Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδω τα λεμε καλλια μου!πως πας με τη δουλεια?διαβασα οτι δεν εισαι ευχαριστημενη κ εχεις δικιο που δεν εισαι...εγραψες οτι τα χρηματα ειναι ανυπαρκτα!δεν σε πληρωνει?

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποπακη μου το ειδα οτι σε πηρε απο κατω λιγο το θεμα περιοδος αλλα δν πρεπει κοριτσακι μου μην στεναχωριεσαι!!!τι λεγαμε χθες?μεχρι τελος του καλοκαιριου θα χεις νινι στην κοιλιτσα σου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 35468 ναι ποπακη μου εχουμε την γιορτη μας αλλα εγω κατα 95 τις εκατο δν θα κανω τπτ...σημερα μου φτιαξε υποτιθεται τα ωραρια και θα μαι 12-4,7-11 κ δν προλαβαινω να κανω κτ...οποτε σπιτι κ υπνο μετα την δουλεια... Crying or Very sad
αλεξανδρα μου ναι δν ειμαι ευχαριστημενη γενικα δν με σηκωνει το κλιμα εκει,πληρωνομαι απλα με τις ωρες που δουλευα μεχρι τωρα και τα λεφτα που μ εδινε δν ημουν ευχαριστημενη ευτυχως σημερα μου εφτιαξε το ωραριο κ θα κανω κανονικα 8ωρο και ελπιζω να παιρνω κτ περισσοτερο απο πριν..αλλα γενικα το κλιμα της δουλειας εκει δν μ αρεσει τους περιμενα αυτους τους ανθρωπους αλλιως...

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:ποπακη μου το ειδα οτι σε πηρε απο κατω λιγο το θεμα περιοδος αλλα δν πρεπει κοριτσακι μου μην στεναχωριεσαι!!!τι λεγαμε χθες?μεχρι τελος του καλοκαιριου θα χεις νινι στην κοιλιτσα σου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 35468 ναι ποπακη μου εχουμε την γιορτη μας αλλα εγω κατα 95 τις εκατο δν θα κανω τπτ...σημερα μου φτιαξε υποτιθεται τα ωραρια και θα μαι 12-4,7-11 κ δν προλαβαινω να κανω κτ...οποτε σπιτι κ υπνο μετα την δουλεια... Crying or Very sad
αλεξανδρα μου ναι δν ειμαι ευχαριστημενη γενικα δν με σηκωνει το κλιμα εκει,πληρωνομαι απλα με τις ωρες που δουλευα μεχρι τωρα και τα λεφτα που μ εδινε δν ημουν ευχαριστημενη ευτυχως σημερα μου εφτιαξε το ωραριο κ θα κανω κανονικα 8ωρο και ελπιζω να παιρνω κτ περισσοτερο απο πριν..αλλα γενικα το κλιμα της δουλειας εκει δν μ αρεσει τους περιμενα αυτους τους ανθρωπους αλλιως...


ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΞΩ ΛΙΓΟ, ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΡΕΜΩ.
ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ. ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΕΣΩ ΚΑΝΑ-ΔΥΟ ΦΙΛΟΥΣ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΣΟΥΑΡΕ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ, ΚΑΝΤΗΝ. Η ΨΥΧΙΚΗ ΜΑΣ ΥΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι γιορτη εχετε βρε κοριτσια μου? scratch καλλια μου δεν ειναι ολα αγγελικα πλασμενα σε καθε δουλεια!κ οι ανθρωποι δεν ειναι οπως τους θελουμε,υπαρχει ανταγωνισμος εκει εξω κ περιεργοι ανθρωποι!μην περιμενεις ειδικα την σημερον ημερα να βρεις μια δουλεια που να σου αρεσει κ ανθρωπους που να σου φερονται αψογα..δουλεια να υπαρχει κ τιποτε αλλο!αν δεν σε πληρωνε θα σου ελεγα φυγε!αυτο που δεν δεχομαι ειναι να δουλευει καποιος κ να μην τον πληρωνουν επανελλημενα!αλλα το να χαλιεσαι επειδη δεν σαρεσουν τα προσωπα ε αυτο δεν ειναι κ σοβαρος λογος..δουλεια να υπαρχει.κ μονο ετσι να το κοιτας.οταν πας εκει μη σκεφτεσαι συναισθηματικα αλλα μονο ως δουλεια.πας κανεις σωστα τη δουλεια σου κ τελος.

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
kallia24 έγραψε:ποπακη μου το ειδα οτι σε πηρε απο κατω λιγο το θεμα περιοδος αλλα δν πρεπει κοριτσακι μου μην στεναχωριεσαι!!!τι λεγαμε χθες?μεχρι τελος του καλοκαιριου θα χεις νινι στην κοιλιτσα σου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 35468 ναι ποπακη μου εχουμε την γιορτη μας αλλα εγω κατα 95 τις εκατο δν θα κανω τπτ...σημερα μου φτιαξε υποτιθεται τα ωραρια και θα μαι 12-4,7-11 κ δν προλαβαινω να κανω κτ...οποτε σπιτι κ υπνο μετα την δουλεια... Crying or Very sad
αλεξανδρα μου ναι δν ειμαι ευχαριστημενη γενικα δν με σηκωνει το κλιμα εκει,πληρωνομαι απλα με τις ωρες που δουλευα μεχρι τωρα και τα λεφτα που μ εδινε δν ημουν ευχαριστημενη ευτυχως σημερα μου εφτιαξε το ωραριο κ θα κανω κανονικα 8ωρο και ελπιζω να παιρνω κτ περισσοτερο απο πριν..αλλα γενικα το κλιμα της δουλειας εκει δν μ αρεσει τους περιμενα αυτους τους ανθρωπους αλλιως...


ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΞΩ ΛΙΓΟ, ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΡΕΜΩ.
ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ. ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΕΣΩ ΚΑΝΑ-ΔΥΟ ΦΙΛΟΥΣ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΣΟΥΑΡΕ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ, ΚΑΝΤΗΝ. Η ΨΥΧΙΚΗ ΜΑΣ ΥΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ!
σωστα ποπακη μου πρεπει να τα βγαζουμε απο μεσα μας να ξεσπαμε...οσο για την γιορτη θα θελα να την περασω με τον καλο μου αλλα τωρα με τις ωρες που θα δουλευω θα τον ξαναδω τελος της σεζον... Sad Sad Sad Sad ποπακη μου δν θελω να το βαλω τοσο ευκολα κατω γτ τοσο καιρο γκρινιαζα οτι δν εχω δουλεια κ δν εχω τι να κανω,και τωρα που την βρηκα να τα παρατησω τοσο ευκολα?λεω να το προσπαθησω τουλαχιστον κ αν δν αντεχω ναι θα φυγω αλλα θελω πρωτα να το προσπαθησω...

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:τι γιορτη εχετε βρε κοριτσια μου? scratch καλλια μου δεν ειναι ολα αγγελικα πλασμενα σε καθε δουλεια!κ οι ανθρωποι δεν ειναι οπως τους θελουμε,υπαρχει ανταγωνισμος εκει εξω κ περιεργοι ανθρωποι!μην περιμενεις ειδικα την σημερον ημερα να βρεις μια δουλεια που να σου αρεσει κ ανθρωπους που να σου φερονται αψογα..δουλεια να υπαρχει κ τιποτε αλλο!αν δεν σε πληρωνε θα σου ελεγα φυγε!αυτο που δεν δεχομαι ειναι να δουλευει καποιος κ να μην τον πληρωνουν επανελλημενα!αλλα το να χαλιεσαι επειδη δεν σαρεσουν τα προσωπα ε αυτο δεν ειναι κ σοβαρος λογος..δουλεια να υπαρχει.κ μονο ετσι να το κοιτας.οταν πας εκει μη σκεφτεσαι συναισθηματικα αλλα μονο ως δουλεια.πας κανεις σωστα τη δουλεια σου κ τελος.



ΕΙΝΑΙ Η ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΛΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ!ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 215994

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχου μωρεεεεε!!!ζουζουνες μου συνονοματες Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 215994

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:τι γιορτη εχετε βρε κοριτσια μου? scratch καλλια μου δεν ειναι ολα αγγελικα πλασμενα σε καθε δουλεια!κ οι ανθρωποι δεν ειναι οπως τους θελουμε,υπαρχει ανταγωνισμος εκει εξω κ περιεργοι ανθρωποι!μην περιμενεις ειδικα την σημερον ημερα να βρεις μια δουλεια που να σου αρεσει κ ανθρωπους που να σου φερονται αψογα..δουλεια να υπαρχει κ τιποτε αλλο!αν δεν σε πληρωνε θα σου ελεγα φυγε!αυτο που δεν δεχομαι ειναι να δουλευει καποιος κ να μην τον πληρωνουν επανελλημενα!αλλα το να χαλιεσαι επειδη δεν σαρεσουν τα προσωπα ε αυτο δεν ειναι κ σοβαρος λογος..δουλεια να υπαρχει.κ μονο ετσι να το κοιτας.οταν πας εκει μη σκεφτεσαι συναισθηματικα αλλα μονο ως δουλεια.πας κανεις σωστα τη δουλεια σου κ τελος.
αλεξανδρα μου εχεις απολυτο δικιο γιαυτο μολις τωρα ειπα και στο ποπακη οτι θα προσπαθησω απλα ειχα ενα θεμα μεχρι χθες το οτι δν ηξερα τι ωρες δουλευω και δν ειχα δουλεψει ουτε ενα 8ωρο παρα μονο 2κ3 ωρες τη μερα με 3 ευρω την ωρα τωρα που μ εφτιαξε τις ωρες πιστευω να φτιαξουν τα πραγματα κ η διαθεση μου..αλεξανδρα μου ειναι η ονομαστικη μας εορτη της αγιας καλλιοπης!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:
poppaki έγραψε:
kallia24 έγραψε:ποπακη μου το ειδα οτι σε πηρε απο κατω λιγο το θεμα περιοδος αλλα δν πρεπει κοριτσακι μου μην στεναχωριεσαι!!!τι λεγαμε χθες?μεχρι τελος του καλοκαιριου θα χεις νινι στην κοιλιτσα σου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 35468 ναι ποπακη μου εχουμε την γιορτη μας αλλα εγω κατα 95 τις εκατο δν θα κανω τπτ...σημερα μου φτιαξε υποτιθεται τα ωραρια και θα μαι 12-4,7-11 κ δν προλαβαινω να κανω κτ...οποτε σπιτι κ υπνο μετα την δουλεια... Crying or Very sad
αλεξανδρα μου ναι δν ειμαι ευχαριστημενη γενικα δν με σηκωνει το κλιμα εκει,πληρωνομαι απλα με τις ωρες που δουλευα μεχρι τωρα και τα λεφτα που μ εδινε δν ημουν ευχαριστημενη ευτυχως σημερα μου εφτιαξε το ωραριο κ θα κανω κανονικα 8ωρο και ελπιζω να παιρνω κτ περισσοτερο απο πριν..αλλα γενικα το κλιμα της δουλειας εκει δν μ αρεσει τους περιμενα αυτους τους ανθρωπους αλλιως...


ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΞΩ ΛΙΓΟ, ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΡΕΜΩ.
ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ. ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΕΣΩ ΚΑΝΑ-ΔΥΟ ΦΙΛΟΥΣ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΣΟΥΑΡΕ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ, ΚΑΝΤΗΝ. Η ΨΥΧΙΚΗ ΜΑΣ ΥΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ!
σωστα ποπακη μου πρεπει να τα βγαζουμε απο μεσα μας να ξεσπαμε...οσο για την γιορτη θα θελα να την περασω με τον καλο μου αλλα τωρα με τις ωρες που θα δουλευω θα τον ξαναδω τελος της σεζον... Sad Sad Sad Sad ποπακη μου δν θελω να το βαλω τοσο ευκολα κατω γτ τοσο καιρο γκρινιαζα οτι δν εχω δουλεια κ δν εχω τι να κανω,και τωρα που την βρηκα να τα παρατησω τοσο ευκολα?λεω να το προσπαθησω τουλαχιστον κ αν δν αντεχω ναι θα φυγω αλλα θελω πρωτα να το προσπαθησω...



ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΧ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ.

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
kallia24 έγραψε:
poppaki έγραψε:
kallia24 έγραψε:ποπακη μου το ειδα οτι σε πηρε απο κατω λιγο το θεμα περιοδος αλλα δν πρεπει κοριτσακι μου μην στεναχωριεσαι!!!τι λεγαμε χθες?μεχρι τελος του καλοκαιριου θα χεις νινι στην κοιλιτσα σου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 35468 ναι ποπακη μου εχουμε την γιορτη μας αλλα εγω κατα 95 τις εκατο δν θα κανω τπτ...σημερα μου φτιαξε υποτιθεται τα ωραρια και θα μαι 12-4,7-11 κ δν προλαβαινω να κανω κτ...οποτε σπιτι κ υπνο μετα την δουλεια... Crying or Very sad
αλεξανδρα μου ναι δν ειμαι ευχαριστημενη γενικα δν με σηκωνει το κλιμα εκει,πληρωνομαι απλα με τις ωρες που δουλευα μεχρι τωρα και τα λεφτα που μ εδινε δν ημουν ευχαριστημενη ευτυχως σημερα μου εφτιαξε το ωραριο κ θα κανω κανονικα 8ωρο και ελπιζω να παιρνω κτ περισσοτερο απο πριν..αλλα γενικα το κλιμα της δουλειας εκει δν μ αρεσει τους περιμενα αυτους τους ανθρωπους αλλιως...


ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΞΩ ΛΙΓΟ, ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΡΕΜΩ.
ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ. ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΕΣΩ ΚΑΝΑ-ΔΥΟ ΦΙΛΟΥΣ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΣΟΥΑΡΕ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ, ΚΑΝΤΗΝ. Η ΨΥΧΙΚΗ ΜΑΣ ΥΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ!
σωστα ποπακη μου πρεπει να τα βγαζουμε απο μεσα μας να ξεσπαμε...οσο για την γιορτη θα θελα να την περασω με τον καλο μου αλλα τωρα με τις ωρες που θα δουλευω θα τον ξαναδω τελος της σεζον... Sad Sad Sad Sad ποπακη μου δν θελω να το βαλω τοσο ευκολα κατω γτ τοσο καιρο γκρινιαζα οτι δν εχω δουλεια κ δν εχω τι να κανω,και τωρα που την βρηκα να τα παρατησω τοσο ευκολα?λεω να το προσπαθησω τουλαχιστον κ αν δν αντεχω ναι θα φυγω αλλα θελω πρωτα να το προσπαθησω...



ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΧ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ.
σωστα!!!οποτε ειδωμεν!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 215994

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δυστυχως ο κοσμος πλεον αναγκαζεται αν χρειαστει να δουλεψει κ 3 ωρες μονο για να βγαλει κανενα φραγκο..ειναι οι εποχες σκατα!!!αφου θα εχεις το 8ωρο σου ομως μια χαρα!μην περιμενεις να κανεις φιλους εκει περα.ναι το ιδανικο ειναι να πηγαινεις να ειναι ολοι ενταξει απεναντι σου κτλ κτλ..δεν ειναι ομως ετσι.να τους βλεπους μονο ως συναδελφους κ ως συνεργασια..ειχες πει για μια σερβιτορα που σε στραβοκοιταζει κ εσυ χαλιεσαι..μωρε τι σε νοιαζει?που θα βρεις δουλεια που να μην υπαρχουν κ οι σπασικλες?πανε κανε εκει την δουλιτσα σου κυρια κ τελος!μην αναλωνεσαι με χαζα πραγματα.

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:δυστυχως ο κοσμος πλεον αναγκαζεται αν χρειαστει να δουλεψει κ 3 ωρες μονο για να βγαλει κανενα φραγκο..ειναι οι εποχες σκατα!!!αφου θα εχεις το 8ωρο σου ομως μια χαρα!μην περιμενεις να κανεις φιλους εκει περα.ναι το ιδανικο ειναι να πηγαινεις να ειναι ολοι ενταξει απεναντι σου κτλ κτλ..δεν ειναι ομως ετσι.να τους βλεπους μονο ως συναδελφους κ ως συνεργασια..ειχες πει για μια σερβιτορα που σε στραβοκοιταζει κ εσυ χαλιεσαι..μωρε τι σε νοιαζει?που θα βρεις δουλεια που να μην υπαρχουν κ οι σπασικλες?πανε κανε εκει την δουλιτσα σου κυρια κ τελος!μην αναλωνεσαι με χαζα πραγματα.
εχεις δικιο αλεξανδρα μου απλα ισως μετα απο τοσο καιρο που ειχα να δουλεψω να μου κατσε κ εμενα στραβα..θα μου περασει το ξερω...τωρα ειδικα που με εβαλε κανονικα θα ναι ενταξει τα πραγματα πιστευω!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΕΡΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΥΠΝΗΛΙΑ (ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΝΩΡΙΣ Twisted Evil )ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΕΡΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΥΠΝΗΛΙΑ (ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΝΩΡΙΣ Twisted Evil )ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!
φιλακια πολλα ποπακη μου καλη ξεκουραση και καλο βραδυ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 417472

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη ξεκουραση ποππακη μου!!καληνυχτα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909
καλλια μου ειναι απολυτως λογικο να το δεις ετσι.ειναι αρχη ακομη,θα συνηθισεις!κ εισαι κ ευαισθητουλα κ στεναχωριεσαι αλλα ειναι σκληρος ο κοσμος κ ετσι πρεπει να ειμαστε κ εμεις μωρε...κ εγω ετσι ευαισθητη ειμαι αλλα εκει που πρεπει πλεον γινομαι αγριογατα Cool

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:καλη ξεκουραση ποππακη μου!!καληνυχτα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 531909
καλλια μου ειναι απολυτως λογικο να το δεις ετσι.ειναι αρχη ακομη,θα συνηθισεις!κ εισαι κ ευαισθητουλα κ στεναχωριεσαι αλλα ειναι σκληρος ο κοσμος κ ετσι πρεπει να ειμαστε κ εμεις μωρε...κ εγω ετσι ευαισθητη ειμαι αλλα εκει που πρεπει πλεον γινομαι αγριογατα Cool
ακριβως αλεξανδρα μου ειμαι αυτο ακριβως που περιγραφεις,και ετσι την εχω πατησει πολλες φορες ολο λεω να αλλαξω αλλα δν γινεται ολο στα ιδια γυρναω... Rolling Eyes

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλεξανδρα μου βγαινω κ εγω παω για νανι!!!καλο βραδυ σε σενα κ την μικρη αποστολια σου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 417472

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλλια μου δεν χρειαζεται να αλλαξεις.δεν αλλαζουμε για κανεναν απλως μαθαινουμε να ελυσομαστε αναλογα με το ποιον εχουμε μπροστα μας.στην οικογενεια σου στον ανθρωπο σου σε μια πραγματικη φιλη θα εισαι ο εαυτος σου.εκει που αξιζει δηλαδη κ σεβονται αυτο που εισαι.σε καποιους αλλους που δεν σε σεβονται κ στο κατω κατω δεν εχουν αξια στη ζωη σου θα εισαι ψυχρη.ο,τι παιρνουμε δινουμε στην ουσια!εγω απο τη στιγμη που το πραττω αυτο εχω σωθει!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:αλεξανδρα μου βγαινω κ εγω παω για νανι!!!καλο βραδυ σε σενα κ την μικρη αποστολια σου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 417472


Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 7 417472

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!
ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟΝ ΜΟΥΣΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ;;; Shocked Shocked Shocked Shocked

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!
ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟΝ ΜΟΥΣΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ;;; Shocked Shocked Shocked Shocked

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΟΥΣΑΚΑ Ε?ΤΕΛΕΙΟΣ!!!ΤΟΝ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ,ΤΙ ΚΑΛΑ!!!ΕΓΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ.

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!
ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟΝ ΜΟΥΣΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ;;; Shocked Shocked Shocked Shocked

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΟΥΣΑΚΑ Ε?ΤΕΛΕΙΟΣ!!!ΤΟΝ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ,ΤΙ ΚΑΛΑ!!!ΕΓΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ.
κοριτσακι τι κανεις;;; εισαι καλυτερα απο χθες;;;

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!
ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟΝ ΜΟΥΣΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ;;; Shocked Shocked Shocked Shocked

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΟΥΣΑΚΑ Ε?ΤΕΛΕΙΟΣ!!!ΤΟΝ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ,ΤΙ ΚΑΛΑ!!!ΕΓΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ.
κοριτσακι τι κανεις;;; εισαι καλυτερα απο χθες;;;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!
ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟΝ ΜΟΥΣΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ;;; Shocked Shocked Shocked Shocked

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΟΥΣΑΚΑ Ε?ΤΕΛΕΙΟΣ!!!ΤΟΝ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ,ΤΙ ΚΑΛΑ!!!ΕΓΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ.


ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ!!!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ!!!
ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ;;;ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;;
ΝΑΙ ΚΑΝΩ ΜΟΥΣΑΚΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ, ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΔΕΙΠΝΟ, ΑΛΛΑ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΕΤΕΡΟΝ ΜΟΥ ΗΜΙΣΥ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΦΑΓΑΚΙ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!!ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
matinaki1990 έγραψε:
valgreg έγραψε:
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!
ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟΝ ΜΟΥΣΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ;;; Shocked Shocked Shocked Shocked

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΟΥΣΑΚΑ Ε?ΤΕΛΕΙΟΣ!!!ΤΟΝ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ,ΤΙ ΚΑΛΑ!!!ΕΓΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ.
κοριτσακι τι κανεις;;; εισαι καλυτερα απο χθες;;;



ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΤΙΝΑ ΜΟΥ!!!
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ. Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
HAPPY HAPPY!!!
ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;;;
ΤΙ ΕΓΙΝΕ;;;ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΝΣΗ Ή ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ;;; Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις