Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 42]

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:τι καλο μαγειρευεις ποππακη μου?ναι σημερα θα στησουμε τα επιπλα μας θα τα καθαρισω κ θα τα αφησω ανοιχτα να αεριστουνε οσο χρειαστει γιατι ξερεις το καινουριο επιπλο ειναι κ ξυλο εχει μια μυρωδια οταν ειναι καινουριο!κ οταν ξεμυρισουν με το καλο θα συμμαζεψω τα ρουχακια κ τα πραγματακια τηςI love you


ΚΑΝΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΜΕ ΜΠΑΜΙΕΣ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ. ΤΕΛΕΙΑ!!!ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΡΝΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΤΟ ΠΑΛΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ!!!
ολο ωραια φαγητα κανεις ποππακη μου!!!!ναι ναι το παλατακι της πριγκηπεσσα μουqueenεσυ τι νεα?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ, ΑΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΑΜΙΕΣ, ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΤΡΩΕΙ, ΕΝΤΑΞΕΙ.
ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΙ ΜΟΥ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ 2 ΜΘΜ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΩΡΙΣ...ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοτσαρες μου!!Very Happy τι κανετε?αλεξανδρα μου με το καλο να ερθουν τα επιπλακια της αποστολιας..ποπακι μου μαγειρευεις?εγω σημερα θα παω εκτακτα να δουλεψω και ειμαι πολυ χαρουμενη..χρυσοβαλαντη μου ερχεται επιτελους ο αντρουλης σου?τι ωραια..θα πατε να δειτε και το σπορακι σας απο βδομαδα..αχ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 669659

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:καλησπερα κοτσαρες μου!!Very Happy τι κανετε?αλεξανδρα μου με το καλο να ερθουν τα επιπλακια της αποστολιας..ποπακι μου μαγειρευεις?εγω σημερα θα παω εκτακτα να δουλεψω και ειμαι πολυ χαρουμενη..χρυσοβαλαντη μου ερχεται επιτελους ο αντρουλης σου?τι ωραια..θα πατε να δειτε και το σπορακι σας απο βδομαδα..αχ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 669659
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;
ΟΛΑ ΚΑΛΑ;

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:καλημερα χρυσοβαλαντω μου!!!I love youπως εισαι κουκλιτσα μου?αχ με το καλο να υποδεχτεις τον αντρουλη σου αυριο!!


καλημερα Αλεξανδρα μου!!!καλά είμαι εδώ κάνω κάποιες ψιλοδουλίτσες.Σε ευχαριστώ πολύ,να ρθει με το καλό γιατί σήμερα έχει υπηρεσία και βγαίνει από το στρατόπεδο 9 το πρωί αύριο και θα ξεκινήσει κατευθείαν με το αμάξι.Είναι πολλές ώρες για να έρθει από Έβρο τουλάχιστον 7 και θα είναι άυπνος.Έφτασαν τα επιπλάκια?

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 417472

καλημέρα κοριτσάρα μου!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 334590

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:καλησπερα κοτσαρες μου!!Very Happy τι κανετε?αλεξανδρα μου με το καλο να ερθουν τα επιπλακια της αποστολιας..ποπακι μου μαγειρευεις?εγω σημερα θα παω εκτακτα να δουλεψω και ειμαι πολυ χαρουμενη..χρυσοβαλαντη μου ερχεται επιτελους ο αντρουλης σου?τι ωραια..θα πατε να δειτε και το σπορακι σας απο βδομαδα..αχ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 669659

καλημέρα Ειρηνάκι μου!!!ναι ναι έρχεται!!!!4 μερούλες ακόμα για να το δούμε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 669659

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;
ΟΛΑ ΚΑΛΑ;
καλα ειμαι ποπακι μου..βγαζω φρυδια να παω περιποιημενη για δουλεια flower και σενα με ανεβασμενη δια θεση σε βρισκω και χαιρομαι..ειδα και το βιντεακι μολις τωρα και ειναι απλα μαγικο!!!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:



καλημέρα Ειρηνάκι μου!!!ναι ναι έρχεται!!!!4 μερούλες ακόμα για να το δούμε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 669659
αντε να ριξουμε εναν χορο και για το δικο σου το σπορακι!!!τι καλο θα μαγειρεψεις για να τον υποδεχτεις?

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
αντε να ριξουμε εναν χορο και για το δικο σου το σπορακι!!!τι καλο θα μαγειρεψεις για να τον υποδεχτεις?


Ειρηνάκι μου δεν θα φτιάξω κάτι γιατί με το που φτάσει θα φύγουμε για Θήβα.Παντρεύεται ο ξάδερφος του και μας έχουν αύριο βράδυ καλεσμένους σε τραπέζι.Και το Σάββατο είναι ο γάμος.Θα γυρίσουμε με το καλό Κυριακή βράδυ.

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:



Ειρηνάκι μου δεν θα φτιάξω κάτι γιατί με το που φτάσει θα φύγουμε για Θήβα.Παντρεύεται ο ξάδερφος του και μας έχουν αύριο βράδυ καλεσμένους σε τραπέζι.Και το Σάββατο είναι ο γάμος.Θα γυρίσουμε με το καλό Κυριακή βράδυ.
α θα πας και το ταξιδακι σου..μια χαρα..να περασεις ομορφα και να προσεχεις το σπορακι σου..

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ναι το περιμένω πως και πως να ξεφύγω λίγο!!!τι καλά που θα πας δουλίτσα σήμερα,μπράβο κοριτσάρα μου!!!εγώ τώρα πάω να φρεσκάρω λίγο το πουκάμισο του αντρούλη μου για τον γάμο.τι ώρα θα πας δουλειά?ρε παιδιά η Βασούλα μας που είναι σήμερα????

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:ναι ναι το περιμένω πως και πως να ξεφύγω λίγο!!!τι καλά που θα πας δουλίτσα σήμερα,μπράβο κοριτσάρα μου!!!εγώ τώρα πάω να φρεσκάρω λίγο το πουκάμισο του αντρούλη μου για τον γάμο.τι ώρα θα πας δουλειά?ρε παιδιά η Βασούλα μας που είναι σήμερα????
 3 θα παω και το ποσο χαρηκα που με πηραν τηλ δε λεγεται!!!μακαρι να μου κανουν και τη συμβαση που ειπαν για ιουλιο-αυγουστο να περασει πιο γρηγορα η μοναξια..ναι βρε που ειναι η βασουλα οεο????βασουλα που εισαι?????Very Happy

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
 3 θα παω και το ποσο χαρηκα που με πηραν τηλ δε λεγεται!!!μακαρι να μου κανουν και τη συμβαση που ειπαν για ιουλιο-αυγουστο να περασει πιο γρηγορα η μοναξια..ναι βρε που ειναι η βασουλα οεο????βασουλα που εισαι?????Very Happy


στο εύχομαι ψυχή μου,μακάρι να γίνει!!!ναι το κοριτσάκι μας λείπει σήμερα γιατί έτσι,έβλεπα ότι έμπαινε καθημερινά το πρωί,εύχομαι να είναι όλα καλά και απλά να σουρτουκεύει.μμμμμ κάτι μου λέει Ειρηνάκι ότι κατέφθασαν τα επιπλάκια της Αποστολίας μας γι'αυτό η μαμά Αλεξάνδρα είναι άφαντη,γιούπιιιιιιιιι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 328109Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 328109

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:



στο εύχομαι ψυχή μου,μακάρι να γίνει!!!ναι το κοριτσάκι μας λείπει σήμερα γιατί έτσι,έβλεπα ότι έμπαινε καθημερινά το πρωί,εύχομαι να είναι όλα καλά και απλά να σουρτουκεύει.μμμμμ κάτι μου λέει Ειρηνάκι ότι κατέφθασαν τα επιπλάκια της Αποστολίας μας γι'αυτό η μαμά Αλεξάνδρα είναι άφαντη,γιούπιιιιιιιιι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 328109Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 328109
τι ωραιο πραγμα να ετοιμαζεις το δωματιακι του μωρου σου..με το καλο να ερθει η ωρα να το ετοιμασεις και εσυ και το βικακι μας α και η ποπη καλε ποπη δε μπηκα χθες και ξεχαστηκα!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 50580 και ολες μας!!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
τι ωραιο πραγμα να ετοιμαζεις το δωματιακι του μωρου σου..με το καλο να ερθει η ωρα να το ετοιμασεις και εσυ και το βικακι μας α και η ποπη καλε ποπη δε μπηκα χθες και ξεχαστηκα!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 50580 και ολες μας!!!!


μακάρι να φτάσει εκείνη η ευλογημένη ώρα για όλες μας!!!!τι θα φας σήμερα μικρό μου?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ. ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΟΥΡΛΙΑ!!!
ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΣΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ!;;

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:




μακάρι να φτάσει εκείνη η ευλογημένη ώρα για όλες μας!!!!τι θα φας σήμερα μικρό μου? τρωω τωρα στα γρηγορα λιγα μακαρονια με φετουλα απο χθες γιατι εχω να ετοιμαστω σε λιγο..εσυ τι καλο θα φας?

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ. ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΟΥΡΛΙΑ!!!
ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΣΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ!;;


καλώς το!!!η αλήθεια είναι πως δεν το έχω φάει ποτέ στον φούρνο το συγκεκριμένο,πάντα το έκανα στην κατσαρόλα!τι ώρα έχεις τα μαθηματάκια σου?

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ θα φάω φασολάκια και ψητό ψαράκι.αλλά πριν το κάνω λέω επιτέλους να πάω να πλύνω αυτό το άμοιρο το πουκάμισο που το μνημονεύω τόση ώρα Laughing

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου εγω πρεπει να βγω για να ετοιμαστωVery Happyκαλο μεσημερι να εχετε και πολλα πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 334590

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:κοριτσακια μου εγω πρεπει να βγω για να ετοιμαστωVery Happyκαλο μεσημερι να εχετε και πολλα πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 334590


καλό ξεκίνημα Ειρηνάκι μου,να πάνε όλα καλά.ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!να προσέχεις Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 334590

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:κοριτσακια μου εγω πρεπει να βγω για να ετοιμαστωVery Happyκαλο μεσημερι να εχετε και πολλα πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 334590
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ. ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 25 417472

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
poppaki έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ. ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΟΥΡΛΙΑ!!!
ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΣΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ!;;




καλώς το!!!η αλήθεια είναι πως δεν το έχω φάει ποτέ στον φούρνο το συγκεκριμένο,πάντα το έκανα στην κατσαρόλα!τι ώρα έχεις τα μαθηματάκια σου?


ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΖΩ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΤΣΙΓΑΡΙΖΩ ΤΙΣ ΜΠΑΜΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙ. ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΨΙΛΟΚΟΜΜΕΝΟ ΚΑΡΟΤΑΚΙ ΚΑΙ ΠΙΠΕΡΙΑ ΦΛΩΡΙΝΗΣ. ΜΕΤΑ ΤΑ ΡΙΧΝΩ ΟΛΑ ΣΤΟ ΤΑΨΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΖΩΜΟ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΣΜΕΝΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΥΡΛΙΑ. ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ!!!
3.30 ΕΧΩ ΜΘΜ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ. ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ 3 ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΖΩ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΤΣΙΓΑΡΙΖΩ ΤΙΣ ΜΠΑΜΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙ. ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΨΙΛΟΚΟΜΜΕΝΟ ΚΑΡΟΤΑΚΙ ΚΑΙ ΠΙΠΕΡΙΑ ΦΛΩΡΙΝΗΣ. ΜΕΤΑ ΤΑ ΡΙΧΝΩ ΟΛΑ ΣΤΟ ΤΑΨΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΖΩΜΟ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΣΜΕΝΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΥΡΛΙΑ. ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ!!!
3.30 ΕΧΩ ΜΘΜ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ. ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ 3 ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ!!!


αχ κοριτσάκι μου και εσύ έχεις τρέξιμο!!θα το δοκιμάσω σίγουρα και έτσι.καλή δύναμη Ποπάκι μου!!πάω να πλύνω το πουκάμισο το αποφάσισα.πολλά φιλάκια!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις