Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
131 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 131 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marion έγραψε:
annamaria_i έγραψε:Απο πια ηλικια λετε οτι ξεκιναμε την εκπαιδευση της τουαλετας;;

Εμένα μου έλεγαν όλοι από τα 2 κ γι'αυτόν τον λόγο είχα πάρει σχετικά βιβλία κ διαβάζαμε, γιο-γιο κλπ χωρίς βέβαια να την πιέσω να κόψει την πάνα.Διαβάζοντας τα βιβλία μια ημέρα είπε ότι θέλει να βγάλει την πάνα κ να φοράει βρακάκι,ίσως μιμούμενη το παιδάκι του βιβλίου.
Εγώ κατέληξα στο συμπέρασμα ,έχοντας πια την σχετική εμπειρία ,ότι στα 2 ήταν νωρίς.Ίσως να ήταν νωρίς για την κόρη μου κ άλλα παιδιά να την κόβουν αμέσως...τι να πω?Νομίζω ότι τελικά έχει να κάνει με το παιδί.

Σιγουρα εχει να κανει και με το παιδι. Και εμενα στα δυο μου εχουν πει αλλα ηθελα να δω και εσεις τι κανατε.

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
annamaria_i έγραψε:
marion έγραψε:
annamaria_i έγραψε:Απο πια ηλικια λετε οτι ξεκιναμε την εκπαιδευση της τουαλετας;;

Εμένα μου έλεγαν όλοι από τα 2 κ γι'αυτόν τον λόγο είχα πάρει σχετικά βιβλία κ διαβάζαμε, γιο-γιο κλπ χωρίς βέβαια να την πιέσω να κόψει την πάνα.Διαβάζοντας τα βιβλία μια ημέρα είπε ότι θέλει να βγάλει την πάνα κ να φοράει βρακάκι,ίσως μιμούμενη το παιδάκι του βιβλίου.
Εγώ κατέληξα στο συμπέρασμα ,έχοντας πια την σχετική εμπειρία ,ότι στα 2 ήταν νωρίς.Ίσως να ήταν νωρίς για την κόρη μου κ άλλα παιδιά να την κόβουν αμέσως...τι να πω?Νομίζω ότι τελικά έχει να κάνει με το παιδί.

Σιγουρα εχει να κανει και με το παιδι. Και εμενα στα δυο μου εχουν πει αλλα ηθελα να δω και εσεις τι κανατε.
εμενα η πρωτη απο ενα χρονων ξεκινησε σιγα σιγα βεβαια.η δευτερη δυο χρονων δηλαδη περυση δεν καταλαβαιννε να κρατιθει κ να παει τουαλετα οποτε της εδωσα χρονο.τωρα με το που εβγαλα τα χαλια της εβγαλα κ την πανα κ ειναι κοντα στα 3.αλλα ειναι γενικα τολσο μωρακι ακομα στην συμπεεριφορα που δεν την πιεζω.αν κ τα παμε παρα πολυ καλα.ειναι θεμα παιδιου.οποτε νιωθει αυτο ετοιμο.

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demaki88 έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
marion έγραψε:
annamaria_i έγραψε:Απο πια ηλικια λετε οτι ξεκιναμε την εκπαιδευση της τουαλετας;;

Εμένα μου έλεγαν όλοι από τα 2 κ γι'αυτόν τον λόγο είχα πάρει σχετικά βιβλία κ διαβάζαμε, γιο-γιο κλπ χωρίς βέβαια να την πιέσω να κόψει την πάνα.Διαβάζοντας τα βιβλία μια ημέρα είπε ότι θέλει να βγάλει την πάνα κ να φοράει βρακάκι,ίσως μιμούμενη το παιδάκι του βιβλίου.
Εγώ κατέληξα στο συμπέρασμα ,έχοντας πια την σχετική εμπειρία ,ότι στα 2 ήταν νωρίς.Ίσως να ήταν νωρίς για την κόρη μου κ άλλα παιδιά να την κόβουν αμέσως...τι να πω?Νομίζω ότι τελικά έχει να κάνει με το παιδί.

Σιγουρα εχει να κανει και με το παιδι. Και εμενα στα δυο μου εχουν πει αλλα ηθελα να δω και εσεις τι κανατε.
εμενα η πρωτη απο ενα χρονων ξεκινησε σιγα σιγα βεβαια.η δευτερη δυο χρονων δηλαδη περυση δεν καταλαβαιννε να κρατιθει κ να παει τουαλετα οποτε της εδωσα χρονο.τωρα με το που εβγαλα τα χαλια της εβγαλα κ την πανα κ ειναι κοντα στα 3.αλλα ειναι γενικα τολσο μωρακι ακομα στην συμπεεριφορα που δεν την πιεζω.αν κ τα παμε παρα πολυ καλα.ειναι θεμα παιδιου.οποτε νιωθει αυτο ετοιμο.

Επεισης μου εχουν πει οτι καλο ειναι ναγινει καλοκαιρι, και για τα χαλια αλλα και για το παιδακι να μην ειναι πολυ ντυμενο ε?

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
annamaria_i έγραψε:
demaki88 έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
marion έγραψε:
annamaria_i έγραψε:Απο πια ηλικια λετε οτι ξεκιναμε την εκπαιδευση της τουαλετας;;

Εμένα μου έλεγαν όλοι από τα 2 κ γι'αυτόν τον λόγο είχα πάρει σχετικά βιβλία κ διαβάζαμε, γιο-γιο κλπ χωρίς βέβαια να την πιέσω να κόψει την πάνα.Διαβάζοντας τα βιβλία μια ημέρα είπε ότι θέλει να βγάλει την πάνα κ να φοράει βρακάκι,ίσως μιμούμενη το πταιδάκι του βιβλίου.
Εγώ κατέληξα στο συμπέρασμα ,έχοντας πιατην σχετική εμπειρία ,ότι στα 2 ήταν νωρίς.Ίσως να ήταν νωρίς για την κόρη μου κ άλλα παιδιά να την κόβουν αμέσως...τι να πω?Νομίζω ότι τελικά έχει να κάνει με το παιδί.

Σιγουρα εχει να κανει και με το παιδι. Και εμενα στα δυο μου εχουν πει αλλα ηθελα να δω και εσεις τι κανατε.
εμενα η πρωτη απο ενα χρονων ξεκινησε σιγα σιγα βεβαια.η δευτερη δυο χρονων δηλαδη περυση δεν καταλαβαιννε να κρατιθει κ να παει τουαλετα οποτε της εδωσα χρονο.τωρα με το που εβγαλα τα χαλια της εβγαλα κ την πανα κ ειναι κοντα στα 3.αλλα ειναι γενικα τολσο μωρακι ακομα στην συμπεεριφορα που δεν την πιεζω.αν κ τα παμε παρα πολυ καλα.ειναι θεμα παιδιου.οποτε νιωθει αυτο ετοιμο.

Επεισης μου εχουν πει οτι καλο ειναι ναγινει καλοκαιρι, και για τα χαλια αλλα και για το παιδακι να μην ειναι πολυ ντυμενο ε?
ε κοιτα εχει μια λογικη αυτο.αλλα εγω δεν το κανω.της φοραω κκ βρακακι κ η σορτσακι η κολανακι(σημερα εχει λιγη ψυχρουλα).αλλα αν βλεπεις το παιδακι οτι κατουργιετε συχνα πανω του ε βαλε μονο ενα βρακακι.κ αυτο για να μην καθετε οπου να ναι μεσα στο σππιτι με το πουλακι. εκτεθιμενο απο θεμα μικροβιων.

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demaki88 έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
demaki88 έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
marion έγραψε:
annamaria_i έγραψε:Απο πια ηλικια λετε οτι ξεκιναμε την εκπαιδευση της τουαλετας;;

Εμένα μου έλεγαν όλοι από τα 2 κ γι'αυτόν τον λόγο είχα πάρει σχετικά βιβλία κ διαβάζαμε, γιο-γιο κλπ χωρίς βέβαια να την πιέσω να κόψει την πάνα.Διαβάζοντας τα βιβλία μια ημέρα είπε ότι θέλει να βγάλει την πάνα κ να φοράει βρακάκι,ίσως μιμούμενη το πταιδάκι του βιβλίου.
Εγώ κατέληξα στο συμπέρασμα ,έχοντας πιατην σχετική εμπειρία ,ότι στα 2 ήταν νωρίς.Ίσως να ήταν νωρίς για την κόρη μου κ άλλα παιδιά να την κόβουν αμέσως...τι να πω?Νομίζω ότι τελικά έχει να κάνει με το παιδί.

Σιγουρα εχει να κανει και με το παιδι. Και εμενα στα δυο μου εχουν πει αλλα ηθελα να δω και εσεις τι κανατε.
εμενα η πρωτη απο ενα χρονων ξεκινησε σιγα σιγα βεβαια.η δευτερη δυο χρονων δηλαδη περυση δεν καταλαβαιννε να κρατιθει κ να παει τουαλετα οποτε της εδωσα χρονο.τωρα με το που εβγαλα τα χαλια της εβγαλα κ την πανα κ ειναι κοντα στα 3.αλλα ειναι γενικα τολσο μωρακι ακομα στην συμπεεριφορα που δεν την πιεζω.αν κ τα παμε παρα πολυ καλα.ειναι θεμα παιδιου.οποτε νιωθει αυτο ετοιμο.

Επεισης μου εχουν πει οτι καλο ειναι ναγινει καλοκαιρι, και για τα χαλια αλλα και για το παιδακι να μην ειναι πολυ ντυμενο ε?
ε κοιτα εχει μια λογικη αυτο.αλλα εγω δεν το κανω.της φοραω κκ βρακακι κ η σορτσακι η κολανακι(σημερα εχει λιγη ψυχρουλα).αλλα αν βλεπεις το παιδακι οτι κατουργιετε συχνα πανω του ε βαλε μονο ενα βρακακι.κ αυτο για να μην καθετε οπου να ναι μεσα στο σππιτι με το πουλακι. εκτεθιμενο απο θεμα μικροβιων.
Καλα δεν ειπα να ειναι γυμνο! απλα νομιζω οτι ειναι και πιο ευκολο το καλοκαιρι. Οποτε λεω να κανω μια προσπαθεια τον Αυγουστο που θα ειμαστε και στο εξοχικο μας και θα μπορω να ειμαι και ολη μερα μαζι της.

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σιγουρα πρεπει να ειναι καλοκαιρι γιατι στην αρχη ειναι τοσα πολλα τα ατυχηματα που γινονται ολα χαλια.Εγω τον ειχα μεχρι πριν λιγες μερες μονο με το βρακακι!παντως θελει να εισαι απο πισω γιατι πχ οταν βλεπουν παιδικα η παιζουν αρνουνται να πανε για τσισα κ δεν πρεπει να τα κρατανε πολυ ωρα!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariposa έγραψε:σιγουρα πρεπει να ειναι καλοκαιρι γιατι στην αρχη ειναι τοσα πολλα τα ατυχηματα που γινονται ολα χαλια.Εγω τον ειχα μεχρι πριν λιγες μερες μονο με το βρακακι!παντως θελει να εισαι απο πισω γιατι πχ οταν βλεπουν παιδικα η παιζουν αρνουνται να πανε για τσισα κ δεν πρεπει να τα κρατανε πολυ ωρα!


κι οχι μονο αυτο αλλα αλλο ειναι να κατουριουνται πανω τους με 30 βαθμους κι αλλο με χαμηλοτερες θερμοκρασιες. θα κρυωνουν. τεσπα, εμεις ειχαμε ενα πισογυρισμα φοβερο και τρομερο, ενω ηθελε να παει να κανειστο γιογιο κακα και το ζητουσε τωρα αρνειται πεισματικα. κι εγω κανω πισω αναγκαστικα σαν να μην τρεχει τιποτα μιας και δεν θελω να την πιεσω καθολου. υπομονη.

mania_a

mania_a
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια δεν ξερω τι να πω ενω η κορη μου ειναι στα 3 και πολυ ωριμη για την ηλικια της κι ενω καταλαβαινει ποτε ειναι να κανει και κακα και τσισα μια μου λεει απο μονη της και παμε στο γιογιο 4-5 φορες συνεχομενα και μετα ξαφνηκα κατουραει πανω της. ισως να φταιει το μωρακι μας (5 μηνων) και να ζηλευει... απο την μια δεν την θελει την πανα κι απο την αλλη κατουραει πανω της... τι να πω μαλλον θελει υπομονη δεν ξερω τι να κανω στις βολτες μας... την ανασταση ενω την ειχα ολη μερα με το βρακακι χωρις ατυχιματα μολις πηγαμε στην ανασταση το βραδυ ενω ειχε κατουρισει στο γιο γιο πριν φυγουμε απο το σπιτι μολις φτασαμε στην εκκλησια 15λεπτα μετα κατουρισε πανω της... τι να κανω?

JOANNAPAPI


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Υπομονή και ο δικόςς μου έκανε πισογυρίσματα όταν γεννήθηκε η μικρή, θα παίρνεις μαζί σου δυο αλλαξιές ρούχα και δεν πειράζει ας λερώνεται

mania_a

mania_a
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
JOANNAPAPI έγραψε:Υπομονή και ο δικόςς μου έκανε πισογυρίσματα όταν γεννήθηκε η μικρή, θα παίρνεις μαζί σου δυο αλλαξιές ρούχα και δεν πειράζει ας λερώνεται
δηλαδή να μην της βαζω πανα οταν βγαίνουμε?

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι δεν βαζουμε πανα για κανενα λογο.Θα την βαλεις να κατουρησει πριν φυγετε κ θα παρεις κ αλλαξιες μαζι σου.Και εγω κοριτσια χθες απογοητευτηκα,ενω τοσες μερες παμε καλα κ εκανε κ τσισα κ κακα στο γιογιο κ μαλιστα μου ελεγε καθε φορα κατουριεμαι κ θελω κακα,χθες ολη μερα τα εκανε συνεχεια πανω του.Και μια χαρα ελεγχει την κυστη του εχω καταλαβει κ τα λεει κιολας οταν θελει και χθες...λετε να ειναι κ εμενα απο ζηλια;

mania_a

mania_a
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
δεν ειναι απιθανο εγω νομιζω οτι γιαυτο η δικια μου δεν το καταφερνει γιατι το ξερω οτι μπορει. το εχουμε κανει πολλες φορες απλα καποιες φορες δεν το θελει και τα κανει πανω της. για τον μεσιμεριανο υπνο τι λετε? βαζουμε πανα η οχι?

mania_a

mania_a
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mania_a έγραψε:δεν ειναι απιθανο εγω νομιζω οτι γιαυτο η δικια μου δεν το καταφερνει γιατι το ξερω οτι μπορει. το εχουμε κανει πολλες φορες απλα καποιες φορες δεν το θελει και τα κανει πανω της. για τον μεσιμεριανο υπνο τι λετε? βαζουμε πανα η οχι?
κοριτσια μια απαντηση σας παρακαλω πλησιαζει και η ωρα... βαζω πανα η οχι?

marilia4


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα και απο μενα. ο γιος μου καθαρισε 27 μηνων και ηταν Ιανουαριος μεσα σε 2 εβδομαδες, εξω δεν του φορεσα ποτε πανα,το βραδυνο το εκοψε 2,5. η δευτερη καθαρισε 26 μηνων και αυτη σε 2 εβδομαδεσ και τη βραδυνη πανα την εκοψε μετα απο ενα μηνα γιατι δεν ηθελε να φοραει πανα. και τωρα η τριτη εκλεισε τα δυο πριν μερικες μερες και σκαιφτομαι σε κανα μηνα να ξεκινησουμε. να πω οτι ειχαμε και εμεις πισογυρισματα αλλα πιστευω οτι ηταν απο ζηλια γιατι οι ηλικιες των παιδιων μου ειναι 5,5 ,4 και 2 επομενως οταν καθαριζαν ειχα και στις δυο περιπτωσεις και αλλο μωρο

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mania οχι δεν βαζεις πανα για κανεναν λογο εγω ετσι κανω αλλιως θα εχεις πισογυρισματα,εγω μαλιστα του εχω πει οτι δεν υπαρχει πανα για την ημερα που να μας κανει πια γι'αυτο υποχρεωτικα φοραμε βρακακι και η πανα νυχτας μπορει μονο να συγκρατησει λιγα τσισα μονο το βραδυ

mania_a

mania_a
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariposa έγραψε:mania οχι δεν βαζεις πανα για κανεναν λογο εγω ετσι κανω αλλιως θα εχεις πισογυρισματα,εγω μαλιστα του εχω πει οτι δεν υπαρχει πανα για την ημερα που να μας κανει πια γι'αυτο υποχρεωτικα φοραμε βρακακι και η πανα νυχτας μπορει μονο να συγκρατησει λιγα τσισα μονο το βραδυ
της εβαλα τωρα και κοιματε...απο αυριο αλλα τι κανεις για να μην πλενεις στρωματα?

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mania υποσεντονο βαλε,πουλανε κ στα σουπερ μαρκετ η κανενα μεγαλο σελτεδακι αν εχεις,εγω ετσι κανω το μεσημερι αν κοιμηθει υποσεντονο κ πανα φοραει μονο το βραδυ

mania_a

mania_a
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariposa έγραψε:mania υποσεντονο βαλε,πουλανε κ στα σουπερ μαρκετ η κανενα μεγαλο σελτεδακι αν εχεις,εγω ετσι κανω το μεσημερι αν κοιμηθει υποσεντονο κ πανα φοραει μονο το βραδυ

το εχω σκευτει κι εγω αυτο, αλλα η κορη μου κανει τοσο ανήσυχο υπνο που μπορει να βρεθει απο την μια μερια του κρεβατιου στην αλλη. οποτε δεν την καλυπτει ενα υποσεντονο... ασε που τελικα θα το κουλουριασει σε μια γωνια.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις