Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
607 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 607 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Alexandra23 έγραψε:sunset μου αυτο που σε πιεζει στην κυστη ειναι το μωρο σου!ετσι κανουν τα μωρακια Very Happy οσο για το οτι δεν ειναι πολυ ζωηρη η μπεμπα σου μην ανησυχεις,το θεμα ειναι να την αισθανεσαι καθε μερα!!εγω σημερα ξεκινησα τον σιδηρο κ ελπιζω να μην μου δημιουργησει προβλημα!

Αχχ τη χαζή που είμαι!! Embarassed Δίκιο έχεις βρε Αλεξανδρα μου!
Μέχρι τώρα δεν το είχα αυτό γιατί ήταν μικρούλα ακόμα αλλά από δω και πέρα όσο μεγαλώνει θα νιώθω διάφορα. Βέβαια η αλήθεια είναι ότι αυτή τη βδομάδα μεγάλωσε κι άλλο η κοιλιά μου!! Laughing Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 29 215994
Εσύ τώρα τον ξεκίνησες? Εγώ παίρνω από τον 4ο μήνα. Δε θα έχεις πρόβλημα αρκεί να πίνεις 2 ποτήρια νερό το πρωί νηστική πριν τον πάρεις. Και γενικά να πίνεις νερό και να τρως φυτικές ίνες. Δημητριακά, σαλάτες, φρούτα!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να 'μαι πάλι και εγώ! Ουφ, τέλος η δουλειές για σήμερα!
Είμαι πολύ χαρούμενη,με πήραν και μένα από το Ιπποκράτειο για τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού! Πέλυ μου, εμένα μου είπαν 27/05 στις 18.30! Εσένα;
Sunset μου, τι κάνεις; πάντως αν έχεις πόνους περιόδου και ταυτόχρονα πετρώνει η κοιλιά σου, είναι συσπάσεις, να ξέρεις. Μου το είπε η γιατρός μου τις προάλλες.

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άλεξ μου, μην ανησυχείς, δεν είναι τίποτα! Εμένα μου είπε η γιατρός ότι μπορεί να μου προκαλέσει δυσκοιλιότητα, αλλά δεν έγινε τίποτα Razz

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοριτσάκια!Πως μου είστε?Εγω κατι πρέπει να κάνω με την διατροφή μου επειγόντως γιατι πήρα σημερα τις εξετάσεις και είναι όλα χάλια.Αιματοκριτης 29 και ξεκινησα με 39.Ξεκίνησα πάλι σιδηρο αλλά εμένα με πειράζει ρε κορίτσια.Δυσκοιλιότητα και πόνοι στο έντερο.
Να πίνω νερό πριν το σίδηρο sunset?Γιατί?

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
natasathess έγραψε:Να 'μαι πάλι και εγώ! Ουφ, τέλος η δουλειές για σήμερα!
Είμαι πολύ χαρούμενη,με πήραν και μένα από το Ιπποκράτειο για τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού! Πέλυ μου, εμένα μου είπαν 27/05 στις 18.30! Εσένα;
Sunset μου, τι κάνεις; πάντως αν έχεις πόνους περιόδου και ταυτόχρονα πετρώνει η κοιλιά σου, είναι συσπάσεις, να ξέρεις. Μου το είπε η γιατρός μου τις προάλλες.

Γεια σου κοπέλα μου! Καλά είμαι εσύ??
Οχι ευτυχώς δεν πετρώνει!
Αχχ θέλω κι εγώ να κάνω μαθήματα ανώδυνου τοκετού! Μακάρι να κάνουν κι εδώ, πρέπει να ρωτήσω να το ψάξω. Ξέρω οτι στο Ρεα κάνουν μαθήματα μητρικής τέχνης, πώς να θηλάσεις, πώς να κάνεις μπάνιο το νεογέννητο..

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα μου ειπε η γιατρος μου να παιρνω τον σιδηρο το απογευμα αρα μεχρι τοτε εχω πιει αρκετο νερο.κ επισης μου ειπε να τον παιρνω με χυμο πορτοκαλι γιατι ετσι αποροφαται καλυτερα ο σιδηρος.νατασσα μου ξεκουραση τωρα!!!μια μου θα διορθωθουν οι εξετασεις σου μην ανησυχεις,θα προσεχεις απο εδω κ περα!

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατασσα τζουλια σανσετ κ ολεσ τισ αλλεσ κοπελεσ σασ ευχαριστω για τα συγχαρητηρια... Very Happy

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
miapetite έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια!Πως μου είστε?Εγω κατι πρέπει να κάνω με την διατροφή μου επειγόντως γιατι πήρα σημερα τις εξετάσεις και είναι όλα χάλια.Αιματοκριτης 29 και ξεκινησα με 39.Ξεκίνησα πάλι σιδηρο αλλά εμένα με πειράζει ρε κορίτσια.Δυσκοιλιότητα και πόνοι στο έντερο.
Να πίνω νερό πριν το σίδηρο sunset?Γιατί?

Γεια σου κοπέλα μου!
Σου έχει πέσει πολύ ο αιματοκρίτης.. εμένα ο σίδηρος από τη στιγμή που τον ξεκίνησα μέχρι τώρα είναι σταθερά ο αιματοκρίτης στο 33 και ελπίζω να αρχίσει να ανεβαίνει.
Το νερό βοηθάει πολύ ειδικά όταν το πίνει νηστική το πρωι.. είναι δύσκολο αλλά γίνεται συνήθεια.. εγώ απ' όταν το ξεκίνησα δεν έχω θέμα δυσκοιλιότητας, τρώω μετά και τα δημητριακά μου και είμαι τούρμπο!!! Embarassed καταλαβαίνεις...!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια!! Τοση ωρα σας διαβαζα.......... Με πηρε ο υπνος το μεσημερι κ σηκωθηκα κατα τις 6, ηπια ενα φραπεδακι ντεκαφ κ τωρα λεμε τι να φαμε κ εγω θελω πιτες και ο αντρας μου πιτσα απο χτες.. το σωστο θα ηταν να ετρωγα ενα γιαουρτακι βεβαια γιατι αυριο θα ζυγιστω, αλλα τι να πεις?!!!!! alien alien alien alien alien
Εμενα μου χει δωσει ενα σκευασμα για σιδηρο που διαλυεται σε νερο και γραφει στις οδηγιες οτι δεν παιζει ρολο αν εισαι νηστικη κτλ και με εχει βολεψει πολυ.. Και νομιζω κιολας οτι αρεσει πολυ στον μπεμπη γιατι παντα μετα κλωτσαει αβερτα και παιζει και λεω αυριο πριν παω στη γιατρο να πιο το σιδηρο!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Γιατι οποτε παμε καθεται κουλουρακι στην ακρη και τρωει τα χερακια του και δεν τον βλεπουμε καλα.... Razz Razz Razz Razz

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Sunset και Μία!!!! Χαίρομαι που είστε καλά!! Πήγα να απλώσω δυο ρούχα και πιάσαμε την πάρλα με την γειτόνισσα μου!!! Μου έδωσε κι ένα σετ σεντονάκια αχρησιμοποίητα από το γιό της!! Το τι συγκοινήθηκα δε λέγετε....

Έφη κι εμένα είναι κάτω από τα όρια ο αιματοκρίτης και ήδη παίρνω σίδηρο. Μου είπε ο γιατρός είναι φυσιολογικό τώρα και ότι μετά ανεβαίνει!! όσο για δυσκοιλιότητα είχα ένα θέμα στην αρχή αλλά δεν έτρωγα και τίποτα (κυριολεκτικά ) τότε λόγω εμετών...

Νατάσα ναι, μαζί θα πάμε!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 29 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 29 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 29 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 29 215994

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι μπράβο Αλεξ!
Πρέπει να πίνεις κι ένα ποτήρι χυμό πορτοκάλι μετά που έχει βιταμίνη C για να απορροφηθεί καλύτερα ο σίδηρος.
Εγώ πίνω το πρωί μια κάψουλα και πίνω το γάλα μου. Το απόγευμα παίρνω μια βιταμίνη που έχει έκτος από όλες τις βιταμίνες και σίδηρο και πίνω μια πορτοκαλάδα φυσική και το βράδυ παίρνω άλλη μια κάψουλα σιδήρου με φυλλικό οξύ.
Α και το μεσημέρι παίρνω ασβέστιο μετά το φαγητό!
Αυτά τα ολίγα...! Smile
Ευτυχώς δεν μου έχει δώσει μαγνήσιο γιατί άκουσα από κοπέλες οτι πέφτει βαρύ στο στομάχι!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sunset μου, ψαξ'το και στο ιντερνετ, όλο και κάτι θα βρεις! Πάντως και αυτά που έχει το Ρέα είναι πολύ χρήσιμα!
Μία μου, τι σου είπε η γιατρός σου; αν έχεις τόσο πρόβλημα με το σίδηρο προσπάθησε να τρως όσο περισσότερο μπορείς τροφές που τον περιεχουν, όπως συκώτι, σπανάκι, φακές.

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι ωραίο το δωράκι, Πέλυ μου!
Τέλεια, θα πάμε μαζί οπότε!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 29 654316

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Μια μου...με λιγο προσοχη στην διατροφη σου ολα καλα θα πανε..!!!

Αχ Ελιζα μου κι εγω πιτουλες εφαγα...!!!Κι μου εφερε και γλυκα ο αντρας μου επειδη με στεναχωρησε...Σοκολατοπιτα και Βυζαντινο..!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 29 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 29 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 29 215994 Οταν θελει τελικα ειναι πολυ καλος...Μονο οταν θελει ομως...χαχαχαχα..!!!

Τι γλυκεια γειτονισσα Πελυ μου..Μπραβο..!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ότι φτιάχνει δε με ξεχνά!!! Προχθές έκανε πάλι τσουρέκια και μου φερε!!! Σημαντικό να έχεις κάποιον κοντά σου!! Οι γονείς μου δεν είναι μακριά αλλά δεν είναι και πολύ εύκολο ανα πάσα ώρα και στιγμή να είναι εδώ, και τα πεθερικά μου το ίδιο! Οπότε νιώθω ότι έχω έναν άνθρωπο να στηριχτώ αν γίνει κάτι!!! flower

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κάνεις, Μάρω μου;
Είδες τι γλυκός, Γιούλη μου;! Τι είναι το Βυζαντινό; scratch

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας Elisa, Pely και Μάρω!!!
Εύχομαι να είστε καλά κι εσείς και τα μπεμπάκια σας!
Κορίτσια θα σας αφήσω για σήμερα γιατί άρχισα να νιώθω πάλι την πίεση στην κοιλιά επειδή είμαι καθιστή πολύ ώρα!
Πάω να απλωθώ στον καναπέ μου!
Από καρέκλα σε καναπέ έχουμε καταντήσει να πηγαίνουμε... !
Καλό Ξημέρωμα!
Φιλιά Πολλά στις κοιλίτσες!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 29 654316

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας νατάσα και Πέλυ!Νατάσα δεν μίλησα ακόμη με τον γιατρό.Περιμένω κάτι εξετάσεις ακόμη και θα τον πάρω μετά.Απλά επειδή γενικά τρωω σπάνια κρέας,θα πρέπει να το κάνω πιο συχνά.
Τζουλια μου σοκολατόπιτα?Τη λατρευω.Φαε και για μένα.Καλοί είναι μωρέ οι αντρουληδες,είναι δυσκολο να κατανοούν και τα πάντα που έχουμε εμείς στο μυαλό μας

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια τι κανετε...?????????Εκει που ειχα μπει κ ειπα καλοριζικο το καινουργιο θεματακι(το 9)τι να δω?????
affraid affraid affraid affraid affraid affraid
εχετε φτασει στο 10 κοντα 40 σελιδες!!εχω 5 ωρες που σας διαβαζω....
scratch scratch
Χαρηκα για τις εξετασεις σας!!γιουλη κ κλαραμαρια ουτε εγω εχω κανει την β επιπεδου!!!!!την αλλη εβδομαδα προβλεπεται!
Αλλα πηγαμε κ χθες μετα απο ενα μηνα κ την ειδαμε!!!!!!μου βρηκε μια κυστη ο γιατρος!!!!

πρεπει οπωσδηποτε να αλλαξω φωτο!!!!!!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου μολις γυρισα απο τα ψωνια πηραμε τις κρεμουλες του μπεμπη μας τα σαπουνακια του 2 μπιμπερο και 2 πιπιλες χιχιχχι το αποριπαντικο του γαι τα ρουχαλακια αυριο θα βαλω πληντηρια
κοριτσια πια ξερει να μου πει τι νουμερα μπεμπιλινα πρεπει να παρω γιατι βρεισκω απο 2και πανω

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι σημαντικο αυτο...κι εγω μια καλη γειτονισσα που οτι μαγειρεψει θα μου φερει οπωσδηποτε..!!!Ευτυχως....!!!Υπαρχουν και καλοι ανθρωποι γυρω μας...!!!

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλι κι ότι ηθελα να ρωτήσω τα κορίτσια για σένα γιατι έχεις καιρό να φανείς.Ολα καλά?Με την κύστη τι θα γίνει?

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα sunset μου...Καλη ξεκουραση..!!

Το Βυζαντινο Νατασσα μου ειναι ανατολιτικο με σιροπιαστο πατο και κρεμα με κανελα απο πανω...δεν ξερω αν καταλαβες τι εννοω..!!!

Αχ Μια μου...εισαι μακρια...θα σε κερναγαμε ενα γλυκακι...!!!

Καλλι μου..τι κανεις που χαθηκες κοριτσαρα μου...Τοσες μερες που ειχες να μπεις νομιζα θα την ειχες κανει την Βεπιπεδου...Ποτε εχεις ραντεβου??Τι ειναι αυτη η κυστη που σου βρηκε?Κατι ανυσηχητικο??

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Κάλλη μου!!! Ελπίζω να μην είναι κάτι ανησυχητικό αυτό με την κύστη...

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sunset μου καλο βραδυ!!!τζουλια μου ολα καλα τωρα με τον αντρουλη σου?καλι μου τι κανεις?να αλλαξεις φωτο,αντε περιμενουμεεεε!!! Very Happy με την κυστη τι θα γινει?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις