Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
306 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 306 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ,ΜΙΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ,ΤΝ ΑΛΛΗ ΕΞΩ...ΑΛΛΑ ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ Κ ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ Very Happy Very Happy Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΠΕΤΑΕΙ ΑΠΟ ΧΑΡΑ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 215994 ΠΟΛΥ ΧΟΡΟΠΗΔΗΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!! ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!ΣΥΝΝΕΝΟΟΥΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,Κ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 215994 ΕΛΙΖΑΚΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!ΤΙ ΓΛΥΚΕΙΑ Η ΜΑΝΟΥΛΑ!!!ΑΛΕΞ ΜΟΥ Κ ΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑΣ ΣΑΣ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΖΕΥΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ!!ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!!!ΟΛΟ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ Κ ΣΥΓΚΗΝΗΤΙΚΕΣ ΖΟΥΜΕ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!Κ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΤΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ,ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΤΕ!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 328109

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μολις τελειωσαμε κοριτσια,ειναι ετοιμο το δωματιακι μας για αυριο!κ η μικρη δεν σταματαει να κλωτσαει!!!μαρινα μου εισαι τυχερη εχεις ακομη ενα παιδακι κ μαλιστα αγορακι κ ειναι κ αυτο που περιμενεις αγορακι κ τα εχετε ολα ηδη απο πριν!!!τελεια!!!!φρουφρου μου ζωηρουλης ο μπεμπης ε?αχ τι καλα!!ειναι ωραια να τον νιωθεις πολυ!ησυχαζεις!!ελισα μου πολυ καλα κανατε κ πηρατε κουνια κρεββατι!!!αυτο ειναι το καλυτερο!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ,ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ.ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ Κ ΣΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΟΥ..ΔΛΔ ΕΝΑ ΖΙΠΟΥΝΑΚΙ,ΕΝΑ ΦΟΡΜΑΚΙ...Ε ΚΑΤΙ ΤΙΣ ΜΩΡΕ ΜΟΥ!!!ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 50580 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 50580 ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΤΗΣ!!! ΕΛΙΖΑΚΙ Κ ΜΕΙΣ ΚΟΥΝΙΑ-ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ 3ΣΕ1ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ!!!ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΠΟ ΒΡΕΦΟΣ ΜΕΧΡΙ 10 ΕΤΩΝ,ΠΡΟΕΦΗΒΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ 4 Κ 5 ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΕΚΕΙ.ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΟΥΜΕ Κ ΑΣ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Κ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 5 ΤΟΥ!!!! ΤΗΝ ΑΠΟΣΒΕΣΗ ΤΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινακι εισαι πολυ τυχερη που τα εχεις ηδη απο το πρωτο παιδακι!!!! Εμεις ολα απτην αρχη πρεπει.. Ουτε ενα καρεκλακι αυτοκινητου δεν ετυχε μας χαρισουν..
Αλεξ αυριο θα ειναι τελεια!!! Να βγαζουμε κ φωτο γιανα θυμομαστε αυτες τις στιμες.. Θα τις βλεπουν κ τα παιδια μας κ θα χαιρονται!!!!!!
Εμας τωρα μας εμεινε το μπανακι του κ ολα αυτα.. Κ ο,τι χρειαστω εγω για τον θηλασμο κ για το μαιευτηριο!!!!
Αλλα αυτα λεω να τα παρω οταν μπω στον 7ο... Γιανα εχω φουσκωσει κ αλλο!!
Εεεεε ρε τοτε μια μια θα φτιαχνουμε βαλιτσες!!!!!
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 654316

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελισα μου ποτε θα βαψετε εσεις το δωματιακι?

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε κανα δυο βδομαδες θα παμε ΙΚΕΑ, κ μαλλον το επομενο ΣΚ θα το βαψουμε!!!! Τοτε εχει χρονο ο αντρας μου, γιαυτο..!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελεια!!!εχετε σκεφτει χρωματα?

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι αμε!!! Λεμε ενα απαλο σιελ, κ εναν τοιχο (εκει που ειναι η μπαλκονοπορτα) να κανουμε ενα αλλο χρωμα, μηπως πχ ενα μπλε ρουα,εντονο η κατι τετοιο!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α ολοι οι τειχοι θα ειναι σιελ κ ενας θα ειναι πιο σκουρος ε?πολυ ομορφη ιδεα!!θα κανετε κ σχεδιακια?

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ναι!! Θα θελα να καναμε σχεδιακια αλλα δεν ξερω πως... Ουτε τι...... Αν ηταν κοριτσακι θα εκανα λουλουδακια, θα τα ζωγραφιζα κ μονη μου.... Αλλα σε εναν αντρακο τι να κανεις? που να μη το βαρεθεις δηλ..

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χμμμ..ναι οντως.δεν εχεις παρει ιδεα απο φωτογραφιες αγοριστικων δωματιων?μωρε λες να μην ειναι ωραια η ιδεα μας να ειναι μονο ενας τειχος σαπιο μηλο?

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσακι μου..!!!

Ελιζα μου με γεια τα πραγματακια του μπεμπη..Με το καλο να τα παρετε σπιτακι σας και να τα χαρειτε σε λιγο καιρο με το μπεμπακι σας...!!!

Αλεξ μου με το καλο να βαψετε το δωματιακι της Αποστολιας...Ειμαι σιγουρη οτι θα γινει υπεροχο....Σε ευχαριστω και για το ενδιαφερον σου, αυριο θα βγουν τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις και θα τα παω το απογευμα στο γιατρο να κανουμε και υπερηχο..!!

Μαρινα μου τυχερη εισαι που τα εχεις ολα...Δυστυχως οι εποχες δεν ειναι οπως παλια..!!Κι εγω καποτε ονειρευομουν διαφορα για οταν μεινω εγκυος και κανω παιδι αλλα οι καταστασεις με εχουν κανει να προσγειωθω ανωμαλα..!!!

Πιστευω ομως οτι αυτο που θελουν τελικα τα παιδακια ειναι πολυ αγαπη, φροντιδα και τα απαραιτητα πραγματακια τους...Εμεις ειμαστε αυτοι που κανουμε υπερβολες...δεν ειναι αναγκη των παιδιων μας...!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα, γλυκιές μου εγκυούλες! Τι κάνετε; Καλορίζικο το θεματάκι μας!!Δεν πρόλαβα να μπω άλλο χθες, γυρίσαμε αργά και ήμουν κομμάτια, σαν το τούβλο έπεσα για ύπνο Razz Σήμερα είχα και εγώ ΚΤΕΟ (μου το πήγε ο μπαμπάς μου δηλαδή!) και τώρα θέλω να κάνω λίγες δουλίτσες στο σπίτι..
Μία μου, τι ωραία που ξεμπερδέψατε με τη β' επιπέδου! Όλα καλά με την μπέμπα σας! Όσο για το δωμάτιο, μην ανησυχείς! Θα το βολέψουμε! Και εμείς πήγαμε πήραμε αυτοκόλλητα νεράιδες, ό,τι πιο ροζ βρήκαμε Razz
Ελίζα μου, καλορίζικα τα πραγματάκια σας!! Άντε, με το καλό να γεμίζουν τα δωμάτια τους με πράγματα!! Τι όμορφα!
Αλεξ μου, μια χαρά είναι τα χρώματα που διαλέξατε! Ειδικά με τα λουλουδάκια που θα βάλετε θα φαίνεται πολύ όμορφα flower
Και εγώ σκέφτομαι να πάρω καλαθούνα για να κοιμάται μαζί μας στο δωμάτιο για αρχή..Παρόλο που το δωμάτιο είναι δίπλα, λένε ότι ειδικά για τον πρώτο καιρό είναι καλό να είναι δίπλα η μαμά με το μωρό, μας το είπε και η μαία.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζουλια μου θα ειστε απο τις πρωτες κοριτσακια μου που θα το δειτε μολις το βαψουμε!!τα πονακια που ειχες χθες εφυγαν η συνεχιζονται?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατασσα μου τι κανεις? Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 3 417472 με γεια τα αυτοκολλητακια σας!!!η μπεμπα σας τι κανει?απλα λεω νατασσα μου μηπως δεν θα ειναι ωραια μονο ο ενας τειχος σαπιο μηλο?

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξ μου εμενα μια χαρα μου ακουγεται ο συνδυασμος που εχετε επιλεξει και γιατι σε αγχωνει που θα ειναι μονο ο ενας τοιχος...Μια χαρα θα ειναι βρε..!!!

Τα πονακια τα εχω και σημερα αλλα πολυ πιο χαλαρα οταν σηκωνομαι μονο....!!Οταν καθομαι ολα μια χαρα...Αλλα δεν βαζω και κ..ο κατω...!!!χαχαχαχαχα

Καλησπερα Νατασσα μου...Μια χαρα θα ειναι το δωματιακι με τις νεραιδουλες του...!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά είμαστε, Αλεξάνδρα μου, μεγαλώνουμε!!Ίσα ίσα, πιστεύω ότι θα κάνει ωραία αντίθεση με το φυστικί και θα έχει και τα λουλούδια να το απογειώσει! Μην ανησυχείς, είμαι σίγουρη ότι θα βγει τέλειο γιατί φτιάχνεται με αγάπη I love you
Τζούλια μου, πρέπει να ξεκουράζεσαι και λίγο! Είσαι φοβερή νοικοκυρά, αλλά χρειάζεται και λίγο αραλίκι!! Τώρα είναι η ευκαιρία σου Razz

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για το φοβερη νοικοκυρα δεν ξερω....αλλα η αληθεια ειναι πως ολοι μου λενε να εκμεταλλευτω αυτη την περιοδο και να χαλαρωσω γιατι μετα και με το παιδι με περιμενει πολυ τρεξιμο...!!! Αλλα δεν μπορω να κανω τα στραβα ματια..!!!Καθε βραδυ λεω..αυριο θα αραξω...δεν κανω τιποτα..!!Και σηκωνομαι να κανω ενα πραγμα και τελικα παλευω ολη μερα..!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω εφαγα bake rolls με σκορδο κ εχω ξινιλες τωρα Mad Mad Mad Mad Mad απλα μιλησα με την μαμα μου κοριτσια κ με προβληματισε Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes αλλα κακως με προβληματισε αφου το επιλεξαμε κ μας αρεσει..τζουλια μου πολυ σωστα σου λεει η νατασσα,τωρα ειναι η ευκαιρια σου να ξεκουραζεσαι κ να προσεχεις!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι πολυ ωραια τα χρωματακια αυτα Αλεξανδρα μου...μην στεναχωριεσαι...!!Και θα ειναι και μια χαρα αν κανετε και δευτερο παιδακι και ειναι αγορακι...!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να, γι'αυτό λέω ότι είσαι φοβερή νοικοκυρά! Εγώ τα βλέπω και λέω " έλα, μωρέ, και αύριο μέρα είναι"!! Razz
Ε, σιγά σιγά όμως που προχωράει η εγκυμοσύνη θα δεις ότι θα κουράζεσαι και θα χαλαρώσεις!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω το πιστευω αυτο...οτι αν μεγαλωσει κι αλλο η κοιλια μου και βαλω κι αλλα κιλα..και να θελω δεν θα μπορω να σηκωθω...χαχαχαχαχα!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι σωστα τζουλια μου αν γινει αυτο πρωτα ο θεος δεν θα χρειαστει να το ξανα βαψουμε Very Happy κοριτσια μου ειπε η μαμα μου οτι γεννησε η σταματινα τσιμτσιλη με το που μπηκε στον ενατο μηνα!!κ λεω πωπω καλα κανουμε κ τα ετοιμαζουμε ολα κ θα ειμαστε ετοιμοι τον ιουλιο γιατι συμβαινουν κ αυτα!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε, τότε, αναγκαστικά θα ξεκουραστείς!
Βασικά, Αλεξάνδρα μου, εγώ διάβασα ότι γέννησε στον 8ο η Τσιμτσιλή.

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Νατασα και Τζουλια!!!!!
Συγγνωμη που καθυστερω απλα ηρθα σπιτι μου τωρα κ κανω κ δουλιτσες ταυτοχρονα.. θα βαλω κ ενα κατσικακι στο φουρνο!!!
Αλεξ μου εμενα μου ακουγεται πολυ ωραια η διχρωμια που εχετε διαλεξει!!!! Τι εννοεις "μονο ενας τοιχος"? Δηλ να εκανες 2-2? Η να εκανες ολα το ιδιο? Νομιζω οτι ο συνδυασμος ειναι παρα πολυ ωραιος και τα ασπρα λουλουδακια θα ειναι υπεροχα!!!! Το 2-2 παλι θα μου αρεσε.. το ολα ενα χρωμα, κριμα ειναι, πιο μοντερνο θα ειναι με διχρωμια κατα τη γνωμη μου..!!!!
Αν βρειτε καμια καλη ιδεα για αγοριστικα σχεδια σε τοιχο, σαν ζωγραφισμενα δηλ στειλτε μου κανενα λινκ.........
Γιατι η Παπουτσακη που γεννησε 1 Μαη ενω ειχε ΠΗΤ αρχες Ιουνιου?? (φτου φτου μακρυα απο μας τετοια)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις