Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
482 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 482 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μαι παλι κοριτσια μου!εβαλα το φαγητο μου στον φουρνο να ψηνεται πατατες με κοτοπουλο Very Happy πολυ ωραιο το μαγιω ματινακι μου!αν καταλαβα καλα ειναι μπλουζιτσα βρακακι?η ενωμενο ολοσωμο?εδω στη γερμανια εχει πολυ ωραια κοριτσια που ειναι μπλουζιτσες με βρακακι πανεμορφα!!!!θελω να παρω οχι για τωρα που ειμαι εγκυος αλλα γενικα!ιδιαιτερα στις πισινες που παμε!κοριτσια κ εγω εχω θεμα με τον υπνο,η αλλαγη πλευρου ειναι μαρτυριο πλεον...

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ματινα μου πολυ ωραιο το μαγιο..!!!

Γιωτα μου μπες σε αυτη την σελιδα
http://www.nutricia.gr/Pages/Default.aspx
και πηγαινε εκει που λεει σεμιναρια και κανε εγγραφη...

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν μπορω να κανω εγραφη γιατι λεει οτι απευθηνετε μονο σε οσους κατηκουν στην ελλαδα

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιωτα μου να σου πω,εχεις ιατρικη ασφαλεια ετσι σεν ειναι?εδω στη γερμανια η ασφαλεια πληρωνει μια μαια που αφοτου γεννησεις ερχεται σπιτι σου για καποιο καιρο κ σου δειχνει τα παντα.

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι αλλα το προβλημα για ακομα μια φορα ειναι η γλωσσα μου το ειχε πει η γιατρος μου αλλα θα εχω προβλημα με την συνενοηση

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αλεξάνδρα μπλουζίτσα βρακάκι είναι.Μου είπαν πως είναι πιο άνετα.

κοριτσάκια σας αφήνω να μαγειρέψω...
Θα τα πούμε το απόγευμα....

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα ηθελα πολυ ομως να ερθει νομιζω ερχετε και πριν την γεννα αν δεν κανω λαθος αλλα σκεφτομαι την συναινοηση

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΧ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ Κ ΓΩ.  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 5 667478 ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΓΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΑΣ (ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΗ)ΝΑ ΤΣΙΤΣΙΡΙΕΙ Κ ΠΗΓΑ ΝΑ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΤΟΥ ΟΡΜΗΞΕ ΚΑΜΙΑ ΓΑΤΑ  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 5 311356  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 5 311356  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 5 311356 .ΚΚ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!
ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΘΑ ΠΑΩ,ΑΛΛΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!!
ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ Κ ΓΩ ΣΤΗΝ ΓΙΩΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ,ΝΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΚΣΥ!!!ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΝΟΜΙΑ ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ!!! queen king

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ειναι πολυ ανετα αυτα τα μαγιω ματινακι μου τα λατρευω!!!!καλο μαγειρεμα κοριτσι μου!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 5 564595  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 5 564595  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 5 564595  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 5 564595  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 5 564595
βρε γιωτα μουο αντρας σου δεν μιλαει γερμανικα?ο αντρας σου θα σε βοηθησει!μην χασεις τετοια ευκαιρια να εχεις μαια!
φρουφρου μου το πουλακι σας το λενε μπαμπη?χαχαχαα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing αχ δεν μπορω εχω λιωσει στα γελια με επιασε το σπαστικο τωρα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing τελειο ονομα για πουλι Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing καλα ειμαι κοριτσακι μου καθομαι κ σας απολαμβανω κ μυριζω το φαγητο μου που ψηνεται κ μου εσπασε τη μυτη!!!εσυ καλα εισαι?ναι τωρα θυμηθηκα να την ενημερωσω!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλεξανδρα μου ουτε εκεινος μιλαει τον αυγουστο ξεκναει το σχολειο αν μαθει και στην δουλεια του το μονο που ξερει ειναι μονο να ρωταει τι κουρεμα θελουν οι πελατες ειμαστε λιγους μηνες εδω και αμεσος ηρθε το μωρακι δεν ειχαμε χρονο να μαθουμε η να παμε σε σχολειο αλλιος δεν θα το εχανα με τιποτα

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΑΛΕΞ ΜΟΥ!!!ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΗΣ,Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ,Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΣ Κ ΓΩ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΕΜΠΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 5 536304 ΤΙ ΚΑΛΟ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ???
ΓΙΑ ΟΛΟΣΩΜΑ Η' ΜΠΙΚΙΝΙ ΜΑΓΙΟΥΔΑΚΙΑ ΛΕΤΕ??? Cool Cool sunny sunny

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τοτε πρεπει οπωσδηποτε να σας βοηθησει ο κουνιαδος σου.κ ηδη αργησες δεν ξερω αν προλαβαινεις να βρεις μαια!αυτες τις κλεινεις απο νωρις!ψαξτο μπας κ προλαβεις!ειναι κριμα να δικαιουσαι κατι δωρεαν κ να μην το εχεις!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φρουφρού έγραψε:ΝΑΙ ΑΛΕΞ ΜΟΥ!!!ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΗΣ,Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ,Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΣ Κ ΓΩ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΕΜΠΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 5 536304 ΤΙ ΚΑΛΟ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ???
ΓΙΑ ΟΛΟΣΩΜΑ Η' ΜΠΙΚΙΝΙ ΜΑΓΙΟΥΔΑΚΙΑ ΛΕΤΕ??? Cool Cool sunny sunny

χαχαχα τελειοοοοοοο!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing λεμε για μαγιω μπλουζιτσα βρακακι!!ειναι τελειααααα!!οχι μονο για τωρα που ειμαστε εγκυουλες αλλα γενικα μαρεσουν αυτα!ειδικα για τις πισινες που παμε εδω,στην ελλαδα στη θαλασσα ειναι καλυτερο το μπικινακι να μαυρισει το κορμακι μας με τον ηλιο!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α κ μαγειρευω κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο!!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη μου ο κουνιαδος μου οσο βοηθησε βοηθησε μας το ειπε θα μεπαει αυριο στο γιατρο και τελος αλλα δεν μπορει να κανει τιποτα αλλο γιατι εχει την δουλεια του και την οικογενεια του μην νομιζεις ξερεις τι ανχος εχω τωρα που θελω να παρω διαφορα για το μωρο και δεν ξερω που αν τα βρω δεν ξερω πια ειναι καλα και πως λεγονται ξερω αγγλικα αλλα απο οσο ξερω δεν μιλανε αγγλικα φαντασου λιπον το μεγαλο μου προβλημα αλεξανδρα μου και ετσι λιπον οτι μπορουμε κανουμε μονη μας και εγω και ο αντρας μου

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ Κ ΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΑ ΜΠΙΚΙΝΙΑ ΠΕΡΑ ΤΟ ΜΑΥΡΙΣΜΑ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΝΡΕΓΜΕΝΗ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!
ΚΑΛΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΑΓΙΟΥΔΑΚΙΑ(ΜΙΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΜΑΓΙΟ ΤΩΡΑ)ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΑΠ΄'ΕΞΩ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑ Κ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ 70-80%ΑΝΤΙΗΛΙΑΚΟ,ΕΙΔΙΚΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΚΤΙΝΕΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ!!!ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ???
ΑΝΤΕ ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ Κ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ!!!!ΓΙΑΜΙ ΓΙΑΜΙ Smile Smile ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΤΑΓΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ Κ ΜΙΛΑΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡ ΠΑΛΙ!!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Smile

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν μου αρεσε που ο κουνιαδος σου δεν θελει να σας βοηθησει αλλο.εχετε μονο αυτον κ τωρα στην αρχη πρεπει να ειναι διπλα σας.οκ εχει δουλεια κ οικογενεια αλλα δεν σας βοηθαω αλλο δεν ειναι σωστο που ειπε..τεσπα...τι να πω γιωτα μου..παντως αγγλικα μιλανε σχεδον ολοι οι γερμανοι!!κ αφου ξερεις καλα να μιλας κ στο νοσοκομειο μπορεις να τους μιλησεις,ολοι ξερουν εκει κ επισης κ στα μαγαζια.παλεψε το οσο μπορεις κ ρωτα κ εμενα ο,τι απορια εχεις κ ο,τι ξερω θα σε βοηθησω!ολα θα γινουν,τα παιδια θελουν αγαπη τιποτε αλλο.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι φρουφρου μου δεν τα εχω δει!!ειναι τελεια ε?αχ σκεφτομαι το επομενο καλοκαιρακι που θα ερθουμε ελλαδα κ θα κανουμε κ μπανακια με τη μικρη μας κ τρελαινομαι!!!αχ να πανε ολα καλα παναγια μου σε ολες μας!!!!μολις εσβησα το φουρνο ειναι ετοιμο Razz Razz Razz Razz ενταξει φρουφρου μου τα λεμε αργοτερα παλι Very Happy

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ουτε και εμενα μου αρεσε ετσι ξαφνικα που το πεταξε την κυριακη που ηρθε και με πειρε για να παμε να ψυσουμε εξω μου ειπε μεσα στο αμαξι οτι τωρα ξεκιναει την δουλεια εχει και τα παιδια του που θελει να τρεχει και δεν μπορει να τρεχει και για εμας και το χειροτερο δεν σου το ειπα του λεω να γεννησω να φυγη αυτη η δυσκολια και μου λεει τα δυσκολα στην ζωη σου θα αρχησουν μολις γεννησθη το μωρο εκει μου λεει να δεις που θα πρεπει αν πηγενεις στους γιατρους και δεν ξερεις να μιλας και εγω δεν μπορω να ερχομαι ακου κουβεντα και του λεω θα τα καταφερω οπως μπορω μονη μου νευριασα παρα πολυ δεν μπορεις να φανταστεις.........εμεις δεν θελαμε να φυγουμε απο ελλαδα εκεινος μου ελεγε στο ιντερνετ πρεπει να ερθετε ειναι καλητερα εδω και πρεπει ο ρουντιν να ειναι κοντα στα αδερφια του και εμεις θα ειμαστε διπλα σας και λεω και εγω αντε να παμε γιατι ο αντρας μου πραγματικα αρωστενε χωρις τα αδερφια του και στεναχωριο μου ηρθαμε και μεναμε στο σπιτι του στους 2 μηνες πανω εμεινα εγκυος και μολις το μαθανε απε ξω απε ξω μας εδιωχναν απο το σπιτι εντομεταξη ειναι και ενας αδερφος εδω που μπενοβγαινει σε ψυχιατρικη κληνηκη και μας εστηλε μεσα σε μια νυχτα στο σπιτιτου μαζεψαμε τα πραγματτα μας και πηγαμε στο σπιτι του ο αντρας μου να πηγενει στην δουλεια και ολη μερα μεσα στο ανχος ειναι καλα η γιωτα η τρελαθηκε ο αδερφος μου και τις εκανε τιποτα μετα ο αντρας μου εψαξε μονος του για σπιτι και ενω ο αδερφος του οχι ο αρωστος ο αλλος εψαχνε 3 μηνε δεν εβρισκε τιποτα και ο αντρας μου βρηκε μεσα σε 1 εβδομαδα και μετακομισαμε και ολα τα πηραμε μονημας για το σπιτι δεν ζητησε απο κανεναν ακομα τρεχει ο αντρας μου μονος του αλλα με πειραξε παρα πολυ ολο αυτο

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτα γιωτα μου σαφως κ δεν μπορει να ερχεται στους γιατρους μαζι σου η να ειναι κολλημενος με εσας κ να σας βοηθαει αλλα ο τροπος του ειναι απαραδεκτος.το να σου πει να ξερεις οποτε θα μπορω θα ειμαι διπλα σας φτανει!αλλωστε οπως ειπες κ εσυ αυτος σας ενθαρυνε να ερθετε κ ειπε θα ειναι διπλα σας...να σου πω,στην ελλαδα δεν μπορουσατε με τιποτα να μεινετε?μονο κ μονο για τα αδερφια του ηρθατε?

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο ρουντιν ειχε μια πολυ καλη δουλεια σε ενα κομωτηριο και επερνε 800 ευρο και εκανε και κατι εξωτερικα κουρεματα ειμασταν πολυ καλα δεν ειχαμε μεγαλο σπιτι σε γκαρσονιερα μεναμε αλλα ειμασταν πολυ καλα σαββατοκυριακα πηγεναμεστο χωριο στους παπουδες μου και ειμασταν τελεια ...μετα αρχησε ο κουνιαδος μου ελατε ελατε ελατε ο ρουντιν δεν μου ελγε τιποτα κανουμε τον γαμο και ετυχε μια μερα και ακουσα τηνσυζητηση που εκαναν και ελεγε ο αντρας μου δεν μπορω να φυγω ετσι ξανα μεταναστης και δεν ειμαι και μονος μου τωρα εχω γυναικα και οτυ εεγε οαδερφος του μετα αρχησε ο αντρας μου και αρωστενε δεν ετρωγε μονο καφε τσιγαρο και δουλεια και ετσι πηρα την μεγαλη αποφαση να τον παρω και να τον φερω στα αδερφια του να ειναι ολη μαζι εκλησα τα εισητηρια και 4 σεπτεμβρη ηρθαμε .........πολλα πραγματα δεν ειχαμε στην ελλαδα αλλα ειχαμε πολυ αγαπη απο ολους κατι που εδω δεν το βλεπω .........ηρθα γιατι δεν ηθελα να βλεπω τον αντρα μου να αρωστενει να κλεει στην αγκαλια μου και αν ζηταει τα αδερφια του γιατι εχει και αλλα αδερφια στην συρια και ειναι και γι αυτα χαλια αλλα ξερεις τι ειναι αλεξ μου να ερχετε ο αντρας σου και να κλεει στην αγκαλια σου και να σου λεει μου λιπει ο αδερφος μου δεν τον εχω δει εδω και 20 χρονια .......ποναει η καρδια σου και ετσι τον εφερα εδω

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ας ερχοσασταν μονο για ταξιδι γιωτα μου να εβλεπε τα αδερφια του...δεν ξεσηκωνομαστε να παμε ετσι σε μια αλλη χωρα για τετοιους λογους...την επιβιωση πρεπει να κοιταμε..κ τωρα ο καλος αδερφος σου την λεει κ απο πανω...ετσι ειναι!επρεπε να μεινετε ελλαδα...τελος παντων ο,τι εγινε εγινε κ πρεπει να βρειτε λυσεις χωρις την βοηθεια των πολυτιμων αδερφων......

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκεφτικα οτι αφου ειπαν οτι θα μας βοηθησουν θα ειναι καλητερα και λογο οικονομικον να προσφερεις πιο πολλα στο παιδι αλλα

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξερεις κατι γιωτα μου??τα λογια ειναι φτωχια.....

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο ακριβος ..........τελος παντον εχω να κανω συμαντικοτερα πραγματα περιμενω παιδι και πρεπει να δω τι θα κανω δεν παρακλαω κανεναν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις