Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
429 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 429 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
oi syspaseis m exoun pei einai san na mazevetai i koilia san mpala kai petronei gia liga defterolepta.
exete dikio gia tis douleies alla an den exeis kapoion na stis kanei pos na ziseis? ego kathe mera pleno kai mazevo...ektos apo simera, efyga trexontas apo ti douleia k irtha spiti gia xapla. Na nai kala to Binaki.
Iazon, bravo gia ta kala nea! exetaseis sou egrapse na deis ton sidiro sou?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ έχω εκπαιδεύσει τον άντρα μου κ μου τις κανει.το καθάρισμα του μπανιου ειναι η ειδικότητα του.οπως τα κάνω εγω βεβαια δεν τα κανει,αλλα τι να κανουμε;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, μου έγραψε και εξετάσεις. 
Τη ρώτησα αν υπάρχει σίδηρος που να μην στουμποκώλ και μου είπε πως μπορεί να μου δώσει φυτικό (floradix και κάποιο άλλο που δεν το συγκράτησα)

Μου μέτρησε την πίεση και είχα μεγάλη πίεση 9!
Μου λέει "Δεν ζαλίζεσαι;"

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπραβο κοριτσακια μου ετσι σας θελω!εβινακι δεν ηθελα να σε αγχωσω αλλα χαιρομαι που εφυγες!ολα καλα θα πανε αλλα αν θες να με ακουσεις απο δω και στο εξης στο καναπε και να μην κανεις τιποτα ας βρωμισουν ολα αρκει να εχουμε τα μωρακια μας!λιγος καιρος εμεινε!να σας πω κατι οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε οι μερες ομως περνανε ενταξει πρεπει να βοηθανε και οι συζυγοι οσο μπορουν.

εγω κοριτσια πινω legofer σιδηρο ειναι υγρο και οχι μονο δεν ειμαι δυσκοιλια αλλα βοηθαει κιολας και δεν πειραζει και στο στομαχι.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λίγο εγω οσο σίδηρο κ να πήρα ποτε δεν μου έφερε δυσκοιλιοτητα.
Παντος αν οι συσπασεις ειναι πετρώματα έχω κι εγω κι ας πινω κ μαγνήσιο κ γιουτοπαρ.
Rolling Eyes

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ενταξει υπαρχουν και γυναικες που χοροπηδανε και δεν παθαινουν τιποτα και φυσικα χαιρομαι αλλα το ρισκαρεις?
να φανταστειτε εμαθα για μια γνωστη μου εκανε  5 χρονια προσπαθειες με εξωσωματικη και μολις εμεινε εγκυος αρχισε δουλειες κτλ και επαθε τη ζημια. οχι οτι συμβαινει σε ολες αλλα λιγη προσοχη δεν βλαπτει. εξαλλου ξερετε τι νομιζω?αλλαξαμε και σαν οργανισμοι παλια πηγαιναν στα χωραφια και κουβαλουσαν τα παντα και δεν παθαιναν τιποτα τωρα με το παραμικρο αρρωσταινουμε. εγω κοριτσια ολα τα θυσιασα και δεν με νοιαζει βεβαια τωρα ειμαι στη μαμα αλλα και τις αλλες φορες ευτυχως ουρλιαζε ο αντρας μου αμα σας πω τι δουλειες εκανα.....στην πρωτη εγκυμοσυνη πριν την αποβολη μου ειπε ο προισταμενος εσυ εισαι δυνατη δεν εχεις αναγκη!να ομως που την πατησα 2 φορες!γιαυτο λεω ας βγαλω και κατσαριδες!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα έχει γίνει σκλαβάκι ο άντρας μου. 
Αλλά μόλις πάμε στη γιατρό και την ακούει να λέει "ξάπλα, μην κάνεις δουλειές, κοιμήσου" κλπ, καταλαβαίνει πως καλά κάνω και είμαι μαζεμένη...

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Λίγο εγω οσο σίδηρο κ να πήρα ποτε δεν μου έφερε δυσκοιλιοτητα.
Παντος αν οι συσπασεις ειναι πετρώματα έχω κι εγω κι ας πινω κ μαγνήσιο κ γιουτοπαρ.
Rolling Eyes

ειναι πολυ υποχθονιες οι συσπασεις.αλλες φορες πονας αλλες οχι αλλες φορες τα πετρωματα ειναι συσπασεις αλλες το μωρο αλλες το εντερο αστα. και εγω οταν κατι καταλαβαινω ρωταω το γιατρο και αναλογα που του δειχνω καταλαβαινει αν και απο οτι καταλαβα αφου παιρνουμε μαγνησιο δεν υπαρχει θεμα.εξαλλου απο καποια στιγμη ξεκινανε οι φυσιολογικες που σε ετοιμαζουν για τοκετο.
εμενα αυτο που μου τονισε σαν ανησυχητικο ειναι πονος σαν περιοδου.

κοριτσια δεν ξερω τι εχω παθει σημερα ισως επειδη δεν σας μιλησα χθες εχω παθει λογοδιαρροια!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Λίγο εγω οσο σίδηρο κ να πήρα ποτε δεν μου έφερε δυσκοιλιοτητα.
Παντος αν οι συσπασεις ειναι πετρώματα έχω κι εγω κι ας πινω κ μαγνήσιο κ γιουτοπαρ.
Rolling Eyes



ειναι πολυ υποχθονιες οι συσπασεις.αλλες φορες πονας αλλες οχι αλλες φορες τα πετρωματα ειναι συσπασεις αλλες το μωρο αλλες το εντερο αστα. και εγω οταν κατι καταλαβαινω ρωταω το γιατρο και αναλογα που του δειχνω καταλαβαινει αν και απο οτι καταλαβα αφου παιρνουμε μαγνησιο δεν υπαρχει θεμα.εξαλλου απο καποια στιγμη ξεκινανε οι φυσιολογικες που σε ετοιμαζουν για τοκετο.
εμενα αυτο που μου τονισε σαν ανησυχητικο ειναι πονος σαν περιοδου.

κοριτσια δεν ξερω τι εχω παθει σημερα ισως επειδη δεν σας μιλησα χθες εχω παθει λογοδιαρροια!
Ξάπλωσε.... 
Μίλησέ μας.... albino

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πόνους περιοδου δεν έχω,οταν το λέω στο γιατρο μου λέει ειναι τα μωρα.Τα μωρα ομως τωρα που μεγάλωσαν τα αντιλαμβάνομαι διαφορετικά.δεν ξέρω τι να πω .παιρνω φάρμακα κ είμαι κ ξαπλα,ειναι δυνατόν να μην με πιάνουν;;
Εμενα ο άντρας μου βλέπει μπάσκετ κ βαριεμαι!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια επέστρεψα!!!
Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας κ το κουράγιο που μου δώσατε!!
Ξεκινάω χάπι για την καρδιά κ έξτρα παρακολούθηση στη μπέμπα, γιατί μπορει να της προκαλέσει βραδυκαρδία. Το καλό είναι οτι θα την βλέπω πιο συχνά πλέον.

Βini να ζήσετε, πάντα ευτυχισμένοι, μπράβο στον άντρα σου.

Εβινακι μην αγχώνεσαι κ κάνε αυτό που μου είπε κ μένα ο γιατρός, ζήσε ως έγκυος, πρόσεξε τον εαυτό σου κ το μωρό σου, όλα τα άλλα δεν έχουν σημασία και θα πάνε όλα καλά!!

Ioazon μπράβο για την τέλεια εγκυμοσύνη, για να ντρέπεται μάλλον θα είναι σεμνό κορίτσι.

Βίνι έχεις απόλυτο δίκιο για τις δουλειές, ουτως η άλλως δεν τελειώνουν ποτέ..

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς την Ifi! Αφου θα σε παρακολουθούν συχνά μη φοβάσαι τίποτα,μια χαρα θα εινσι η μπεμπα κ εσυ φυσικα!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifi έγραψε:Κορίτσια επέστρεψα!!!
Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας κ το κουράγιο που μου δώσατε!!
Ξεκινάω χάπι για την καρδιά κ έξτρα παρακολούθηση στη μπέμπα, γιατί μπορει να της προκαλέσει βραδυκαρδία. Το καλό είναι οτι θα την βλέπω πιο συχνά πλέον.

Βini να ζήσετε, πάντα ευτυχισμένοι, μπράβο στον άντρα σου.

Εβινακι μην αγχώνεσαι κ κάνε αυτό που μου είπε κ μένα ο γιατρός, ζήσε ως έγκυος, πρόσεξε τον εαυτό σου κ το μωρό σου, όλα τα άλλα δεν έχουν σημασία και θα πάνε όλα καλά!!

Ioazon μπράβο για την τέλεια εγκυμοσύνη, για να ντρέπεται μάλλον θα είναι σεμνό κορίτσι.

Βίνι έχεις απόλυτο δίκιο για τις δουλειές, ουτως η άλλως δεν τελειώνουν ποτέ..
Μπράβο, ρε κορίτσι!
Όλα καλά θα πάνε! Μην ξεχνάμε πως παίζει ρόλο να είμαστε και ψυχολογικά καλά!
Μπράβο σου που είσαι τόσο θετική και δε μασάς! Τέτοιες μαμάδες θέλουν τα μωρά μας! Σμουτς

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Oraia Ifi! Kouragio k pou tha paei tha ta agkaliasoume ta morakia mas!
ax vre koritsia makari na mas grapsei i Paramythrnia avrio. Tha exei perasei ki afti megali agonia! i tsiritri simera den fanike katholou e??

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μερικές μέρες χανόμαστε, μωρέ
Δεν ανησυχώ για την tsiritri

Η paramythenia θέλω να μπει να μας πει τα νέα της Rolling Eyes

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioazon έγραψε:
ifi έγραψε:Κορίτσια επέστρεψα!!!
Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας κ το κουράγιο που μου δώσατε!!
Ξεκινάω χάπι για την καρδιά κ έξτρα παρακολούθηση στη μπέμπα, γιατί μπορει να της προκαλέσει βραδυκαρδία. Το καλό είναι οτι θα την βλέπω πιο συχνά πλέον.

Βini να ζήσετε, πάντα ευτυχισμένοι, μπράβο στον άντρα σου.

Εβινακι μην αγχώνεσαι κ κάνε αυτό που μου είπε κ μένα ο γιατρός, ζήσε ως έγκυος, πρόσεξε τον εαυτό σου κ το μωρό σου, όλα τα άλλα δεν έχουν σημασία και θα πάνε όλα καλά!!

Ioazon μπράβο για την τέλεια εγκυμοσύνη, για να ντρέπεται μάλλον θα είναι σεμνό κορίτσι.

Βίνι έχεις απόλυτο δίκιο για τις δουλειές, ουτως η άλλως δεν τελειώνουν ποτέ..


Μπράβο, ρε κορίτσι!
Όλα καλά θα πάνε! Μην ξεχνάμε πως παίζει ρόλο να είμαστε και ψυχολογικά καλά!
Μπράβο σου που είσαι τόσο θετική και δε μασάς! Τέτοιες μαμάδες θέλουν τα μωρά μας! Σμουτς
Δεν είναι κ τόσο εύκολη η θετική ψυχολογία είναι η αλήθεια..
Χθές απο το αγχος προφανώς ολη την ημέρα ζαλιζόμουνα, ενω το βράδυ γύρω στις 2, προφανως απο το ζόρι, ξύπνησα κ νόμιζα θα σκάσω. Πήγα τουαλέτα κ ο εμετός εκτοξεύθηκε στην κυριολεξία απο μέσα μου.
Αλλά δεν έχουμε κ άλλη επιλογή "Think positive" Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 29 893968

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λογικό είναι να τσιτώνεσαι κάποιες μέρες.

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Εμένα έχει γίνει σκλαβάκι ο άντρας μου. 
Αλλά μόλις πάμε στη γιατρό και την ακούει να λέει "ξάπλα, μην κάνεις δουλειές, κοιμήσου" κλπ, καταλαβαίνει πως καλά κάνω και είμαι μαζεμένη...
ιοαζον στο λεει η γιατρος προληπτικα ή πρεπει για καποιον λογο?παντως μπραβο της οχι σαν μια που ειχα εγω περυσι και μου ελεγε δεν εισαι αρρωστη κανε οτι θες και η μαιευτικη σαν επιστημη δεν δεχεται την ξαπλα. ναι βρε δεν τη δεχεται αλλα εγω ανα δεν ημουν ξαπλα σημερα δεν ξερω αν ημουν ακομα εγκυος!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ifi think PINK! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 29 337404
Vale ki ena tikeraki na xeroume poso eisai! Wink

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παντος ειναι κ έγκυες που συνεχίζουν τη ζωή τους κανονικά κ τις βλεπω κ μου φαινεται τοοοσο περίεργο.οπως κ να χει η καθεμιά κανει αυτο που θεωρεί σωστό για το μωρο κ τον εαυτό της.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:
ioazon έγραψε:Εμένα έχει γίνει σκλαβάκι ο άντρας μου. 
Αλλά μόλις πάμε στη γιατρό και την ακούει να λέει "ξάπλα, μην κάνεις δουλειές, κοιμήσου" κλπ, καταλαβαίνει πως καλά κάνω και είμαι μαζεμένη...


ιοαζον στο λεει η γιατρος προληπτικα ή πρεπει για καποιον λογο?παντως μπραβο της οχι σαν μια που ειχα εγω περυσι και μου ελεγε δεν εισαι αρρωστη κανε οτι θες και η μαιευτικη σαν επιστημη δεν δεχεται την ξαπλα. ναι βρε δεν τη δεχεται αλλα εγω ανα δεν ημουν ξαπλα σημερα δεν ξερω αν ημουν ακομα εγκυος!
Προληπτικά.
Προφανώς ξέρει πόσο τρελές είμαστε και τι παθαίνουμε με τις δουλειές του σπιτιού. (αμόκ)
Δεν έχω τίποτα απολύτως ανησυχητικό. 

Για να καταλάβεις με αφήνει να πάω διακοπές στην Κρήτη, να κάνω μπάνιο, να βάψω νύχια αλλά με την κούραση και τη λύσσα με τις δουλειές λέει ΠΡΟΣΟΧΗ!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπραβο ifi! κοριτσια ετσι η θετικη σκεψη βοηθαει σε ολα!
να σας πω τι πιστευω οταν ξερεις ποιο ειναι το προβλημα πανε ολα καλα και το αντιμετωπιζεις οταν δεν ξερεις ειναι θεμα. ολες τελεια θα παμε και πιστευω η παραμυθενια τωρα γλενταει τα καλα νεα για τη μπεμπουλα της!τι να κανουμε καποιες μανουλες πρεπει να κουραστουμε λιγοα παραπανω γιαυτο θα μας αγαπανε περισσοτερα τα μωρακια μας!

να σας πω και να γελασετε μιλουσαμε με τον αντρα  μου για οσα περασαμε και ποσο αδυναμια θα εχω στο μωρο και του λεω οτι θα το καλομαθω και δεν θα τον παντρεψω το γιοκα μου για να μην φυγει ποτε απο διπλα μου!(πλακα εκανα φυσικα αλλα για το παραχαιδεμα δεν ορκιζομαι...)

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:μπραβο ifi! κοριτσια ετσι η θετικη σκεψη βοηθαει σε ολα!
να σας πω τι πιστευω οταν ξερεις ποιο ειναι το προβλημα πανε ολα καλα και το αντιμετωπιζεις οταν δεν ξερεις ειναι θεμα. ολες τελεια θα παμε και πιστευω η παραμυθενια τωρα γλενταει τα καλα νεα για τη μπεμπουλα της!τι να κανουμε καποιες μανουλες πρεπει να κουραστουμε λιγοα παραπανω γιαυτο θα μας αγαπανε περισσοτερα τα μωρακια μας!

να σας πω και να γελασετε μιλουσαμε με τον αντρα  μου για οσα περασαμε και ποσο αδυναμια θα εχω στο μωρο και του λεω οτι θα το καλομαθω και δεν θα τον παντρεψω το γιοκα μου για να μην φυγει ποτε απο διπλα μου!(πλακα εκανα φυσικα αλλα για το παραχαιδεμα δεν ορκιζομαι...)
Εεε μη ξεχνάς οτι τη μια ,την δεξια την πιο ζωηρή στην έχω ταξει!Laughing

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
popo Binaki, xazomama!!!
Alla koritsia (oses perimenete koritsaki) skefteite tin Bini os pethera tis kori sas!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 29 534787  xaxaxa! Razz

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπραβο της ιοαζον ξερει η γυναικα. να σας πω και κατι απο την κουραση και απλα πονακια να παθει καποια ή συσπασεις γιατι να ταλαιπωρειται?γιαυτο προσοχη και κους κους στο ιντερνετ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις