Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
137 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 137 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΧΙ ΞΕΓΕΝΝΑ Κ ΣΕ ΑΛΛΑ!!!ΑΛΛΑ ΕΝ ΤΑ ΞΕΡΩ ΟΛΑ!!!ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ,ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛ ΤΗΣ ΝΑ ΠΑΩ,ΑΝ ΘΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΣ ,ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΠΜ ΤΩΡΑ

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΕΛΑΒΕΣ?ΝΟΜΙΖΩ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ....

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν μου ηρθε κατι...Αν σου ειναι πιο ευκολο στειλε στο φεις μνμ...!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα γλυκες μου μανουλες!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 215994 τι κανετε?ειπα να μπω να σας καλημερισω κ να μιλησουμε οσο περιμενω την κουνιαδα μου να ερθει!στο τσακ ειμαι να πιασω παλι την βουρτσα Very Happy

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Αλεξανδρα μου...τι κανει η μικρουλα σου??

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙ Κ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΜΕ 3-4 ΕΥΡΩ!!!ΕΧΕΤΕ ΤΖΑΜΠΟ,ΕΤΣΙ?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα διαβασα κ τα μηνυματακια σας,φρουφρου μου επιτελους σε πετυχαινω!!!τι κανεις ζουζουνα μου?ελισα μου κ εγω ετσι ειμαι οπως εσυ αυθορμητη κ αληθινη!!!να ηξερες ποσο μοιαζουμε!!μερικοι τρελαινονται με αυτο που ειμαι αλλα υπαρχουν κ καποιοι αλλοι που δεν τους αρεσει κ πετανε κακιες κ με κανουν να νιωθω αβολα...τζουλια μου λατρευω το στιφαδο Razz Razz Razz Razz Razz Razz προσεχε με τις δουλειες!κοιτα εμενα που βαφω ολη μερα κ παραδειγματισου Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η μικρη μου τζουλια μου εχει ξεσπαθωσει!!!αυτες τις μερεςακομη πιο πολυ κουνιεται,ειναι κ που μεγαλωνει κ την νιωθω με το παραμικρο που κανει!ο μπαμπας μας δεν χορταινει να βαζει το χερακι του κ να την νιωθει κ ετσι αποκοιμιεται!!!ιο ιωσηφ μας τι κανει?ασε να λεει ο γιατρος ιωσηφ ειναι κ ειναι γαμπρος μου Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΝΜ ΣΤΟ FB!!!ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Wink ΑΛΕΞΟΥΚΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ Very Happy Very Happy Very Happy !!!!! ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ!!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΣ ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΣΤΟ ΧΟΡΟΠΗΔΗΤΟ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 893968 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 893968 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 893968 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 893968 ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑΣ ΣΑΣ???Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΞΕΣΑΛΩΣΕΙ,ΕΤΣΙ???ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ Κ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΗΣ Κ ΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΩΡΑ!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 215994

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑΧ ΑΛΕΞ Κ ΜΑΣ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΝΑ ΤΟΝ ΝΟΙΩΣΕΙ Κ ΑΠΟΚΟΙΜΙΕΤΑΙ ΕΤΣΙ!!!!ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΤΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟΝ ΒΡΑΔΥΝΟ ΥΠΝΟ!!!!ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ I love you Sleep Sleep I love you

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φρουφρου μου οντως τα βραδια ξεσπαθωνουν πιο πολυ τα μωρακια!!!το δωματιακι λογικα σημερα θα τελειωσει!περιμενουμε την κουνιαδα μου κ πιανουμε παλι δουλεια!θελω σημερα να τελειωνει γιατι μετα εχουμε κ το καθαρισμα ξερεις οσο να ναι ολο κ πηγαν μπογιες στις μπριζες κ στα πλαγια...οποτε βαλε κ το καθαρισμα πιστευω απο εβδομαδα θα ειναι πανετοιμο κ θα παμε για κουρτινα!!!η μικρη εχει ξεσαλωσει ναι!την νιωθω πλεον ακομη πιο εντονα μεσα μου,εχει μεγαλωσει κι αλλο!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν βγω αποτομα να ξερετε ηρθε η κουνιαδα μου!δεν τους εχω πει κατι για το φορουμ,μονο ο αντρουλης μου το ξερει!δεν θελω να το μαθει κ να μπαινει εδω κ να βλεπει τι λεμε Wink Wink Wink Wink Wink

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου όμορφα καλημέρα!!!!! Τι κάνετε; Μην μου κουράζεστε!!!!!

Δυο μέρες τώρα δεν είχαμε τηλέφωνο και ίντερνετ και σπάσανε τα νεύρα μου! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Χθες κάναμε την Β' επιπέδου κι εμείς...
Μια χαρά το παλικαράκι μου!! Είδαμε και τα... προσόντα του οπότε δεν χωρά αμφιβολία ότι είναι αγοράκι!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 328109 Βέβαια μου ήρθε να ρίξω μια σφαλιάρα στον άντρα μου που περίμενε να ακούσει μήπως είχαμε καμιά αλλαγή της τελευταίας στιγμής ( επηρεασμένος από δω μέσα...) αλλά τέλος πάντων!!

Το ζουζούνι μου είναι 576 γρ ( μεγαλούτσικος είπε ο γιατρός θα με παιδεύσει στη γέννα...) και 24 ολόκληρα εκατοστά!!!! Έπαιζε με τον ομφάλιο λώρο το πουλάκι μου!!!!!!!!!Απίστευτο θέαμα!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 654316

Τα μόνα αρνητικά, πίεση 14 ( ποιος μου την ανεβάζει γμτ που δεν τρώω αλάτι;;;;Wink και ότι έχω οπίσθιο πλακούντα!!! Μου λέει δεν έχει κίνδυνο για σένα ή το μωρό αλλά θα δυσκολευτείς στη γέννα (ξανά....) Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 534787

Ξέρει καμιά τίποτα πάνω σ΄αυτό;;




Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πελυ μου χαιρομαι που ειδατε τον παιδαρο σας κ ειναι ολα καλα!!οσο για την πιεση ειναι στον ανθρωπο οπως φαινεται..τι σου ειπε να προσεξεις?για το θεμα του πλακουντα δεν ξερω κατι scratch scratch scratch scratch scratch

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να προσέχω το αλάτι ( που δεν τρώω πολύ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ) και να πλακωθώ στα λαχανικά και στα φρούτα πρωτίστως, και μετά φαγητό ( κι αυτό ψητό η βραστό ψάρι ή κρέας). Φοβάται τα κιλά αν και δεν έχω πάρει πολλά, αλλά επειδή ξεκίνησα με παραπάνω δεν πρέπει για κανένα λόγο να βάλω!!!!!!! Α! και να μένω ήρεμη!! Αυτό βέβαια πως θα το κάνω είναι άλλο θέμα.....κορίτσια δεν ξέρω για σας αλλά έχω ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ!!!! Αφού καταλαβαίνω πολλές φορές ότι γίνομαι παράλογη αλλά παίρνω φωτιά σαν σπίρτο!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 534787

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, κορίτσια μου! Τι κάνετε; εμείς ξυπνήσαμε, πήγαμε πήραμε την κουρτίνα για το παιδικό που ήταν έτοιμη και γυρίσαμε σπίτι. Ρίξαμε και έναν καυγά με τον άντρα μου και τώρα η διάθεση μου είναι χάλια..Μαλώσαμε για τα έπιπλα, μου λέει "πάρε ό,τι θες εσύ, ό,τι αρέσει σε σένα" ενώ μου είπε πρώτα ότι τα χθεσινά ήταν ακριβά και δεν του άρεσαν..! Είμαι παράλογη που θέλω να τα διαλέξουμε μαζί, να αρέσουν και στους δυο μας; και κλασσικά με πιάσανε τα κλάμματα και νευρίασε.. Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 534787
Πέλυ μου, τι ωραία που κάνατε τη β' επιπέδου! Μεγάλωσε πολύ ο μπέμπης σας!
Όσο για τα υπόλοιπα, μην ανησυχείς για τα υπόλοιπα..Κάνε διατροφή και αν πέφτει η πίεση, δε θα έχεις πρόβλημα! Για τον πλακούντα δεν ξέρω να σου πω, εγώ έχω πρόσθιο.. Ψάξ'το στο ίντερνετ!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natasathess έγραψε:Καλημέρα, κορίτσια μου! Τι κάνετε; εμείς ξυπνήσαμε, πήγαμε πήραμε την κουρτίνα για το παιδικό που ήταν έτοιμη και γυρίσαμε σπίτι. Ρίξαμε και έναν καυγά με τον άντρα μου και τώρα η διάθεση μου είναι χάλια..Μαλώσαμε για τα έπιπλα, μου λέει "πάρε ό,τι θες εσύ, ό,τι αρέσει σε σένα" ενώ μου είπε πρώτα ότι τα χθεσινά ήταν ακριβά και δεν του άρεσαν..! Είμαι παράλογη που θέλω να τα διαλέξουμε μαζί, να αρέσουν και στους δυο μας; και κλασσικά με πιάσανε τα κλάμματα και νευρίασε.. Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 534787
Πέλυ μου, τι ωραία που κάνατε τη β' επιπέδου! Μεγάλωσε πολύ ο μπέμπης σας!
Όσο για τα υπόλοιπα, μην ανησυχείς για τα υπόλοιπα..Κάνε διατροφή και αν πέφτει η πίεση, δε θα έχεις πρόβλημα! Για τον πλακούντα δεν ξέρω να σου πω, εγώ έχω πρόσθιο.. Ψάξ'το στο ίντερνετ!


Ε να όταν γίνονται τέτοια σκηνικά πως να μην ανέβει η πίεση;;;;;;;; Σε καταλαβαίνω απόλυτα Νατάσα!!!! Κι εγώ τελευταία έτσι είμαι. Θυμώνει και μετά εγώ νευριάζω πιο πολύ γιατί φέρεται σαν αναίσθητος!!!!ουφφφφ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έτσι ακριβώς, Πέλυ μου! Αχ..Φούντωσα σήμερα! Και ήμουν τόσο ενθουσιασμένη χθες.. Τέλος πάντων, θα μου περάσει..
Δες αυτό μήπως σε βοηθήσει:
http://omorfamystika.gr/%CE%A5%CE%B3%CE%B5%CE%AF%CE%B1/%CE%9C%CE%B5%CE%B9%CF%8E%CF%83%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CF%80%CE%AF%CE%B5%CF%83%CE%AE-%CF%83%CE%B1%CF%82-%CF%86%CF%85%CF%83%CE%B9%CE%BA%CE%AC/

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό με την σοκολάτα καλόοοοοοοο!!! Respect Respect

Μου'πε επίσης να στίβω 2 λεμόνια σε λίγο νερό και να τα πίνω, αν θέλω και λίγη ζάχαρη. Αλλά εξακολουθώ να πιστεύω πως άλλος μου την ανεβάζει την πίεση!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 911307 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 911307 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 911307

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχα! Καιρός,λοιπόν,να γίνουμε αναίσθητες!
Ναι, κάνει δουλειά η μαύρη σοκολάτα, να τρως! Και απ'ότι μου είπαν, να αποφεύγεις τους πολλούς χυμούς πορτοκάλι γιατί ανεβάζουν την πίεση..Τι να κάνουμε, λίγοι μήνες έμειναν, θα προσέξουμε!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΕΛΛΥ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!ΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ!!!ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΟΜΩΣ,ΠΟΛΥ ΒΑΘΥ ΙΑΤΡΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ.Ο ΠΡΟΓΕΝΝΕΤΙΣΤΗΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΑΤΕ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΨΕΙ ΚΑΠΩΣ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ?ΟΧΙ ΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ?ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΙΣΘΙΟΣ? Rolling Eyes Rolling Eyes ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΕΙ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΙΣΩΣ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΟΥ?ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΗΣ Κ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ-ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ!!!ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ Κ ΜΕΝΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ Ο ΠΡΟΓΕΝΝΕΤΙΣΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΛΛΕΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΓΟΡΑ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.ΕΝΩ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΟΙ!!!ΛΕΣ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΧΠΕΡ..... ΑΛΕΞ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΤΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ!!!ΓΙ'ΑΥΤΟ ΟΥΤΩΣ Η' ΑΛΛΩΣ ΞΕΚΙΝΑΤΕ Κ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ,ΧΩΡΙΣ ΒΙΑΣΥΝΕΣ!!!ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΜΕΤΑ!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 272517 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 272517 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 272517 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 272517 ΤΕΛΕΙΑ!!!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πραγματικά θέλει αναισθησία!!!!

Φρουφρού μου , είπε ότι δεν είναι επικίνδυνο αλλά θα δυσκολευτεί να βγει. Τώρα λίγο που το ψάχνω στο ιντερνετ διαβάζω ότι συχνά καταληγεις σε καισαρική.Τι να πω...

αλλού λέει ότι είναι φυσιολογική θέση και δεν υπάρχει απολύτως κανένα πρόβλημα!

Μπερδεύτηκα!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 585182 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 585182 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 585182

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τη β' επιπέδου την έκανες σε κέντρο προγεννητικού ελέγχου, σωστά; τον γιατρό σου τον ρώτησες;

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ????Η ΜΙΚΡΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ! ΤΗΝ ΑΝΙΣΘΗΣΙΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ Η' ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ!!!ΕΜΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ!!!ΛΕΣ Κ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝ ΜΑΣ ΤΣΙΤΩΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΧΑΛΑΜΕ ΤΗΝ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΑΣ Κ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΠΤΩΗΤΟΙ!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΤΙΒΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΝΑ ΠΟΤΗΤΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ Κ ΠΙΝΩ!!ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΜΟΥ(Η ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΧΑΜΗΛΗ (10 Κ 5 )ΑΑΑΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΡΩΩ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΙΝΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟΝ ΛΟΓΟ....ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΠΕΛΛΥ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑΚΙΑ,ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΛΕΠΤΑ ΚΛΑΙΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΩ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΧΕΙΡΙΣΤΗΚΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟ !!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φρουφρού το ίδιο πράγμα. Πρώτα νευριάζω θυμώνω και μετά με πιάνουν τα κλάματα από τύψεις... Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 23 534787

Νατάσα στον γιατρό μου την έκανα. Έχει τα μηχανήματα και τα κάνω εκεί.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις