΟΜΒΟΔΙΑΛΥΤΙΚΟ ΔΗΛ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΜΕ ΕΜΦΡΑΓΜΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΘΡΟΜΒΩΣΕΙΣ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥΣ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ. ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΞΑΠΛΑ ΘΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΣΟΥ ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΕΣΤΩ Κ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ.

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δε ξέρω ρε γμτ τι να πω; Να σου πω την αλήθεια δε το έχω πάρει ακόμη απο την Τρίτη που μου τ έδωσε. Το σκέφτομαι.. Αλλα ξέρεις απο την άλλη λες και άμα γίνει τίποτα; Ρωτήσα και δεύτερο γιατρο και μου είπε ότι γενικά το δίνουν οι Γυναικολόγος και δεν υπάρχει πρόβλημα. Ουφ! Ανάγκη ήταν να μου το δώσει; Μήπως να κάνω το κορόιδο μέχρι τον επόμενο υπερηχο, για να δω αν θα μου το ξαναπεί;

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΣΙΡΙΤΡΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ? ΖΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ Η ΘΑΛΑΣΣΑ... ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΚΑΝΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΜΠΑΝΙΑ... ΚΑΛΑ ΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΧΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΙΤΩΝΑ ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ... ΕΧΩ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ. ΕΞΑΛΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΡΙΝ ΜΠΕΙΣ, ΑΝ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΚΡΥΑ ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΠΡΕΛΑ ΦΑΕ Κ ΕΝΑ ΠΑΓΩΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ... ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ... ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Κ ΚΡΥΟΥΛΙΑΡΑ...

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΟΥΝ ΔΥΟ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΘΑ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ. ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ?

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μου είπε προληπτικα για την καλύτερη κυκλοφορία του αίματος στη μήτρα. Μου είπε να πινω και πολυ νερο. Τι να σου πω, δε ξέρω αν είδε κατι ρε παιδι μου..δε μου είπε τίποτα αλλο

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΣΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ? ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΣΟ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ?
ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΩΡΑ Κ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ 80 MG ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑ. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΣΩ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΥΨΗΛΗ ΠΙΕΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΕΙΣ.

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
2 Απριλίου είχα 8 με 6. Την Τρίτη είχα 10 με 7. Δεν ειναι υψηλή. Το έψαξα σου λέω γενικώς. Το είδα κι εγώ αυτό με την πίεση. Τι να πεις. Θα προσπαθήσω να τον ρωτήσω παλι

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλαραμαρια ποτε έχεις παλι ραντεβού;πες του οτι δεν θες να παίρνεις τσάμπα χάπια κ τι θα πάθεις στην τελική αν δεν το πάρεις .

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το σαλοσπιρ το δίνουν για την θρομβοφιλια συνήθως η όταν υπάρχει ιστορικό αποβολής.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πώς και δεν επέμεινες εκείνη τη στιγμή να σου εξηγήσει γιατί στο δίνει;

Στη θέση σου θα το έπαιρνα πάντως και μόνο από φόβο και θα το ξανασυζητούσα μαζί του στο επόμενο ραντεβού.

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΑΝΤΩΣ Η ΠΙΕΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΩΣ Κ ΧΑΜΗΛΗ.. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ... ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΤΗΛ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕΙΣ? ΠΕΣ ΤΟΥ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΣΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΟΦΙΑ ΤΗΝ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΠΩΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ? ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΠΙΠΛΕΟΝ?

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι με εξετάσεις την καταλαβαίνουν. Έκανα, στο ιασω στην αρχη της εγκυμοσυνης( επειδη είχα μια αποβολη το Σεπτέμβριο) εξετάσεις και έδειξαν ότι δεν έχω. 300 ευρώ έκαναν, εξετάζουν 12 γονιδια Σας λέω για αυτο κολλησα κι γω και δε θέλω να την πάρω. Δε ρώτησα κορίτσια περισσότερα πράγματα εκείνη την ωρα, γιατι δεν είχα δει τις οδηγίες του φαρμάκου αυτού. Μου λέει μια παιδική ασπιρίνη ειναι. Ειναι δοκιμασμένο, μην ανησυχείς..
Τέλος πάντων μη σας αγχωνω κι εσάς. Αφήστε θα δω τι θα κάνω..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την klaramaria στις Σαβ Μάης 04, 2013 7:09 am, 1 φορά

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΕΛΕΓΕ Κ ΓΙΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΠΟΒΟΛΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ. ΑΝ ΤΟ ΒΡΩ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εδω οι εξετάσεις θρομβοφιλιας γίνονται μόνο μετά από αποβολές. Μετά από μια η δύο αποβολές ξεκινάς να κανείς εξετάσεις θυρεοειδούς καμπύλη σακχάρου κ θρομβοφιλιας που είναι κάποιες από τις πιο ύποπτες αιτίες για παλινδρομες κυησεις .

Εγώ μετά από μια τελεία πρώτη εγκυμοσύνη είχα μια παλινδρομη 7 εβδομάδων . Ξεκίνησα να ψάχνω κ βρήκα πως μετά την πρώτη εγκυμοσύνη μου παρουσιάστηκε υποθυροειδισμος. Μάλιστα το πρώτο τρίμηνο η tsh πρέπει να είναι κάτω από 2 μονάδες. Εμενα ήταν 14. Τώρα ο γιατρός λόγω ιστορικού μου δίνει σαλοσπιρ προληπτικά! Τα καταπινω κ δεν παραπονιεμαι ...το μπεμπε να εναι καλά:-)

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Σοφάκι. Επιτέλους βρήκα και άλλη μια κοπέλα που να της έχουν δώσει, τουλάχιστον. Σοφακι κι εγω για το μπεμπε ανησυχω. Οχι για μενα. Ισως να ειμαι εγώ υπερβολική,ρε κορίτσια. Επειδη ειναι το πρωτο, τα χω παίξει, αυτό ειναι ολο. Νιώθω άβολα που σας απασχόλω τώρα με αυτό. Πείτε τίποτα αλλο να αλλάξουμε θέμα και θα δω μετα το Πάσχα, τι θα κάνω..
Ετοιμες για την ανάσταση; Θα πάτε στη εκκλησία;

100ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v2 Σαβ Μάης 04, 2013 7:25 am

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
klaramaria έγραψε:Γεια σου Σοφάκι. Επιτέλους βρήκα και άλλη μια κοπέλα που να της έχουν δώσει, τουλάχιστον. Σοφακι κι εγω για το μπεμπε ανησυχω. Οχι για μενα. Ισως να ειμαι εγώ υπερβολική,ρε κορίτσια. Επειδη ειναι το πρωτο, τα χω παίξει, αυτό ειναι ολο. Νιώθω άβολα που σας απασχόλω τώρα με αυτό. Πείτε τίποτα αλλο να αλλάξουμε θέμα και θα δω μετα το Πάσχα, τι θα κάνω..
Ετοιμες για την ανάσταση; Θα πάτε στη εκκλησία;

Κακό στο έμβρυο δεν κάνουν μην αγχώνεσαι! Εγώ θα σου πρότεινα να κανείς ένα τηλ στο γιατρό σου τώρα. Είναι καλύτερα να σου λύσει την απορία άμεσα . Για να σου είπε να πάρεις κάποιο λόγο θα είχε! Καλή Ανάσταση κ σε σένα κ με το καλό :-)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις