Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
498 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 498 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai fusika epibionei to moraki ston evdomo mina ... ego ksero paidaki pou gennithike ston evdomo 900gr kai einai mia xara ! alla ta kaimenoulia den mporoun na einai stin agkalia tis manoulas prepei na einai stin thermokitida Crying or Very sad

prosoxi koritsia mou oles mas poli ...

ego exthes stenaxorethika poli to vrady ... giati milisa ston daniel apotoma giati katalathos mou dinei kamia stin koilia ... mikros einai kai aftos more ... prepei na prosexoume poli

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου μπήκα να μπω μια καλησπέρα κι έπαθα σοκ!!!!!!!!!!!!!! Ο Θεός να βάλει το χέρι του να πάνε όλα καλά!!!!!!Μακάρι να μην γεννήσει ακόμα.....

Ελπίζω εσείς και τα νινάκια σας να είστε καλά!!! Να καθήσουμε στα αυγά μας όλες και να προσέχουμε ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!Πολύ όμως..... να πάνε όλα καλά μόνο.....

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai re Alex mou kai ego stenaxorethika poli ...

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
geia sou Pelaki mou!
eides re gamoto ...

etsi koritsia poli prosoxi na erthoun stin ora tous ta ninakia ola

na eimaste aisiodokses gia tin giota oti tha kratithei o mpempis mesa kai as xreiastei na katsei kai ksapla ..

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aleksandra mou min klais tora kai den einai kalo gia tin mpempa I love you

katerina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πόσο μηνών είναι τώρα , ξέρει καμιά σας ;
ο αδερφός του άντρα μου γεννήθηκε προωρα και ζύγιζε 1400 και είναι μια χαρά παιδί 18χρονών ......
όλα καλά να πάνε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιαυτο σας λεω παντα κ ισως γινομαι κ σπαστικια κ αντιπαθητικη οτι δεν πρεπει να ειστε χαλια ψυχολογικα κ να ασχολειστε με μπουρδες γιατι πρεπει να ασχολουμαστε μονο με το τι ειναι καλο για την εγκυμοσυνη μας κ οσο περναει απο το χερι μας να προσεχουμε!ολα τα αλλα ειναι δευτερευοντα!γιαυτο χαμογελα μονο κ αισιοδοξια κ αφοσιωση στα μωρακια να πανε ολα καλα!ολα τα αλλα ειναι περιττα!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινα μου διανυει την 30η εβδομαδα αρα ειναι στον εβδομο κ μπαινει στον 8ο στην 31η.ο μπεμπης της ειναι 1300...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alexandra23 στις Πεμ Μάης 23, 2013 7:59 am, 1 φορά

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα λες Αλεξάνδρα μου αλλά ποιος σ'ακούει... Ας γίνει μάθημα αυτό για όλες μας...

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
etsi einai Alex mou afta de leo kai go sunexeia grapsimo ola kai olous tora !tin koilitsa mas mono!(ego kai to agoraki mou)

katerinaki to thema den einai ta kila toso nomizo giati kai mena gannithike 1800 giati i proeklampsia den afinei to moro na parei varos alla ston mina tou ston ennato 36+1 kai an kai mikros itan mia xara oute thermokitida outo oksigono xreiastike alla ston evdomo mina tha tin vgalei kana mina stin thermokitida to mikrouli... Crying or Very sad

katerina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Pely έγραψε:Τα λες Αλεξάνδρα μου αλλά ποιος σ'ακούει... Ας γίνει μάθημα αυτό για όλες μας...

όντως έτσι είναι Πέλυ μου!!!!!!!!!!!!!!
Αλεξάνδρα μου έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια τερμα τα αστεια, σαν τον Βουδα θα καθομαι απο δω κ περα, ουτε απλωμα, ουτε τιναγμα, τιποτα. ΤΙΠΟΤΑ...
Μακαρι να πανε ολα καλα κ να μεινει στην κοιλιτσα της Γιωτας ο Σιβαν μας κ αλλο και να μην εχει θεμα...
Πολυ στενοχωρηθηκα.. πολυ προσοχη κοριτσια.. πολυ..
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Σε πιστευω Αλεξ μου κ εγω το ιδιο νιωθω..

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai o uperixos den einai 100% exei 10% apolkisi ... diladi 300 me 500 gramaria ...

dustixos Pely mou Crying or Very sad

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευτυχώς δε λέτε που δεν πρόλαβε να μπει στον 8ο;;; Είναι πολύ παράδοξο αλλά τα μωρά στον 7ο επιβιώνουν πολύ πιο εύκολα!!!!! Θετική ενέργεια στη Γιώτα!!!!!!!!!!!! Ας είναι καλά το μικρούλι κι ας είναι και βιαστικό!!

katerina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaglcd έγραψε:etsi einai Alex mou afta de leo kai go sunexeia grapsimo ola kai olous tora !tin koilitsa mas mono!(ego kai to agoraki mou)

katerinaki to thema den einai ta kila toso nomizo giati kai mena gannithike 1800 giati i proeklampsia den afinei to moro na parei varos alla ston mina tou ston ennato 36+1 kai an kai mikros itan mia xara oute thermokitida outo oksigono xreiastike alla ston evdomo mina tha tin vgalei kana mina stin thermokitida to mikrouli... Crying or Very sad

κατάλαβα.........μακάρι να πάνε όλα καλά και να σταματήσουν την γέννα έστω και για τρεις εβδομάδες.....

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι να καταφερουν να σταματησουν τη γεννα!αραγε πως γινεται αυτο?αποριες που εχω κ εγω τετοια ωρα ε? Rolling Eyes

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιαυτο μου ειπε εκεινη η κυρια η φιλη μου "θα προσεχεις ΠΑΡΑ πολυ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ".. αλλα βρε κοριτσια κ η Γιωτα δεν εκανε κατι λαθος, δεν κουραζοταν η κατι.. της ετυχε..

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaglcd έγραψε:kai o uperixos den einai 100% exei 10% apolkisi ... diladi 300 me 500 gramaria ...

dustixos Pely mou Crying or Very sad

τι εννοεις μαρινακι μου?300-500 γραμμαρια λιγοτερα οτι ειναι δηλαδη το μωρο στην πραγματικοτητα η περισσοτερα?

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξ ισως περισσοτερα ισως λιγοτερα.. ενα μηχανημα ειναι κ κανει μια μετρηση.. αν βαλεις λιγο πιο διπλα την κουκιδα η τον κυκλο, θα βγαλει αλλη μετρηση..
Εχω σοκαριστει παρα πολυ.......
 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 16 534787  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 16 534787  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 16 534787  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 16 534787  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 16 534787  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 16 534787  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 16 534787  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 16 534787  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 16 534787  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 16 534787

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ελισακι μου τυχαινουν αυτα καμια φορα αλλα δεν παυει να πρεπει να προσεχουμε.το ξερετε οτι το πρωτο τριμηνο ειναι εξισου επικινδυνο κ θελει προσοχη οπως το τριτο τριμηνο?στη φαση που ειμαστε μεχρι τον 9ο δεν λεμε να μην κανουμε τιποτα προς θεεου κ θα μαγειρεψουμε κ θα κανουμε τη δουλιτσα μας κουτσα κουτσα αλλα θελει προσοχη ως προς το να μη σηκωνουμε καθολου βαρη κ να μην κινουμαστε πολυ γιατι υπαρχει κινδυνος για προωρο τοκετο.αντιθετα στον 9ο πρεπει να περπατας για να κατεβει το μωρο.κ η γιωτα εκατο φαγητα εφτιαχνε δεν καθοτανε καθολου τωρα τελευταια ηρεμησε επειδη ενιωθε κουρασμενη..

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στο τριτο τριμηνο θελει ισως κ περισσοτερη προσοχη απο οσο ξερω, γιατι το σωμα δεν ξερει ακριβως ποτε ειναι η ωρα και αν εμεις δημιουργουμε ακαταλληλες συνθηκες υπαρχει κινδυνος για προωρο τοκετο.. εδω εγω που ειμαι μονο στην 26η εβδομαδα (εξω απτα αυτια μου) η μητρα μου φτανει μεχρι κ 3 δαχτυλα πανω απο τον αφαλο. Φαντασου λοιπον τι φορτιση δεχεται καθε φορα που σκυβω να σηκωσω πχ το απορρυπαντικο η τη λεκανη με τα ρουχα..
Μαρινακι ναι εμεις εχουμε μονο 3 μερες διαφορα.. και βασικα ειχαμε και σχεδον τις ιδιες ναυτιες- δηλαδη ατελειωτες ναυτιες, και επειδη το δαιβαζα αυτο που το εγραφες ετσι μου μπηκε η ιδεα να γραφτω κ εγω στο φορουμ να μοιραστω τον πονο μου!!!!!!!! Ο αντρακος σου ειναι καλα εε? Σιδερενιος..

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alex mou +- mporei na einai perisotera mpoei kai ligotera ...

i genna stamataei me farmaka alexansra mou ...

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai elisaki mou?!?!?!!!

mia xara einai nai pige kai sxolei simera Smile
edo malonoume poios tha parei to laptop hahaha Laughing einai i ora tora to apogema ama ksipnaei tou to dino ligo ! opote ...

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ελισα μου ετσι ειναι..με φαρμακα μαρινα μου ε?αχ συνεχεια εκει ειναι το μυαλο μου τωρα..της εστειλα κ μνμ στο κινητο κ της ειπα με την πρωτη ευκαιρια θα περιμενω νεα!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaglcd έγραψε:nai elisaki mou?!?!?!!!

mia xara einai nai pige kai sxolei simera Smile
edo malonoume poios tha parei to laptop hahaha Laughing einai i ora tora to apogema ama ksipnaei tou to dino ligo ! opote ...

σωστος ο ντανιελ Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις