Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 42]

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:καλησπερα στα κοριτσια μου

ελπιζω να ειστε ολες καλα, εχω πηξει με την δουλεια και με εχουν προλαβει τα γεγονοτα.

αν εχω χασει κατι σημαντικο παρακαλω ενημερωστε με!

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 417472

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ!!!!!!ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ!!!ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Η POPIALEX ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina1983 έγραψε:
Shocked ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟ???ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΣΕ ΜΗΝ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!ΚΑΝΑ ΠΙΑΣΙΜΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...ΜΗΠΩΣ ΙΔΡΩΣΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ? Η' ΜΗΠΩΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΡΕΥΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΑΕΡΑΚΙ ..... ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΜΙΑ ΚΡΥΟ.....ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΠΙΑΣΤΗΚΕΣ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΝΑ ΠΙΑΣΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
Shocked ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟ???ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΣΕ ΜΗΝ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!ΚΑΝΑ ΠΙΑΣΙΜΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...ΜΗΠΩΣ ΙΔΡΩΣΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ? Η' ΜΗΠΩΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΡΕΥΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΑΕΡΑΚΙ ..... ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΜΙΑ ΚΡΥΟ.....ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΠΙΑΣΤΗΚΕΣ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΝΑ ΠΙΑΣΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!
ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ..ΣΚΩΤΣΕΖΙΚΟ ΝΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΜΙΑ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΒΡΟΧΗ....ΜΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΣΕΝΤΟΝΙΑ..ΜΑΙ ΖΑΚΕΤΕς ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΑΜΑΝ ΠΙΟ ΒΑΡΕΘΗΚΑ  ΟΥΦ..

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:Αλεξανδρα μου να σε ρωτησω κατι?Σου ζητησε ο γιατρος στην αρχη της εγκυμοσυνης να κανεις εξεταση κυστικης ινωσης?Το ζητησαν σε μια φιλη η οποια ειναι μολις 5 εβδομαδων,προληπτικα λεει.
Shocked τι ειναι αυτο?????

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αννουλα μου σου στελνω τα φιλια μου κ να ξερεις σε πεθυμησα τρελαρα μουΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 379767Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 334590
ρενια μου εγω σε θυμαμαι!!μην ανησυχεις,το σημαντικο ειναι οτι δεν εχετε προβλημα κ αυτο σημαινει οτι θα ερθει το μωρακι σας απλα θελει το χρονο του!!!μην ανησυχεις καθολου θα ερθει να εισαι σιγουρη γιαυτο!!!I love you
κατερινακι μου καλα εισαι?

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΟΟΟΟΟΟ ΥΕΣ!!!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟ ΜΟΥ!!!!ΘΕΛΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙΣ ΟΛΑΑΑΑΑΑ...... ΦΩΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑΣ!!!!!ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ....ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΟΚ?Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 334590

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενταξει γλυκουλα μουI love you βρε τι γλυκο κοριτσι εισαι εσυ?σπανιζουν τετοια ατομα σαν εσενα!!ολο με τον καλο τον λογο εισαι κ το ενδιαφερον!!ζουζουνιτσαΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 334590Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 334590Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 334590

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:

Shocked τι ειναι αυτο?????

ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΓΕΝΝΕΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑ ΝΟΣΟΣ ΠΟΥ ΚΥΡΙΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ.ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΟΠΩΣ Η ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗ ΑΝΑΙΜΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:ενταξει γλυκουλα μουI love you βρε τι γλυκο κοριτσι εισαι εσυ?σπανιζουν τετοια ατομα σαν εσενα!!ολο με τον καλο τον λογο εισαι κ το ενδιαφερον!!ζουζουνιτσαΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 334590Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 334590Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 334590
  


ΘΕΣ ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ ΒΡΕ????ΑΧΧΧΧΧΧ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΝΕΥΤΩ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΕΣΠΑ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΒΡΕ!!!!!Σ'ΕΥΧΑΖΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!!!!
ΚΑΙ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΗ,ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΣ ΟΛΕΣ ΛΥΝΟΝΤΑΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΑΜΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΕΔΩ!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 334590

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ  ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΣΑ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΕ Η ΠΙΤΣΑ!!!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ Η ΜΕΤΑ Η ΑΥΡΙΟ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ειναι δυνατον η κοπελα να ειναι εγκυος κ ειναι κ αρχη κιολας κ να την αγχωνει με τετοιες εξετασεις?κ μετα λεμε γιατι εχει ο κοσμος αγχη,γιατι δεν πιανουν παιδια,γιατι ενω πιανουν παιδια αποβαλλουν κ δεν ηρεμουν ουτε στιγμη...πρωτη φορα το ακουω αυτο,τι να πω ισως εχω αδικο αλλα αμαν πια!!πνιγουν τον κοσμο ρε συ με ολες αυτες τις εξετασεις κ τον φοβιζουν!!!!ουφφφφφ.....

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινακι μου να μην αλλαξεις ποτε!!!!!καλη ορεξη ζουζουνα,καλο βραδυ να εχεις!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 334590

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:καλα ειναι δυνατον η κοπελα να ειναι εγκυος κ ειναι κ αρχη κιολας κ να την αγχωνει με τετοιες εξετασεις?κ μετα λεμε γιατι εχει ο κοσμος αγχη,γιατι δεν πιανουν παιδια,γιατι ενω πιανουν παιδια αποβαλλουν κ δεν ηρεμουν ουτε στιγμη...πρωτη φορα το ακουω αυτο,τι να πω ισως εχω αδικο αλλα αμαν πια!!πνιγουν τον κοσμο ρε συ με ολες αυτες τις εξετασεις κ τον φοβιζουν!!!!ουφφφφφ.....


ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΡΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΤΩΧΟ ΜΟΥ ΜΥΑΛΟ,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ,ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ!ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ?

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina1983 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:ενταξει γλυκουλα μουI love you βρε τι γλυκο κοριτσι εισαι εσυ?σπανιζουν τετοια ατομα σαν εσενα!!ολο με τον καλο τον λογο εισαι κ το ενδιαφερον!!ζουζουνιτσαΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 334590Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 334590Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 334590


  


ΘΕΣ ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ ΒΡΕ????ΑΧΧΧΧΧΧ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΝΕΥΤΩ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΕΣΠΑ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΒΡΕ!!!!!Σ'ΕΥΧΑΖΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!!!!
ΚΑΙ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΗ,ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΣ ΟΛΕΣ ΛΥΝΟΝΤΑΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΑΜΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΕΔΩ!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 334590

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ  ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΣΑ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΕ Η ΠΙΤΣΑ!!!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ Η ΜΕΤΑ Η ΑΥΡΙΟ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!

ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρυσοβαλαντω μου το εχουν παραξιλωσει πραγματικα.τι θετικη σκεψη να κανει μια κοπελα που μενει εγκυος κ της φορτωνουν χιλιες δυο εξετασεις κ ανησυχιες?η ψυχολογια παιζει πολυ μεγαλο ρολο στην εγκυμοσυνη....τα επιπλακια μας ειναι πολυ ωραια!!!τα στησαμε,τα καθαρισαμε κ τα αφησαμε ανοιχτα να αεριστουν μεχρι να ξεμυρισουν!!!τα χαζευω συνεχειαI love you αυριο θα παμε για κουρτινα κ χαλακι να δουμε!εσενα αυριο ο αντρουλης σου τι ωρα θα ειναι εκει?

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:χρυσοβαλαντω μου το εχουν παραξιλωσει πραγματικα.τι θετικη σκεψη να κανει μια κοπελα που μενει εγκυος κ της φορτωνουν χιλιες δυο εξετασεις κ ανησυχιες?η ψυχολογια παιζει πολυ μεγαλο ρολο στην εγκυμοσυνη....τα επιπλακια μας ειναι πολυ ωραια!!!τα στησαμε,τα καθαρισαμε κ τα αφησαμε ανοιχτα να αεριστουν μεχρι να ξεμυρισουν!!!τα χαζευω συνεχειαI love you αυριο θα παμε για κουρτινα κ χαλακι να δουμε!εσενα αυριο ο αντρουλης σου τι ωρα θα ειναι εκει?


Ποσο χαιρομαι για σενα Αλεξανδρα μου,μπηκατε στην τελικη ευθεια.Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ο Θεος να σας εχει παντα καλα σαν οικογενεια και να χαιροσαστε και οι τρεις καθε ευλογημενη ωρα και στιγμη της ζωης.
Αγχωνομαι μεχρι να τον δω,εχει πολυ δρομο μπροστα του και θα ναι και αυπνος ο κακομοιρης.
Θεου θελοντως πιστευουμε κατα τις 6 να ειναι εδω.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατα τις 6 το πρωι η το απογευμα?σε ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου κοριτσακι μου για τις ευχες σου!!!κ εσυ να εισαι παντα καλα με τον αντρουλη σου κ με το καλο να κρατησετε σε λιγους μηνες το νινακι σας αγκαλια!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 669659

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:κατα τις 6 το πρωι η το απογευμα?σε ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου κοριτσακι μου για τις ευχες σου!!!κ εσυ να εισαι παντα καλα με τον αντρουλη σου κ με το καλο να κρατησετε σε λιγους μηνες το νινακι σας αγκαλια!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 29 669659

σημερα μπηκε το πρωι στο στρατοπεδο κανονικα στις 7 και εχει υπηρεσια ολη μερα.αποψε το βραδυ μενει μεσα και σχολαει αυριο πρωι στις 9.αρα θα ξεκινησει μετα απο λιγο και πρωτα ο Θεος θα ναι εδω κατα τις 6 το απογευμα.και θα παμε κατευθειαν Θηβα γιατι εχουν γλεντι μιας και το Σαββατο παντρευεται ο ξαδερφος του.σε ευχαριστω με τη σειρα μου παρα πολυ!!!να εχει υγεια ολος ο κοσμος!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξανδρα μου τι ζωδιο εισαι?Η μικρη  μας Αποστολια τι θα ειναι?

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα και απο μενα. Ποιες κοπελες ειναι εγγυουλες να ευχηθω??? εχω ψιλομπερδευτει γιατι μπηκα παλι τωρα τελευταια μετα απο καιρο και γραφετε και πολλα και δεν σας προλαβαινω. Very Happy Λοιπον να σας πω και τα δικα μου μπας και μπορει καμια σας να βγαλει καμια ακρη. Κατ' αρχας εχω πολυκυστικες ωοθηκες πραγμα που σημαινει πως εχω και αστατο κυκλο αλλα και δεν κανω καθε μηνα ωορρηξια. Η γιατρος μου λεει  πως δεν ειμαι σε μεγαλη βαθμιδα προβληματος αλλα ωστοσο εδω  κοντευω 2 χρονια ελευθερων επαφων και μπεμπε γιοκ. Τεσπα. Ας μιλησω για τα τελευταια και κατι περιεργα που νιωθω. Αδιαθετησα 26 Απριλη και μετα 16 Μαη!!!! Πολυ συντομα, Καλα αυτο σπανια μου συμβαινει. Στις 8/6 ειδα λιγο καφε στο χαρτι και σκεφτηκα πως μου ερχονται αλλα δεν..... Απο θεμα συμπτωματων λοιπον μου συμβαινουν διαφορα και να τονισω εδω πως γενικα δεν μου συμβαινουν τετοια πραγματα αλλα και δεν βαζω βαση λογω μεγαλων υποχρεωσεων στην δουλεια. Πριν μια βδομαδα ενιωθα ενα τραβηγμα στην μεση (βεβαια μπορει να ειναι απο την γυμναστικη αλλα κανω πολυ καιρο φυμναστικη και δεν το χω ξανανιωσει). Μετα εχω πονους περιοδου πριν μερες πιο εντονα τωρα μπορω να πω πως καπως εχουν ελλατωθει. Νιωθω κατι μικρες σουβλιτσες στο στηθος. Οχι πονο και πριξιμο σαν μικρες βελονιες ειναι. Και τα σημαντικοτερα και εντονοτερα απ ολα. Εχω εδω και μια βδομαδα αερια μα πολλα αερια δεν εχω προβλημα εντερου (να ναι απο κρυωμα?) Και προχτες αρχισαν πολλα ρεψιματα καθ ολη την διαρκεια της μερας. Ποτε ποτε αυτες τις 3 μερες νιωθω και κατι σαν γουργουρισματα αλλα οχι οπως πειναμε. Σαν να εχω αερα μεσα  που κανει γρ γρ γρ. Οποια μπορει ας μου πει μια γνωμη.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:Αλεξανδρα μου τι ζωδιο εισαι?Η μικρη  μας Αποστολια τι θα ειναι?
εγω ειμαι κριος κοριτσακι μου κ η αποστολια μας θα ειναι πρωτα ο θεος λεονταρακιVery Happy εσυ?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anabela μου μην το κουραζεις κοριτσι μου...χαλαρωσε,μην μετρας τα ρεψιματα σου σκεφτοντας μηπως ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης...ο,τι κ να σου πουμε εμεις εδω μονο υποθεσεις θα ειναι..υπομονη,χαλαρα κ θα ερθει το νινακι σου!σου ευχομαι τα καλυτερα!

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχαχαχα εχεις δικιο αλεξανδρα. μαρεσε αυτο που ειπες. Να μην μετραω τα ρεψιματα γελασα λιγο.Laughing
Εισαι εγγυος απ οτι καταλαβα?

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:

εγω ειμαι κριος κοριτσακι μου κ η αποστολια μας θα ειναι πρωτα ο θεος λεονταρακιVery Happy εσυ?

εγω ειμαι Παρθενος ο αντρας μου Ιχθυες και πρωτα ο Θεος το νινι μας μεταξυ Αιγοκερου κ Υδροχοου LaughingLaughingαραγε την Δευτερα που θα παμε θα μας δωσει ΠΗΤ?

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια μου!!! σημερα τελειωσε η ακατανομαστη και ξεκινησαμε παλι να ............. παιζουμε EmbarassedEmbarassedEmbarassed

τι κανετε????????

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:γεια σας κοριτσια μου!!! σημερα τελειωσε η ακατανομαστη και ξεκινησαμε παλι να ............. παιζουμε EmbarassedEmbarassedEmbarassed

τι κανετε????????
Γεια σου κούκλα!Βουρ λέμε ξεζούμισε τον αντρούλη σου!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις