Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 42]

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
viki1988 έγραψε:
valgreg έγραψε:

το μυαλο μου κουβαρι τωρα και δεν ειναι εδω και η δασκαλα μας η LIllybell!!!
τεπ ειχα 14/4 και ελευθερες επαφες απο 28/4 έως 12/5.Βικακι ποτε εκανες το τεστ θυμασαι???ποσο σου ειχε δειξει?




εγω το εκανα στις 27 Μαιου και ειχε δειξει 3+..... Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile


Κοριτσια μου γλυκα! Για να υπολογισουμε την ΠΗΤ κανουμε το εξης: Στην Ημερομηνια τελευταιας εμμηνου ρυσεως (ΤΕΡ) προσθετουμε +7 μερες και αφαιρουμε -3 μηνες..
Οποτε Η Χρυσοβαλαντη εχει ΠΗΤ: 14 + 7 = 21
Απριλιος - 3 μηνες = Ιανουαριος.
Αρα 21 Ιανουαριου 2014 ειναι η ΠΗΤ σου χρυσοβαλαντη μου.
Επειδη ομως ολα ειναι σχετικα, ακριβεστατη ΠΗΤ θα παρεις με τον υπερηχο Β επιπεδου.
Respect

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Lillybell έγραψε:
viki1988 έγραψε:λοιπον κοριτσακια μου σας εχω ευχαριστα νεα...πηγα στη γιατρο πολυ καλη γυναικα....μου εκανε ενδοκολπικο και ειδαμε σακο το μικρο μου σπορακι και ακουσαμε και καρδουλα....τα φαρμακα τα συνεχιζω κανονικα και μου εδωσε 3 σελιδες εξετασεις να κανω.....πρεπει να κλεισω ραντεβου με αιματολογο στην αθηνα για να δουμε αν θα πρεπει να κανω ενεσεις...κατα τ'αλλα το μικρο μου θαυματακι ειναι μια χαρα.... Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile




  Ναιιιιιι!!!!!!!!!  Βικυ μου ολα καλα!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 669659Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 669659Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 669659

Συγχαρητηρια (αν και το ξεραμε ηδη ολες)!!! χαχααχαχαχα  Στειλε χαιρετισματα στον αλλο γιατρο οτι σε αρχομενη κυηση κανουν κολπικο υπερηχο...Smile


Καλώς την πέρδικα!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 215994
Βασουλα μουυυ! Τι κανεις;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 379767
Σημερα επρεπε οπωσδηποτε να κανω μια περιληψη των προηγουμενων, μιας και περιμενα κι εγω να δω τι θα μας εγραφε το Βικακι (οχι οτι ειχα αμφιβολια, αλλα ηθελα να δω οτι το κοριτσι μας ειναι χαρουμενο επιτελους, μετα την...ψυχρολουσια που πηρε απο τον προηγουμενο γιατρο της)..Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 669659

Εγω χθες μπηκα λιγο μονο το μεσημερι και μετα δε μπορεσα..Εν τω μεταξυ τη νυχτα μου ανεβασε πυρετο και η δικη μου η μικρουλα και σημερα ειμαι..."θα σε παρω να φυγουμε" απο αυπνια..
Αχ τα ψυχουλακια μας...Το μονο που τρεμω παντα ειναι να ειναι υγιη..Σου καινε την καρδια και με την απλη ιωσουλα..Sad

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Lillybell έγραψε:
viki1988 έγραψε:λοιπον κοριτσακια μου σας εχω ευχαριστα νεα...πηγα στη γιατρο πολυ καλη γυναικα....μου εκανε ενδοκολπικο και ειδαμε σακο το μικρο μου σπορακι και ακουσαμε και καρδουλα....τα φαρμακα τα συνεχιζω κανονικα και μου εδωσε 3 σελιδες εξετασεις να κανω.....πρεπει να κλεισω ραντεβου με αιματολογο στην αθηνα για να δουμε αν θα πρεπει να κανω ενεσεις...κατα τ'αλλα το μικρο μου θαυματακι ειναι μια χαρα.... Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile






  Ναιιιιιι!!!!!!!!!  Βικυ μου ολα καλα!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 669659Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 669659Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 669659

Συγχαρητηρια (αν και το ξεραμε ηδη ολες)!!! χαχααχαχαχα  Στειλε χαιρετισματα στον αλλο γιατρο οτι σε αρχομενη κυηση κανουν κολπικο υπερηχο...Smile




Καλώς την πέρδικα!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 215994


Βασουλα μουυυ! Τι κανεις;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 379767
Σημερα επρεπε οπωσδηποτε να κανω μια περιληψη των προηγουμενων, μιας και περιμενα κι εγω να δω τι θα μας εγραφε το Βικακι (οχι οτι ειχα αμφιβολια, αλλα ηθελα να δω οτι το κοριτσι μας ειναι χαρουμενο επιτελους, μετα την...ψυχρολουσια που πηρε απο τον προηγουμενο γιατρο της)..Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 669659

Εγω χθες μπηκα λιγο μονο το μεσημερι και μετα δε μπορεσα..Εν τω μεταξυ τη νυχτα μου ανεβασε πυρετο και η δικη μου η μικρουλα και σημερα ειμαι..."θα σε παρω να φυγουμε" απο αυπνια..
Αχ τα ψυχουλακια μας...Το μονο που τρεμω παντα ειναι να ειναι υγιη..Σου καινε την καρδια και με την απλη ιωσουλα..Sad
Περαστικούλια της μωρέ την καημενούλα με αυτόν τον καιρό!Τώρα καλύτερα είναι?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑ, ΤΟ ΣΥΜΜΑΖΕΜΑ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ! ANYWAY...
ΛΙΛΛΥ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 417472

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ. ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΧΩ ΜΘΜ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ. ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 417472Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 417472Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 417472

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ. ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΧΩ ΜΘΜ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ. ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 417472Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 417472Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 417472
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 417472

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστω κοριτσια για τις ευχες.. Στα ιδια ειναι η μικρη..Μια ανεβαζει πυρετο μια πεφτει. Το παλευουμε. Αν δεν κανει τον κυκλο της η ιωση, δεν φευγει..Τωρα κοιμηθηκε να ξεκουραστει η καημενουλα.

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που είστε όλες βρε?

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειμαι εδω εγω βασουλα σου κανω???? Razz

popialex

popialex
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσια καλησπερα..εγω ειχα παει στο νοσοκομειο γτ πονουσα πολυ μου ειπαν δεν εχω τπτ ...με βρηκαν εγκυο μς χοριακη 59 κ ουρολοιμωξη..με αγχωσαν βεβαια γτ δεν φαινοταν κατι στη μητρα κ στην αρχη μου ειπαν οτι μου κατεβαινει περιοδος...θα ξανα κανω την παρασκςυη χοριακη...αυτα
Πηρα την γιατρο μου μετα κ μου ειπε ολα καλα κ οτι ειναι νωρις...

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anabela έγραψε:ειμαι εδω εγω βασουλα σου κανω???? Razz
Εννοείται!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popialex έγραψε:Κοριτσια καλησπερα..εγω ειχα παει στο νοσοκομειο γτ πονουσα πολυ μου ειπαν δεν εχω τπτ ...με βρηκαν εγκυο μς χοριακη 59 κ ουρολοιμωξη..με αγχωσαν βεβαια γτ δεν φαινοταν κατι στη μητρα κ στην αρχη μου ειπαν οτι μου κατεβαινει περιοδος...θα ξανα κανω την παρασκςυη χοριακη...αυτα
Πηρα την γιατρο μου μετα κ μου ειπε ολα καλα κ οτι ειναι νωρις...


Σώπα βρε παιδάκι μου...Shocked


Πάντως συγχαρητήρια μακάρι να είναι όλα καλά και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μουVery Happyξερω ειμαι για ξυλο ετσι που εξαφανιζομαι αλλα μη με παρεξηγειτε ειμαι στην κοσμαρα μουVery Happyμαγειρεψα καλα καλα κ μετα πηγα για καφεδακι με μια φιλη μου κ μετα εφαγα κ τωρα καναπε!!ποππη μου εισαι εγκυουλα δηλαδη!!!!μενει μονο να κανεις παλι μια χοριακη την παρασκευη ε?ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου!!!!θελεις να πανηγυρισουμε την παρασκευη η τωρα?Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 654316

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ποπη συγχαρητηρια ευχομαι ολα να σου πανε καλα και την Παρασκευη να εχεις μια χοριακη απο δω μεχρι τον Θεο.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popialex έγραψε:Κοριτσια καλησπερα..εγω ειχα παει στο νοσοκομειο γτ πονουσα πολυ μου ειπαν δεν εχω τπτ ...με βρηκαν εγκυο μς χοριακη 59 κ ουρολοιμωξη..με αγχωσαν βεβαια γτ δεν φαινοταν κατι στη μητρα κ στην αρχη μου ειπαν οτι μου κατεβαινει περιοδος...θα ξανα κανω την παρασκςυη χοριακη...αυτα
Πηρα την γιατρο μου μετα κ μου ειπε ολα καλα κ οτι ειναι νωρις...
Ποπη!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 50580
Μην στενοχωριεσαι για τη χοριακη..Θα κανεις επαναληψη και θα δεις οτι ανεβαινει!
Πολυ χαρηκα!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 315810

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:κοριτσακια μουVery Happyξερω ειμαι για ξυλο ετσι που εξαφανιζομαι αλλα μη με παρεξηγειτε ειμαι στην κοσμαρα μουVery Happyμαγειρεψα καλα καλα κ μετα πηγα για καφεδακι με μια φιλη μου κ μετα εφαγα κ τωρα καναπε!!ποππη μου εισαι εγκυουλα δηλαδη!!!!μενει μονο να κανεις παλι μια χοριακη την παρασκευη ε?ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου!!!!θελεις να πανηγυρισουμε την παρασκευη η τωρα?Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 654316
Αμ δεν εισαι για ξυλο εσυ Αλεξανδρα μου!! εσυ εισαι μονο για πολλα φιλακια!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 417472Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 417472Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 417472Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 417472Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 417472

Καλα κανεις και περνας ομορφα στην καθημερινοτητα σου!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιλλυ μου γλυκιαααα με τα ομορφα σου λογια πανταΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 35468Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 35468Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 35468τι κανεις?ανεβηκε παρα πολυ η διαθεση μου κ το εκμεταλλευομαι!!αλλωστε οι φιλες μου που εχουν μωρακι τωρα μου λενε να εκμεταλλευτω αυτο το διαστημα γιατι μετα θα τριγυρναω με ενα βυζι στο σπιτιLaughing

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:λιλλυ μου γλυκιαααα με τα ομορφα σου λογια πανταΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 35468Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 35468Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 35468τι κανεις?ανεβηκε παρα πολυ η διαθεση μου κ το εκμεταλλευομαι!!αλλωστε οι φιλες μου που εχουν μωρακι τωρα μου λενε να εκμεταλλευτω αυτο το διαστημα γιατι μετα θα τριγυρναω με ενα βυζι στο σπιτιLaughing
Δεν εχεις αναγκη εσυ! θα σου αρεσει πιο πολυ τοτε..Εισαι φιαγμενη για μαμα βρε παιδακι μου πως να το κανουμε;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 834918
κρινω απο την αγαπη που δειχνεις εδω μεσα για ολα τα κοριτσια που στο κατω κατω ειναι αγνωστα (και ισως και μεγαλυτερα, οπως εγω)κι ομως η ζεστασια σου μας κανει να αισθανομαστε πολυ πολυ ομορφα...Φαντασου λοιπον τι θα νιωθει η μικρουλα σου...Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 567772

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:λιλλυ μου γλυκιαααα με τα ομορφα σου λογια πανταΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 35468Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 35468Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 35468τι κανεις?ανεβηκε παρα πολυ η διαθεση μου κ το εκμεταλλευομαι!!αλλωστε οι φιλες μου που εχουν μωρακι τωρα μου λενε να εκμεταλλευτω αυτο το διαστημα γιατι μετα θα τριγυρναω με ενα βυζι στο σπιτιLaughing
Αλεξανδρούλα μου τι κάνεις?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσια μου με τρελαινετε με τα τοσα ομορφα λογακια που μου λετεΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 334590χαιρομαι πολυ που σας κανω να νιωθετε ομορφα!!!κ εγω νιωθω πολυ ομορφα μαζι σας!!!καλα ειμαι βασουλα μου εσυ τι κανεις?τι κανει η δραμα μας?αχ κοριτσακια εχει γεμισει με εγκυους το θεματακι κ χαιρομαι πολυυυΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 604962αντε αντε δεν θελω να μεινει ουτε μια χωρις νινακι στην κοιλιτσα!!!!Very Happyη αννα μας που χαθηκε?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:αχ κοριτσια μου με τρελαινετε με τα τοσα ομορφα λογακια που μου λετεΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 334590χαιρομαι πολυ που σας κανω να νιωθετε ομορφα!!!κ εγω νιωθω πολυ ομορφα μαζι σας!!!καλα ειμαι βασουλα μου εσυ τι κανεις?τι κανει η δραμα μας?αχ κοριτσακια εχει γεμισει με εγκυους το θεματακι κ χαιρομαι πολυυυΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 604962αντε αντε δεν θελω να μεινει ουτε μια χωρις νινακι στην κοιλιτσα!!!!Very Happyη αννα μας που χαθηκε?
Καλά είναι μια χαρά!Βασικά εγώ έχω το προαίσθημα ότι θα αδιαθετήσω...Και δεν θέλω...

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποτε περιμενεις ειπαμε βασουλα μου?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:ποτε περιμενεις ειπαμε βασουλα μου?
Σήμερα είναι 23 μέρα,σάββατο με κυριακή..Είλικρινα τον πρώτο καιρό αν δεν είμαι το νιώθω θα πέσω στα πατώματα..

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:αχ κοριτσια μου με τρελαινετε με τα τοσα ομορφα λογακια που μου λετεΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 334590χαιρομαι πολυ που σας κανω να νιωθετε ομορφα!!!κ εγω νιωθω πολυ ομορφα μαζι σας!!!καλα ειμαι βασουλα μου εσυ τι κανεις?τι κανει η δραμα μας?αχ κοριτσακια εχει γεμισει με εγκυους το θεματακι κ χαιρομαι πολυυυΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 604962αντε αντε δεν θελω να μεινει ουτε μια χωρις νινακι στην κοιλιτσα!!!!Very Happyη αννα μας που χαθηκε?


Καλά είναι μια χαρά!Βασικά εγώ έχω το προαίσθημα ότι θα αδιαθετήσω...Και δεν θέλω...
Βασουλα μου περιμενε και μην στενοχωριεσαι..ξερω οτι δεν ειναι ευκολο αλλα μην προκαταβαλλεσαι..Αστο να δουμε..

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:αχ κοριτσια μου με τρελαινετε με τα τοσα ομορφα λογακια που μου λετεΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 334590χαιρομαι πολυ που σας κανω να νιωθετε ομορφα!!!κ εγω νιωθω πολυ ομορφα μαζι σας!!!καλα ειμαι βασουλα μου εσυ τι κανεις?τι κανει η δραμα μας?αχ κοριτσακια εχει γεμισει με εγκυους το θεματακι κ χαιρομαι πολυυυΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 23 604962αντε αντε δεν θελω να μεινει ουτε μια χωρις νινακι στην κοιλιτσα!!!!Very Happyη αννα μας που χαθηκε?




Καλά είναι μια χαρά!Βασικά εγώ έχω το προαίσθημα ότι θα αδιαθετήσω...Και δεν θέλω...


Βασουλα μου περιμενε και μην στενοχωριεσαι..ξερω οτι δεν ειναι ευκολο αλλα μην προκαταβαλλεσαι..Αστο να δουμε..
Αυτή την στιγμή έχω ανάμεικτα συναισθήματα..
Αλλά όπως είπες θα το αφήσω να δούμε..Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις