Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
313 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 313 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ ΒΓΗΚΕΣ Κ ΣΥ?ΑΝ ΝΑΙ,ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΕ ΣΦΡΟΛΕΞ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΡΤΑΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!! Wink Wink Wink

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου φρουφρου.Κι εμενα με εξορισαν απ το σπιτι λογω αγώνα και καθομαι στο μπαλκονι με το tablet,.Περναει ο καιρος γρηγορα φρουφρου λιγο τωρα με την ζεστη μπορει να ταλαιπωρηθουμε...χαλαλι Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 15 328109 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 15 328109

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια τι κάνετε?? Πώς είστε? Όλα καλά??
Εχω πολύ καιρό να μπω και έχω μείνει πίσω στα νέα σας. Προσπάθησα να διαβάσω μερικές σελίδες και έχω να πω συγχαρητήρια στη Julia για το κοριτσάκι της.. η giota τι κάνει βρε κορίτσια?? Διάβασα οτι ήταν έτοιμη να γεννήσει πρόωρα. Πώς είναι τώρα??
Εμείς είχαμε κάποια ατυχία γι αυτό και χάθηκα... Ο καλός μου ο αντρούλης είχε ένα ατύχημα με το μηχανάκι του και χτύπησε το πόδι του.. έπρεπε να μείνει ακίνητος για 12 μέρες και του έβαλαν νάρθηκα. Ευτυχώς τώρα είναι καλά αλλά περάσαμε ταλαιπωρία!!
Εσείς εύχομαι να είστε όλες καλά!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ!!!ΑΛΗΘΕΙΑ???? ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!!! Ε,ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΦΩΝΕΣ...ΚΑΠΝΙΛΑ....ΣΤΟΛΙΔΙΑ ΣΤΙΣ Μ@@@@ΙΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ...
ΜΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΨΕΡΗ!!ΧΕΙΜΩΝΑ-ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!ΦΕΤΟΣ,ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!ΑΑΑΑΝΤΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΘΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ...
ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΠΙΟ ΨΥΧΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΕΤΗ Wink Wink Wink ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΚΑΝΕΙ ΟΜΩΣ Η ΥΓΡΑΣΙΑ!!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Very Happy
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΩΡΕ!!ΔΕΝ ΤΙΣ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ!!!ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΦΟΒΟΣ Κ ΤΡΟΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ Κ ΓΩ ΑΣΧΗΜΟ ΤΡΟΧΑΙΟ-Κ ΔΕΝ ΦΤΑΙΓΑΜΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!
ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ?ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ/ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ,ΕΤΣΙ???ΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ??
ΝΑΙ ΤΟ ΤΖΟΥΛΑΚΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΡΑΊ΄ΔΟΥΛΑ ΤΗΣ!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 15 875502
Η ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 7,ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΚΕΤΟΥ Κ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΜΕ 5 Η ΔΙΑΣΤΟΛΗ!!!ΟΠΟΤΕ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ Κ ΚΕΙΝΗ Κ Ο ΣΙΒΑΝ!!
ΕΧΕΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ !!!ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕΣΑ Ο ΣΙΒΑΝ,ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΩΡΕ ΜΟΥ!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσακια μου..!!!

Σανσετ μου σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου...περαστικα του αντρουλη σου..ταλαιπωρηθηκατε ε??Η μικρουλα σου καλα ειναι??

Μια μου και μενα μου αρεσει πολυ το Βασια και το Βιβιαν...!!!

Φρουφρου μου τι κανεις??Ολα καλα??Ο μπεμπακος σου??

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΤΖΟΥΛΑΚΙ!!ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΕΔΩ ΣΠΙΤΙ!!!ΜΟΛΙΣ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙ-ΛΙΓΟ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!ΑΠΛΑ ΙΣΑ ΙΣΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΙΔΗΡΟ!!Κ ΧΟΡΟΠΗΔΑΜΕ ΤΩΡΑ-ΑΝ Κ ΠΡΟΤΙΜΑΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡ ΑΤΟ ΠΕΠΟΝΑΚΙ!! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΑΜΕ !!ΜΗΝ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ!!ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Κ ΑΥΤΟ!!ΧΑΧΧΑΧΑ!ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??
Η ΜΠΕΜΑΠΑ ΣΥ?? ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ?ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ??ΓΥΡΙΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ?? Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 15 215994 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 15 215994

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φρουφρού έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Very Happy
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΩΡΕ!!ΔΕΝ ΤΙΣ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ!!!ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΦΟΒΟΣ Κ ΤΡΟΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ Κ ΓΩ ΑΣΧΗΜΟ ΤΡΟΧΑΙΟ-Κ ΔΕΝ ΦΤΑΙΓΑΜΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!
ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ?ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ/ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ,ΕΤΣΙ???ΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ??
ΝΑΙ ΤΟ ΤΖΟΥΛΑΚΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΡΑΊ΄ΔΟΥΛΑ ΤΗΣ!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 15 875502
Η ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 7,ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΚΕΤΟΥ Κ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΜΕ 5 Η ΔΙΑΣΤΟΛΗ!!!ΟΠΟΤΕ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ Κ ΚΕΙΝΗ Κ Ο ΣΙΒΑΝ!!
ΕΧΕΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ !!!ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕΣΑ Ο ΣΙΒΑΝ,ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΩΡΕ ΜΟΥ!!!

Γεια σου φρουφρού μου!! Αχ τι να σου πω, γενικά είναι πολύ προσεχτικός, οδηγεί από τα 15 του μηχανάκι και τώρα είναι 32, δεν του έχει συμβεί ποτέ ατύχημα σοβαρό πέρα από μερικά πεσίματα ελαφριά χωρίς ζημιές. Να φανταστείς είχε μεγάλη μηχανή και την πούλησε πήρε ένα παπάκι για τη δουλειά του και την επόμενη μέρα τον χτύπησε ένας βλάκας που ήθελε να αλλάξει λωρίδα. Εγώ πιστεύω ήταν μάτι! Δε ξέρω αν πιστεύετε? Είμαι σχεδόν σίγουρη! Μάτι κακό! Να τρακάρει με καινούριο μηχανάκι, μόλις το χε πάρει και να πω ότι ήταν πρωτάρης....
Τελοσπάντων όλα καλά τώρα και χαίρομαι που δε μας έτυχε αργότερα, εγώ να είμαι στο μήνα μου ή να έχω γεννήσει, φαντάζεσαι?? δε θα μπορούσα να τον βοηθήσω!
Το μωράκι μου είναι μια χαρα, πολύ ενεργητικό!! Το δικό σου το αγοράκι??
Αχχ κρίμα τη κοπέλα ταλαιπωρείται πολύ! Μακάρι να πάνε όλα καλά μωρέ και να μην έχει πρόβλημα το μωράκι!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Φρουφρου μου εχει γυρισει και φυσικα βλεπει μπασκετ..!!!Το κεφαλακι μου με ποναει λιγο αλλα οκ..!!

Σανσετ μου εγω πιστευω παρα πολυ στο ματι..!!!Τελος καλο να λες και ολα καλα..!!!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου Τζούλια μου! Πώς νιώθεις που έχεις κοριτσάκι κι εσύ? Πολλά τα κορίτσια ρε παιδιά... Τους φάγαμε τους άντρες, στο τέλος θα τους ψάχνουμε με το κιάλι!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια χαρα νιωθω ...παντα ηθελα και ονειρευομουν κοριτσακι....!!!!Περασα βεβαια το σοκ της αλλαγης αλλα το ξεπερασα γρηγορα...!!!Δεν θα αντεχα με τιποτα ομως να μου το ξαναλλαξουν...!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΑΝΣΕΤ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΤΥΧΕΙ!!!
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΡΑ Κ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! ΧΜΜΜΜ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΙ,ΕΜΜΜΜ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΚΕΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΜΑΤΙΟΥ,ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Rolling Eyes Rolling Eyes
ΤΖΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΑΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ-ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΑΣΤΕ ΚΡΙΜΑ Κ ΑΔΙΚΑ,ΜΗΠΩΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Κ ΟΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ,Π.Χ ΝΤΕΠΟΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙΣ!!! ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΕΤΣΙ??ΤΕΛΙΚΑ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ ΕΧΕΙΣ Κ ΣΥ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΧΕΝΙΚΟ???? Η' ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?? Mad

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JuliaG έγραψε:Μια χαρα νιωθω ...παντα ηθελα και ονειρευομουν κοριτσακι....!!!!Περασα βεβαια το σοκ της αλλαγης αλλα το ξεπερασα γρηγορα...!!!Δεν θα αντεχα με τιποτα ομως να μου το ξαναλλαξουν...!!!
Ε ΟΧΙ ΒΡΕ ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΟΥ!!! ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!! ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ-ΘΑ ΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟ ΡΕΚΟΡ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΦΥΛΛΟΥ!!! pirat pirat

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο τον αυχενα μου ειναι Φρουφρου μου και με αυτο τον καιρο που δεν σταθεροποιειται ταλαιπωρουμαι πολυ..!!!

Συνηθως ανηκω στην εξαιρεση του κανονα και στο 1%....κατι τετοια ποσοστα κυνηγαω παντα...Οποτε κραταω και μια πισινη...χαχαχαχα

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ ΜΙΑ ΚΠΕΛΙΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ,ΔΕΣ ΤΟ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΛΙΓΟ
https://www.youtube.com/watch?v=SncXCx5AWlw

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συμφωνώ φρουφρού! Να μην σου τύχει! Ούτε εγώ πίστευα στο μάτι αλλά θεωρώ ότι ορισμένοι άνθρωποι μεταδίδουν κακή ενέργεια λόγω της ζήλιας τους...

Τζούλια έχεις ξεκινήσει τα ψώνια τώρα που έμαθες το φύλο?
Εγώ ακόμα δεν έχω πάρει πολλά πράγματα, μας πήγε λίγο πίσω όλο αυτό!
Πήραμε ένα λίκνο της Chicco που είναι φορητό και μπορείς να το μεταφέρεις παντού. Κούνια δε θα πάρουμε ακόμα. Πήραμε και συρταριερα από τα Ικεα που έχει πολύ οικονομικές γιατί οι βρεφικές είναι πανάκριβες.

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ειδα Φρουφρου μου που το ειχες βαλει νωριτερα...Ειναι τοσο ομορφο..!!!Πραγματικα με ταξιδεψε...!!! I love you I love you I love you

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαλλον απο αυτη την εβδομαδα θα ξεκινησω τα ψωνια...Δεν εχω παρει τιποτα ακομα...Αυριο εχω ραντεβου στο γιατρο...θα επιβεβαιωσω αλλη μια φορα το φυλλο και θα ξεκινησω..!!!Καλα εκανες και πηρες απο το Ικεα συρταριερα...την ιδια δουλεια κανει..!!Κι εμεις κουνια θα παρουμε αργοτερα μετα την γεννηση που θα φτιαξουμε και το δωματιο της..!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ'ΤΑΝ Η ΖΗΛΕΙΑ....ΨΟΡΑ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ΠΟΙΑ ΣΡΤΑΡΙΕΡΑ ΠΗΡΑ ΣΑΝΣΕΤ?ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΛΑΝΙΔΙΑ??
ΣΑΦΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ Κ ΣΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕΤΑ!!!ΕΜΕΝΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ!Κ ΜΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΠΗΡΑΜΕ ΤΩΡΑ!!!ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟ ΞΥΛΟ ΒΕΛΑΝΙΔΙΑΣ Κ ΑΝ ΘΕΛΩ ΚΟΛΛΑΩ Κ ΠΑΝΩ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΑΠΟ ΑΦΡΟΛΕΞ Wink
ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΛΙΚΝΟ,Ε?

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΟΥ!!Ο,ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΘΕ ΦΟΑΡΑ Κ ΑΠΟ ΛΙΓΑ!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε ΝΑΙ , ΝΑ ΠΑΤΕ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΚ ΝΑ ΣΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ ΤΟ ΦΥΛΛΟ Κ ΜΕΤΑ ΒΟΥΡ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΟΥ!!!Κ ΚΟΙΤΑΣ ΤΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΠΑΡΕΙΣ Κ Ο,ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ-ΔΕΝ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ Κ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δυτσυχως βρε Φρουφρου μου...βλεπεις τα παιδακια μας ηρθαν μεσα στην κριση και δεν μπορουμε να παρουμε ολα αυτα που θελουμε...!!!Αλλα σιγα σιγα οπως ειπες θα συγκεντρωσουμε τα απαραιτητα...!!!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι ρε κορίτσια οι συρταριέρες που είδαμε στα βρεφικά καταστήματα έχουν ξεφύγει σε τιμή. Και δεν έχουν καμία διαφορά τελικά από τις απλές του Ικεα.

Πήραμε αυτή:http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=productview&iID=87685 και τις κόλλησα πάνω αυτοκόλλητα με την φραουλίτσα και έγινε καλύτερη από παιδική. Απλά δεν έχει προέκταση για να αλλάζεις το μωρό αλλά έχει αρκετό χώρο επάνω και θα βάλω ένα ειδικό στρωματάκι να το αλλάζω.
Ναι προτίμησα το λίκνο γιατί μπορεί να μείνει το παιδί μέχρι 6 μηνών ενώ η καλαθούνα είναι μέχρι 2 μήνων.
Αυτό πήρα:http://irokids.gr/p/884/lullago-rose η τιμή αυτή είναι μαζί με το στρώμα. Και υπάρχει και σε άλλα χρώματα.

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολυ ομορφα ειναι Σανσετ μου και πολυ πρακτικο φαινεται αυτο το λικνο...και μεταφερεται και πολυ ευκολα..!!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι Julia μου γι αυτό το προτιμήσαμε! Μας φάνηκε πολύ πρακτικό! Και να φανταστείς στο Λητώ το είχανε 160 ευρώ! Έψαξα στο skroutz όμως και το βρήκα 130 και το παρήγγειλα μέσω ιντερνετ. Καλό είναι να ψάχνουμε κορίτσια, μη παίρνουμε αμέσως ότι μας δείχνουν. Χρειάζεται έρευνα αγοράς τέτοιες εποχές δύσκολες!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις