Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
548 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 548 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τέλεια, Τζωρτζίνα μου! Σημασία έχει ότι είναι όλα καλά με τα αποτελέσματα!
Ναι, μωρέ, μεγαλώνουν τα σκατούλικα μας! Εντάξει, είναι λίγο ενοχλητικό κάποιες φορές, αλλά είναι και τόσο γλυκό ταυτόχρονα να τα νιώθουμε έτσι!
Κορίτσια μου, σας αφήνω να παρακολουθήσω το on-line σεμινάριο! Θα τα πούμε μόλις τελειώσει! Φιλάκια!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η ψυχολογια μας κοριτσια μου ειναι καπως περιεργη μια ανεβασμενη μια χαλια,υπομονη θα περασει!!!ναι νατασσα μου μαθαμε για την ερτ...η κατασταση εχει ξεφυγει...τζωρτζινα μου κριμα που ταλαιπωρηθηκες με την καμπυλη μωρε...ειναι πως αντιδραει ο καθε οργανισμος...τα αποτελεσματα ποτε θα τα παρεις?ναι πλεον ειναι μεγαλα τα μωρα μας κ η αισθηση ωρες ωρες δεν ειναι καθολου χαριτωμενη,το εχω ξανα γραψει Very Happy

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τι λεω η χαζη αφου μια χαρα βγηκαν τα αποτελεσματα σου!!!με χτυπησε η ζεστη στο κεφαλι Very Happy φιλακια νατασσα μου!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια ειμαι η Μαριλενα απο Κυπρο 29 χρονων και περιμενω το κοριτσακι μου στις 12/09/2013!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας διαβαζω απο την αρχη και προσπαθησα μερικες φορες να εγγραφω χωρις επιτυχια!ηθελα απο καιρο να μπω στην παρεα σας!!αλλα δεν το εχω πολυ με την τεχνολογια.

Τωρα ειμαι στη δουλεια και λεω θα κανω μια τελευτεα προσπαθεια και τα καταφερα! και ειμαι πολυ ενθουσιασμενη!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marilena29 έγραψε:Σας διαβαζω απο την αρχη και προσπαθησα μερικες φορες να εγγραφω χωρις επιτυχια!ηθελα απο καιρο να μπω στην παρεα σας!!αλλα δεν το εχω πολυ με την τεχνολογια.

Τωρα ειμαι στη δουλεια και λεω θα κανω μια τελευτεα προσπαθεια και τα καταφερα! και ειμαι πολυ ενθουσιασμενη!
καλησπερα μαριλενα μου!!!καλως ηρθες στην παρεα μας!!με το καλο το μωρακι σου!!αγορακι η κοριτσακι?Very Happy

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΙ ΤΟ ΦΡΟΥΦΡΟΥ-ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ??ΥΑ ΓΛΥΚΟΥΛΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ???
Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 265107Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 669659Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 804467
ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΣΤΟ ΟΜΟΡΦΟ Κ ΤΥΧΕΡΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ!!!ΡΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΤΕΛΙΚΑ Κ ΓΡΑΦΤΗΚΕΣ???Very Happy
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΚ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 386913Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 337404

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΣΑΣ!!ΓΙΟΥΠΙΙΙΙ!!!!Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 654316Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 90233Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 90233Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 90233Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 90233
ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ!!!ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ!!!
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΤΥΣΟΥ!! ΧΤΕΝΙΣΟΥ!!ΚΑΛΟΠΙΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!!! ΘΑ ΠΕΤΑΣ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΤΩΡΑΜανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 40746Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 40746Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 40746Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 40746
GEORGINACH ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?? ΤΟ ΜΠΕΜΠΙΝΙ ΣΟΥ??
ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΣΑ??? ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΟΟΛΕΣ ΣΑΣΜανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 125586Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 334590

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξανδρα μου το ειχα γραψει πιο πανω αλλα ισως δεν το εστειλα!!

Κοριτσακι περιμενω στις 12/09/2013 αλλα η ημερομηνια μου ειναι πανω κατω επειδη ο κυκλος μου δεν ηταν σταθερος!

Ειχα παρα πολλη αχος για αυτη την εγγυμοσυνη επειδη τον περασμενο Σεπτεμβριο ειχα παλλινδρομη και πριν καν συνελθω σωματικα και ψυχολογικα ανακαλυψα την εγγυμοσυνη μου! Ευτυχως τωρα ολα πανε καλα και ανυπομονω να γεννησω!!

Το forum με βοηθησε παρα πολυ και διαβαζωντας σας επαιρνα θετικη ενεργεια!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσακια μου..!!!Χαθηκα ξαφνικα και  εχασα και το σεμιναριοSadγιατι ηρθε μια φιλη για καφε..!!!

Αλεξανδρα μου με το καλο να ερθουν τα πραγματακια σας..Μου ελειψες χθες βρε..!!!I love youI love youI love you

Νατασσα μου να μου πεις εντυπωσεις απο το σεμιναριο..!!study

Φρουφρου μου τι κανει ο μπεμπουκος σου??Very Happy:D

Μαριλενα μου με το καλο να παρεις στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου...Καλως ηρθες  στην παρεουλα μας..!!!Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 215994

Τζωρτζινα μου τελος καλο..ολα καλα..Αυτο μετραει..!!!Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 654316

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επέστρεψα! Ακόμη ερωτήσεις κάνουν βέβαια, αλλά είπα να μπω!
Γιούλη μου, ωραίο ήταν! Βέβαια εγώ τα ήξερα τα περισσότερα από τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού, αλλά αν δεν έχεις παρακολουθήσει κάτι, είναι πολύ χρήσιμα!
Μαριλένα μου, καλημέρα και καλώς ήρθες στο παρεάκι μας! Με το καλό να έρθει η μπουμπού σου!! Έχουμε πολλά κοριτσάκια στην ομάδα μας! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 28 337404
Φρουφρουδάκι, καλημέρα!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νατασσα μου στα αλλα σεμιναρια που εχεις κανει εχετε μαθει και συγκεκριμενες ασκησεις που θα  σας βοηθησουν???

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζουλια μου επειδη οπως ειπα σας διαβαζα καθημερινα και ξερω το "θεμα" σου με το φυλο να σου πω και εγω οτι για κοριτσακι σε κοβω!! η κοιλια σου ειναι ετσι στρογγυλη οπως τη δικη μου!!και αφου το θελεις τοσο πολυ ετσι θα είναι.. εγω ηθελα αγορακι αλλα τωρα που το συνηθησα ασ τολμησουν να μου το αλλαζαν!!

Θα βαλω φωτο οταν παω σπιτι (τωρα ειμαι στη δουλεια) ...εννοειται θα μου εξηγησετε πως να τη βαλω επειδη ειμαι ασχετη!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για την ώρα του τοκετού, εννοείς; ναι, κάναμε τις αναπνοές που κάνεις και κάποιες βοηθητικές ασκήσεις για εκείνη την ώρα, σαν αυτές που έδειξε σήμερα(δηλαδή να στέκεσαι όρθια, ακουμπισμένη στο κρεβάτι ή σε βαθύ κάθισμα, για παράδειγμα).

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι οντως Μαριλενα μου...ειναι ασχημο το συναισθημα της αλλαγης..!!

Εννοειται θα σε βοηθησουμε σε οτι θες..!!!Να δουμε και την δικη σου κοιλιτσα..!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν το ειδα σημερα το σεμιναριο δυστυχως...Θα γραφτω στο επομενο παλι και ελπιζω να μην προκυψει τιποτα και να το παρακολουθησω..!!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια δυστυχως εδω στην Κυπρο δεν κανουν μαθηματα ανωδυνου, θηλασμου κ.α.

οκ μπορει να βρεις καμια ιδιωτικη που κανει αλλα ειναι πολυ ακριβα..

εγω θα γεννησω σε ιδιωτικη κλινικη μια απο τις καλυτερες στη Λευκωσια και δεν κανουν τιποτα...κριμα ειναι αυτο...

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριλένα μου, περιμένουμε φωτό και ό,τι χρειαστείς, εδώ είμαστε!! Very Happy

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειναι αρκετα μεγαλη η κοιλια μου (πριν ηταν φλατ) αλλα αυτο οφειλετε και στα πολλα κιλα που εβαλα! πριν ενα μηνα που πηγα γιατρο ειχα βαλει 10!!!
οταν εκανα και την καμπυλη και ηταν λιγο τσιμπημενη παρολο που δεν ειμαι γλυκατζου εκει εβαλα φρενο...ελπιζω την αλλη βδομαδα που θα παω να ειμαι τουλαχιστο στα 10 ακομα!!χλωμο το κοβω...

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια να σας ρωτησω κατι...κανετε καθολου εμετους η εχετε αναγουλες? εγω το πρωτο τριμηνο καθε μερα εκανα 2-3 φορες. μετα ηρεμησα μια χαρα.. εδω και μια βδομαδα περιπου αρχισαν αναγουλεσ και εμετοι...ρωτησα τη γιατρο μου και μου ειπε ειναι φυσιολογικο επειδη η μητρα πιεζει το στομαχι...αχ ελπιζω να μην παω ετσι μεχρι το τελος.

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριλενα  μου μπορεις να μπεις στην σελιδα της Νutricia και να γραφτεις στα σεμιναρια που παρακολουθω κι εγω...Με εχουν βοηθησει πολυ..σε πολλα πραγματα..!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο γιατρός σου, τι σου είπε; εντάξει, τα κιλά είναι υποκειμενικά, ανάλογα και με το σωματότυπό σου! Αφού οι εξετάσεις σου είναι μια χαρά, αυτό έχει σημασία! Απλά, σίγουρα όσο πιο λίγα βάλεις, τόσο πιο εύκολα θα τα χάσεις μετά! Αλλά μικρές είμαστε, μωρέ, δε νομίζω να έχουμε πρόβλημα!
Όσο για τα μαθήματα, μου κάνει εντύπωση που δεν έχει τίποτα στην Κύπρο.. Μπορείς, πάντως, να γραφτείς στο nutricia club και να παρακολουθείς δωρεάν on-line σεμινάρια, θα σε βοηθήσουν!
Αφού σου είπε, έτσι ο γιατρός σου για τις αναγούλες, μην αγχώνεσαι! Εγώ έχω ακούσει για γυναίκες στην εγκυμοσύνη που δε σταματάνε να κάνουν εμετό από την αρχή μέχρι και το τέλος..

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η γιατρος απο την αρχη μου ειπε θα ειναι αυστηρη με τα κιλα μου και να μη βαλω πανω απο 12... ειναι και γυναικα οποτε !!!! μου ειπε να προσεξω την τελευταια φορα που πηγα...και μου εδωσε διατροφη... Δεν τρωω γλυκα αλλα απο φαγητο αστα...

σας ευχαριστω κοριτσια για το site..θα το δω οταν παω σπιτι και ελπιζω να με δεχτουν...θελω παρα πολυ να ζησω το φυσιολογικο τοκετο...

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριλενα μου εγω εχω  κανει λιγες  φορες εμετο και αυτο απο το κεφαλι μου απο την πολυ πιεση και τον πολυ πονο..οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω..!!!Ζαλαδες ειχα απο την αρχη και εχω ακομα σε μικροτερο βαθμο βεβαια..!!!

Απο κιλα προς  το παρον ειμαι στο +6...Ξεκινησα με πολλα  παραπανω βεβαια απο το κανονικο μου..!!!Φαινεται και στην φωτοVery HappyΟλοι βεβαια μου λενε οτι απο δω και περα θα βαλω τα περισσοτερα..!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου μολις εγινε το φαγητο μου κ θα παω για ενα καφεδακι με την φιλη μου.θα τα πουμε μετα!!!σας φιλω ολες!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις