Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
594 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 594 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΡΕ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙ...ΞΑΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑ Κ ΓΩ!!!
ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΩΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ,ΕΤΣΙ??? Twisted Evil Twisted Evil
ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Η ΠΡΟΚΟΠΗ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ Κ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΣΥΜΜΑΕΜΑ Κ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΔΩΜΑΤΙΟ!!! ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΟΝΟ ΚΑΘΑΡΙΣΑ,ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΑΛΛΟ 1 ΧΕΡΙ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ Κ ΣΕ ΣΧΕΔΙΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ..ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ... Wink WinkΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΜΝΕΒΑΣΑ,ΑΠ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ Η ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΔΛΔ Wink Wink ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ Κ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ-ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΡΕΥΜΑ Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994 - ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΛΕΜΟΝΑΤΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΛΕΙΠΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΨΝΙΑ.ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΟ ΕΛΛΗΝΩΝ Κ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ Κ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ 1ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ(ΚΥΡΙΑΚΕΣ)!!!
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΚΛΕΙΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΔΕΜ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ Κ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ!! ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΘΟΛΑΙ ΣΤΟ GOOGLE Κ ΨΑΧΝΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΚΑΝΩ ΟΝΕΙΡΑ ΟΜΟΡΦΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΟ ΜΟΥ( Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΛΩΤΣΙΣΕΣ ΤΩΡΑ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΩΩΩΩΩ Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 90233 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 90233 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 90233 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 90233

karlinaki

karlinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
φρουφρού έγραψε:ΒΡΕ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙ...ΞΑΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑ Κ ΓΩ!!!
ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΩΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ,ΕΤΣΙ??? Twisted Evil Twisted Evil
ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Η ΠΡΟΚΟΠΗ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ Κ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΣΥΜΜΑΕΜΑ Κ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΔΩΜΑΤΙΟ!!! ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΟΝΟ ΚΑΘΑΡΙΣΑ,ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΑΛΛΟ 1 ΧΕΡΙ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ Κ ΣΕ ΣΧΕΔΙΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ..ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ... Wink WinkΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΜΝΕΒΑΣΑ,ΑΠ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ Η ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΔΛΔ Wink Wink ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ Κ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ-ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΡΕΥΜΑ Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994 - ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΛΕΜΟΝΑΤΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΛΕΙΠΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΨΝΙΑ.ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΟ ΕΛΛΗΝΩΝ Κ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ Κ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ 1ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ(ΚΥΡΙΑΚΕΣ)!!!
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΚΛΕΙΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΔΕΜ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ Κ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ!! ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΘΟΛΑΙ ΣΤΟ GOOGLE Κ ΨΑΧΝΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΚΑΝΩ ΟΝΕΙΡΑ ΟΜΟΡΦΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΟ ΜΟΥ( Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΛΩΤΣΙΣΕΣ ΤΩΡΑ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΩΩΩΩΩ Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 90233 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 90233 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 90233 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 90233
ΝΑΙ ΝΑΙ ΦΡΟΥΦΡΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!ΧΑΧΑΧΑ
ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ I love you

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δημητρούλα κ εγώ ξύπνια είμαι!!

Όχι επειδή μαγειρεύω, αλλά με έχει πιάσει μια υπερένταση κ δεν μπορώ να κοιμηθώ.

Σήμερα κάναμε κ εμείς δουλειές, απτο πρωί ο άντρας μου μαζί με έναν φίλο έφτιαχναν στην αποθήκη κάτι ράφια κ ετοίμαζαν το μέρος όπου θα μπουν τα έπιπλα από το δωμάτιο που θα αδειάσουμε για να γίνει της μπέμπας!
Πήγαμε είδαμε κ κάτι ταπετσαρίες για να ντύσουμε τις ντουλάπες, πήγαμε στην πεθερά για φαγητό, καθάρισα καλά το υπνοδωμάτιο μας, έκανα κ έναν κορμό κ καθάριζα μια ώρα την κουζίνα από το κακάο που πετάχτηκε παντού!
Κ τώρα έφαγα άπειρα κεράσια κ χοροπηδάνε στο στομάχι μου!!!!

Κορίτσια εγώ στην αρχή διάβαζα όλο χαζά στο ιντερνετ, όλο ιστορίες για άσχημες εγκυμοσύνες κ τέτοια. Πλέον διαβάζω μόνο ευχάριστα θεματάκια, για τον θηλασμό, το μπάνιο του μωρού, ψάχνω όμορφα πραγματάκια που θα θελα να αγοράσω (άσχετα αν δεν θα τα αγοράσω) Very Happy

Στα κιλά σας έχω φάει όλες, είμαι στα +17 παρακαλώ!! Ναι καλά διαβάσατε!
Ο γιατρός όμως δεν έχει θέμα, μου είπε πως είμαι πολύ καλά κ είναι σαν να πήρα πολύ λιγότερα αφού ξεκίνησα με λιγότερα από το κανονικό μου.

Νατάσα με γεια τα νέα πραγματάκια!

Φρουφρου με το καλό να ολοκληρωθεί το πριγκηπικό δωμάτιο!

Άλεξ μου με το καλό να γεννήσει η φιλενάδα σου κ όλα να της πάνε καλά όπως κ στην Γιωτούλα!

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Διάβασα αυτά που λέγατε στο τελευταίο θεματάκι κ τα έχασα κ έχω να σχολιάσω κ εγώ!

Μάρω τι χάιτεκ πεθερά είναι αυτή??? Η δικιά μου όχι απλά δεν ξέρει πώς ανοίγει το λάπτοπ, αλλά είναι ικανή να βάλει κ σεμεδάκι πάνω!

Ελίζα να περάσετε σούπερ, να ζήσετε τον έρωτα σας με τον αντρούλη σας!!

Αλεξ κοριτσάκι μου μην πικρένεσαι για τους ξένους, δεν αξίζει βρε καρδιά μου. Ούτε για τα πεθερικά που πετάνε καμιά φορά την κοτσάνα τους. Σίγουρα αυτοί δεν το κάνουν κακοπροαίρετα. Είμαστε συναισθηματικά φορτισμένες κ μας πειράζουν πολλά τώρα. Γραψτους όλους κ κάνε ό,τι νιώθεις!

Φρουφρου επειδή έχεις τρέλα με τον κορμό, αν θες σου στέλνω συνταγή από έναν κορμό που σίγουρα δεν έχεις ξαναφάει. Χωρίς γάλα, αλλά με μερέντα!! Σοκόλαση λέμε!!

Μαρινάκι μου πήγες τελικά στο νοσοκομείο? Τι έγινε??

Τζούλια κ Μια σταματήστε να κουράζεστε!!!

Κατερινάκι μου ποτέ δεν σε πετυχαίνω ονλάιν Crying or Very sad

Αχ κορίτσια ο άντρας μου πήρε απόφαση να κόψει το κάπνισμα κ εδώ κ 4 μέρες έχει νευράκια.... Προσπαθώ να δείξω κατανόηση όμως γιατί το κάνει για το μωράκι μας κ σίγουρα θελει μεγάλη προσπάθεια. Τον καμαρώνω όμως, χθες πήγαμε για τσιπουράκι κ δεν κάπνισε!! Επειδή κάπνιζα κ εγώ μέχρι να μάθω τα ευχάριστα, καταλαβαίνω πως δεν είναι εύκολο αυτό!
Μακάρι να καταφέρει να το κόψει κ να μην το ξαναρχίσω ούτε εγώ μετά τον θηλασμό.

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε? Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 654316 πως ειναι τα μπεμπακια σας? Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 990599 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 990599 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 990599 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 990599 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 990599 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 990599 εμεις ειμαστε πολυ καλα!
τι θα κανετε σημερα που ειναι Κυριακη?
εμας τοο προγραμμα εχει βολτιτσα!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 125586 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 125586 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 125586

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα στις γλυκες εγκυουλες...και στα ακομα πιο γλυκα μωρακια!!! sunny sunny sunny

Με ξυπνησε η μικρη μου...σηκωθηκα εφαγα βουτυρο με μελι και τωρα χαλαρωσε...μαλλον θα πεινουσε η σκατουλα μου..!!! pig pig pig

Αναστασια μου βολτουλα ε??Μια χαρα σε βρισκω..!!!Εμεις δεν εχουμε πει τιποτα ακομα..ο αντρουλης μου κοιμαται ακομα..!!! Sleep Sleep Sleep

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια σε όλες! Τι κάνετε, κορίτσια; Αναστασία και Γιούλη μου, εσείς που είστε μέσα όλα καλά;
Και εγώ ξύπνησα πριν λίγο και έφαγα το πρωινό μου: φρυγανιές με βούτυρο, μέλι και μαρμελάδα και ένα ποτήρι γάλα! Ο αντρούλης μου κλασσικά κοιμάται ακόμη Razz
Νατασούλα, μπράβο του που το πήρε απόφαση να κόψει το κάπνισμα! Και εγώ κάπνιζα πριν την εγκυμοσύνη, αλλά ευτυχώς μου ήταν πολύ εύκολο να το κόψω! Δε μου λείπει καθόλου οπότε σκέφτομαι να μην το ξαναρχίσω μετά, κρίμα θα 'ναι ο κόπος μου!
Μία μου, πιστεύω και εγώ ότι θα 'ναι καλύτερα να μην πας στη βάφτιση αν σε ζαλίζει τόσο η διαδρομή. Αφού στο είπε από μόνη της η ξαδέρφη σου, τότε αυτό να κάνεις! Smile

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 654316
Σημερα κι έγω τον ένιωσα τον πρωί στις 7:00 που σηκώθηκα για να πάρω το σίδηρο.. Smile έριχνε κατι ψιλά χτυπηματακια Very Happy

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, Μαράκι! Τι ωραία που ξυπνήσατε μαζί με τον πριγκηπάκο σου!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!Δεν πηγα τελικα στην βαφτιση αλλα ξυπνησα απο νωρις να βαψω τη μαμα μου,να ετοιμασω τον αντρα μου κτλ.Θα παω ομως στο τραπεζι να φαω η γουρουνα.Νατς στα +17 ε.?Μια χαρα ειναι,ησουν πολυ αδυνατουλα μαλλον.
Εμενα η μπουμπου κλωτσαει ολημερις.Αναρωτιεμαι μηπως κατι την ενοχλει και δεν βολευεται.Ποτε κοιμαται?Ελπιζω να τα κοψει αυτα οταν γεννηθει.
Γιουλη ενα πραγμα κι εγω με την πεινα το πρωι,με σηκωνομαι απ το κρεβατι απ την πεινα.

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Νατασουλα!! Smile μη φανταστείς πολυ, αλλα τον κατάλαβα κάπου στα αριστερά , όπως ήμουν ξαπλωμένη. Πρωτη φορα Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 654316
Αχ μακάρι να με ξυπνάει κάθε βράδυ!! Very Happy Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 654316
Εσυ καλα Νατασουλα; Με γεια τα πραγματάκια σας τα ροζουλια!!

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ μακαρι να μην ξανακαπνιζα ποτε.Αλλα νιωθω οτι μου λειπει πολυ ειδικα με τον καφε ή οταν βγαινω εξω.Οταν βγαινω δε βολευομαι πουθενα,δε ξερω τι μου φταιει.δεν εχω τι να κανω τα χερια μου

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι ωραία, μωρέ! Το πιο γλυκό ξύπνημα! Καλά είμαστε και εμείς, μόλις ξύπνησε σιγά σιγά η μικρή μου! Ευχαριστούμε!!
Μία μου, καλημέρα! Καλά έκανες, μωρέ! Αν το τραπέζι γίνεται στην πόλη σας, καλά θα κάνεις να πας! Έτσι θα είναι όλοι ευχαριστημένοι Smile
Όσο για το κάπνισμα, είναι ανάλογα πως θα σου το γυρίσει στην εγκυμοσύνη.. Μπορεί να το ζητάς πολύ ή να μην το αντέχεις καθόλου.. Κρατήσου τουλάχιστον όσο μπορείς μέχρι να τελειώσει και ο θηλασμός και μετά βλέπεις!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα στα κοριτσακια που ξυπνησαν τωρα!!!!

Μαρακι μου δεν ειναι φοβερο συναισθημα να αισθανεσαι το μωρακι σου??Εγω εχω ξετρελαθει...καθε φορα που την νιωθω την χαιδευω και της μιλαω...!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Νατασσα μου εισαι πολυ τυχερη που δεν το ζητας το τσιγαρο...Εγω σκαω...Νιωθω οτι μου λειπει πολυ...Και δεν το εχω κοψει εντελως δυστυχως..!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Μια μου καλα εκανες που θα πας μονο στο τραπεζι...ειμαι σιγουρη οτι δεν θα σε παρεξηγησει κανεις...Ειναι λογικο στην κατασταση σου να αποφυγεις αυτη την διαδρομη..!!! Very Happy Very Happy Very Happy

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δυστυχώς είναι ζόρι το τσιγάρο.. Όπως έχω ξαναπεί, ίσως με βοήθησε ότι δεν κάπνιζα έτσι και αλλιώς στο σπίτι, μόνο έξω κι το ότι δεν καπνίζει ο άντρας μου. Φαντάζομαι ότι σε επηρεάζει κάπως αν καπνίζει και ο άλλος.. Γιούλη μου, αν δεν μπορείς με τίποτα να το κόψεις, προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς λιγότερα..

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καπνιζα παρα πολυ πριν μεινω εγκυος...Στανταρ δυο πακετα την ημερα και πολλες φορες τα ξεπερνουσα κιολας... Embarassed Embarassed Embarassed...ισως για αυτο μου φαινεται τοσο δυσκολο..!!!Τι να πω???

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, είναι πολύ, μπορεί γι'αυτό.. Εγώ έκανα έναν καπνό σε 2-3 μέρες.

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α...μια χαρα ησουν εσυ τοτε..!!!Παντως ειλικρινα θα ηθελα να το κοψω εντελως και να μην το ξαναρχισω ποτε...αλλα καπνιζει κι ο αντρας μου πολυ και ειναι ενα θεμα κι αυτο..!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάνε όσο μπορείς υπομονή και όταν έρθει και η μπέμπα ελπίζω να έχεις το μυαλό σου μόνο σε εκείνη και να μη σκέφτεσαι καθόλου το κάπνισμα!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω...εχω βαλει γεμιστα στο φουρνο και εχει μοσχομυρισει ολο το σπιτι..!!!Ανυπομονω να γινουν....με εχει πιασει μια λυγουρα τωρα...μου εσπασαν την μυτη..!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεμιστά,ε; ωραία! Εμείς θα πάμε στους γονείς μου να ψήσουμε! Σας αφήνω σιγά σιγά, κορίτσια μου, να ετοιμαστώ! Θα τα πούμε μετά! Φιλιά και καλά να περάσετε όλες!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα να περασετε Νατασσα μου...πολλα φιλακια..!!! Very Happy Very Happy Very Happy

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σασ δηλ καλο μεσημερακι.. Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994 αχ αυτο το καπνισμα εγω δεν καπνιζω αλλα ο αντρουλησ μου αρκετα θα λεγα..κ φοβαμαι οποιοσ λεει οτι καπνιζει για την υγεια του...

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα γλυκες μου εγκυουλες!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994 τι κανετε?φρουφρου μου κουραστηκες χθες ε?μια με το δωματιο κ το καθαρισμα,μια με το μαγειρεμα μετα..αλλα ειναι γλυκια κουραση μετα να βλεπεις το παιδικο ετοιμο αχ!!!καλα να περασεις σημερα!!!
νατς μου γλυκια αρχισαν τα παρατραγουδα του υπνου ε?εγω ενταξει μη με ματιαξω αλλα την παλευω ακομη!μπορει να αργω μεχρι να με παρει ο υπνος αλλα μετα ειμαι μια χαρα.μονο αυτη η τουαλετα καθε 3 κ λιγο ειναι σπαστικη....17 κιλα ε?αυτα ειναι τα ωραιοτερα κιλα της ζωης σου!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 4 215994
μια μου καλα εκανες που δεν πηγες στη βαφτιση,θα σε πειραζει πολυ ο δρομος!καλα να περασεις μετα στο τραπεζι Very Happy πολυ ζωηρη η μικρη σου ε?
τζουλακι μου τον εφαγες χθες τον πυραυλο? Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
νατασα μου να εχεις μια ομορφη κυριακη!!!!
μαρω μου τι κανεις?
κ εγω καπνιζα κοριτσια μου ενα πακετο στανταρ την ημερα κ τωρα αρχισε να μου λειπει..καπνιζει κ ο αντρουλης μου κ στεναχωριεμαι..εγω κοριτσια ξυπνησα αργα εσκασα στον υπνο μιας που δεν εχω ουτε μαγειρεμα σημερα ουτε δουλειες!!κ ειμαι σε αναμμενα καρβουνα γιατι σημερα θα γεννησει με προκληση η φιλεναδιτσα μου αχ!καλα ε η μικρη μου ριχνει κατι τεντωματα τωρα...κανει κατι κινησεις με τρελαινει!!!

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου γλυκουλα αλεξ..καλα ειμαστε..κ μενα τεντωνεται συχνα αλλα πιο πολυ τα βραδυα..αχ αν μπορεσεισ να κοψεισ το τσιγαρο θα κανεισ μεγαλο καλο σε σενα κ το μωρακι σου..εχω ακουσει πωσ αν καπνιζουν οι γονεισ εθιζονται κ τα παιδακια κ τ αρχιζουν κ αυτα πολυ νωρισ

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις