Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου κι απο εδω εφακι! Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 2 415870 με το καλο να μεινεις πολυ πολυ γρηγορα εγκυος!
Για το θεμα νησι, παιζει ρολο για ποιο νησι μιλαμε...αλλο Λημνος και Σαμοθρακη, αλλο Χιος και Ροδος! Εγω εχω εμπειρια απο τη Λημνο..Μπορεις να διαβασεις περιπου τι εγραψα πριν....
"τα καλυτερα" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σ'ευχαριστώ πολύ Lilly μου ότι καλύτερο εύχομαι και για σένα κοπέλα μου ...Τα περίμενα χάλια τα πράγματα αλλά έλπιζα καταβάθος χαχαχα Μάλλον για Λήμνο ή Σκύρο παίζεται η δική μας μετάθεση και να σου πω την αλήθεια το προτιμώ από τα άλλα νησιά επειδή έχουν την κοντινότερη πρόσβαση στη Θεσσαλονίκη ..Δεν το συζητώ ότι η Ρόδος από άποψη ζωής είναι πολύ καλύτερη αλλά είναι πολύ μακριά δυστυχώς ...

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
efaki32 έγραψε:Σ'ευχαριστώ πολύ Lilly μου ότι καλύτερο εύχομαι και για σένα κοπέλα μου ...Τα περίμενα χάλια τα πράγματα αλλά έλπιζα καταβάθος χαχαχα Μάλλον για Λήμνο ή Σκύρο παίζεται η δική μας μετάθεση και να σου πω την αλήθεια το προτιμώ από τα άλλα νησιά επειδή έχουν την κοντινότερη πρόσβαση στη Θεσσαλονίκη ..Δεν το συζητώ ότι η Ρόδος από άποψη ζωής είναι πολύ καλύτερη αλλά είναι πολύ μακριά δυστυχώς ...

Αεροπορια ετσι;; Very Happy
Σκυρο ειναι μια ξαδερφουλα μου..ομορφα αλλα..ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΜΕ ΜΩΡΟ;;;;;; Απο τα δυο καλυτερα στη Λημνο τοτε... Αν και αν εχεις μικρο παιδακι καλυτερα να εισαι στην ξηρα...

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γειά σας κι από μένα!εφάκι με το καλό να γίνεις μανούλα!αεροπορία είναι ο σύζυγος;άκουσα πιθανή σκύρο...μείνε με το καλό έγκυος και μην σκέφτεσαι τη μετάθεση!νησί δεν έχουμε πάει ακόμη...αλλά από τον αδερφό μου που είναι αεροπορία -λήμνο ξέρω ότι είναι ζόρικα.ο δικός μου πεζικό και μας βλέπω του χρόνου καμιά λήμνο-χιο-σαμο-κω....
lillybel τι κάνεις;

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου αμαζονα μου..ολα καλα...περιμενουμε... κι ελπιζουμε..αν και απ' αυτα που διαβαζω απο δω κι απο κει....σκουρα τα πραγματα με τις μεταθεσεις φετος...ουφ!!!!! Mad

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εξαρτάται που δηλώσατε να πάτε!έχουμε φίλους που δήλωναν μέρη που δεν είχε πολλές θέσεις και έμειναν 4ο χρόνο σαμο!κόβουν φλέβες!....μακάρι να είστε τυχεροί και να βάλατε να ¨μιλήσει" κάποιος γιατί αυτο με τα μόρια δεν το πιστεύω!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπααα..δυστυχως δεν εχουμε κανεναν.. Αμα ειχαμε...θα ημουν και λιγοτερο αγχωμενη..Και η αληθεια ειναι οτι το ενα μερος που δηλωσε ειναι...ψιλοαδυνατο..(θεσσαλονικη)Αλλα εχω μια ελπιδα για τα αλλα...(Θρακη)...

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξάνδρα13 έγραψε:
Και εσείς με το καλό να φύγετε από εκεί πάνω,είστε αρκετά χρόνια πάντως!Όχι νησί δε θα πάτε μετά από παραμεθόριο!Εμείς μετά τη Λήμνο ήρθαμε Θεσσαλονίκη που θέλαμε και μάλλον για κανά 5χρόνια εδώ θα είμαστε!Στην κατάσταση σου κορίτσι μου να κοιτάς το πλασματάκι που έχεις μέσα σου!Όλα καλά να πάνε με μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 2 215994 Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 2 215994

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:Μπααα..δυστυχως δεν εχουμε κανεναν.. Αμα ειχαμε...θα ημουν και λιγοτερο αγχωμενη..Και η αληθεια ειναι οτι το ενα μερος που δηλωσε ειναι...ψιλοαδυνατο..(θεσσαλονικη)Αλλα εχω μια ελπιδα για τα αλλα...(Θρακη)...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ,ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ''ΓΝΩΣΤΟ'' ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ''ΜΕΣΟ'' ΤΟΝ ΘΕΟ,ΟΠΟΤΕ ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!! Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 2 417472

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μακάρι να πάτε αν όχι μέσα, όσο πιο κοντά στη θεσ.νίκη γίνεται...αλλά και αλεξ.πολη μια χαρά είναι!μετά από νησί δεν νομίζω να πάτε πιο ψηλά!... Smile

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
Lillybell έγραψε:Μπααα..δυστυχως δεν εχουμε κανεναν.. Αμα ειχαμε...θα ημουν και λιγοτερο αγχωμενη..Και η αληθεια ειναι οτι το ενα μερος που δηλωσε ειναι...ψιλοαδυνατο..(θεσσαλονικη)Αλλα εχω μια ελπιδα για τα αλλα...(Θρακη)...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ,ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ''ΓΝΩΣΤΟ'' ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ''ΜΕΣΟ'' ΤΟΝ ΘΕΟ,ΟΠΟΤΕ ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!! Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 2 417472


Γλυκια μου Χρυσοβαλαντη ειναι η μονη μας ελπιδα...Και αν "πρεπει" να παραμεινουμε στη Λημνο κι αλλο, απλα θα το δεχτουμε και θα προχωρησουμε...Ξερει καλυτερα... Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 2 417472

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
amazona έγραψε:εξαρτάται που δηλώσατε να πάτε!έχουμε φίλους που δήλωναν μέρη που δεν είχε πολλές θέσεις και έμειναν 4ο χρόνο σαμο!κόβουν φλέβες!....μακάρι να είστε τυχεροί και να βάλατε να ¨μιλήσει" κάποιος γιατί αυτο με τα μόρια δεν το πιστεύω!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΜΑΖΟΝΑ ΜΟΥ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΜΟΡΙΑ.ΕΜΕΙΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΦΕΤΟΣ,ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΕΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙ ΠΩΣ ΦΕΥΓΕΙ ΦΕΤΟΣ.ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ,ΧΑΡΕΣ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΛΕΜΕ ΤΕΛΟΣ Ο ΕΒΡΟΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΕ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ,ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΦΙΛΕ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙΣ!!!Ε ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ?ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!ΑΠΛΑ Η ΘΕΣΟΥΛΑ ΓΙΑ ΟΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΥΦΤΗΚΕ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ....

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
amazona έγραψε:μακάρι να πάτε αν όχι μέσα, όσο πιο κοντά στη θεσ.νίκη γίνεται...αλλά και αλεξ.πολη μια χαρά είναι!μετά από νησί δεν νομίζω να πάτε πιο ψηλά!... Smile

Μωρε πιο ψηλα ας παμε (Β.Ελλαδα)..Για πιο χαμηλα ( Ν.Ελλαδα και νησια) δεν ειμαστε...

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:

Γλυκια μου Χρυσοβαλαντη ειναι η μονη μας ελπιδα...Και αν "πρεπει" να παραμεινουμε στη Λημνο κι αλλο, απλα θα το δεχτουμε και θα προχωρησουμε...Ξερει καλυτερα... Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 2 417472

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΤΑΙ,ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ!! Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 2 417472

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
amazona έγραψε:εξαρτάται που δηλώσατε να πάτε!έχουμε φίλους που δήλωναν μέρη που δεν είχε πολλές θέσεις και έμειναν 4ο χρόνο σαμο!κόβουν φλέβες!....μακάρι να είστε τυχεροί και να βάλατε να ¨μιλήσει" κάποιος γιατί αυτο με τα μόρια δεν το πιστεύω!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΜΑΖΟΝΑ ΜΟΥ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΜΟΡΙΑ.ΕΜΕΙΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΦΕΤΟΣ,ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΕΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙ ΠΩΣ ΦΕΥΓΕΙ ΦΕΤΟΣ.ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ,ΧΑΡΕΣ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΛΕΜΕ ΤΕΛΟΣ Ο ΕΒΡΟΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΕ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ,ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΦΙΛΕ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙΣ!!!Ε ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ?ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!ΑΠΛΑ Η ΘΕΣΟΥΛΑ ΓΙΑ ΟΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΥΦΤΗΚΕ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ....

Εεεεετσι...!

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Lillybell έγραψε:
efaki32 έγραψε:Σ'ευχαριστώ πολύ Lilly μου ότι καλύτερο εύχομαι και για σένα κοπέλα μου ...Τα περίμενα χάλια τα πράγματα αλλά έλπιζα καταβάθος χαχαχα Μάλλον για Λήμνο ή Σκύρο παίζεται η δική μας μετάθεση και να σου πω την αλήθεια το προτιμώ από τα άλλα νησιά επειδή έχουν την κοντινότερη πρόσβαση στη Θεσσαλονίκη ..Δεν το συζητώ ότι η Ρόδος από άποψη ζωής είναι πολύ καλύτερη αλλά είναι πολύ μακριά δυστυχώς ...

Αεροπορια ετσι;; Very Happy
Σκυρο ειναι μια ξαδερφουλα μου..ομορφα αλλα..ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΜΕ ΜΩΡΟ;;;;;; Απο τα δυο καλυτερα στη Λημνο τοτε... Αν και αν εχεις μικρο παιδακι καλυτερα να εισαι στην ξηρα...

Ναι αεροπορία είναι κορίτσια Smile Θεωρώ πως είναι λίγο δίκοπο μαχαίρι η όλη κατάσταση ναι μεν το νησί είναι δύσκολο και ειδικά αν έχεις ένα παιδί αλλά και η απόσταση νομίζω δεν παλεύεται και εσείς το ξέρετε πολύ καλύτερα εφόσον το περνάτε τώρα και χαρά στο κουράγιο σας μόνο αυτό έχω να πω...απλά σκέφτομαι ότι πρέπει να κάνουμε υπομονή 2 χρόνια για να μπορέσουμε να ξαναγυρίσουμε Θεσσαλονίκη αργότερα..

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
efaki32 έγραψε:
Ναι αεροπορία είναι κορίτσια Smile Θεωρώ πως είναι λίγο δίκοπο μαχαίρι η όλη κατάσταση ναι μεν το νησί είναι δύσκολο και ειδικά αν έχεις ένα παιδί αλλά και η απόσταση νομίζω δεν παλεύεται και εσείς το ξέρετε πολύ καλύτερα εφόσον το περνάτε τώρα και χαρά στο κουράγιο σας μόνο αυτό έχω να πω...απλά σκέφτομαι ότι πρέπει να κάνουμε υπομονή 2 χρόνια για να μπορέσουμε να ξαναγυρίσουμε Θεσσαλονίκη αργότερα..

ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΦΑΚΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΟΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΟΝΤΩΣ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ... Crying or Very sad

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΦΑΚΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΟΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΟΝΤΩΣ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ... Crying or Very sad [/quote]

Ναι υπομονή μόνο μπορείς να κάνεις,βέβαια δεν είναι και η καλύτερη παρηγοριά αλλά όταν ξέρεις ότι δεν γίνεται τίποτα το παίρνεις απόφαση μάλλον..το παρήγορο είναι ότι ίσως ο σύζυγός σου μπορεί να πάρει την πατρική άδεια αν τη δικαιούται για να είναι κοντά σας τους πρώτους μήνες..

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ,ΕΓΩ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ,ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ 9ΜΗΝΟ?ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΛΕΩ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Embarassed Embarassed

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσια!! τι κανετε;;; Κανενα νεο απο το μετωπο των μεταθεσεων;;; Μπα ε;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Εν αναμονη λοιπον.. Mad Mad Mad Mad
Χρυσοβαλαντη μου γλυκια το 9 μηνο μητροτητας στο δημοσιο τομεα ειναι ανεξαρτητο απο το τριμηνο λοχειας..Δηλαδη θα παρεις εσυ ο,τι δικαιουσαι απο την εργασια σου για την περιοδο της λοχειας και ο συζυγος θα κανει τα χαρτια του για το 9μηνο ανατροφης τεκνου..Οποτε δεν θα πας εσυ την αλλη μερα απο τον τοκετο στη δουλεια! Shocked Αλιμονο!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:Γεια σας κοριτσια!! τι κανετε;;; Κανενα νεο απο το μετωπο των μεταθεσεων;;; Μπα ε;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Εν αναμονη λοιπον.. Mad Mad Mad Mad
Χρυσοβαλαντη μου γλυκια το 9 μηνο μητροτητας στο δημοσιο τομεα ειναι ανεξαρτητο απο το τριμηνο λοχειας..Δηλαδη θα παρεις εσυ ο,τι δικαιουσαι απο την εργασια σου για την περιοδο της λοχειας και ο συζυγος θα κανει τα χαρτια του για το 9μηνο ανατροφης τεκνου..Οποτε δεν θα πας εσυ την αλλη μερα απο τον τοκετο στη δουλεια! Shocked Αλιμονο!

καλησπερα κοριτσακι μου καλο,οχι δεν εχουμε κανενα νεοτερο!!!στην αναμονη!!!
Laughing Laughing Laughing καλα ε,εγω αυτο νομιζα το χαζο οτι γενναω και τσουπ δουλεια!!!ευτυχως που εχω και εσενα να με διαφωτιζεις Respect Respect ανθρωπε μου εσυυυυυ Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 2 417472

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσιααααααα βγαίνουνε να είστε σε αναμονήηηηηη!Συνάδελφος του άντρα μου έστειλε τους δικούς του στα πατρικά εδάφη και άρχισε να μαζεύει το σπίτι για να ξενοικιάσει!!SmileSmileSmile   Έεεε κάτι θα ξέρει!WinkWink

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ..αυτη η αναμονη ειναι που μας εχει σακατεψει..να μην ξερεις που θα βρισκεσαι τον αλλο μηνα.....Mad❌x❌x
Στο καλο πια....

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για αλλη μια χρονια κοντευουμε να γινουμε γραφικοι...18 ιουνιου αυριο και ακομη δεν ξερουμε που θα ειμαστε το Σεπτεμβριο.....Σε ποιο σχολειο να γραψουμε τα παιδια μας...
Οικογενειες......

πορτοκαλι


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εμας μας ειπαν οτι την αλλη βδομαδα θα βγουνε οι μεταθεσεις  αεροπορια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις