Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
442 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 442 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου, Τζωρτζίνα μου! Υπομονή, θα περάσουν..
Μπαίνεις εδώ 
http://www.nutricia.gr/Pages/Default.aspx
και κάνεις εγγραφή!
Μαριλένα, ναι, πρέπει να είναι καθαρή η θάλασσα και μόλις βγαίνεις να αλλάζεις μαγιό.. Και φυσικά να πηγαίνεις ή πρωί ή απογευματάκι, όχι μεσημέρι!
Εμείς δεν πήγαμε ακόμη γιατί η αλήθεια είναι ότι ο καιρός δεν είναι και πολύ καλός ακόμη.. Αλλά μετά την 32η εβδομάδα, που θα είναι και πιο ασφαλές, όλο και κάπου θα πάμε  Smile
Κορίτσια μου, εγώ θα σας αφήσω, να ξαπλώσω λίγο.. Θα τα πούμε μετά! Πολλά φιλιά σε όλες!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φιλια Νατασα μου καλη ξεκουραση...

giorgina μου σε ευχαριστω και σε σενα ολα καλα να πανε!!
εγω ειχα κανει την 3ωρη γλυκοζη και ισα που κρατηθηκα να μην τα βγαλω..προς το τελος ειχα ζαλιστει κιολας πολυ αλλα ευτυχως περασε..εφαγα και συνηλθα μετα

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατασουλα κ ελιζακι αυτο για εμας που διαννυουμε την ιδια βδομαδα
http://www.nutricia.gr/pregnancy/Pages/Calendar.aspx?Period=29η

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσακια!! 
Πως το κάνανε έτσι το φόρουμ; Άμα δε βάλεις και φατσουλες διπλα ειναι αλλιώς!! 
Είστε καλα όλες; Έχω παλι να διαβάσω...ου!! Πολλές σελίδες!!
Μαριλενα καλωσηρθες και με το καλο το μωράκι σου!! Smile

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χάθηκα γιατί ήρθε ο καλός μου καταπεινασμένος κ στρωθήκαμε να φάμε! Σήμερα το τραπέζι μας γέμισε με ένα σωρό φρεσκομαγειρεμένα φαγητά κ γλυκά από μαμά κ πεθερά! Τα ταπεράκια κατέφτασαν νωρίς το μεσημέρι Very Happy

Μαριλένα τέλεια, θα έρθουμε οικογενειακώς να σουλατσάρουμε στα όμορφα μέρη σας!!
Τι καλά που έχεις θάλασσα τόσο κοντά σου, εμείς απο δω πηγαίνουμε σε παραλίες της Καβάλας, κανένα 50λεπτο είναι, αλλά οι οργανωμένες παραλίες έχουν πάρα πολυ κόσμο ενώ οι μη οργανωμένες θέλουν μεγάλη προετοιμασία για να πας! Πρέπει να μεριμνήσεις για ψάθες, καφέδες, νερά, ομπρέλες... Ουφ κ μόνο που το σκέφτομαι κουράστηκα!

Φρουφρου δεν πιστεύω να τσακίζεις την μερέντα με το κουτάλι!!! Για τον κορμό θα χρειαστείς περίπου 4 κουταλιές της σούπας, οπότε αστην κάτω!!! tongue

Τζορτζίνα είναι πολύ ωραία τα τηλε-σεμινάρια!

Καλή ξεκούραση Νατάσα μου, θα χαλαρώσω κ εγώ λίγο για να συνεχίσω μετά το δωμάτιο που δεν το τελειώσαμε ακόμα. Αδειάζω ντουλάπες κ συρταριέρες, κουτιά κ βαλίτσες... Το είχαμε αποθήκη-σιδερωτήριο-χώρο για να πετάμε ρούχα κτλ εκείνο το δωμάτιο κ δεν μπορώ να βάλω τάξη!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου γυρισα απο το καφεδακι μου,εφαγα κ με τον αντρουλη μου κ τωρα το μονο που θελω ειναι να αραξω κ μετα να αδειασω τελειως το παιδικο για αυριοΜανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 654316ανυπομονω οσο τιποτα να τα δω τα επιπλακα στημενα!!ειμαι σιγουρη θα καθομαι ολη μερα κ θα τα χαζευω!!μαριλενα μου κοριτσακι κ εσυ ε?τι γινεται φετος με τα κοριτσακια χαμος!!!μαρινακι μου τι υπεροχα νεα!!!αναστασια μου κ εσυυ!!!ολα τελειααααα!!!!μπραβο κοριτσακια μου τετοια νεα να συνεχισουμε να εχουμεΜανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 215994νατς μου τι κανεις?συμφωνεις κ συ οτι δεν ειναι κ τοσο χαριτωμενες μερικες κινησεις της μπεμπας ε?ανατριχιαζω πραγματικα!!μεγαλωσαν κ μας δειχνουν τη δυναμη τουςVery Happyελισακι μου καλα να περασεις με την οικογενεια!!!φρουφρου μου τι κανεις?φανταζομαι χαζευεις το δωματιακι με τις ωρες ε?τι σας εμεινε τωρα να κανετε?ξεχασα καμια κοπελα?αν ξεχασα συγνωμη αλλα ειμαστε κ πολλες κ η μνημη μου ειναι καπως με την εγκυμοσυνηRolling Eyes

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλο μεσημερι νατασα!σε ευχαριστω! και εμενα μου ειπε να κανω μπανιο στη θαλασσα αν θελω αλλα δεν ξερω τι θα κανω τελικα... εξ'αλλου βρεχει και εχει κρυο... ουτε στα κανονικα μου δεν θα εμπαινα οχι τωρα...

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα Κλάρα! (απ'το κουκλάρα έτσι!)

τις έχει τις φατσούλες, αν πατήσεις στο χαμογελάκι σου τα βγάζει όλα μαζί, χωρίς να πρέπει να διαλέξεις κατηγορία!

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σου κ σένα σουρτούκιω Άλεξ! Το χεις ρίζει για τα καλά στα καφεδάκια! Τέλεια!
Αχ προχθές ήμουν σουπερ μάρκετ κ διπλώθηκα στα δύο έτσι που με έσπρωχνε η σκατούλα μου από μέσα! Γκκκρρρρρ ανατρίχιασα!!
Λιώνω, λιώνω, λιώνω με το τικεράκι σου όπως είναι τώρα Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 669659

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι ναι μολις τις εντοπισαΜανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 2963 
Αλλα καμία σχέση με πριν! Τώρα πρεπει να ξεστραβωθεις για να τα βρεις.. Sad 
Ευχαριστω νατς!! 
Ωραίο το κουκλαρα :p xaxaxa!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατς θα σε περιμενω!!
Κλαραμαρια μου σε ευχαριστω για το καλωσορισμα!! να εισαι καλα κι εσυ και το μπεμπακι σου...

Αλεξανδρα μου οντως κατι γινεται με τα κοριτσια φετος!!! να δουμε πως θα βρουν αντρες μετα!!
Με το καλο να ερθουν τα επιπλακια σας..ειναι οντως μια πολυ ωραια διαδικασια και εμας που ειναι τα πρωτα ανυπομονουμε να τα κανουμε ολα στην εντελεια!! Εννοειται θα πηγαινεις να  τα βλεπεις καθε μερα..
Εγω τα παραγγειλα και τα περιμενω αρχες Ιουλιου παρολο που μπορουν να μου τα φερουν και πιο νωρις..αλλα ειπα να κλεισω τους 7 και να μου τα φερουν..ανυπομονω!!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλεξανδρα με το καλο να σου ερθουν τα επιπλακια σας! σιγουρα θα τα χαζευεις! κοριτσια δεν εχω παρει ακομα τιποτα. εριξα μια ματια στο ιντερνετ αλλα λεω αφου εφτασα μεχρι εδω και δεν πηρα τιποτα να περιμενω τουλαχιστον τις εκπτωσεις τον επομενο μηνα! nats και εμεις μια απ'τα ιδια με το παιδικο δωματιο! ντουλαπα το εχουμε και μου φαινεται πακετο να κατσω να το αδειασω... οχι σαν διαδικασια αλλα ΠΟΥ?? θα βαλω ολα αυτα τα ρουχα και τα πραγματα????

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι νατασσα μου το εχω ριξει στις βολτες για τα καλα!μου εχει ανεβει η διαθεση ενω πριν ηθελα μονο στο σπιτι να ειμαι!εννοεις οτι σου αρεσει η εικονα στο τικερακι μου?Very Happyμαριλενα μου με το καλο να παραλαβετε κτα δικα σας επιπλακια!!κ εμεις στην αρχη τους ειχαμε πει να μας τα φερουν αργοτερα αρχες ιουλιου επειδη δεν ξεραμε ποτε θα εχουμε ετοιμο βαμμενο το δωματιο.αλλα αφου το ετοιμασαμε τους ειπαμε να μας τα φερουν κανονικα!!!μαρακι μου τι κανεις?I love you

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια μου η σημαντικη ωρα της μερας εφτασε!!!σχολαω!!!επιτελους...
θα μπω αργοτερα τωρα παω για ενα πεντικιουρ επειδη δεν μπορω να σκυβω!
φιλια σε ολες

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου βρε κλαρα!!!ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ??? ΑΥΡΙΟ ΠΑΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝ ΕΝΘΥΜΟΥΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!???Rolling EyesRolling Eyes
ΝΑΤΣ ΜΟΥ!!!ΑΑΑΧ ΝΑΤΣ ΜΟΥ!!! ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗΤΟΥ ΚΟΡΜΟΥ???Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 912791Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 597524Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 9664ΘΑ ΦΑΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ!!!ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΜανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 377361Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 377361
ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΠΑΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!!ΕΥΓΕ ΣΤΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΕΝΤΟΣ Κ ΕΚΤΟΣ!!!Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 351126 ΕΓΩ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ Κ ΠΕΡΙΠΑΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΩ!!ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!! ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΣΙΓΑΡΟ Κ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3ωρο!!!ΑΡΜΕΝΙΚΟ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΠΑΝΤΑ,Ε ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΓΕΜΙΖΕΙ!!ΣΕ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ Η' ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ!!ΕΙΜΑΙ Κ ΠΙΟ ΕΥΕΛΙΚΤΗ ΣΤΙΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΤΣΙ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!ΑΑΑΧ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΣΑΣ ΑΥΡΙΟ!!!ΠΩΠΠΩΠΩΠΩΠΩ!!!ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΧΑΡΑ!!!Κ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΧΑΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ...Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 15419Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 15419Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 15419
ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ!!!ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κ ΑΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ.Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 265569Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 265569
ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΑΣ Κ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ!!!Κ ΓΩ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΟΛΥΜΠΙ,ΑΛΛΑ Κ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΩ!!!ΤΡΕΛΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ!!!ΠΑΝΤΑ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΟΝΤΑ ΚΑΘΑΡΕΣ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ!!!ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΝΤΟΥΖΙΕΡΕΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΝΑ ΑΛΛΖΩ ΜΑΓΙΟ Κ ΝΑ ΠΛΕΝΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ!!Κ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΕ ΞΑΠΛΩΣΤΡΑ ΜΕ ΣΤΡΩΜΕΝΕΣ 2 ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!! Ο ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ Κ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΣΕΒΑΣΤΟΥΜΕ!!!RespectΜανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 35468RespectRespect

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καταφερα και γραφτηκα στα μαθηματα στο ιντερνετ! λοιπον τωρα που πηρα φορα θα βαλω και τικερακι!!!! (την τελευταια φορα που δοκιμασα δεν πηγε και τοσο καλα...) Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 654316

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας ζουζουνες...!Μαζευτηκα στο σπιτι στις 3,εχω κανει σημαντικη προοδο.Εριχνε και μια βροχη,ειπα τελεια θα κοιμηθω.Τελικα η μπεμπα χορευε σαν τρελη,με τεντωνε,γυριζε.Δεν εκλεισα ματι.Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 534787
Καλε δεν τις βλεπω αυτες τις φατσουλες,ειναι πολυ μικρουλες.Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 654316
Καλως ηρθες Μαριλενα.Με το καλο η μπεμπουλα σου.Μαρινακι ευτυχως ολα καλα με το μπεμπουλη σας.
Αλεξ ολα μπαινουν σε μια σειρα.Μια μοκετουλα ζεστη να παρεις για τα κρυα και εισαι κομπλε.
Νατς τι κανεις γλυκουλα?Ετοιμαζεσαι κι εσυ σιγα σιγα.Σε λιγο καιρο θα ανακοινωνονται γεννητουρια σιγα σιγα!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μμμμμμμ τι νοστιμα τα φρουτακια μουυυRazzροδακινακια,βερικοκακια κ καρπουζακιιιιVery Happyτρελαινομαι!!!!εχω παθει εξαρτηση!!!κ η μικρη μου επισηςVery Happyτζωρτζινα μου σε ευχαριστω!!με το καλο να ξεκινησεις κ εσυ τις αγορες!!!μαριλενα μου επιτελους σχολασες!!καλο πεντικιουρ!!Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 328109φρουφρου μου ε ενταξει λεπτομερειες σας εμειναν μωρε...τιποτα..αχ τι ωραια...!!!το ωραιο ειναι οτι συνδυαζουμε κ βολτες κ καφεδακι!κ πολλες φορες κ γουρουνιεςΜανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 9664Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 334589Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 597524Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 884648χιχιχι!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια μου μπραβο βλεπω περιορισες καπως τις ωρες δουλειας!καλυτερα κοριτσακι μου,χρειαζεσαι χρονο για τον εαυτο σου στην κατασταση σου!η μπεμπα σου ζωηρουλα ε?κ οντως οταν ξαπλωνουμε τρελαινονται!!!ναι μια μοκετουλα κ αυτο ητανεVery Happyμετα κανω βαλιτσα κ απλως περιμενω απο κει κ περα χαλαρα!α κοριτσια τελικα το αποφασισαμε με τον αντρα μου.δεν θα εχουμε τη μικρη στην κρεββατοκαμαρα μας οπως λεγαμε αλλα θα την βαλουμε κανονικα στο κρεββατακι της αλλωστε διπλα ακριβως απο την κρεββατοκαμαρα μας ειναι το παιδικο κ θα εχουμε ενδοεπικοινωνια κ θα την ακουω οταν ξυπναει μια χαρα.αφου εχουμε κοτσαμ κρεββατι δικο της αδικα θα την ταλαιπωρουμε στο πορτ μπεμπε!!

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φρουφρου θα το βρω το χαρτάκι που το είχα γράψει, κ θα σου πω ακριβώς! Υπομονή!

Μια μου τι κάνεις? Κοίτα να ξεκουραστείς λίγο ε!

Τέλεια τα φρουτάκια Άλεξ, εγώ έπαθα ψύχωση με τα νεκταρίνια!

Να σας ρωτήσω κ κάτι βρε κορίτσια που το είπανε στο σεμινάριο... Χρησιμοποιεί καμία λαδάκι εκεί κάτω??? Που μαλακώνει λέει την περιοχή κ μπορεί να αποδειχτεί πολύ βοηθητικό στον τοκετό. Έχω δει διάφορα τέτοια προιόντα που είναι ειδικά για την περιοχή, αλλά δεν πήρα μου φάνηκε λίγο υπερβολικό.... Αλλά σήμερα το είπε η μαία κ με τσίγγλισε λίγο..

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατασσα μου ευκαιριες για να δινουμε τα ωραιοτατα λεφτακια μας ειναι ολα αυτα...γνωμη μου ετσι?

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φρουφρού έγραψε:γεια σου βρε κλαρα!!!ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ??? ΑΥΡΙΟ ΠΑΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝ ΕΝΘΥΜΟΥΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!???

Καλα θυμάσαι φρουφρουκα η μήπως να πω .. Φρουτουκα;;cheers
ευτυχως ξεθαψα κατι μερουλες κανονικής αδεια που ειχα και θα πάω την άλλη βδομάδα τελικα για 3 μέρες και τέλος!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 654316

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexandra23 έγραψε:νατασσα μου ευκαιριες για να δινουμε τα ωραιοτατα λεφτακια μας ειναι ολα αυτα...γνωμη μου ετσι?

Κάπως έτσι το σκέφτηκα κ εγώ κ μου φάνηκε υπερβολικό. Αλλά γενικά είμαι πολύ καταναλωτικό θύμα κ ενώ έχω πάρει διάφορα κ πασαλείβομα παντού, ακόμη απορώ πώς δεν έχω πάρει κ αυτό γιατί είναι η μόνη περιοχή που μέχρι στιγμής την έχει γλιτώσει από πασάλειμα! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 31 328109

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φρουφρού έγραψε:
klaramaria έγραψε:Ακου έχω μια ιδέα. Εάν ειναι λεπτή η κουρτινουλα που έχεις και βαρια η καρφιτσουλα για να μη σκιστει η κουρτινα , μπορείς να βάλεις ενα πιαστρακι που πιάνει την κουρτίνα και την κρατάει την άκρη ( δε ξέρω πως τα λενε) και να το προσαρμοσεις πάνω σ αυτο κάπως (πχ με σιλικονη)ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΟΥΛΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΡΦΙΤΣΟΥΛΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΟΝΟΧΡΩΜΗ ΣΕ ΑΠΑΛΟ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙ(ΛΕΥΚΟ Η'ΑΠΟΧΡΩΣΗ ΤΟΥ ΜΠΛΕ... Rolling Eyes Rolling Eyes }ΕΣΥ ΛΕΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ-ΤΟ ΠΙΑΣΤΡΑΚΙ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ Κ ΚΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ...ΩΡΑΙΑ Κ ΑΥΤΗ Η ΙΔΕΑ,ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΡΥΠΑ,ΑΝ ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ!!Κ ΗΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ... Embarassed
Ε κοιτα τότε αφου δεν πήρατε μη πάρεις πολυ λεπτή κουρτίνα και τελειώνει το θέμα! Smile

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατασσα μου αν πιστευεις οτι ειναι καλο να την παρεις παρτην..απλα το εχουν παρακανει πια...κ τους ακουει ο κοσμος κ κανει ενα σωρο ασκοπα εξοδα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις