Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
401 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 401 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δίκιο έχεις Αλεξανδρα μου. Κρέμα για το πρόσωπο, κρέμα για το στήθος, για τα μπράτσα, για τον ποπό, για τα μπουτάκια, κρέμα για απαλές πατουσίτσες, κρέμα χεριών, κρέμα μαλλιών, κρέμα ματιών..... ουφ!

Πάω να φάω μια κρέμα καραμελέ να πιάσει κ τόπο Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 32 654316

Σας αφήνω κοριτσάκια μου να λιώσω λίγο στον καναπέ, μετά να κάνω καμια δουλίτσα βλέποντας το σίριαλ μου, μετά λίγο περπάτημα να κάψουμε καμιά θερμίδα κ το βραδάκι πάλι κους κους!

Σας φιλώ προς το παρόν!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φιλακια νατασσουλα μου τα λεμε αργοτερα παλι!!!Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 32 417472

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νατασούλα τι να σου πω.Εγω μονο λιγο αμυγδαλελαιο βαζω στην κοιλια.Α και αντηλιακο προσωπου.Ασε που δεν θελω να βαλω τιποτα εκει κατω,κι αμα παει κανενα μικροβιο?
Αλεξ μουπιστευω οτι αυτα ειναι βλεποντας και κανοντας,μπορει να μην θελεις να την πας ακομη απο εκει,δεν εχω και αλλη εμπειρια,πιστευω οτι στην πραξη θα δειτε τι ειναι καλυτεροΜανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 32 328109

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μια μου,ετσι ειναι!απλα το σκεφτηκαμε καλα κ καταληξαμε σε αυτο.ομως ας ερθει με το καλο κ στην πραξη οπως λες κ εσυ θα καταληξουμε σιγουρα!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξυπνησα κ τωρα πρεπει να πλυθω να κανω μπανιο να κανω νυχια να φτιαξω τα μαλλια με το σιδερο κ ολα αυτα μεχρι τις 7.... Δεν νομιζω οτι γινεται!!!!!!
Αλεξανδρα γλυκεια τι κανετε;με το καλο τα επιπλακια σας!!
Νατς γελασα πολυ με την κρεμα που "πιανει κ τοπο"..να ρωτησουμε τους γιατρους μας για εκεινη εκει κατω κ θα μας πουν..κανετε εσεις ασκησεις Κεγκελ για ενδυναμωση πυελικου εδαφους;!;!;!;!;; Αμ εδω σε θελω..!!! Χεχεχεχε
Αλεξανδρα μου για το που θα κοιμαται η μπεμπα σας,αφου εχεις το πορτ μπεμπε μην το σκεφτεσαι πολυ. Οταν γεννηθει κ την εχεις διπλα σου στο μαιευτηριο θα δεις..λενε πως ειναι ασφαλεστερο κ πιο ξεκουραστο να ει αι διπλα σου τον πρωτο τουλαχιστον μηνα αλλα νομιζω οτι μπορεις να ρωτησεις τη μαια που θα σε βοηθαει..εγω φοβαμαι πως οταν γεννηθει θα θελω να τον εχω πανω μου συνεχεια κ αμα τον παιρνει αλλος αγκαλια θα τρεχω κ εγω απο πισω να χαιδευω την πλατουλα του πχ γιανα μη νιωσει το παιδι οτι το εγκατελειψα.......!!!!! Αλλα αυτο ειναι αλλου ειδους προβλημα, εμπιπτει σε αλλη κατηγορια νομιζω!!!!!!!!! Χιχι
Θα φαω ενα παγωτινι, πηραμε καρπουζι κ το κοψε ο αντρας μου κ μυριζε τελεια κ πηγαμε να φαμε κ ηταν τοσο μα τοσο μα τοσο ανοστο!! Χαλι...... Θα το φαω βεβαια, δεν πτοουμαι..!!!!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ειμαι ελισακι μου!!!εσυ τι κανεις?γιατι να κανεις τοσες ετοιμασιες?που θα πατε?I love you

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βολτα θα παμε απλα σε μια μπυραρια, αλλα επειδη νιωθω σαν μοσχαρακι θελω να προσπαθω στα υπολοιπα γιανα ισορροπειται η κατασταση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αχ κ βαριεμαι.. Το σιδερο δεν το βλεπω να το κανω, δεν πειραζει!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εισαι μοσχαρακι ελισακι μου εισαι μια πολυ ομορφη εγκυουλα!!!!Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 32 334590αχ ωραια να πατε κ να περασετε τελεια!!!με παρεα η εσυ με τον αντρουλη σου μονο?εγω θελω να δω εισαι το ταιρι μου τωρα στο youtube να σκασω στα γελιαVery Happy

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια...
Τι κανετε;;;
Εδώ βρέχει,αλλά έχει και δροσιά οπότε δεν με πειράζει!!

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω εχω κανει εναν ποπο 2 μετρα.Τιποτα δεν μου χωραει...
Γεια σου Ματινάκι,κι εδω βροχες ειχαμε σημερα.Να σου πω με συμφερει να εχει δροσουλα.Τι κανει το μωρακι σου?

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σήμερα δεν είναι πολύ ζωηρή,μόνο κουνιέτε πέρα δώθε!!!

Καλύτερα δροσιά παρά ζέστη από τώρα.

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και μενα ο ποπος μου 2 μετρα ειναι για παντελονι ουτε λογος, μονο κατι φουστες με λαστιχο φαρδιες και καμια φορμιτσα κ φυσικα ενα σορτς το οποιο ειναι 3 νουμερα μεγαλυτερο απο τα προεγκυμοσυνης..!!!!!!!! Razz:P
Αλεξανδρα μου θα παμε με τους γονεις του αντρα μου κ τη μαμα μου!!! Φαγαμε το μεσημερι, πηγαμε να ξεκουραστουμε κ τωρα παλι θα παμε να φαμε, μη μεινουμε κ νηστικοι δα!!!!!!!!!!!
Ματινακι κ Μια καλησπερα, κ εδω εχει αυτο το ψιχαλιζω λασπη κ απεναντι ριχνει κεραυνους!
Αχ κοριτσια μολις το ραδιο εβαλε αυτο το τραγουδι κ θυμηθηκα τη σκηνη στο κοιτα ποιος μιλαει
https://www.youtube.com/watch?v=iPUmE-tne5U
εκει που ο Τραβολτα παιζει με το μωρακι κ κανει τα κουκλακια του να χορευουν και τον κανει αεροπλανακι κ χορευουν!!!!!!!!!
Ελα να ανεβαινουμε!!!!!!!!!!!!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπορει να ακουει τη βροχουλα και να νανουριζεται Ματινακι!!Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 32 522194
Ελιζα τι ωραια που τρωτε συνεχεια.Σκεφτομαι συνεχεια το φαγητο,τερμα το τσιγαρο,ο καφες,το αλκοολ καπου θα ξεσπουσα.

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν έλεγα τιποτα άλλο...Τώρα τη έθηξα την κυρία και άρχσε να σπρώχνει...Δεν ξαναμιλάω!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Μια μου ετσι ειναι, πειναμε, τρωμε!!!!!!! Ααααντε πια.. θα τα χασουμε μετα, θα μπουμε σε προγραμμα κ θα βρουμε τη φορμα μας.. μεχρι τα Χριστουγεννα θα μαστε κουκλες κ μεχρι το Πασχα θα ειμαστε ο εαυτος μας ξανα.....!!!!!! Ολα θα γινουν!!!
Μαρινακι τι ομορφο βιντεο!!!! Εκει που τεντωνει τα ποδαρακια του μεγαλη πια λεω ειναι σαν να τον βλεπω!!!!!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν εξαφανιστω αμεσως ειναι επειδη θα ηρθαν..........
και θα πηγαινουμε να φαμε pig

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α ωραια ελισακι μου να πατε θα περασετε πολυ ομορφα!ετσι ακριβως κοριτσια θα τα χασουμε τα κιλα νεες κοπελες ειμαστε!κ ας πετανε δηλητηριο μερικοι εγω προσωπικα χεστηκα!!!ματινακι μου τι κανεις?καλυτερα που εχετε δροσια!εμεις εδω εχουμε βοχα κ δεν αντεχω!!!!!ειπα τον αντρουλη μου να μου παρει γρανιτουλες να εχουμε στην καταψυξηRazzθελω συνεχως κατι κρυο να τρωω!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι δηλητηριο δεν καταλαβα??? Εγω πολλες απο τις πολυ αδυνατες γυναικες που ξερω (μεταξυ αυτων κ η γιατρος μου) κ οταν λεω αδυνατες εννοω σκελετωμενες σχεδον σουπερ αδυνατες, στις εγκυμοσυνες τους χτυπησαν 20-30 κιλα.
Αλεξανδρα μου τωρα που ειπες για γρανιτα θα παω να βαλω λιγο νεροκαρπουζακι χιχιχιχιχι ειναι κ στο ψυγειο τωρα μια μερα μουρλια!

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχεις καουρες Αλεξ ή ετσι?Εγω καιγομαι γιαυτο θελω κρυα

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά είμαι Αλεξάνδρα μου,τρώω τα φρουτάκια μου...

Σήμερα πήρα μια ωραία μπαντάνα πουά για την μπέμπα,πολύ γλυκιά!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια η πεθερουλα μου μου εφερε μια σοκολατοπιτα παναγια μου βοηθα......... εφαγα σημερα το πρωι με ενα ποτηρι γαλα, γιατι μειναμε ολοι στο πατρικο μου για το χαβαλε χτες κ εκει δεν ειχα δημητριακα.. κ επαθα.. απο αυτες τις πολυ μαλακες κ ζουμερες? που μοιαζουν με σουφλε σοκολατας???? αχ αχ αχ!!!!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι κοριτσια μου δεν εχω καουρες!!που κ που μονο!απλα ζεσταινομαι γιαυτο!!ζουμι απο καρπουζακι ελισα μου ε?τελειοοοο!!!!δηλητηρια του τυπου εσυ αλεξανδρα θα φτασεις σιγουρα τα 100 κιλα.....να λεω εγω οχι δεν θα τα φτασω κ γενικα δεν αγχωνομαι γιατι ξερω μετα θα τα χασω κ θα γινω κ καλυτερη απο πριν..κ να μου λεει μπααααα εσυ δεν μπορεις να τα χασεις.....αυτος ο ανθρωπος πειτε μου,μαγαπαει πολυ ε????

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σασ κοριτσια μου ειστε καλα?εγω σημερα εχω αρκετεσ συσπασεισ κ ειμαι ολο στο κρεβατι ελπιζω να μην συνεχισουν γιατι θα αρχισω ν ανυσηχω....θα παρω τον γιατρο αυριο αν συνεχιστει...

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπαντανα κ μαλιστα πουα?!?!!! Αχ Παναγια μου τι γλυκα!!!!!
Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 32 9664
Καλοφορετη κοριτσια!!!!!!!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 32 417472
Αλεξανδρα μου κανονικο καρπουζι, απλα το ειπα νεροκαρπουζο γιατι ειναι ανοστο!!!!!
Εμμμμμμ δεν σε αγαπαει απλα σε λατρευευευευευει!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τετοια σχολια εμενα μου προκαλουν απαντησεις του στυλ "Και 100 να φτασω παλι θα χω μεγαλυτερη περαση απο οτι ειχες εσυ ποτε."
Αν ειναι δυνατον... σαν εκεινη την κοτα στη δουλεια του αντρα μου που του ελεγε οτι αφου πηρα 10 θα παρω αλλα 10... να χαθει..
Κεφαλι ψηλα κοριτσια... αν μας κοιτανε ειναι επειδη μας ζηλευουνε!!!!!
Razz  Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις