Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
117 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 117 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 15]

Nina87

Nina87
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ede έγραψε:
Nina87 έγραψε:
ede έγραψε:
Nina87 έγραψε:
ede έγραψε:Θεοφιλος Σεχιδης. Τέρας μορφώσεως και τέρας γενικότερα. Διαταραγμένη προσωπικότητα.

Επίσης ο 16 χρόνος που σκότωσε τους γονείς του στην Κατερίνη που τον πίεζαν απίστευτα. Είχε τύχει να το γνωρίσω το συγκεκριμένο παιδί. Πρόκειται για εξαιρετικό μυαλό .Πέρασε στους 10 πρώτους στο Πολυτεχνείο. Νομίζω ότι περιμένει χάρη μέσα στα επόμενα χρόνια.

Πως γινεται τοσο εξυπνοι ανθρωποι ομως να φτανουν σε τετοια εγκληματα..
Η διαταραχή δεν γνωρίζει έξυπνος χαζός. και στην περίπτωση του πιτσιρικά η πίεση ήταν τέτοια που άγγιζε την κακοποιήση. Δεν το δικαιολογώ φυσικά αλλά δεν θέλει πολύ να σου γυρίσει το μυαλό.

Ναι μια βιδα ειναι..λιγο να χαλαρωσει παει..
Οταν λες οτι το παιδι περιμενει χαρη μεσα στα επομενα χρονια τι εννοεις?
οτι θα βγεί. Νομίζω πρεπει να μεταφέρθηκε και σε άλλες φυλακες που με καλη διαγωγή και εργασία στις φυλακές πέρνεις χάρη. Εδώ πέρνουν άδειες και χάρες άλλοι και άλλοι. Φυσικά και παρακολουθούνται απο ψυχολόγο και η δική τους γνώμη είναι καταλυτική για τέτοιου είδους ενέργειες. Στην δική του περίπτωση έιχε και προσωπικό αστυνομικό-συνοδό (τότε)(που η γνώμη του έπαιζε έπισης μεγάλο ρόλο μιας και είχαν πιο προσωπική επαφή) για να δίνει εξετάσεις στο σχολείο και στην σχολή του αργότερα. κανονικότατα μαζί με όλους τους υπόλοιπους μαθητές.

Παντως μπραβο του που συνεχισε το σχολειο κ περασε κ σε σχολη..
Μακαρι οταν βγει να γινει ενας σωστος ανθρωπος κ να φτιαξει την ζωη του κ οπως ειπες κ εσυ οι ψυχολογοι σιγουρα βλεπουν τον χαρακτηρα του..

Nina87

Nina87
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορνηλια έγραψε:
kat_laz έγραψε:
Nina87 έγραψε:Κικη Κουσογλου..
Η καλλονη απο την Βεροια..
Που την σκοτωσε ο φιλος της (Δανος Μουρατιδης).. Ο δολοφονος με το αγγελικο προσωπο, ετσι τον ελεγαν τοτε στα καναλι..
Θυμαμαι παρακολουθουσαμε Νικολουλη με τοση αγωνια...


Διάβασα το βιβλίο σε μια νύχτα!! (μην ρωτάτε πως σηκώθηκα το πρωί!!!) Δεν μπορούσα να το αφήσω κορίτσια!!!

Υπάρχει βιβλίο???

Ναι υπαρχει..
το εγραψε στις προηγουμενες σελιδες μια κοπελα..
Ονειρεύτηκα το δολοφόνο σου ετσι λεγεται..

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα που έχει φέρει ο αστυνομικός ''του'': ¨οπως έιπα πρόκειται για εξαιρετικόμυαλό φοβερό μαθητη. Σε ένα απο τα τρίμηνα και ενώ όλοι του οι βαθμοι ήταν 19-20 σε 1-2 μαθήματα έιχε 18. Έφαγε απίστευτο ξύλο .και του απαγορεύτηκε η έξοδος και η τηλεόραση μέχρι να τα πάει όλα 20. Shocked Shocked και αν τον βλέπατε.....ένα παιδί απο αυτα που θα χαρακτηρίζαμε εκ πρώτης όψεως- μόνο απο την εξωτερική εμφάνιση- καραφυτούκλες.

Nina87

Nina87
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ede έγραψε:Ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα που έχει φέρει ο αστυνομικός ''του'': ¨οπως έιπα πρόκειται για εξαιρετικόμυαλό φοβερό μαθητη. Σε ένα απο τα τρίμηνα και ενώ όλοι του οι βαθμοι ήταν 19-20 σε 1-2 μαθήματα έιχε 18. Έφαγε απίστευτο ξύλο .και του απαγορεύτηκε η έξοδος και η τηλεόραση μέχρι να τα πάει όλα 20. Shocked Shocked και αν τον βλέπατε.....ένα παιδί απο αυτα που θα χαρακτηρίζαμε εκ πρώτης όψεως- μόνο απο την εξωτερική εμφάνιση- καραφυτούκλες.

Ξυλο αν δεν τα φερει ολα 20??
Τι καταπιεση ηταν αυτη??
Ποσο ανασφαλεια θα ενιωθε με ολα αυτα κ ποσο αδυναμος ομως...

roulamammy

roulamammy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ede έγραψε:Ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα που έχει φέρει ο αστυνομικός ''του'': ¨οπως έιπα πρόκειται για εξαιρετικόμυαλό φοβερό μαθητη. Σε ένα απο τα τρίμηνα και ενώ όλοι του οι βαθμοι ήταν 19-20 σε 1-2 μαθήματα έιχε 18. Έφαγε απίστευτο ξύλο .και του απαγορεύτηκε η έξοδος και η τηλεόραση μέχρι να τα πάει όλα 20. Shocked Shocked και αν τον βλέπατε.....ένα παιδί απο αυτα που θα χαρακτηρίζαμε εκ πρώτης όψεως- μόνο απο την εξωτερική εμφάνιση- καραφυτούκλες.



Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mad Mad Mad Mad Mad

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επίσης θυμάστε έναν πιτσιρικά επίσης που σκότωσε τον πατέρα του που ήταν βίαιος και κακοποιούσε σεξουαλικά και όχι μόνο την μητέρα τους?ο οποίος και αθωωθηκε αν δεν κάνω λάθος.
μα τι θυμάμαι όλα τα ευχαριστα.

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roulamammy έγραψε:
ede έγραψε:Ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα που έχει φέρει ο αστυνομικός ''του'': ¨οπως έιπα πρόκειται για εξαιρετικόμυαλό φοβερό μαθητη. Σε ένα απο τα τρίμηνα και ενώ όλοι του οι βαθμοι ήταν 19-20 σε 1-2 μαθήματα έιχε 18. Έφαγε απίστευτο ξύλο .και του απαγορεύτηκε η έξοδος και η τηλεόραση μέχρι να τα πάει όλα 20. Shocked Shocked και αν τον βλέπατε.....ένα παιδί απο αυτα που θα χαρακτηρίζαμε εκ πρώτης όψεως- μόνο απο την εξωτερική εμφάνιση- καραφυτούκλες.



Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mad Mad Mad Mad Mad
Τογυρίσανε και σε έργο και έιχαν α΄φησει νομίζω να εννοηθει και για σεξουαλικη κακοποιηση απο τον πατερα. αλλά αυτο δεν το ξέρω.

Nina87

Nina87
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ede έγραψε:Επίσης θυμάστε έναν πιτσιρικά επίσης που σκότωσε τον πατέρα του που ήταν βίαιος και κακοποιούσε σεξουαλικά και όχι μόνο την μητέρα τους?ο οποίος και αθωωθηκε αν δεν κάνω λάθος.
μα τι θυμάμαι όλα τα ευχαριστα.

Αυτο το θυμαμαι.. δεν θυμαμαι ομως ονοματα κ που εγινε ακριβως.
Η αληθεια ειναι οτι τα δυσαρεστα κ τα ασχημα ειναι αυτα που μας ερχονται πρωτα στο μυαλο..
Δεν ξερω γιατι αλλα μαλλον επειδη μας ειχαν συγκλονισει κ ηταν πρωτοφανει περιστατικα..

Nina87

Nina87
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θυμαμαι επισης παλια που εδειχνε στην τηλεοραση οτι ειχαν βρει εναν εξωγηινο κ τον ειχαν παρει οι επιστημονες κ το ερευνουσαν..
Μετα αποδειχτηκε φουσκα ολο αυτο

mania_a

mania_a
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mania_a έγραψε:
ede έγραψε:
mania_a έγραψε:
mania_a έγραψε:
ede έγραψε:
mania_a έγραψε:
ede έγραψε:
Nina87 έγραψε:
mania_a έγραψε:
Nina87 έγραψε:
mania_a έγραψε:πριν 3-4 μηνες το βρεφος 32 ημερων που πέθανε απο ασιτια... ημουν λεχωνα τοτε και ο γιος μου ηταν σχεδων στην ηλικια του βρεφους... ειχα ριξει πολυ κλαμα για το μωρακι...

Ποσο κριμα αυτη η ψυχουλα..
Ποσο αδικο αυτο που εγινε..

ναι πολυ κριμα, με ειχε συγλονισει, αλλα ακομα δεν ακουσαμε κατι τι εγινε τελικα?

Οντως δεν εχουμε μαθει τιποτα..
Ποιος ξερει τι να εγινε τελικα..
Αυτά δεν θέλω ούτε να τα ακούω και απαγορέυω απο τους γύρω μου να μου λένε. Είμαι ήδη υστερική σαν μάνα αν ακούω και το τι συμβαίνει σε κάθε παιδάκι ....................Διαλύομαι. Δεν μπορώ.
δεν μπορουμε να ξερουμε τελικα τι εγινε κοριτσια μεγαλη προσοχη στους γιατρους να διασταυρωναιτε παντα αν κατι σας φανει κουφο...δεν εχουν το θεο τους για να καλυψουν τον κ@#@ τους μπορει να κανουν τα παντα... σας μιλαω εκ των εσω σαν νοσηλευτρια σε δημοσιο νοσοκομειο... μου εχει τυχει να χρειαζομαι γιατρο για ασθενη και αυτος να αδιαφορει και να μην ερχεται ... γιαυτο σας λεω δεν ειμαι και σιγουρη οτι εφταιγε η μανα αποκλειστικα ....
Για το συγκεκριμένο θέμα δεν μπορώ να έχω άποψη. Μάλλον έχω αλλά θα την κρατήσω για εμένα . Κάποια θέματα στην μητρότητα είναι θέμα ενστικτού και όχι γιατρού. Και 2ον το ότι ήταν έγκυος απο κάποιον άλλον και το πάσαρε με π@@στια σε κάποιν άλλον επίσης δεν μου αφήνει και τις καλύτερες εντυπώσεις . Ας τα αφήσουμε όμως αυτά γιατί το θέμα έιναι λεπτό και άκρως επικύνδνο.
συμφωνω ουτε στο σπιτι της ουτε στο κρεβατι της ειμασταν και ουτε την ξερω την κοπελα μπορει οντως να ειναι το τερας που λενε ολοι...απλα ενημερωτικά το ειπα προσοχη στους γιατρους...
αυτο με την πασα δεν το ηξερα
Το έιπε η ΄δια σε μια συνέντευξή της στο μιλα. Ο άντρας της έμαθε ότι δενήταν δικό του την ήμερα που το μωρό έφυγε. Shocked Shocked

δεν τηνβλεπω αυτην την εκπομπη οποτε δεν το ηξερα...
μολις την ειδα εχεις δικιο δεν ειναι και πολυ πιστικα αυτα που λεει ... και το κυριωτερο ουτε ενα δακρυ για το μωρακι

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ωραίο θεματάκι!!!
κι εγώ τα θυμάμαι σχεδόν όλα όσα έχετε γράψει.. η αλήθεια είναι οτι το σεισμό του 81 δεν τον θυμάμαι!!
εμένα μου έχει μείνει έντονα ο θάνατος του Μανώλη για μια κάμερα που το έχει αναφέρει και κάποια κοπέλα καθώς επίσης και η ατελείωτες ώρες μπροστά στη Βουλή με τους αγανακτησμένους!!

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria maroui έγραψε:ωραίο θεματάκι!!!
κι εγώ τα θυμάμαι σχεδόν όλα όσα έχετε γράψει.. η αλήθεια είναι οτι το σεισμό του 81 δεν τον θυμάμαι!!
εμένα μου έχει μείνει έντονα ο θάνατος του Μανώλη για μια κάμερα που το έχει αναφέρει και κάποια κοπέλα καθώς επίσης και η ατελείωτες ώρες μπροστά στη Βουλή με τους αγανακτησμένους!!

Αυτό το έχω στο μυαλό μου ως μια κόμα ηλίθια κίνηση της ελληνικής κοινωνίας. Twisted Evil

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
maria maroui έγραψε:ωραίο θεματάκι!!!
κι εγώ τα θυμάμαι σχεδόν όλα όσα έχετε γράψει.. η αλήθεια είναι οτι το σεισμό του 81 δεν τον θυμάμαι!!
εμένα μου έχει μείνει έντονα ο θάνατος του Μανώλη για μια κάμερα που το έχει αναφέρει και κάποια κοπέλα καθώς επίσης και η ατελείωτες ώρες μπροστά στη Βουλή με τους αγανακτησμένους!!

Αυτό το έχω στο μυαλό μου ως μια κόμα ηλίθια κίνηση της ελληνικής κοινωνίας. Twisted Evil
η αλήθεια είναι οτί τότε νόμιζα οτι όλο αυτό θα βγάλει κάπου αλλά τελικά ήταν χάσιμο χρόνου και απλά κάτι για να περνάει η ώρα...

Nina87

Nina87
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maria maroui έγραψε:
ede έγραψε:
maria maroui έγραψε:ωραίο θεματάκι!!!
κι εγώ τα θυμάμαι σχεδόν όλα όσα έχετε γράψει.. η αλήθεια είναι οτι το σεισμό του 81 δεν τον θυμάμαι!!
εμένα μου έχει μείνει έντονα ο θάνατος του Μανώλη για μια κάμερα που το έχει αναφέρει και κάποια κοπέλα καθώς επίσης και η ατελείωτες ώρες μπροστά στη Βουλή με τους αγανακτησμένους!!

Αυτό το έχω στο μυαλό μου ως μια κόμα ηλίθια κίνηση της ελληνικής κοινωνίας. Twisted Evil
η αλήθεια είναι οτί τότε νόμιζα οτι όλο αυτό θα βγάλει κάπου αλλά τελικά ήταν χάσιμο χρόνου και απλά κάτι για να περνάει η ώρα...

Κ εγω νομιζα οτι κατι θα βγει στο τελος απο ολο αυτο αλλα τελικα τιποτα..

Nina87

Nina87
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Διαβαζα για τον Σοριν Ματεϊ..
Οτι μαλλον τον δολοφονησαν στο νοσοκομειο αλλα τελικα ειπαν οτι πεθανε απο εισροφηση..
Επισης διαβασα κατι που δεν το θυμομουν..
Οτι ειχε δεσει απο το χερι του την ατυχη κοπελα με ενα σχοινι..
Ποσα λαθη εκανε η αστυνομια σε αυτη την υποθεση..Κριμα πολυ κριμα

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειδες ποσα εχεις να μάθεις από μας πιτσιρικακι;;

Nina87

Nina87
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Catty έγραψε:Ειδες ποσα εχεις να μάθεις από μας πιτσιρικακι;;


Laughing Laughing Laughing Laughing

mania_a

mania_a
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το αεροπλάνο που έπεσε στα τεμπη το θυμάστε? συγλονιστικες εικονες ειδαμε τοτε

Nina87

Nina87
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mania_a έγραψε:το αεροπλάνο που έπεσε στα τεμπη το θυμάστε? συγλονιστικες εικονες ειδαμε τοτε

αεροπλανο?????

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το γιακοφλεφτ κάπως έτσι ήταν η εταιρία συγκλονιστικο

Nina87

Nina87
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θυμαστε ενα εγκλημα παθους που ειχε γινει πριν πολλα χρονια..
Μια γυναικα ειχε σκοτωσει εναν αρχιμανδριτη..
Ειχαν δεσμο μεταξυ τους..εκεινη τον ειχε ερωτευτει τρελα..
Νομιζω την ελεγαν Γιαννακοπουλου αλλα δεν ειμαι πολυ σιγουρη..
Κ αυτη τον πυροβολησε οταν χωρισαν τελικα

roulamammy

roulamammy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Nina87 έγραψε:Θυμαστε ενα εγκλημα παθους που ειχε γινει πριν πολλα χρονια..
Μια γυναικα ειχε σκοτωσει εναν αρχιμανδριτη..
Ειχαν δεσμο μεταξυ τους..εκεινη τον ειχε ερωτευτει τρελα..
Νομιζω την ελεγαν Γιαννακοπουλου αλλα δεν ειμαι πολυ σιγουρη..
Κ αυτη τον πυροβολησε οταν χωρισαν τελικα

ναι σωστα ... παντρεμενη νομιζω ηταν ε? (οχι με τον αρχιμανδριτη)

Nina87

Nina87
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
roulamammy έγραψε:
Nina87 έγραψε:Θυμαστε ενα εγκλημα παθους που ειχε γινει πριν πολλα χρονια..
Μια γυναικα ειχε σκοτωσει εναν αρχιμανδριτη..
Ειχαν δεσμο μεταξυ τους..εκεινη τον ειχε ερωτευτει τρελα..
Νομιζω την ελεγαν Γιαννακοπουλου αλλα δεν ειμαι πολυ σιγουρη..
Κ αυτη τον πυροβολησε οταν χωρισαν τελικα

ναι σωστα ... παντρεμενη νομιζω ηταν ε? (οχι με τον αρχιμανδριτη)

Ναι παντρεμενη ηταν..
Ο αρχιμανδριτης ηταν ο εραστης..!! Shocked Shocked

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυτο που μου ερχεται τωρα στο μυαλο ειναι η επιθεση στην marfin bank. Φυσικα και συγκλονιστηκα απο το θανατο 3 ανθρωπων εκ των οποιων η μια εγκυος. Αλλα αυτο που δεν δεχομαι με τιποτα ειναι οτι τους εκαψαν επειδη επελεξαν (σε μια δημοκρατικη χωρα υποτιθεται) να μην απεργησουν και να δουλεψουν!! Ελεος! Δικαιωμα τους! ποιος ξερει ποσο αναγκη ειχαν αυτη τη δουλεια και τα χρηματα. Αλλά αυτο που δεν αντεχεται ειναι (θυμαμαι την εικονα) η τραπεζα να καιγεται, ανθρωποι να καιγονται η να σκανε απο τις αναθυμιασεις και απο εξω Ελληνες συμπατριωτες να φωναζουν "Καψτε τα τα ζωα, σκοτωστε τα!"...

Nina87

Nina87
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Tzeni84 έγραψε:Αυτο που μου ερχεται τωρα στο μυαλο ειναι η επιθεση στην marfin bank. Φυσικα και συγκλονιστηκα απο το θανατο 3 ανθρωπων εκ των οποιων η μια εγκυος. Αλλα αυτο που δεν δεχομαι με τιποτα ειναι οτι τους εκαψαν επειδη επελεξαν (σε μια δημοκρατικη χωρα υποτιθεται) να μην απεργησουν και να δουλεψουν!! Ελεος! Δικαιωμα τους! ποιος ξερει ποσο αναγκη ειχαν αυτη τη δουλεια και τα χρηματα. Αλλά αυτο που δεν αντεχεται ειναι (θυμαμαι την εικονα) η τραπεζα να καιγεται, ανθρωποι να καιγονται η να σκανε απο τις αναθυμιασεις και απο εξω Ελληνες συμπατριωτες να φωναζουν "Καψτε τα τα ζωα, σκοτωστε τα!"...

Χαθηκαν αδικα 4 ψυχες επειδη καποιοι αμυαλοι αποφασισαν να καψουν την τραπεζα..
Παντως οπως ειπαν αργοτερα οι υπαλληλοι δεν υπηρχαν ουτε εξοδοι κινδυνου,ουτε ειχε γινει καποια εκπαιδευση σε περιπτωση φωτιας..
Φταινε παρα πολλοι σε αυτη την υποθεση..
Τοτε ειδικα στην Αθηνα ειχαν καθε μερα επεισοδια κ πορειες κατεστρεφαν οτι εβρισκαν μπροστα τους..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις