Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
560 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 560 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρω μου θα ειναι τοσο κριμα μετα απο τοσους μηνες αποχης να ξανα αρχισω...αλλα πραγματικα δεν ξερω πως θα μου τη βαρεσει!!θα κανετε τιποτα σημερα?εχει ωραιο καιρο κ σε εμας εδω σημερα.ηλιολουστο.εγω δεν ξερω αν θα κανουμε κατι.θελουμε να παμε σινεμαδακι να δουμε το Hangover 3 αλλα αυριο θα παμε που θα ειναι κκλειστο το μαγαζι κ δεν δουλευει ο αντρουλης μου.αχ αντε να ερθει η τριτηηη

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεισ λεμε να παμε στην κουνιαδα μου πουμασ εχει καλεσει για ψαρακι κ να δω κ την ανηψουλα μου....οποτε σε κανα μισαωρακι κατα κει μασ βλεπω Very Happy

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ ωραια μαρω μου!τα εχουν τα τραπεζωματα οι κυριακες!να περασετε υπεροχα!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera koritsoulia mouuu!
ti kanete ?

emeis kalaaaa! Smile

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σ ευχαριστω αλεξ μου κ σεισ να περνατε παντα ομορφα..γεια σου μαρινακι... Very Happy

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα μαρινακι μου!τι κανεις?πως εισαι?ξανα ειδες αιματακι?

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kala koritsakia mou !oxi ektos apo ekeines tis stagonitses den eixa tipota allo !isos kourastika ...
den piga sto giatro giati exo na pao ayrio na grapso kati opote tha tou po kai ti egine ! to eriksa stin ksekourasi ..exthes den vgikame... den exei kai kalo kairo ...

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maro mou kala na perasete!

Alexandra mou tha deis tin mpempoula sou tin triti ee???!!!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα κανεις μαρινακι μου που ξεκουραζεσαι!επιβαλλεται!ναι την τριτη θα παμε στις 12 το πρωι κ ανυπομονωω!!!θα κανουμε τοσα πολλα πραγματα!!καρδιοτοκογραφημα,ντοπλερ,εξεταση κλασικα απο κατω κ ενεση για το αιμα μου που ειναι 0 αρνητικο!

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη ορεξη κ καλο απογευματακι κοριτσια μου φιλακια πολλα Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 417472 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 417472 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 417472

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φιλακια πολλα μαρω μου γλυκια Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 417472 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 417472 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 417472 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 417472 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 417472 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 417472 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 417472 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 417472 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 417472

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filia Maro!

Alex mou tha tin xortasete tin mpoumpou sas !!!! mpikes stin teliki eutheia Alexandra mouuuu!!!!

kai emena to tickeraki mou leei pos mpika sto trito trimino!!!!!!!

duo minakia kai mpika sto mina mou !!! kai meta de fovame tipota !!!
na sou po me exei agxosei ligo o mikroulis mou giati se kathe uperixo einai me to kefali pano ... Rolling Eyes o Daniel itan me to kefali kato apo noris ... kai olo ton niotho na kouniete poli alla mono gurnaei plagia kai pali pano ...

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μαρινακι μου εχεις μπει στο 3ο τριμηνο!εγω σκεφτομαι αυτο που μου ειπε η ελισα οτι σε 6 εβδομαδες μπαινω στο μηνα μου κ τρελαινομαι Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 215994 μην αγχωνεσαι τα μωρακια γυρνανε κ μεχρι αργα.εχεις χρονο ακομη θα γυρισει!!!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai !!! kai ti einai 6 evdomades !!! oute tha katalaveis pos tha perasoun !!!!!!
afou ta exeis kai ola etoima !tora apolause tin koilitsa sou !!!!!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
o Daniel mou kanei tin kota pou genaei auga !!! kai meta taxa vgainoun ta kotopoulakia kai leei oooh ti gluko !! hahahahaha Laughing

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχααχα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy σε λεει κοτα η μου φαινεται? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ναι αυτο σκεφτομαι κ εγω οτι 6 βδομαδες δεν ειναι τιποτα!εδω 30 περασαν σαν νερο

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ahahaha leeees??? Razz

etsi! meta tha leme pote perase o kairos toso grigora!!! Smile

pao na valo na fame siga siga Alex mou!!! eo kotopoulo me ruzaki sto fourno !
filiaaaaa Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 417472

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μμμμμ τελειο το φαγητο σου!!εμεις εχουμε μπιφτεκακια απο χθες Razz Razz Razz Razz Razz καλη ορεξη μαρινακι μου!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΤΑ ΓΛΥΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 567772 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 49454 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 567772 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 49454 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 567772
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ???
Ε ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΤΡΩΤΕ ΤΩΡΑ Κ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΝ!!!ΕΓΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΩ ΚΑΠΩΣ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ Κ ΞΕΣΚΑΡΤΙΖΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΠΟΥ ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΠΛΕΟΝ ΠΕΡΙΤΤΑ,ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ Κ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΩΡΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΑΝΕΣΗ ΜΕΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ ΜΑΣ!!! Very Happy ΜΟΛΙΣ ΦΑΓΑΜΕ Κ ΜΕΙΣ!!ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙ ΑΠΟ ΒΡΑΔΥΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΣΤΗΝ ΓΑΣΤΡΑ Κ ΖΗΛΕΨΑ ΜΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ Κ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΟΤΟΣΑΛΑΤΑ (ΜΕ ΒΙΝΕΓΚΡΕΤ Wink Wink )Κ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ!!Κ ΤΩΡΑ ΤΡΩΩ ΤΟ ΠΑΓΩΤΑΚΙ ΜΟΥ!!
ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΓΥΡΙΣΩ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nats έγραψε:Διάβασα αυτά που λέγατε στο τελευταίο θεματάκι κ τα έχασα κ έχω να σχολιάσω κ εγώ!

Μάρω τι χάιτεκ πεθερά είναι αυτή??? Η δικιά μου όχι απλά δεν ξέρει πώς ανοίγει το λάπτοπ, αλλά είναι ικανή να βάλει κ σεμεδάκι πάνω!

Ελίζα να περάσετε σούπερ, να ζήσετε τον έρωτα σας με τον αντρούλη σας!!

Αλεξ κοριτσάκι μου μην πικρένεσαι για τους ξένους, δεν αξίζει βρε καρδιά μου. Ούτε για τα πεθερικά που πετάνε καμιά φορά την κοτσάνα τους. Σίγουρα αυτοί δεν το κάνουν κακοπροαίρετα. Είμαστε συναισθηματικά φορτισμένες κ μας πειράζουν πολλά τώρα. Γραψτους όλους κ κάνε ό,τι νιώθεις!

Φρουφρου επειδή έχεις τρέλα με τον κορμό, αν θες σου στέλνω συνταγή από έναν κορμό που σίγουρα δεν έχεις ξαναφάει. Χωρίς γάλα, αλλά με μερέντα!! Σοκόλαση λέμε!!

Μαρινάκι μου πήγες τελικά στο νοσοκομείο? Τι έγινε??

Τζούλια κ Μια σταματήστε να κουράζεστε!!!

Κατερινάκι μου ποτέ δεν σε πετυχαίνω ονλάιν Crying or Very sad

Αχ κορίτσια ο άντρας μου πήρε απόφαση να κόψει το κάπνισμα κ εδώ κ 4 μέρες έχει νευράκια.... Προσπαθώ να δείξω κατανόηση όμως γιατί το κάνει για το μωράκι μας κ σίγουρα θελει μεγάλη προσπάθεια. Τον καμαρώνω όμως, χθες πήγαμε για τσιπουράκι κ δεν κάπνισε!! Επειδή κάπνιζα κ εγώ μέχρι να μάθω τα ευχάριστα, καταλαβαίνω πως δεν είναι εύκολο αυτό!
Μακάρι να καταφέρει να το κόψει κ να μην το ξαναρχίσω ούτε εγώ μετά τον θηλασμό.
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΑΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕΤΕ Κ ΣΕΙΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΑΣ!!!ΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ!!!ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΑΣ ΕΠΕΙΠΛΑΚΙΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Κ ΝΑ ΜΥΡΙΖΟΥΜΕ ΜΩΡΟΥΔΙΛΑ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 90233 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 90233 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 90233ΚΟΡΜΟ ΕΦΤΙΑΞΕΣ,Ε???ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΤΝΤΑΓΗ ,ΟΠΟΥ ΘΕΣ!!!Κ ΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗΣΩ ΑΜΕΣΑ ΕΛΠΙΖΩ-ΑΦΟΥ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΑΠΟΥΝ ΟΛΑ Κ ΜΕΤΑ!!!17 ΚΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ@!!ΚΟΙΤΑ,ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΘΕΜΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΑΦΟΥ ΗΣΟΥΝ Κ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥΛΑ Κ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ,ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!ΑΝΑΝΝΕΩΣΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΓΛΥΚΕΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Κ ΣΥ!!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ!ΠΡΩΤΑ Η ΓΙΩΤΟΥΛΑ,ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΜΕΤΑ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΜΕΤΑ ΕΓΩΩΩ Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 315810 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 315810
Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 564595 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 564595

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
miapetite έγραψε:Καλημερα κοριτσια!Δεν πηγα τελικα στην βαφτιση αλλα ξυπνησα απο νωρις να βαψω τη μαμα μου,να ετοιμασω τον αντρα μου κτλ.Θα παω ομως στο τραπεζι να φαω η γουρουνα.Νατς στα +17 ε.?Μια χαρα ειναι,ησουν πολυ αδυνατουλα μαλλον.
Εμενα η μπουμπου κλωτσαει ολημερις.Αναρωτιεμαι μηπως κατι την ενοχλει και δεν βολευεται.Ποτε κοιμαται?Ελπιζω να τα κοψει αυτα οταν γεννηθει.
Γιουλη ενα πραγμα κι εγω με την πεινα το πρωι,με σηκωνομαι απ το κρεβατι απ την πεινα.
ΜΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ ΤΕΙΚΑ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ!!Ε,ΑΝ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΝΤΑ ΣΟΥ ΜΕΤΑ,ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΤΑ'Ι'ΣΕΙΣ Κ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΧΙΙΧΙΧΙΙΧ!!! Κ ΓΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ,ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΩΡΑ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ , ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΖΩ Κ ΠΕΙΝΑΩΩΩ!!!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ!!!ΤΟ ΛΕΝΕ Κ ΟΙ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΙ!!! Very Happy Very Happy

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasathess έγραψε:Καλημερούδια σε όλες! Τι κάνετε, κορίτσια; Αναστασία και Γιούλη μου, εσείς που είστε μέσα όλα καλά;
Και εγώ ξύπνησα πριν λίγο και έφαγα το πρωινό μου: φρυγανιές με βούτυρο, μέλι και μαρμελάδα και ένα ποτήρι γάλα! Ο αντρούλης μου κλασσικά κοιμάται ακόμη Razz
Νατασούλα, μπράβο του που το πήρε απόφαση να κόψει το κάπνισμα! Και εγώ κάπνιζα πριν την εγκυμοσύνη, αλλά ευτυχώς μου ήταν πολύ εύκολο να το κόψω! Δε μου λείπει καθόλου οπότε σκέφτομαι να μην το ξαναρχίσω μετά, κρίμα θα 'ναι ο κόπος μου!
Μία μου, πιστεύω και εγώ ότι θα 'ναι καλύτερα να μην πας στη βάφτιση αν σε ζαλίζει τόσο η διαδρομή. Αφού στο είπε από μόνη της η ξαδέρφη σου, τότε αυτό να κάνεις! Smile
ΠΩΠΩΩΩΩΩ,ΜΠΕΡΔΕΨΑ ΤΑ ΜΝΜ Κ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΕΣΕΝΑ,ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΗΝ ΜΙΑ???ΝΟΜΙΖΩ.... Rolling Eyes Rolling Eyes ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΡΩΣ Κ ΣΥ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΥΓΙΕΙΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΑΣ!!!ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΟΥΝ Κ ΟΙ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΙ!!! ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΑΡΧΙΣΕΙΣ!!!Κ ΓΩ ΜΑΧΑΙΡΙ ΤΟ ΕΚΟΨΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΩΡΑ ΟΙ ΤΡΙΓΥΡΩ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ...ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΑΝ ΑΠΟΛΑΥΣΗ Κ 1-2 ΤΣΙΓΑΡΑ ΑΝ ΤΑ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΤΟΤΕ,ΙΣΩΣ Κ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ...ΟΥΤΩΣ Η' ΑΛΛΩΣ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΑ Κ ΠΟΛΥ!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JuliaG έγραψε:Καλημερα στις γλυκες εγκυουλες...και στα ακομα πιο γλυκα μωρακια!!! sunny sunny sunny

Με ξυπνησε η μικρη μου...σηκωθηκα εφαγα βουτυρο με μελι και τωρα χαλαρωσε...μαλλον θα πεινουσε η σκατουλα μου..!!! pig pig pig

Αναστασια μου βολτουλα ε??Μια χαρα σε βρισκω..!!!Εμεις δεν εχουμε πει τιποτα ακομα..ο αντρουλης μου κοιμαται ακομα..!!! Sleep Sleep Sleep
ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΛΕΟΝ Κ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ!!!ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΚΑΤΙ ΟΜΩΣ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ!!!ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ Κ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ!!! Smile Smile Very Happy

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
klaramaria έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 654316
Σημερα κι έγω τον ένιωσα τον πρωί στις 7:00 που σηκώθηκα για να πάρω το σίδηρο.. Smile έριχνε κατι ψιλά χτυπηματακια Very Happy
ΤΙ ΚΑΛΑ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΝΟΙΩΣΕΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!!!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Η ΜΕΡΑ ΣΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟ Κ ΧΑΡΑ!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 5 215994

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια μου!!!!! Γυρισαμε σπιτι.. Πολυ ωραια περασαμε αν κ μας την εσπασε πολυ η βροχη καο ειχε κ κρυακι κ εγω ημουν με τις σαγιοναρες..!!!!!!! Ευτυχως ςιχα ενα τζην τζακετ μαζι, αλλα κ παλι κρυωνα καπως..
Ο μπεμπης μου με κλωτσουσε συνεχεια κ νομιζω του αρεσει πολυ κ με κλωτσαει ψηλα στα πλευρα κ στο στομαχι.. Μεγαλωνει ο αγαπουλης..
Τωρα ξαπλωσα γιατι με τις λακουβες με επιασε ενας πονος χαμηλα κ δεν νιωθω τελεια οποτε ξαπλωσα να ξεκουραστω!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις