Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
43 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 43 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Sofia2012

Sofia2012
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες και μη. Με λένε Σοφία μένω στην αθήνα τα τελευταία εξι χρόνια. Μετα το γάμο μας το περασμένο καλοκαίρι και την τακτοποίηση στο καινούριο σπίτι αποφασίασαμε κοντά στο Δεκέμβρη να δούμε πιο ώριμα το θέμα παιδί μιας και οι δύο το θέλαμε πολύ!Εγώ με 4 μήνες χωρίς περίοδο λόγω σοβαρού κατάγματος στο πόδι που μου ανέβασε την προλακτίνη στον Θεό, είχα ελάχιστες πιθανότητες να μείνω έγκυος....ενα 5% έδινε ο γιατρός μου.
Πιάνουμε με την πρώτη προσπάθεια και κάνοντας την πρωτη χωριακή είχα 220 μονάδες απερίγραπτη η χαρά μου. Όλη η χαρά κράτησε μέχρι την στιγμή που στην έβδομη εβδομάδα είδα δυστυχώς αίμα και αφόρητους πόνους. Ο θεούλης είχε αποφασίσει να πάρει πίσω το δώρο που μαε έκανε... Ο γιατρός μου να τον έχει καλά ο Θεός με γλίτωσε απο το χειρουργείο δίνοντας μου φαρμακευτική αγωγή που σημειωτέον δεν υπήρχε στην Ελλάδα .....παρόλα αυτά εκανε την κίνηση του στο εξωτερικό, με στήριξε ψυχολογικά και οργανικά.Τον ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου!!!

Ύστερα απο τον υπέροχο χειρισμό του δεν χρειάστηκε να περιμένουμε καθολου και προσπαθήσαμε ξανά μετά την επόμενη περίοδο. Ετσι τώρα περιμένω έχοντας ωορηξία περίπου 20-23 του Απρίλη και με μια άφαντη περίοδο που την περίμενα λογικά χθες... να δούμε τι θα δούμε...Μακάρι να γίνω μια απο τις ευτυχισμένες μανούλες του φόρουμ και αυτή την φορά είτε έτσι είτε αλλιώς να μην ξαναπονέσω τόσο στην ψυχούλα μου.

Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη σε όλες!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κριμας..σου ευχομαι τα καλυτερα!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Σοφια και χρονια Πολλα! Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου οι επομενοι πονοι που θα νιωσεις να ειναι οταν θα γεννας το αγγελουδι σου! Μονο που εκεινοι οι πονοι θα εχουν μια γλυκα...αλλο πραγμα!

Sofia2012

Sofia2012
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
demaki88 έγραψε:Τι κριμας..σου ευχομαι τα καλυτερα!!
Σε ευχαριστώ πολύ και σε σένα το ίδιο!

Sofia2012

Sofia2012
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Lillybell έγραψε:Γεια σου Σοφια και χρονια Πολλα! Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου οι επομενοι πονοι που θα νιωσεις να ειναι οταν θα γεννας το αγγελουδι σου! Μονο που εκεινοι οι πονοι θα εχουν μια γλυκα...αλλο πραγμα!

Είσαι υπέροχη και με συγκινείς ...Να είσαι πάντα καλά!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία μου, καλώς μας ήρθες! Σου εύχομαι να είστε πάντα ευτυχισμένοι με το σύζυγό σου, να είσαι πάλι εγκυούλα και αυτή τη φορά να σου πάνε όλα καλά,κοριτσάκι μου και να κρατήσεις σε λίγους μήνες το μωράκι σας στην αγκαλιά σου!

Sofia2012

Sofia2012
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
natasathess έγραψε:Σοφία μου, καλώς μας ήρθες! Σου εύχομαι να είστε πάντα ευτυχισμένοι με το σύζυγό σου, να είσαι πάλι εγκυούλα και αυτή τη φορά να σου πάνε όλα καλά,κοριτσάκι μου και να κρατήσεις σε λίγους μήνες το μωράκι σας στην αγκαλιά σου!

Αχ, μακάρι θα είναι υπέροχα και ναι πια να μείνει μαζί μας το μπεμπίνι!!! Σου εύχομαι με το καλό το μωράκι σας να πάνε όλα καλά και να είναι γερό και καλότυχο!!!Παίρνω απο τις ευχες σου και την θετική σου σκεψη και ελπίζω σε μια θετικότατη χοριακή!!! χιιχιχιχιχιχι!!!! Μακιααααααααα Σε ευχαριστώωωωωωωωω!!!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα σοφακι μου και χρονια πολλα...λυπαμαι πολυ για αυτο που περασες....ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι εγκυουλα και να μας ανακοινωσεις ευχαριστα νεα!!!!φιλακια πολλα!!!! Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 328109 Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 328109 Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 328109 Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 328109 Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 328109 Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 328109

Sofia2012

Sofia2012
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κι εγώ αυτό εύχομαι βίκυ μου!!! Αλλά ο Θεούλης ξέρει μονάχα. θα δουμε και εύχομαι τα καλύτερα και σαφώς όχι μόνο για μένα Very Happy

Με το καλό ο γάμος σας να περάσετε υπέροχα να το απολαύσεις μέχρι τέλους γιατί είναι απίστευτη εμπειρία και με το καλό σου εύχομαι αν δεν είσαι ήδη εγκυος σύντομα με ενα όμορφο μπεμπίνι Very Happy

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofia2012 έγραψε:
natasathess έγραψε:Σοφία μου, καλώς μας ήρθες! Σου εύχομαι να είστε πάντα ευτυχισμένοι με το σύζυγό σου, να είσαι πάλι εγκυούλα και αυτή τη φορά να σου πάνε όλα καλά,κοριτσάκι μου και να κρατήσεις σε λίγους μήνες το μωράκι σας στην αγκαλιά σου!

Αχ, μακάρι θα είναι υπέροχα και ναι πια να μείνει μαζί μας το μπεμπίνι!!! Σου εύχομαι με το καλό το μωράκι σας να πάνε όλα καλά και να είναι γερό και καλότυχο!!!Παίρνω απο τις ευχες σου και την θετική σου σκεψη και ελπίζω σε μια θετικότατη χοριακή!!! χιιχιχιχιχιχι!!!! Μακιααααααααα Σε ευχαριστώωωωωωωωω!!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ,κοριτσάκι μου!! Θα περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου Smile

Μαρίζα

Μαρίζα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
WELCOME! Στέλνω όλη τη θετική μου ενεργεια να πανε όλα όπως τα θες! Very Happy

Sofia2012

Sofia2012
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μαρίζα έγραψε:WELCOME! Στέλνω όλη τη θετική μου ενεργεια να πανε όλα όπως τα θες! Very Happy
Αχ μου φτιάχνεται την ψυχολογία τόσο πολύ που ακόμη κι αν δεν είμαι δεν θα χαθεί και ο κόσμος!!!Μαρίζα μου σε ευχαριστώ πολύ!!! Θα συλλέξω όλη την θετικότητα σας στο μαγικό κουτάκι των πρώτων βοηθειών!!!

Sofia2012

Sofia2012
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
natasathess έγραψε:
Sofia2012 έγραψε:
natasathess έγραψε:Σοφία μου, καλώς μας ήρθες! Σου εύχομαι να είστε πάντα ευτυχισμένοι με το σύζυγό σου, να είσαι πάλι εγκυούλα και αυτή τη φορά να σου πάνε όλα καλά,κοριτσάκι μου και να κρατήσεις σε λίγους μήνες το μωράκι σας στην αγκαλιά σου!

Αχ, μακάρι θα είναι υπέροχα και ναι πια να μείνει μαζί μας το μπεμπίνι!!! Σου εύχομαι με το καλό το μωράκι σας να πάνε όλα καλά και να είναι γερό και καλότυχο!!!Παίρνω απο τις ευχες σου και την θετική σου σκεψη και ελπίζω σε μια θετικότατη χοριακή!!! χιιχιχιχιχιχι!!!! Μακιααααααααα Σε ευχαριστώωωωωωωωω!!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ,κοριτσάκι μου!! Θα περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου Smile
Μακάρι!!!!! Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 654316 χιχιχι!!!! Θα περιμένω ακόμη λίγο, όσο αντέχω τουλάχιστον!!!!χαχαχαχαχ Ευχαριστώωωωωω θα είστε απο τις πρώτες που θα το μοιραστώ!!!!

Eurovlacha

Eurovlacha
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ

Sofia2012

Sofia2012
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Eurovlacha έγραψε:ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ

Kαλώς σας βρήκα!!!

Sofia2012

Sofia2012
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Και η καθυστέρηση καλά κρατεί...μωρε λες;;;; και να μην λες πάλι με χαμόγελο παρεάκι!!!! Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 215994

Sofia2012

Sofia2012
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
την βροχερή καλησπέρα μου σε όλες!!!! Very Happy

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofia2012 έγραψε:Κι εγώ αυτό εύχομαι βίκυ μου!!! Αλλά ο Θεούλης ξέρει μονάχα. θα δουμε και εύχομαι τα καλύτερα και σαφώς όχι μόνο για μένα Very Happy

Με το καλό ο γάμος σας να περάσετε υπέροχα να το απολαύσεις μέχρι τέλους γιατί είναι απίστευτη εμπειρία και με το καλό σου εύχομαι αν δεν είσαι ήδη εγκυος σύντομα με ενα όμορφο μπεμπίνι Very Happy
γεια σου σοφακι μου...ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου να εισαι καλα!!!!ημουν εγκυος περσι αλλα δυστυχως κατεληξε σε παλλινδρομη και τωρα τους τελευταιους 3 μηνες ξαναπροσπαθουμε...θα δουμε!!! Smile Smile Smile Smile Smile

bebelily

bebelily
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια και απο μενα!!!ψαρακας στην παρεα μυριζω θαλασσα!!!!!!!!!!!!θα τα λεμε γιατι πολλα τα θεματα οταν εισαι μαμα 2 μωρων κατω των 2ετων!!!!!!!! Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 215994 κουραγιο μικρομανες θα μεγαλωσουν!!!!!! Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 911307

Sofia2012

Sofia2012
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bebelily έγραψε:γεια και απο μενα!!!ψαρακας στην παρεα μυριζω θαλασσα!!!!!!!!!!!!θα τα λεμε γιατι πολλα τα θεματα οταν εισαι μαμα 2 μωρων κατω των 2ετων!!!!!!!! Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 215994 κουραγιο μικρομανες θα μεγαλωσουν!!!!!! Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 911307
Αχ τυχερούλα στείλε μας μπόλικη μπεμπεδόσκονη και σε μας που περιμένουμε!!!
Καλώς όρισες κι εσύ , κι εγώ πριν λίγες μέρες εκανα εγγραφή αν και διάβαζα απο το Δεκέμβρη το φόρουμ. Πολλά φιλιά!

Sofia2012

Sofia2012
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
viki1988 έγραψε:
Sofia2012 έγραψε:Κι εγώ αυτό εύχομαι βίκυ μου!!! Αλλά ο Θεούλης ξέρει μονάχα. θα δουμε και εύχομαι τα καλύτερα και σαφώς όχι μόνο για μένα Very Happy

Με το καλό ο γάμος σας να περάσετε υπέροχα να το απολαύσεις μέχρι τέλους γιατί είναι απίστευτη εμπειρία και με το καλό σου εύχομαι αν δεν είσαι ήδη εγκυος σύντομα με ενα όμορφο μπεμπίνι Very Happy
γεια σου σοφακι μου...ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου να εισαι καλα!!!!ημουν εγκυος περσι αλλα δυστυχως κατεληξε σε παλλινδρομη και τωρα τους τελευταιους 3 μηνες ξαναπροσπαθουμε...θα δουμε!!! Smile Smile Smile Smile Smile
Όλα να πάνε καλά μάτια μου!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofia2012 έγραψε:
γεια σου σοφακι μου...ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου να εισαι καλα!!!!ημουν εγκυος περσι αλλα δυστυχως κατεληξε σε παλλινδρομη και τωρα τους τελευταιους 3 μηνες ξαναπροσπαθουμε...θα δουμε!!! Smile Smile Smile Smile Smile
Όλα να πάνε καλά μάτια μου!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!![/quote]
σε ευχαριστω πολυ σοφακι μου!!!!και για σενα το ιδιο ευχομαι!!!!! Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 35468 Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 35468 Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 35468 Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 35468 Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 35468 Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 35468

Sofia2012

Sofia2012
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
viki1988 έγραψε:
Sofia2012 έγραψε:
γεια σου σοφακι μου...ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου να εισαι καλα!!!!ημουν εγκυος περσι αλλα δυστυχως κατεληξε σε παλλινδρομη και τωρα τους τελευταιους 3 μηνες ξαναπροσπαθουμε...θα δουμε!!! Smile Smile Smile Smile Smile
Όλα να πάνε καλά μάτια μου!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!
σε ευχαριστω πολυ σοφακι μου!!!!και για σενα το ιδιο ευχομαι!!!!! Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 35468 Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 35468 Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 35468 Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 35468 Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 35468 Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 35468 [/quote] Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 417472
Aχ όσο πάει και δυναμώνει αυτός ο πόνος χαμηλά αριστερά!!!

Και το ωραίο σήμερα ..... όντας στο γραφειο και δούλευα (είμαι ψυχολόγος) είχα ενα ζευγάρι και μου λέει ο Κύριος με όλο το θάρρος αλλά είστε έγκυος;;; Λέω δεν νομίζω αλλά γιατί το λες αυτό;; Εχει γλυκάνει περίεργα το προσωπό σου και πιστεύω ότι είσαι έγκυος. Πετάγεται και η γυναίκα του έγκυος στον 5 μηνα και μου λέει κι εγώ αυτό πιστεύω!!! Απαιχτό κορίτσια;;;;
Και σαν να μην φτάνει αυτό μου το ξανάπε κάτι τέτοιο μια ξαδέρφη μου και λέω η χαζή τόσο πολύ πάχυνα;;;; χαχαχαχαχαχα τι να πεις;;; μακάρι!!!

Sofia2012

Sofia2012
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Φιλάκια σε όλες και πολλές καλησπέρες!!!! Πάω να συνεχίσω δουλειά !

Sofia2012

Sofia2012
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Βικάκι μπήκα μετά απο τόσο καιρό και βλέπω ότι είσαι εγκυούλα!!! Μπράαααααααβο κοριτσάρα μου !!Όλα τα καλά σου εύχομαι!!!!Kαλησπέρα σας και απο μένα!!!!Νέα στην παρέα σας! 328109 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις