Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
646 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 646 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

katerina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
όλα να σου πάνε οπως τα θές Δημητρούλα μου !!!!!!!!!!!!!
εμείς παστίτσιο απο χθές ...
είναι όλοι οι τοίχοι έτσι και έχει κατι "μπαλώματα" - κομμάτια χτισμένο με πέτρα ......έτσι θα τοπ αφήσουμε...
πάω να ξαπλώσω και γώ καμια ωρίτσα και τα ξαναλέμε...σας φιλώ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 417472

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Αλεξάνδρα μου! Με γεια τα καινούργια σας πραγματάκια. Άντε με το καλο να τα χαρεί η κουκλιτσα σου!! Εμείς μια χαρα είμαστε πιστεύω! Εγώ ειμαι ακόμη στην αναμονή μωρε και ξέρεις στην μόνιμη απορία, κλωτσησε, δε κλωτσησε; Αυτο που ένιωσα τώρα ήταν το μωρο και τέτοιαSmile
έχω πρηξει και τον άντρα μου Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 654316
αλλα χαλάλι Smile

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατερινακι κοριτσακι τελικα ε; Άντε με το καλο!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 654316

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!! Smile ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ Κ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ Τ'ΑΥΤΙ Cool Smile ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΚ Κ ΓΩ ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΤΩΡΑ Κ ΜΙΛΑΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φρουφρού ελπίζω να βρεις το δίκιο σου γλυκιά μου κ να μην σε ταλαιπωρουν στην κατάστασή σου στα δικαστήρια

εμένα ο καλός μου έφαγε κολοκυθάκια γεμιστά στην κατσαρόλα από χθες κ εγώ μπάμιες που είχα στην κατάψυξη!

Μου έφερε κεράσια κ είναι πεντανόστιμα αν κ δεν το περίμενα! Αλλά προσπαθώ να φάω με μέτρο γιατί προχθές πλακώθηκα στα κορόμηλα κ με έπιασε στομαχόπονος μετά...

Κλαραμαρια το μπεμπάκι σου είναι, κ να δεις πως όταν θα το νιώθεις πιο έντονα, θα καταλάβεις πως αυτό που ένιωθες ήταν όντως το μπεμπέ σου!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον δυνω συνταγη παρτε χαρτι και μολιβι λιπον
θελουμε αρνακι με λιπος να εχει το βραζουμε σε μια κατσαρολα και προσεχουμε να το ξαφριζουμε συχνα βαζουμε αλατι και το βραζουμε για μια ωρα αναλογος το κρεας..........μετα σουρονουμε το ζουμακι σε μια αλη κατσαρολα για να φυγουν τιχον κοκαλακια μετραμε με ενα ποτηρι το ζουμι και προσθετουμε 3 ποτηρια νερο να γινει πιο ελαφρη το βαζουμε παλι στην φοτια μολις βρασει ριχνουμε μια κουταλια τις σουπας βουτιρο η φυτηνη μολις λιωσει βαζουμε το ρυζακι το οπιο ειναι νυχακι η γλασε οπιο σας αρσει αναλογος τα ποτηρια ριχνουμε και το ρυζι το αφηνουμε και βραζει μολις πιοι το ζουμακι ριχνουμε λεμονακι αναλογος ποσο ξυνο το θελουμε πενουμε μια κουταλα και ανακατευουμε μεχρι να φυγη το ζουμακι το αφηνουμε λιγο να πιοι και το υπολιπο και σερβιρουμε ειναι πολυ ευκολο κοριτσια αν βαριεστε το μετριμα καντετο με το ματι εγω δεν μετραω πια το κανω με το ματι και οταν ειμουνα κατω στον γαμο μου ειχα φτιαξει 3 κατσαρολες μεγαλες και παλι δεν ειχα για την επομενη μερα.......μποριτε να το φτιαξετε ειναι πολυ ευκολο πραγματικα και αν δεν μποριτε δοσολογιες με το ματι

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όλες έχουμε τα νευράκια μας ε?
Ουπς!
Για ρίξτε μια ματιά!

http://www.imommy.gr/egkimosini/ygeia/article/2194/egkymosynh-giati-tosa-neyra/

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Νατασουλα! Ξέρεις βάζω το χέρι στην κοιλιαμου και φυσικα ζητάω απο όλους τους γύρω μου-άντρα, αδερφη πχ- να πιάσουν κι εκείνοι για να δούμε όλοι μαζί τι παίζει Smile εκεί που λες που νιώθω παλμό ( που μάλλον ειναι ο δικός μου) κάνει κατι πολυ μικρά χτυπηματακια. Πολυ πολυ μικρά, ανεπαίσθητα. Θα δούμε που θα παει. Θα δυναμώσουν για να σίγουρευτω κι εγώ Smile
Γιωτουλα ευχαριστούμε πολυ για τη συνταγή! Θα την κάνω σίγουρα! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 215994

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 654316 Καλα αποτελεσματα Μαρινα κ Αλεξανδρα για τις εξετασεις σας!!!!! Τι ωραια που ακουγες την μπουμπου σου Αλεξ!!!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 328109 Εδω στην Ελλαδα μας βαζουν καθολου στον καρδιοτοκογραφο?? Η μονο αν υπαρχει λογος?
Νατς μια κουκλα θα εισαι!!! Κ αν παραγινει με την τριχα στο ποδι, ε κανονισε ενα ραντεβου για αποτριχωση και νυχι με σελακ κ τελειωνει το θεμα!!!!!!! Πολυ μου αρεσουν οι γαμοι- οι ετοιμασιες και ολα!!!! Η ωρα η καλη στον αδελφο σου και να περασετε τελεια και το Σαββατο..!!!
Φρουφρου μου καλα ξεμπερδεματα με το δικαστηριο κτλ!!
Κατερινα τι ωραια που σε εχουμε κ σενα μεσα συνεχεια!
Τζουλια θα περασει- ολα περνανε!!!!! Δεν πρεπει να στενοχωριομαστε τωρα που εχουμε τα νινακια..
Κλαραμαρια το μωρακι σου ειναι, κ οσο πιο πολυ αργεις να το αισθανθεις τοσο πιο αποτομα θα ειναι η μεταβαση απο ενα απλο τουκ σε σουπερ κλωτσιες!!!
Κ μενα με κλωτσαει στην κυστη κ ειδικα οταν ειμαι σε καταστηματα η στο δρομο.... κ αντε βρες τουαλετα μετα!!!!!!
Ειμαι καλυτερα ναι, πηγαμε κ στο νοσοκομειο και ειδαμε το χωρο και ηταν πολυ καθαρα, και σκεφτομουν οτι εδω θα αντικρυσω πρωτη φορα το γιο μου και συγκινηθηκα παρα πολυ!!!!! Ιδιοτικο ειναι, γιατι εκει ειναι η γιατρος μου.. οποτε.. αναγκαστικα.. δεν πειραζει ομως, τα ειχαμε υπολογισει αυτα τα χρηματα απο την αρχη, ας πανε ολα καλα κ χαλαλι του!!!
Το μονο που μας στενοχωρησε ηταν οτι μας ειπε η μαια πως στις ωδινες μονο ο αντρας μου μπορει να ειναι παρον (οκ λογικο) αλλα την ωρα του τοκετου ουτε εκεινος.. Sad Sad Sad Με βλεπω να πεφτω στα ποδια της γιατρου να την παρακαλαω.. Μου ειπαν επισης πως στο 90% κανουν επισκληριδιο. Να κ ενα καλο νεο...!!!!!!!!
Μου εδωσαν κ λιστα με το τι πρεπει να φερω εγω κ τι μου δινει το μαιευτηριο, αν κ μου φανηκε πολυ λακωνικη, κ με βλεπω να πηγαινω με 5-6 βαλιτσες... Razz Razz Razz Το μωρακι σου το δινουν να το θηλασεις αμεσως αν θελεις, κ απο κει κ περα αναλογα με το τι αναγκες εχει (αν ειναι πολυ πολυ μικρο η μεγαλο μωρο κ εσυ δεν εχεις γαλα πχ) τοτε μπορει να δωσουν λιγο συμπληρωμα, αλλα γενικα αμεσως σου το δινουν να το θηλασεις.
Επισης μου ειπε οτι για το μαιευτηριο παρολο που ειναι καλοκαιρι, επειδη θα ειναι νεογεννητο και δεν μπορει να ρυθμισει θερμοκρασια ακομη και τα κλιματιστικα δουλευουν στο φουλ, θα τους παω και μακρυμανικο φορμακι με πατουσιτσα μεσα και κουβερτουλα ζεστη!!!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 654316 τελεια!!!!! Γιατι εγω χαζοκοιτουσα τα σετακια με κατι σκουφακια.. αρα?! χεχεχε
Ειδα κ δυο νεογεννητα που τα πηγαιναν βολτα στα καροτσακια εκεινα και ελιωσα!!!
Συγκινηθηκα παρα πολυ που πηγαμε, ανυπομονω απιστευτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Και λιγακι ξεαγχωθηκα γιατι τωρα ξερω που θα παμε..
I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου ελιζακι! Τι καλα που το είδες το νοσοκομείο! Ε αφού ειναι ιδιωτικό θα ειναι στάνταρ πιο προσεγμένο. Εμείς εδω μόνο δημόσιο.οποτε αναγκαστικα εδω. Εκτός κι αν ανέβω Αθήνα τελικα και πάω Ιασώ. ( που παίζει κι αυτο. Ακόμη το συζηταμε Smile αλλα λέμε αν όλα ειναι καλα, θα γεννησω στο δημόσιο. Ευτυχώς όσες φίλες μου γέννησαν εδω λενε καλα λόγια. Φυσικα ανέσεις τρελές δεν έχει αλλα ειναι σαν οικογενειακά τα πραγματα. Θα δούμε. Ας ειναι όλα καλα και αυτα τα βλέπουμε τότε.

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εγω δεν ειχα αποφασισει δημοσιο- ιδιοτικο, αλλα νιωθω εμπιστοσυνη με τη γιατρο μου, και στο νοσοκομειο σε γενικες γραμμες η δινεις φακελακι η γεννας μαζι με τις γυφτισσες, οποτε λεω θα παω εκει που ειναι η γιατρος μου, τουλαχιστον να νιωθω ησυχια μαζι της..
I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalispera !!!ti mou kanete ?

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως το Μαρινακι!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 328109 Συνηλθες καθολου? Εγω οταν το παθαινω αυτο μετα ειμαι χαλια ολη μερα.. Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 534787

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι μη το συζητας!! Εννοείται και να πας εκεί αφού ειναι η γιατρός σου. Κι εγώ Ιασώ ήθελα αλλα επειδη πέφτει τέλος Σεπτέμβρη θα πρεπει να πάω με τους γονείς μου( γιατι ο άντρας μου θα δουλεύει ) κανένα μήνα τουλαχιστον νωριτερα Αθήνα. Και ειναι λιγάκι δύσκολο. Γι αυτο λεμε μάλλον εδω

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο που εισαι ΚλαραΜαρια? Ναι κ εγω νομιζω δεν θα θελα να περασω ολο τον 9ο μακρυα απο τον αντρα μου..

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kala eimai Elisa mou! mou ekane i mama fasolada me mosxari mesa Shocked hahaha kai troo !

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
klaramaria έγραψε:Γεια σου Αλεξάνδρα μου! Με γεια τα καινούργια σας πραγματάκια. Άντε με το καλο να τα χαρεί η κουκλιτσα σου!! Εμείς μια χαρα είμαστε πιστεύω! Εγώ ειμαι ακόμη στην αναμονή μωρε και ξέρεις στην μόνιμη απορία, κλωτσησε, δε κλωτσησε; Αυτο που ένιωσα τώρα ήταν το μωρο και τέτοιαSmile
έχω πρηξει και τον άντρα μου Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 654316
αλλα χαλάλι Smile

κλαραμαρια μου σε ευχαριστω πολυ!συγνωμη που αργησα να απαντησω αλλα πεταχτηκα να παρω παπατοκροκετες να ψησω στο φουρνο με καλαμαρακια!θα ερθει η στιγμη κουκλα μου που δεν θα αναρωτιεσαι καν αν κλωτσησε!!!θα το νιωθεις εντονα!!!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελιζακι σου έστειλα π.μ.
Μαρίνα κι Τελειες οι φωτο σου! Πολυ κουκλακι ο γιος σου Smile
Αλεξάνδρα μου δε πειράζει! Μη στεναχωριεσαι γι αυτο! Smile το κατάλαβα ότι θα είχες δουλίτσα! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 654316 ωραίες οι πατατοκροκετες

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελισακι μου υπεροχα τα νεα σου!!!δεν ειναι πολυ συγκινητικο που ειδες τον χωρο που θα γεννησεις το αγελουδι σου?αχ κοριτσια τι ευτυχια που ζουμε ολες Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 215994 δωρο απο τον θεο ειναι κ ευλογια!!!!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elisa apo pou eisai esy??
emas to nosokomeio mas einai kainourgio kai mporeis na exeis monoklino !

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elisa apo patra e ?? hahah amnisia ... to patheno stis egkumosines Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 215994

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μμμμ εχω μια πεινααααα κ το κοριτσακι μου επισης που κουνιεται σαν τρελο τωρα!αχ κορισια ειναι ο κοσμος μου ολος και ακομη δεν γεννηθηκε... Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 16 35468

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ego Alexandra deytero piato fasolada troo Shocked !!!

koritsi tha ertheis kamia volta Ellada esy?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ δεν σε φουσκωνει?εγω λατρευω τα οσπρια αλλα τωρα ειδικα στην εγκυμοσυνη μου καθονται πολυ βαρια!κανονικα θα ερχομασταν το καλοκαιρι αυτο αλλα αφου περιμενουμε τη μπεμπα μας δεν θα ερθουμε!θα ερθουμε ομως για γαμοβαφτιση δεν ξερω ποτε ακριβως!ας γεννηθει με το καλο η ψυχουλα μας,να πανε ολα καλα κ κανονιζονται αυτα!τωρα τρωμε μιαμ μιαμ Razz Razz Razz Razz Razz

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΑΡΑΔΙΑΣΕΙ ΜΙΑ ΣΕΛΛΙΔΑ Κ ΣΒΗΣΤΗΚΕ ΓΜΤ Sad ΠΕΡΙΛΗΠΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΣΑΝΤΙΣΕ... ΕΦΑΓΑ Κ ΓΩ ΛΙΓΟ,ΟΧΙ ΟΤΙ ΠΕΙΝΑΓΑ,ΙΣ Α ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΙΔΗΡΟ Κ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ.Κ ΜΟΝΟ ΦΡΥΤΑΚΙΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΛΙΟΜΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΟΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΠΕΠΟΝΙ,ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΟΥΜΕ!!!!ΕΧΩ Κ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΜΕΤΑΤ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ(ΜΕΤΑ ΑΠΟ 18ΜΗΝΕΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ,Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΚΥΟΣ)ΤΕΣΠΑ....
ΕΛΙΖΑΚΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ Κ ΤΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ Smile Smile ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ?Φ.Τ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.ΕΤΣΙ?Η'ΘΑ ΤΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΝ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ Κ ΤΟΝ ΒΓΑΛΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΕΙ....ΤΟΤΕ ΟΚ!!!!Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ??? ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟ NOΣΟΚΟΜΕΙΟ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΚ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΟ!!!!Ε ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ....ΠΩΠΠΠΩ ΕΙΚΟΝΕΣ ΣΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ Κ ΣΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ.ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΣΥΓΚΗΝΗΘΗΚΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΑ!!!!ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!! Υ.Γ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ Κ SHELLAC ΣΤΑ ΝΥΧΙΑ?ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!ΝΑΤΣ ΤΡΙΚΟΥΒΕΡΤΟ ΤΟ ΓΛΕΝΤΙ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥΛΗ!!!!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!!! Κ ΘΑ ΣΕ ΕΧΟΥΝ Κ ΣΤΑ ΟΠΑ ΟΠΑ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!!!!
ΑΛΕΞΟΥΚΟ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ?ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΕΚΑΝΕΣ 1η ΦΟΡΑ?ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΚΑΤΙ Κ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!! ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ????ΚΑΛΑ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ (ΣΤΙΣ 6.30)Κ ΕΙΔΑ ΤΑ ΣΤΕΝΣΙΛ.ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΜΑΤΙ.ΟΣΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΣΟ ΑΛΛΑΖΩ ΓΝΩΜΕΣ.Κ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ,Ε??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις