Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
321 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 321 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
geia sas koritsakia mouuuu glukaaa!
megeia to themataki mas !!!!

ti kanete ? oles kala ???

emeis mia xaroula simera !den ton piga sxoleio gia na sigoureyto !alla einai mia xara Smile
o megalos koimithike !fagame ti sardelitsa kai tin salatoula mas kai o mikroulis mesa xoropidaei !!!!
I love you

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μη στεναχωριεσαι,σκεψου πως παλια ερχοντουσαν απο το πουθενα χωρις να ξερουν ουτε μια λεξη να πουν κ τα καταφεραν στο τελος!ολα καλα θα πανε,θεληση να υπαρχει κ να ειστε ενωμενοι κ αγαπημενοι εσυ με τον αντρα σου κ το παιδακι σου!!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι αλεξανδρα μου κανεις δεν παει χαμενος ..........ολα καλα το μονο που με νοιαζει ειναι το παιδακι μου και κατι αλλο εχω βρει την καλητερη παρεα εσας για τιποτα δεν ανχονομαι

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα μαρινακι μου!!!ειναι καλυτερα ο γιοκας σου ε?αχ τι καλα!!!κ εγω μολις εφαγα κ τωρα θα ηθελα latte machiatto να πιω!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
freskia mama έγραψε:ναι αλεξανδρα μου κανεις δεν παει χαμενος ..........ολα καλα το μονο που με νοιαζει ειναι το παιδακι μου και κατι αλλο εχω βρει την καλητερη παρεα εσας για τιποτα δεν ανχονομαι

ναι κοριτσακι μου Sad Sad Sad Sad Sad ετσι ειναι!!ο,τι ερωτηση εχεις να μου λες κ οπως μπορω θα σε βοηθαω!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai e!eisai tou kafe Alexandra mou esy ! ego den pino spania genika ...tora oute mia fora den me travikse na pio ... gluko theloooooo
mou ferane kati kerasia ...tha do tora kamia suntagi na ta kano san glukaki tou koutaliou na tsimpao ligo!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νασε καλα αλεξανδρα μου .μαρινακι τι καλα που ο μικρο σου ειναι καλα εσυ καλα εισαι αγαπη μου

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μμμμ τρελαινομαι για γλυκα του κουταλιου!!!!τελικα αλλαξα γνωμη αντι για καφε θα φαω λιγο γλυκακι του κουταλιου που εχω Very Happy ναι ειμαι του καφε αλλα οχι σε τρελες ποσοτητες!απλα προ εγκυμοσυνης επινα εναν την ημερα κ παλι οχι παντα!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai go trelenomai gia gluka tou koutaliou!!!!!

nai Giota mou kala einai to poulaki mou! kai ego mia xara Smile
esy pos eisai? o paidaros?

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μεγαλωσε κοπελα μου και μου κοιματε συχνα και αν δεν κοιματε τεντονετε

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια διαβασα χθες κατι κ επαθα σοκ!κ μαλιστα εκεινη τη στιγμη που το διαβαζα χαιδευα την κοιλιτσα μου κ αμεσως πηρα το χερι μου!διαβασα οτι δεν κανει σε προχωρημενη εγκυμοσυνη οπως ειμαστε εμεις να χαιδευουμε την κοιλιτσα μας γοατι προκαλουμε συσπασεις στη μητρα Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked αραγε ισχυει κατι τετοιο?ξερετε τιποτα?ε οχι κ να μη χαιδευουμε τη κοιλιτσα μας Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
e nai giota den exei toso xoro tora na kanei svoures!!! na sou po kala einai ama koimate poli !!! makari na koimate poli kai na einai isixos kai ektos koilias Wink

Alexandra to eixa diavasei kai ego kai rotisa tin giatro tin perasmeni fora pou piga ... leei an exeis suspaseis na min tin xaideueis giati prokalei perisoteres ... tha tin ksanarotiso omos !

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ'ΜΑΙ Κ ΓΩ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ-ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΓΕΙΤΟΝΙΚΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΑΩ,Κ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΠΙΠΕΡΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ Very Happy Κ ΕΦΤΙΑΞΑ Κ ΤΗΝ ΣΑΛΑΤΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΠΗΡΑ Κ ΣΠΑΝΑΚΙ Κ ΕΒΑΛΑ ΜΕΣΑ(ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΑΡΟΥΛΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΣΙΔΗΡΟ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΠΑΝΑΚΙ Κ Η ΡΟΚΑ)Κ ΤΟΟΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΤΡΩΓΑ ΜΟΝΟ ΜΑΡΟΥΛΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ,ΚΥΒΟΥΣ ΤΥΡΑΙ,ΚΑΡΟΤΟ,ΝΤΟΜΑΤΑ Κ ΑΓΓΟΥΡΙ Very Happy Κ ΤΗΝ ΕΦΑΓΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΤΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ!!
ΓΙΩΤΑΚΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ Κ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΗΡΙΖΕΣΤΕ ΣΤΟΥΣ ΤΡΙΤΟΥΣ!!Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΣΙΝΙΖΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΟΗΘΑΓΕ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ Κ Ο ΕΡΧΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΕ ΕΤΣΙ Shocked Ο,ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ Κ ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ Κ ΣΥ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΑΣ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ Κ ΣΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ Η' ΠΡΟΒΛΑΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ Very Happy
ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΓΕΣ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ!!!ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΟΥ Κ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΞΟΥΤ ΞΟΥΤ HANILBAL!!!! Twisted Evil Twisted Evil ΠΩΠΠΩΩΩΩΩ ΣΑΡΔΕΛΙΤΣΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ Ε????ΜΕ ΜΑΡΟΥΛΟΣΑΛΑΤΙΤΣΑ??ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το ειπα αυτο στον αντρα μου χθες για το χαιδεμα κ μου ειπε τι λες δεν θα χαιδευω την κορακλα μου???δεν γινεται αυτο.κ μετα πιο πολυ την χαιδευε κ την φιλουσε κ εγω του ελεγα οτι δεν κανει Crying or Very sad

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
geia sou Dimitroula! nai paei efyge!!
me maroulaki ntomatoula aggouraki nai !!! Very Happy

haha o pateras !!!palavos me tin kori apo tora!!!! rota kai esy ti giatro sou otan pas kalou kakou Smile

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι θα την ρωτησω!τρελος δεν λες τιποτα!στην αρχη αγορι ηθελε κ τωρα μου λεει δεν την αλλαζει κ για 10 αγορια Very Happy καλως την φρουφρου μας κ παλι την καλοφαγου Very Happy

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι και εμενα μου το ειπε η γιατρος μου αυτο και εχω κοψει αν την χαιδευω εμενα μου ειπε η γιατρος οτι τωρα το μωρο κοιματε συναιχεια και ξυπναει μονο για να τεντοθη η για να φαει οταν εσυ λεει το χαιδευεις το ξυπνας τρομαζει και ανεβενουν οι παλμοι του με αποτελεσμα να διμιουργεις συσπασεις

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ante??? aa diladi ti sou eipe giota na min xaideueis tin koilitsa sou para mono otan einai ksipnio to moro?

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΟΦΑΓΟΥ ΑΛΕΞ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΦΑΩ!! ΝΟΙΩΘΩ ΜΕΓΑΛΗ ΔΥΣΠΕΨΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΚΥΡΙΩΣ ΠΙΑΤΑ.ΒΕΒΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΣΑΛΑΤΕΣ Κ ΦΡΟΥΤΑ.....
ΜΑΡΙΝΑΚΙ Κ ΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ.ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΘΕΜΑΤΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΜΑΣ !!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περνας μια φαση τωρα φρουφρου μου!κ εγω για καποια περιοδο δεν ηθελα καθολου το φαγητο!μονο λαχανικα κ φρουτα!παντως οτι ανταποκρινεται η μικρη μου στο χαιδεμα μας ανταποκρινεται.απλα δεν ηξερα οτι αυτο ειναι ανησυχητικο Crying or Very sad

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai dimitra kai ego etsi nomiza .. etsi mou eipe kai i giatros !
ayto akrivos an itan anisixitiko tha mas to elegan oi giatroi...

oti kalitero einai gia to moro oi salates kai ta froutakia !!!!
kala einai na perneis trofes po oles tis omades! Smile

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μονο οταν ειναι ξυπνιο ειναι ακριβος σαν να εχει γεννηθη το μωρο οταν κοιματε και πας σιγα σιγα και το χαιδεψεις θα τρομαξει και θα του ανεβουν οι παλμοι του και θα αρχιζει να κλεει η αν κοκκινιζει υπαρχουν και αλλα μωρα που οταν τρωμαζουν κραταν ετην ανασα τους οταν λιπον το μωρο κοιματε εσυ το χαιδεψεις το αγκυγμα ειναι τοσο απαλο που τοτρομαζει δεν εχει και χωρο αν κουνιθει και ετσι σου προκαλει την συσπαση

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε ΓΙΑ ΚΑΛΟ Κ ΓΙΑ ΚΑΚΟ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΤΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!Ω ΡΕ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΕΙ ΣΤΟ ΜΠΛΟΚΑΚΙ ΜΟΥ Shocked Shocked Shocked Α Shocked ΧΑΧΧΑΧΑΑ!!!!!
ΝΑΙ ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΩΡΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΕΜΕΝΑ,,ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΓΩΤΟ ΠΑΓΩΤΑΚΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ Wink Wink Wink
ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΑΥΤΟ ΛΕΩ,ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΑΓΚΑΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ.....

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ,ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ Κ ΑΚΙΝΗΤΗ!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΕΣΑΣ Κ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 6 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 6 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 6 417472 ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Ο,ΤΙ Κ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΑ Κ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Κ  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 6 911307  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 6 911307 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 6 585182

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου χαθηκα γιατι με πηρε τηλ ο αδερφουλης μου!!γιωτα μου αν το παμε ετσι τα μωρακια οποτε κινουνται στην κοιλια γινεται συσπαση?οχι φυσικα..φρουφρου μου φιλακια πολλα!!!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 6 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 6 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 6 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 6 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 6 417472 τα αλλα κοριτσακια που ειστε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις