Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν της ειπα τιποτα, γιατι νομιζω ουτε νοημα εχει, και στο κατω κατω δεν μπορω να αποδειξω κ τιποτα.. της ειπα πως "θα ασχοληθω εγω λιγο με το σπιτι μεχρι να τακτοποιησουμε καποια θεματα, και αργοτερα θα σας ξαναπαρω".. δηλ ποτε..!!! Υποννοησα πως ειναι οικονομικο το θεμα δηλαδη..
Τις φραουλες τις τρωω σκετες.. μαρεσουν ετσι!!! Απο το ψυγειο παγωμενες!!!!!!!!!
Θελω φακες αλλα λεω να ψησω τον αντρουλη μου να κανουμε μια.. καρμποναρα!!!!!!!!!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΕΡΑΚΙ ΜΕ ΖΑΨ=ΧΑΡΗ ΑΝΑΚΑΤΕΜΑ Κ ΡΑΝΤΙΣΜΑ ΜΕ ΙΓΟ ΚΟΝΙΑΚΑΚΙ ΤΙΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΤΥΧΑΝ Κ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!!!!ΗΡΘΕ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΣ Κ ΠΑΜΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ!!!ΝΑ ΤΟΥ ΠΟΥΜΕ Κ ΜΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 417472

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο δικός μου πάντως προτιμά δαγκωτό καρμπονάρα!!!!!! Κάθε μέρα να του δίνεις μακαρόνια δεν θα πει όχι! Rolling Eyes Rolling Eyes

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα εννοειται.. αλλα ο δικος μου τη φτιαχνει ο ιδιος..!!!!! Και νομιζω υπαρχει καποιο ματς αποψε, σωστα?! Οποτε πρεπει να παει σουπερ να παρει υλικα κ μετα να μαγειρεψει.. κ δεν το κοβω κ πολυ!!!!!!!!
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Του εστειλα μηνυμα.. να δω τι θα μου απαντησει.. κ αν οχι τοτε θα βαλω τις φακες..!!!!!!
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 215994
Αχ ανυπομονω να ερθει το καροτσακι μας...!!!! Να το εχω σπιτι κ να παιζω!!!!!!! Razz Razz Razz Razz
Δεν εχω πει σε κανεναν οτι παραγγειλα γιατι φοβαμαι μηπως με ματιασουν κ ερθει σπασμενο πχ..!!!!!!! Τοσο πολυ εχω παλαβωσει......... Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 534787

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι όχι άδικα... μέχρι τελευταία στιγμή καλό είναι να μην λέμε τίποτα, και αναφέρομαι στα πάντα!! Την έχω πατήσει ουκ ολίγες φορές!!

Τι τυχερή που είσαι που μαγειρεύει ο άντρας σου!!!! Ζηλεύωωωωωωωω! ο δικός μου τί-πο-τα!!!!~! No No No

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πηγαινοέρχομαι κ εγώ μέσα στο σπίτι, να λίγο το μπάνιο, να τα πιάτα στο πλυντήριο, τσουπ τελειωσε κ το πλυντηριο οπότε άπλωσα τα ρούχα κ τώρα... θα πάμε βολτίτσα με τον αντρούλη μου!

Αλεξ θα γίνει τέλειο το δωμάτιο, με το μαλακό εσύ τις δουλειές!

Κ εμένα ο καλός μου μαγειρεύει κ μάλιστα πολύ πολύ ωραία!
Κ δεν έχω παράπονο, κ δουλειές κάνει κ τα πάντα Very Happy

Ελίζα πώς κρατήθηκες κ δεν το διατυμπάνισες οτι ψωνίσατε??? Από την χαρά σου εννοώ!!
Αφού μπόρεσες κ κρατήθηκες καλά έκανες!!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου τι κανετε ειστε καλα εγω μολις γυρισα και εμενα μαγειρευει ο αντρας μου και με βοηθαει ......σημερα πηγαμε στον κουνιαδο μου και ο αντρας μου εκανε παραπονα στην νυφη του το οτι του λεω να παμε συναιχεια για ψωνια για τον μικρο και τις λεει πες τις οτι ειναι νωρις ακομα να μην μου το λεει συναιχεια και γυριζει η νυφη του και του λεει και ποτε περιμενης ρουντιν να ψωνισεις οταν παει φανταρος ο μικρος.....και ερχετε και μου λεει εχεις δικιο θα μου δωσει λευτα οποτε θελω να παω να παρω ρουχα και αλλα πραγματα....και μια μερα θαπαμε για το καροτσι και την κουνια.............πηγε για μαλλι και βγηκε κουρεμενος αλλα καταλβε το λαθος του

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalispera koritsakia mou! ti kanete ?
piga stin kainourgia mou giatro simera sto nosokomeio Smile eimai poli eyxaristimeni!!! ola kala me ton mikrouli!!! me koitakse kai apo kato den exo suspaseis ola kala alla mou ksekinise kai to magnisio.
ayrio exei gennethlia to antraki mouuuu! 4 egine to poulaki mou! den to pisteuo! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 654316 piga kai tou pira tora ena vivlio pou tou exo taksei apo kairo me trisdiastates eikones ! ksetrelathike !!!!!!
ego koritsakia den einai oti den pisteuo sto mati apla den to exo sto mualo mou ... pisteuo poli stin arnitiki energeia kapoiou ... alla tous exo olous gramenous !!! Laughing

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
na sas po koritsia mou ,tha gennisi kmia alli sto dimosio nosokomeio i eimai i moni???

more elate na kanoume mia sunantisi thessalonikiiii !!!!! tha einai poli oreaaaaa !!!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Μαρινάκι!!! Να σου ζήσει ο Ντάνιελ!! Να το χαίρεστε!!

Εγώ είμαι μέσα για την συνάντηση!!! Wink

Ο άντρας μου θέλει δημόσιο αλλά ο γιατρός μου δεν είναι σε κάποιο. Και λέω άντε, αν εφημερεύει το Παπαγεωργίου να πάω( πήρα τηλ την προηγούμενη εβδομάδα για ραντεβού και μου είπαν το πιο κοντινο ότι είναι τον Αύγουστο!!!!!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 606100 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 606100 ), το πιο πιθανό συνεπώς είναι το ιπποκράτειο αλλά δεν θέλω ούτε απ'εξω να περάσω!! Αρα κλινική μονόδρομος!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω σε δημοσιο θα γεννησω αλλα εγω ειμαι στην γερμανια και κοριτσια αν διτε το νοσοκομιο που θα γεννησω θα το ζηλεβαν και η καλητερες ιδιοτικες στην ελλαδα

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eyxaristo pely mouu!!!!! Very Happy

orea ante na to kanonisoume tote!!!!

sovaraaa??? augousto kai elega otan ertho na pao na anoikso mia kartela ... kataaalava ... giati etsi gia to ippokratio?? exo akousei oti exei poli kalous giatrous... n
nai... posa sou eipane piges stin kliniki na miliseis ?

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Μαρινα και Γιωτα!!!!
Να χαιρεσαι τον γιοκα σου Μαρινακι κ με το καλο κ ο δευτερος!!!!!!
Αχ ναι Πελυ μου, μαγειρευει ο αντρας μου κ μαλιστα καλα!! Του αρεσει, γιαυτο!! Οποτε θα την φαμε την καρμποναρα σημερα!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 328109
Γιωτα μου πολυ ωραια που ηρθαν ετσι τα πραγματα!!! Αντε με το καλο θα πας να παρεις τα ρουχαλακια του κ ολα!!!!! Μαλλον ο αντρας σου δεν ειχε καταλαβει πως εχουν τα πραγματα..!! Κ μολις καταλαβε, αμεσως σου ειπε!!!!! χιχιχι
Κ εγω σε ιδιοτικο γιατι εκει ειναι η γιατρος μου.. κ δεν θελω να αλλαξω γιατρο..

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
e nai giota germania enooite dimosio..
to nosokomeio tis katerinis einai kainourgio klutero apo tin kliniki... to thema gia mena einai kaloi giatroi na uparxoun...

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσαρες μου...!!!Μολις γυρισα κι εγω απο τον γιατρο...Ειμαστε μια χαρα και οι εξετασεις και το μικρουλι ολα τελεια μας ειπε...!!!Ειναι 297γρ...και ταιριαζουν ολα και υπερηχογραφικα και ημερολογιακα...!!!Αμνιακο υγρο και πλακουντας μια χαρα...!!!Και απο οτι μου ειπε θα γλιτωσω και την καμπυλη ζαχαρου...!!!Τελος του μηνα θα παρω να κλεισω για Βεπιπεδου να βεβαιωθω επιτελους για το φυλλο γιατι ο γιατρος μου δεν βλεπει τιποτα αναμεσα στα ποδια του..!!Και η πιεση μου επιτελους ειναι σε νορμαλ επιπεδα...!!!

Ουφ....μου εφυγε ενα αγχος...!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για γένεσις φτ , τρίκλινο, 3 μέρες δηλαδή και αναισθησιολόγος γύρω στα 1200. Αυτά μου τα είπε ο γιατρός μου από καρτέλα που είχε στο ιατρείο. Πάνω κάτω λέει τόσο και στη γενική. Βέβαια αν πάρεις τηλέφωνο συνήθως σου λένε άλλες τιμές. Αλλάζουν συνεχώς! Θέλω κάποια στιγμή να πάω κι απο κει να μου πουνε. Ξενοδοχείο είναι δεν το συζητώ αλλά είναι αυστηροί με τα ωράρια και απίστευτα καθαρά. Στο ιπποκράτειο ξέρω ότι καταλήγουν όλα τα δύσκολα περιστατικα( μακριά από όλες μας!!!) αλλά είναι πιο λάσκα τα πράγματα κι έχω ακούσει διάφορα περιστατικά. Τώρα αν ζορίσουν πολύ τα οικονομικά έυχομαι όταν έρθει η ώρα μου να εφημερεύει το Παπαγεωργίου. Αλλά και πάλι ρε γμτ χωρίς γιατρό διστάζω....

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eyxaristo elisa mou!!!!!
nai kai emena i giatros mou einai stin mia kliniki pou exoume pleon edo... alla den thelo na doso tosa lefta kai ase pou me pane soumpiti gia kaisariki sto nosokomeio ,na pane ola kala prota, perisoteres pithanotites exo exo gia fusiologiko!opote!

teleia Julia mou! koritaro murizomai!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο Γιουλάκι!!!! Τέτοια να ακούμε πάντα!! Σχεδόν 300 γρ, ε; Ανθρωπάκι!!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 654316

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai pely mou ... emena edo mou eipane 1500 gia kaisariki FUSIKA ... Mad xoris tou giatrou mesa etsi ...
ego apo do kai pera ta vlepo aytin tin giatro se kathe episkepsi exo akousei poli kala logi kai emeina upereyxaristimeni simera ! kai an telika kano kaisariki tha kleiso mazi tis !den tha me afisei mexri 40 evdomades logo tis proigoumenis kaisarikis ... eipame stis 38 diladi guro stis 20 augoustou !!! elpizo na spasoune ta nera mou prin kai na pao me mia diastoli naaaaaa!!!! tha ton ksetinakso ton antrouli mou ton augousto Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 215994 hahaha

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Πελυ μου...ολοκληρο ανθρωπακι...Συγκινιθηκα παρα πολυ..!!!Ακουσα και την καρδουλα του...τι τελειος ηχος???Αλλα δεν μου εβγαλε καμια καλη φωτο αυτη την φορα...κλαψ...!!


Μαρινακι μου και εσυ μια χαρα με τον μπεμπη ε?? Χρονια πολλα και του γιοκα σου...Να τον καμαρωσεις οπως επιθυμεις..!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακάρι Μαρίνα!!!!!! Ολόψυχα με ένα πόνο που λένε!!!!

Θα χει γούστο Γιούλη να μας πεις τελικά κι εσύ κοριτσάκι!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 10 215994

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λες να κανω και εγω την εκπληξη???...χαχαχαχαχα....Να δω ποσα αγορια θα μεινουν στο τελος...!!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια εγω ετσι και αλιος χωρις την γιατρο μου θα γεννησω αλλα αλα συστηματα εδω στην γερμανανια δεν το συζητο στην αρχη ειχα και εγω ανχος αλλα η γυναικα του κουνιαδου μου γεννησε εκει που θα γεννησω και εγω και μου ειπε οτι ειναι πολυ καλοι γιατροι και να μην ανυσηχο καθολου

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eyxaristo Julia mou!!! nai ola kala ! einai me to kefali pano o kurios kai me t podia tou me pataei xamila isos kai giayto na exo aytes tis enoxliseis!

makari pely mou!!! Smile

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ βρε Γιώτα... άλλα συστήματα εκεί! Να σας πω κορίτσια, με τα λεφτά που έχω δώσει στην ασφάλεια από τη μια λέω γιατί να σκάσω κι άλλα στο ιδιωτικό, αλλά είναι αυτή που είναι τώρα η κατάσταση στα δημόσια και πραγματικά δεν ξέρω. Αν αποφάσισα για ιδιωτικό νομίζω απλά και μόνο λόγω γιατρού.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις