Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τί κάνετε κορίτσια?Έχετε κανένα νέο?Ήθελα να ρωτήσω αν έτυχε σε καμία με το παιδί στο σχολείο και μετά μετάθεση πως έκανε τα χαρτιά στο νέο μέρος?Γινότανε και από Σεπτέμβρη?Είχε κάποιο θέμα με χαρτιά ή στο σχολείο για το παιδί πχ πλήρεις θέσεις στο σχολείο?

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειλικρινα εχω φτασει στα ορια μου..!!!
Παιχνιδι για γερα νευρα ειναι αυτο....
Ε Λ Ε Ο Σ!!!!
Δεν εχω καθολου κεφι μετα απ'οσα γινονται....

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εκεί που λέγαμε κλείνουμε 2 χρόνια δεν αγχωνόμαστε για μετάθεση,κλέινει η μονάδα!!!....Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 3 679259 Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 3 679259 Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 3 679259 Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 3 679259 Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 3 679259 Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 3 679259 Μαμαδες - συζυγοι Στρατιωτικων 2013..Ας τα πουμε και φετος! - Σελίδα 3 679259 άντε να βγούν να ησυχάσουμε όλοι!αλεξάνδρα νομίζω ότι μπορείς να κάνεις και τον σεπ εγγραφή.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωχ.... Πικρα κι αυτο...Να μη θες μεταθεση, να θες να ηρεμησεις λιγα χρονια και να στην δινουν με το ζορι...Κι εμεις που καιγομαστε να περιμενουμε με ψηγματα ελπιδας πια.....

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λιλλυμπελ καλημέρα!του πεζικού θα βγουν κλασσικά τελευταίες....τα νέυρα όλων κρόσια...εμας μας λένε μάλλον δεν είμαστε σε αυτέ τις μεταθέσεις αλλά αν δεν βγεί το χαρτί δεν ησυχάζουμε!υπομονή.....Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα κορίτσια και εμάς έτσι μας είπαν απέξω απέξω πως δεν παίρνουμε αλλά μέχρι να έρθουν οι τελικές αποφάσεις ελπίζουμε.φιλιά και καλή δύναμη σε όλες!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσια...Το θεμα αυτο των μεταθεσεων εχει αρχισει και ποναει πολυ....Απο βδομαδα σε βδομαδα μας το πανε και τιποτα δεν ανακοινωνεται...Απο Δευτερα μπαινουμε στον Ιουλιο, οταν μας διαβεβαιωναν οτι φετος θα ανακοινωνονταν οι μεταθεσεις απο το Πασχα.........
Ασε που καθε μερα ακουμε οτι φετος θα παρουνε πολλοι λιγοι μεταθεση, οποτε χανουμε και τις ελπιδες μας...
Δεν εχω λογια πια................................

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μα πόσο ακατοίκητα μυαλά έχουν πια μου λες?Δεν καταλαβαίνουν πόσο αγωνιούν τόσες οικογένειες?
Ειλικρινά και εγώ δεν έχω λόγια και όσο σκέφτομαι ότι ο άντρας μου κατά πάσα πιθανότητα θα μείνει και άλλο χρόνο εκεί πάνω μόνος του,στεναχωριέμαι πάρα πολύ!

tonia 28

tonia 28
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας κοριτσια μεχρι τι τελοσ της εβδομαδας θα βγουν ειπαν και εγω εχω σκασει ειμαστε ορεστιαδα 3 χρονια και θελουμε να παμε πολυκαστρο η καπου εκει κοντα ειμαι εγκυος και θελω να γεννησω στην εδεσσα λογο το οτι ειμαι απο εκει και καταλαβεναιτε πρεπει να φυγω απο εδω νοριτερα δυο μηνες να κανω φαελο εκει αλλα θα ειμαστε χωρια με το συζηγο αντε να βγουν γιατι εχω προαισθημα οτι θα φυγουμε μακαρι
http://www.pregnology.com/preggoticker2/777777/000000/My%20pregnancy/11/17/2013.png

tonia 28

tonia 28
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tonia 28 έγραψε:γεια σας κοριτσια μεχρι τι τελοσ της εβδομαδας θα βγουν ειπαν και εγω εχω σκασει ειμαστε ορεστιαδα 3 χρονια και θελουμε να παμε πολυκαστρο η καπου εκει κοντα ειμαι εγκυος και θελω να γεννησω στην εδεσσα λογο το οτι ειμαι απο εκει και καταλαβεναιτε πρεπει να φυγω απο εδω νοριτερα δυο μηνες να κανω φαελο εκει αλλα     θα ειμαστε χωρια με το συζηγο αντε να βγουν γιατι εχω προαισθημα οτι θα φυγουμε  μακαρι
http://www.pregnology.com/preggoticker2/777777/000000/My%20pregnancy/11/17/2013.png

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:Μα πόσο ακατοίκητα μυαλά έχουν πια μου λες?Δεν καταλαβαίνουν πόσο αγωνιούν τόσες οικογένειες?
Ειλικρινά και εγώ δεν έχω λόγια και όσο σκέφτομαι ότι ο άντρας μου κατά πάσα πιθανότητα θα μείνει και άλλο χρόνο εκεί πάνω μόνος του,στεναχωριέμαι πάρα πολύ!

Χρυσοβαλαντη μου ναι....ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΣΕΠΕΣ ΤΟΥΣ....Mad 
Εγω εδω και μερες ειμαι ακομη πιο χαλια απο πριν, γιατι η υποψια και μονο οτι θα ειμαστε μακρια για αλλον εναν χρονο τουλαχιστον, με καταρρακωνει.....Sad Sad Sad 
Και μην ξεχνας, εχω κι ενα μικρο παιδι που ζει πια σαν παιδια χωρισμενων γονιων, χωρις να ειναι ετσι.....Εκει τουλαχιστον ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραγματαRolling Eyes 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tonia 28 έγραψε:
tonia 28 έγραψε:γεια σας κοριτσια μεχρι τι τελοσ της εβδομαδας θα βγουν ειπαν και εγω εχω σκασει ειμαστε ορεστιαδα 3 χρονια και θελουμε να παμε πολυκαστρο η καπου εκει κοντα ειμαι εγκυος και θελω να γεννησω στην εδεσσα λογο το οτι ειμαι απο εκει και καταλαβεναιτε πρεπει να φυγω απο εδω νοριτερα δυο μηνες να κανω φαελο εκει αλλα     θα ειμαστε χωρια με το συζηγο αντε να βγουν γιατι εχω προαισθημα οτι θα φυγουμε  μακαρι
http://www.pregnology.com/preggoticker2/777777/000000/My%20pregnancy/11/17/2013.png


Γεια σου Τονια και με το καλο να φερεις το μωρακι σου στον κοσμο..!

Εγω ετσι περασα τις εγκυμοσυνες μου, μακρια απο τον αντρα μου...
Και ο αντρας μου δε μπορεσε να ειναι σε καμια απο τις δυο γεννες μου.....Στην πρωτη ηρθε καποιες ωρες μετα και πολυ του κακοφανηκε που δεν ηταν εκει για να υποδεχτει το πρωτο του παιδι, οταν το φερνουν οι μαιες......
Το δευτερο το εχασα ξαφνικα και δε μπορεσε να μου συμπαρασταθει, παρα μονο απο το τηλεφωνο......Ηρθε μερικες μερες μετα...
Χανουμε πολυτιμες στιγμες.....Και δεν εχουμε επιλογες.....

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα Τόνια με το καλό να φέρεις το μωράκι σας στον κόσμο.Και εμένα ο άντρας μου Έβρο είναι,συγκεκριμένα Νεοχώρι.Είμαστε εκεί 4 χρόνια.
Από μέσα σας είπαν γι αυτή τη βδομάδα?Μακάρι!Τουλάχιστον να λάβει τέλος αυτή η αγωνία.Να ξέρουμε τι κάνουμε.
Lilly μου,πραγματικά έχεις περάσει πολλά ζόρια.Υπομονή όπως πάντα κοριτσάκι μου,δεν μπορούμε να κάνουμε και κάτι άλλο.
Θα προσεύχομαι να πάνε όλα καλά και για εσάς!!!

tonia 28

tonia 28
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Lillybell έγραψε:
tonia 28 έγραψε:
tonia 28 έγραψε:γεια σας κοριτσια μεχρι τι τελοσ της εβδομαδας θα βγουν ειπαν και εγω εχω σκασει ειμαστε ορεστιαδα 3 χρονια και θελουμε να παμε πολυκαστρο η καπου εκει κοντα ειμαι εγκυος και θελω να γεννησω στην εδεσσα λογο το οτι ειμαι απο εκει και καταλαβεναιτε πρεπει να φυγω απο εδω νοριτερα δυο μηνες να κανω φαελο εκει αλλα     θα ειμαστε χωρια με το συζηγο αντε να βγουν γιατι εχω προαισθημα οτι θα φυγουμε  μακαρι
http://www.pregnology.com/preggoticker2/777777/000000/My%20pregnancy/11/17/2013.png


Γεια σου Τονια και με το καλο να φερεις το μωρακι σου στον κοσμο..!

Εγω ετσι περασα τις εγκυμοσυνες μου, μακρια απο τον αντρα μου...
Και ο αντρας μου δε μπορεσε να ειναι σε καμια απο τις δυο γεννες μου.....Στην πρωτη ηρθε καποιες ωρες μετα και πολυ του κακοφανηκε που δεν ηταν εκει για να υποδεχτει το πρωτο του παιδι, οταν το φερνουν οι μαιες......
Το δευτερο το εχασα ξαφνικα και δε μπορεσε να μου συμπαρασταθει, παρα μονο απο το τηλεφωνο......Ηρθε μερικες μερες μετα...
Χανουμε πολυτιμες στιγμες.....Και δεν εχουμε επιλογες.....


λυπαμε πολυ για αυτα που περασες εχεις δικιο στο οτι χανουμε πολυτιμες στιγμες αλλα ο θεος ειναι μεγαλος και θα μας τα φερει βολικα οποτε δεν πρεπει να απελπιζομαστε σου ευχομαι οτι καλητερο για σενα και την οικογενια σου

tonia 28

tonia 28
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
valgreg έγραψε:καλημέρα Τόνια με το καλό να φέρεις το μωράκι σας στον κόσμο.Και εμένα ο άντρας μου Έβρο είναι,συγκεκριμένα Νεοχώρι.Είμαστε εκεί 4  χρόνια.
Από μέσα σας είπαν γι αυτή τη βδομάδα?Μακάρι!Τουλάχιστον να λάβει τέλος αυτή η αγωνία.Να ξέρουμε τι κάνουμε.
Lilly μου,πραγματικά έχεις περάσει πολλά ζόρια.Υπομονή όπως πάντα κοριτσάκι μου,δεν μπορούμε να κάνουμε και κάτι άλλο.
Θα προσεύχομαι να πάνε όλα καλά και για εσάς!!!


το διαβασα εδω http://karavanas.blogspot.gr/2013/06/blog-post_29.html εσεις ειστε ποιο πολυ καιρο και εμεις περιμενουμε μας βλεπω ακομα κανενα χρονο εδω

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Toνια σ'ευχαριστω και ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα να ερθουν βολικα και σ'εσας... Υπομονη χρειαζεται και να ξεπερναμε γρηγορα καταστασεις....

miniatoyra


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπερα κοριτσια.....εμενα ο αντρας μου ειναι ειδικο φρουρος και ειναι απο διδυμοτειχο , πρσφατα πηγαμε και ερωτευτηκα την Αλεξανδρουπολη .....εκεινος μπορει να παρει μεταθεση αλλα εγω δεν μπορω να παω εκει χωρισ δουλεια ενω εδω εχω.....με εχει κουρασει πολυ η Αθηνα Sad μακαρι να μπορυσα να εβρισακ κατι εκει και να σηκωθω να φυγω.Sad ...

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
miniatoyra έγραψε:Καλησπερα κοριτσια.....εμενα ο αντρας μου ειναι ειδικο φρουρος και ειναι απο διδυμοτειχο , πρσφατα πηγαμε και ερωτευτηκα την Αλεξανδρουπολη .....εκεινος μπορει να παρει μεταθεση αλλα εγω  δεν μπορω να παω εκει χωρισ δουλεια ενω εδω εχω.....με εχει κουρασει πολυ η Αθηνα Sad μακαρι να μπορυσα να εβρισακ κατι εκει και να σηκωθω να φυγω.Sad ...

καλημέρα κοπέλα μου καλωσόρισες!!εμένα ο δικός μου είναι στο πεζικό και είναι στην ορεστιάδα τα τελευταία 4 χρόνια.Δεν είμαστε από εκεί εννοώ καταγωγή αλλά πραγματικά είναι μια πολύ όμορφη πόλη όπως και η Αλεξανδρούπολη!είμαι στη ίδια κατάσταση με εσένα.ο άντρας μου πάνω και εγώ εδώ λόγω δουλειάς.και εγώ βαρέθηκα την Αθήνα με όλον αυτό τον χαμό αλλά τι να κάνουμε.υπομονή και εύχομαι κάποια στιγμή να χαμογελάσουμε.

miniatoyra


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αχ ποσο σε καταλαβαινω.....καθαρος αερας εχει τα παντα ....εδψ κανω μια ωρα και να φτασω στη δουλεια και αλλη τοση να γυρισω....θα ηθελα ενα σπιτακι μη κηπο ....και να πηγαινω την μικρη μ βοτς σε καθαρο περιβαλλον.....ποσο το ονειρευομαι.....Crying or Very sad αλλα με την χαρα θα μεινω ....και μετα σου λενε η Αθηνα εχει επιλογες ....βλακειες ....

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
miniatoyra έγραψε:αχ ποσο σε καταλαβαινω.....καθαρος αερας εχει τα παντα ....εδψ κανω μια ωρα και να φτασω στη δουλεια και αλλη τοση να γυρισω....θα ηθελα ενα σπιτακι μη κηπο ....και να πηγαινω την μικρη μ βοτς σε καθαρο περιβαλλον.....ποσο το ονειρευομαι.....Crying or Very sad αλλα με την χαρα θα μεινω ....και μετα σου λενε η Αθηνα εχει επιλογες ....βλακειες ....

το ίδιο πράγμα ονειρευόμουν και εγώ ένα σπίτι με κήπο.έχει μεγάλους δρόμους και γενικά ηρεμία.να σας ζήσει η μικρούλα σας.εμείς δεν έχουμε ακόμα παιδάκια.θα ξεκινήσουμε τη προσπάθεια και πάλι μετά από 2 παλίνδρομες κυήσεις σε λίγο καιρό.
ο άντρας σου κατεβαίνει η ανεβαίνεις και εσύ?
πωπω άστα με την Αθήνα.εγώ κάνω 2 ώρες πάνε έλα για την δουλειά μου.τραγικό!

miniatoyra


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Και εγω καιο αντρας μου μενουμε ΑΘηνα αλλα εχω κουραστει απο ολα και θελω να φυγουμε το θεμα ειναι οτι εκεινος μπορει να παρει μεταθεση.... Εγω δεν μπορω. .και αυτο με στεναχωρει.... Θα κανεις και εσυ ενα πανεμορφο μωρο και θα με θυμασαι οταν σερνεις το καροτσι...το καλο πραγμα εξαλου αργει να γινει...

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμείς είμαστε μακριά με τον άντρα μου.και εγώ δεν μπορώ να φύγω από τη δουλειά τουλάχιστον όχι ακόμα...
σε ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σου,να σου ευχηθώ με τη σειρά μου να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σου και σύντομα να πραγματοποιηθεί το όνειρο σου,μην απελπίζεσαι ο Θεός είναι μαζί μας και μας νιώθει.

miniatoyra


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μακαρι....

πορτοκαλι


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια κανα νεο με τις μεταθεσεις>?? στο στρατο ξηρας που ειναι ο γαμπρος μου βγηκε, και παει χιο, σε εμας που ειμαστε αεροπορια ακομα δεν εχει βγει

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
geia sas koritsia.kai go new emena einai peziko 10 xronia xoris kamia metathesi eytixos!!!!!!!!!!.alla eseis an parei o sizigos metathesi den tha ton akoloythisete????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις