Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
322 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 322 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φρουφρού έγραψε:ΝΑΙΙΙΙ Very Happy ΤΩΡΑ ΜΗΚΑ ΠΑΛΙ ΣΤΑ SITE ME TA AYTOKOΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ Κ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΟΣΟ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ!!ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΕΣΕΙΣ?ΓΙΑ ΣΤΕΝΣΙΛ ΕΛΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΧΩ ΒΡΕΙ....Κ ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ??


Τι εννοείς αν δε μας κάνουν;;

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοιτα αν βρεις τα σχέδια και που σου αρέσουν μια χρα θα ειναι. Εμένα μου άρεσαν κατι αυτοκόλλητα που είδα σε ενα site και είχε ψαράκια και τέτοια. Και κανεις τον τοίχο σα βυθό. Θα σας το δείξω μολις το βρω

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΕΛΛΥ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΑΠΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ!ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ!!! ΕΓΩ ΣΑΝ ΘΕΜΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΡΙΓΚΗΠΑ!!!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panta επίκαιρος και ωραίος ο μικρός πρίγκιπας!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φρουφρού έγραψε:ΠΕΛΛΥ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΑΠΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ!ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ!!! ΕΓΩ ΣΑΝ ΘΕΜΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΡΙΓΚΗΠΑ!!!!

Ναι αυτό το φοβάμαι κι εγώ , κι επειδή μου άρεσε πολύ το δωμάτιο της Άλεξ, άρχισα να σκέφτομαι κι εγώ το στενσιλ! Ούτε ξεκόλλησαν ούτε χάλασε ο τοίχος ούτε τίποτα! Είδωμεν!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Υπάρχει βέβαια και η μικρή λεπτομέρεια του φύλου. Smile ακόμη δε ξέρω στάνταρ τι ειναι. Άμα σιγουρευτουμε θα τα ξαναψαξω

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy Very Happy Very Happy

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ???

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ?....ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ... Rolling Eyes Rolling Eyes

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οχι την άλλη Πέμπτη. Θα ειμαι 22 νταν. Λοιπόν όσες φορές έχω παει λέει δε μπορω να δω. Μια φορα που τον πίεσε ο άντρας μου να προσπαθήσει να δει, μας λέει μάλλον αγόρι. Αλλα μας είπε να μη το δεσουμε κιόλας. Τι να σου πω; Αγορακι πιστεύω ειναι επειδη τουλαχιστον απο τη μερια του αντρα κου ειμαστε γεμααατοι αγορια!!!
αλλα δε μπορω να ειμαι σίγουρη

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΡΟ Κ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ!!!ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΑΡΑ??? Rolling Eyes Rolling Eyes ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΛΕΝΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ....ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΟΥ ΑΥΤΗ Κ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!ΕΜΕΙΣ ΜΑΘΑΜΕ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ (70% ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΔΩΣΕΙ ΠΟΣΟΣΤΟ)Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2ΔΟΜΑΔΕΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ!!!Ο ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΜΑΚΡΑΝ Κ ΕΤΣΙ ΜΗΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ Κ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ!!!!ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΡΟ Κ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ!!!ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΑΡΑ??? Rolling Eyes Rolling Eyes ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΛΕΝΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ....ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΟΥ ΑΥΤΗ Κ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!ΕΜΕΙΣ ΜΑΘΑΜΕ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ (70% ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΔΩΣΕΙ ΠΟΣΟΣΤΟ)Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2ΔΟΜΑΔΕΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ!!!Ο ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΜΑΚΡΑΝ Κ ΕΤΣΙ ΜΗΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ Κ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ!!!!ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Respect Respect ΒΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΦΑΓΑΚΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΕΙ!!!! ΙΣΩΣ ΞΑΝΑ ΜΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 27 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 27 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 27 417472

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φρουφρού έγραψε: Respect Respect ΒΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΦΑΓΑΚΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΕΙ!!!! ΙΣΩΣ ΞΑΝΑ ΜΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 27 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 27 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 27 417472



Καλό μαγείρεμα Δήμητρα!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου ξανα ηρθα!τι κανετε?εγω εκανα τις δουλιτσες μου το γυαλισα το σπιτι!αχ χαζευω ξανα χαζευω το παιδικο..δεν το χορταινω!μολις περασουμε παντζουρια κ κουρτινα στο παιδικο θα παμε στο μαγαζι που παραγγειλαμε τα επιπλα να τους πουμε να μας τα φερουν νωρις κ οχι αρχες ιουλιου που τους ειπαμε!καλο ειναι να ερθουν να πλυνω τα ρουχαλακια της κ να τα συμμαζεψω.κοριτσια θελω να δω τα σχεδια που θελετε να κανετε Very Happy αν ειναι μεσω ιντερνετ να μου δειξετε Very Happy

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ σκέφτομαι να αφήσω τα πλυσήματα για πολύ τέλος να είναι φρέσκα φρέσκα! Αλλά το δωμάτιο ΠΡΕΠΕΙ να το αρχίσουμε σύντομα!!!! Αρχίζω κι αγχώνομαι κι από το άγχος μπλοκάρω και δεν κάνω τίποτα!!!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα, γλυκά μου κορίτσια! Τι κάνετε; Κάνω ένα διαλειματάκι από τις δουλειές και είπα να μπω λίγο για ένα γεια και να διαβάσω τα νέα σας!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς το το κορίτσι!!! Πώς είσαι σήμερα;; Η μπέμπα;

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πελυ μου μην αγχωνεσαι.αποφασιστε χαλαρα πως θελετε να το κανετε κ μετα το πολυ σε 3 μερες θα το εχετε τελειωσει!νατασσα μου τι κανεις?δουλιτσες κ εσυ ε?

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά είμαστε και οι δύο!! Το ρίξαμε στις δουλειές και βαριέμαιιιι Razz χαχα!
Εσύ τι κάνεις, Πέλυ μου; ο μπεμπάκος σου;
Μάρω μου, συγχαρητήρια για τη β' επιπέδου! Όλα καλά, συνεχίζουμε έτσι! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 27 328109
Μαρινάκι, και εγώ γυναίκα γιατρό έχω και είμαι πολύ ευχαριστημένη!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχουμε ψιλοκαταλήξει μάλλον απλά τώρα πρέπει να βρεθεί χρόνος για να τα τελειώνουμε!

Ο μικρούλης μου είναι ήσυχος σήμερα αλλά κι εγώ δεν είμαι σε μεγάλα κέφια! Το βράδυ βέβαια είναι η ώρα του, συνεπώς περιμένω να βραδιάσει για να αρχίσει τα χορευτικά του!! Εχω παρατηρήσει πως αν σκύψω λίγο μπροστά ενώ κάθομαι και τον στριμώξω, αντιδρά και κλωτσά!!!!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 27 215994

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά είμαι, Αλεξάνδρα μου! Εσείς; τι κάνουν τα όμορφα κορίτσια; Smile
Ναι, μωρέ, είπα να κάνω λίγες γιατί αλλιώς αν τα αφήσω θα βρωμίσουμε στο τέλος! χαχα! Razz
Πέλυ μου, διάβασα ότι δεν είσαι και στα καλύτερα σου..Ελπίζω να ανέβηκε λίγο η διάθεση!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για πες πελυ μου,που εχετε καταληξει?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ειμαστε κ εμεις νατασσα μου!κ εμεις δουλειες καναμε σημερα,το γυαλισαμε το σπιτι κ τωρα καθομαστε!με πιανει αμεσως η μεση μολις κανω δουλειες..μολις ξανα εβγαλα λιγο γαλατακι κοριτσια...

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσακια μου γλυκα...Τι κανετε??

Μαρινα και Μαρω συγχαρητηρια για τις εξετασεις σας...!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 27 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 27 215994 Ειδες Μαρω μου που ανυσηχουσες...τωρα χαλαρωσε και απολαυσε το μπεμπη σου..!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 27 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 27 215994

Μαρινα εγω αντρα γιατρο εχω και σε αντρα θελω να παω παλι τωρα που θα αλλαξω..Νιωθω περισσοτερο εμπιστοσυνη με τους αντρες χωρις να ξερω το γιατι..!!

Αλεξανδρα μου και Νατασσα μου το ριξατε στις δουλειες σημερα??

Πελυ μου πως εισαι...Ανεβηκε καθολου η ψυχολογια σου...?? Παρακολουθησες σημερα το σεμιναριο???

ΚλαραΜαρια μου εφαγες την πρωτη κλωτσιτσα??? Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 27 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 27 215994 Τελεια...Μπραβο...Αντε και περισσοτερες ευχομαι.. Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 27 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 27 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις