Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
447 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 447 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Laughing Laughing Laughing
Βινάκι, Ιοαζόν δεν έρχεστε καμιά βόλτα από εδώ να την αναλάβετε pleaseeeeeeee????????????
Πόλεμο νεύρων μου κάνει...και επιμένει κιόλας, ότι και να της λέω χαμπάρι αυτή!

Κλαραμαρία αν γενικά έχετε κρύες θάλασσες εκεί καλά κάνεις και δεν μπαίνεις ακόμα...όσο πιο ζεστή τόσο το καλύτερο!

Μαιμουδάκι ποιός θα την αντέξει???
Λες ο τρίτος να είναι ο τυχερός και να μας σώσει???

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:το δις διαζευμενη κατι μας λεει και μαλλον οι κορες της την εχουν γραμμενη και ερχεται εκει και μιλαει στο σπιτι βλεπει μονο ντουβαρια!επρεπε να πεσεις πανω της ''κατα λαθος'' και να της ριξεις τον καφε στα μουτρα αφου ειναι στην πορτα και να της πεις παλι αφου σου ειπα ζαλιζομαι αμα μιλας!

χαχαχαχα! Α ρε Bini, πάλι με έκανες και γέλασα! Εν τω μεταξύ γελάω και με κοιτάνε οι συνάδελφοι σαν χαζοί...Σου λέει τι έπαθε τώρα αυτή! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 9 417472

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΝ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ???

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Της το είπα Ποπάκι μου όπως μπορούσα.

Βασικά τα πήρα και της λέω "αμάν ρε Α. με έφαγες! Έλεος πια! Εγώ κάνω ότι μου είπε ο γιατρός μου!" θες να ακούσεις την απάντηση?

"Ο γιατρός σου, σου απαγορεύσε κάποια, τα υπόλοιπα υπέθεσε ότι είσαι νοήμων άνθρωπος και τα καταλαβαίνεις μόνη σου ότι δεν κάνει"

Εννοώντας πάντα την κέτσαπ.... Shocked

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ασχετο... Όντως δε κάνει η κετσαπ; Γιατι κι εγώ τρωω pig Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 9 4872

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και καλα μωρε επειδή εχει συντηρητικά κ τέτοια.κι εγω τρώω που κ που.μην ειμαστε κ υπερβολικές!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri έγραψε:Της το είπα Ποπάκι μου όπως μπορούσα.

Βασικά τα πήρα και της λέω "αμάν ρε Α. με έφαγες! Έλεος πια! Εγώ κάνω ότι μου είπε ο γιατρός μου!" θες να ακούσεις την απάντηση?

"Ο γιατρός σου, σου απαγορεύσε κάποια, τα υπόλοιπα υπέθεσε ότι είσαι νοήμων άνθρωπος και τα καταλαβαίνεις μόνη σου ότι δεν κάνει"

Εννοώντας πάντα την κέτσαπ.... Shocked


Η συμπεριφορά της ηταν ετσι σπαστικη κ πριν μείνεις έγκυος;

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σορυ κοριτσια εκανα ενα διαλειμμα για υπνο και επανηλθα!
απο οτι καταλαβα τσιριτρι αυτη η συναδερφος ειναι απο εκεινες που δουλευουν εκει χρονια και καλα τα ξερουν ολα και για ολα τα θεματα.αλλα επρεπε να της πεις φαινεται δεν ετρωγε και πολυ κετσαπ γιαυτο ειναι τοσο ξυνη!

μαιμουδακι δηλ το λητω δεν λενε ε?ελεγα και εγω να παω καποια στιγμη αργοτερα αν συνεχιζα να ειμαι οκ αλλα τωρα δεν το σκεφτομαι. βασικα και απο το ιντερνετ που ειδα δεν τρελαθηκα κιολας αλλα νομιζα θα ειχε μεγαλυτερη ποικιλια

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε: Laughing Laughing Laughing
Βινάκι, Ιοαζόν δεν έρχεστε καμιά βόλτα από εδώ να την αναλάβετε pleaseeeeeeee????????????
Πόλεμο νεύρων μου κάνει...και επιμένει κιόλας, ότι και να της λέω χαμπάρι αυτή!

Κλαραμαρία αν γενικά έχετε κρύες θάλασσες εκεί καλά κάνεις και δεν μπαίνεις ακόμα...όσο πιο ζεστή τόσο το καλύτερο!

Μαιμουδάκι ποιός θα την αντέξει???
Λες ο τρίτος να είναι ο τυχερός και να μας σώσει???

εγω τσιριτρι καλυτερα μην ερθω κατι τετοιες τις τρωω για πρωινο εχω και εγω στη δουλεια αλλα μολις ειδαν με τι εχουν να κανουν το βουλωσαν!να φανταστειτε οταν επαθα την αποβολη αλλες λεγανε οτι καλα να παθω (γεροντοκορες) και αλλες λεγανε οτι σιγουρα κατι ειδα στη β επιπεδου και εριξα το μωρο ειδαν εναν αλλο ανθρωπο οταν γυρισα για κανενα μηνα δηλ γιατι ξαναεμεινα εγκυος και απο τοτε το βουλωσαν

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Bini για μένα άξιζε μονο που είδα τα 4 καρότσια για διδυμα δεν ξέρω αν θα εβρησκα τόσα πολλα σε αλλο μαγαζί.δεν έχω σκοπό να ξαναπαω.
Ελεος ρε κορίτσι μου τι σου έλεγαν οι μουλαρες...

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τις εχω τακτοποιησει αστα αφου απορω με τη στεναχωρια που ειχα και με οσα αντιμετωπισα και μετα πωε εμεινα αμεσως εγκυος δοξα το θεο ομως.

ωραια με γλυτωσες απο τσαμπα κοπο ελεγα να παω απο περιεργεια αλλα τωρα σιγα. εχω δει εδω καποια πραγματα πολυ καλα και σε καλες τιμες οποτε δεν θα κουραστω μετα.τσαμπα το ονομα μερικα.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω την άλλη βδομάδα θα κάνω μια βόλτα σε ενα αλλο που έχω υπόψη μου.μεχρι τότε θα κατσω σπιτάκι μου να κλωσσισω!με εχει αγχωσει λίγο ο Αύγουστος που μεσολαβεί κ κλείνουν οι προμηθευτές.αρχες Ιουλίου πρεπει να ξεμπερδεψω με τα κρεβατακια.

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Της το είπα Ποπάκι μου όπως μπορούσα.

Βασικά τα πήρα και της λέω "αμάν ρε Α. με έφαγες! Έλεος πια! Εγώ κάνω ότι μου είπε ο γιατρός μου!" θες να ακούσεις την απάντηση?

"Ο γιατρός σου, σου απαγορεύσε κάποια, τα υπόλοιπα υπέθεσε ότι είσαι νοήμων άνθρωπος και τα καταλαβαίνεις μόνη σου ότι δεν κάνει"

Εννοώντας πάντα την κέτσαπ.... Shocked

Twisted Evil Twisted Evil
Twisted Evil

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ ΤΟ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΗΡΑ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΔΩ ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ Κ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ... ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ Κ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΑ...

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΑ ΑΣΧΕΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ...
ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΙΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ ΣΑΣ??? ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΣΤΗΝ BENOSTAN. ΕΣΕΙΣ?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στα Ηρα μπήκα οταν βολταρα στη Β επιπέδου για να γυρίσουν οι μικρές.απο κρεβατακια καλές τιμες είχε αλλα δεν είχε ποικιλία ,έχω δει στο ιντερνετ οτι εχει οικονομικά φορμακια αλλα δεν κοίταξα απο κοντα.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:ΜΙΑ ΑΣΧΕΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ...
ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΙΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ ΣΑΣ??? ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΣΤΗΝ BENOSTAN. ΕΣΕΙΣ?

Δεν έχω ιδέα καθόλου.τι ακριβώς κοιτάς κ που;να ειναι βιολογικά ας πούμε;

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Εγω την άλλη βδομάδα θα κάνω μια βόλτα σε ενα αλλο που έχω υπόψη μου.μεχρι τότε θα κατσω σπιτάκι μου να κλωσσισω!με εχει αγχωσει λίγο ο Αύγουστος που μεσολαβεί κ κλείνουν οι προμηθευτές.αρχες Ιουλίου πρεπει να ξεμπερδεψω με τα κρεβατακια.

ΠΩ ΠΩ ΕΣΥ ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΛΑ ΔΙΠΛΑ ΤΩΡΑ Ε??? ΝΑΙ ΜΗΝ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ...
ΕΓΩ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΟ ΕΝΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΘΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΩ ΜΟΝΟ Κ ΕΙΜΑΙ ΟΚ ΑΛΛΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΜΟΝΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ... ΘΑ ΨΑΞΩ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΤΟΥΜΠΕΣ... ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΕ Κ ΕΚΛΑΙΓΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΚΟΥΩ ΕΝΑΝ ΘΟΡΥΒΟ ΠΕΤΑΓΟΜΑΙ Κ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΞΑΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΧΝΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΟ ΤΙ ΓΕΛΙΟ ΡΙΞΑΜΕ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΕ... ΧΑ ΧΑ ΧΑ

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω πρωτη φορα την ακουω αυτη την εταιρεια αλλα μου αρεσει και η mustela την εχουν δοκιμασει γνωστες μου και ειναι ευχαριστημενες βεβαια ειναι λιγο ακριβη αλλα λενε αξιζει τουλαχιστον για την αρχη

στο ιντερνετ εινα ιδιες οι τιμες με το καταστημα?
να σας πω για φορμακια μου αρεσαν τα μινερβακια, τα μπενετον εχουν ωραια και κουβερτουλες και και μπουρνουζακια και τα marks and spencer

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σωπα ρε ποπακι τι πλακα ευτυχως δεν χτυπησε!αχνα ομως ε?

μαιμου οντως παρε τα μεγαλα στην αρχη καροτσια κουνιες κτλ και τα ρουχαλακια τον αυγουστο

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:
Popisofia έγραψε:ΜΙΑ ΑΣΧΕΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ...
ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΙΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ ΣΑΣ??? ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΣΤΗΝ BENOSTAN. ΕΣΕΙΣ?

Δεν έχω ιδέα καθόλου.τι ακριβώς κοιτάς κ που;να ειναι βιολογικά ας πούμε;

ΣΤΑ ΒΡΕΦΙΚΑ ΝΑΙ ΚΟΙΤΑΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΧΗΜΙΚΑ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΝΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΑΡΩΜΑ ΟΧΙ ΒΑΡΥ ΑΛΛΑ ΓΛΥΚΟ ΤΗΣ FREZYDERM ΔΕΝ ΕΜΕΙ.Α ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΑ APIVITA ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΔΥΝΑΤΑ ΑΡΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΙΚΡΑ ΜΩΡΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΣ MUSTELLA ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΤΗΣ KLORANE ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΑΡΩΜΑ FISSAN KAI JONSONS ΑΠΟΡΡΥΠΤΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΗΜΙΚΑ. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΔΗΛ ΣΤΡΕΦΟΜΑΙ ΠΡΟΣ ΤΗΝ BENOSTAN ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΑΝ ΒΑΣΗ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ Κ ΟΤΑΝ ΕΣΤΕΙΛΑ EMAIL ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ Κ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ. ΕΠΙΣΗΣ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΡΑΓΑΔΕΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ.

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωραια θα μπω και εγω να δω για την benostan γενικα ειμαι υπερ των ελληνικων αλλα δεν εχει πολλες. και η a-derma ειναι καλη μου ειχαν πει στο φαρμακειο οτι γενικα ειναι πολυ αθωωα και καταλληλα για βρεφη

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:σωπα ρε ποπακι τι πλακα ευτυχως δεν χτυπησε!αχνα ομως ε?

μαιμου οντως παρε τα μεγαλα στην αρχη καροτσια κουνιες κτλ και τα ρουχαλακια τον αυγουστο

ΟΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΙΚΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΓΕΛΟΥΣΑΜΕ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΦΟΒΟ Κ ΦΟΒΑΤΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΣΕ ΜΟΝΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΑΧΝΑ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΑΝΩ Η ΑΛΕΠΟΥ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Κ ΕΚΛΑΙΓΕ... ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΗΡΗ ΣΟΥ ΛΕΩ...

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://www.benostan.gr/benostan/index.php/benostan/family/13/gr

ΒΙΝΑΚΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣ Κ ΤΗΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΚΕΡΙ ΜΕΛΙΣΣΑΣ Wink

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μου αλλαζεις τα δεδομενα!ειμαι υπερ των ελληνικων εταιρειων και ποσο μαλλον για φυσικα προιοντα θα δω αν στο φαρμακειο εχει δειγματα εσυ βαζεις τη κρεμα για ραγαδες?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις