Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 12:43 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Moυ αρέσει που έχουμε κολλήσει αν λέμε οτι έιμαστε μόνες ή οχι. λες και αν έχω τον άντρα μου στο σπιτι και έρθουν 4 άτομα με καλάσνικοφ θα σηκωθεί ο ράμπο να μας σώσει Razz Μη σε βάλουν στο μάτι γιατί αν σε βάλουν μια χαρά δενουν όχι μόνο τον άντρα σου αλλά και όλοκληρη την γειτονιά.

52για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 1:04 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα τι συζητάμε? Ιστορίες για αγρίους?
Θα έρθει δηλαδή κάποιος να μας πάρει τα παιδιά από το σπίτι?
Τόσα έκθετα κυκλοφορούν στους δρόμους και στις πλατείες.

53για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 1:07 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:Τώρα τι συζητάμε? Ιστορίες για αγρίους?
Θα έρθει δηλαδή κάποιος να μας πάρει τα παιδιά από το σπίτι?
Τόσα έκθετα κυκλοφορούν στους δρόμους και στις πλατείες.
Αμεεεεε. ο χάκερ εμενά παρακολουθέι. αν είχε τέτοιες ικανότητες θα έψαχν να βρει την ip μου και οχι να μπει στην τράπεζα της ελβετείας και να τα σηκώσει ολα Razz Razz 3 πουλάκια κάθονται...............

54για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 1:31 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ!!!κουραστικα καλε να διαβαζω!!!απο που ξεπεταγωντε τα ατιμα τα θεματα και δεν παιρνω χαμπαρι???σαν τα μανιταρια!!!λοιπον η γνωμη μου ειναι οτι αν καποια κοπελα θελει να ρωτησει κατι μπορει.η κοπελα που ρωτησε για το αιμα δεν ηταν παραλογη!παραλογο ναι ειναι να ρωτας αν εισαι εγκυος!αν βρε κοριτσια εχω ενα ιατρικης φυσεως θεμα δεν μπορω να ρωτησω εσεις πως το ξεπερασατε αν σας συνεβει??δεν σημαινει οτι θα ακολουθησω την αγωγη σας γνωμες και προπαντων κουβεντα κανουμε!!η κοπελα που ρωτησε για τα σπυρια στο κεφαλι του μικρου της γιατιθ δεν πεσατε να την φατε??αυτο δεν ηταν σοβαρο??ας τελειωσει αυτο το θεμα!αν εγω θελω να ρωτησω κατι θα ρωτησω..αν νομιζεις οτι δεν πρεπει να μου δωσεις μια απαντηση μην απαντας!και επειδη ρωταω κατι εδω δεν σημαινει οτι δεν ρωτησα τον γιατρο μου!!τωρα αν καποια ειναι χαζη και ψαχνει συμβουλες εδω χωρις να ρωτησει γιατρο το θεμα ειναι δικο της!

55για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 1:38 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:ουφ!!!κουραστικα καλε να διαβαζω!!!απο που ξεπεταγωντε τα ατιμα τα θεματα και δεν παιρνω χαμπαρι???σαν τα μανιταρια!!!λοιπον η γνωμη μου ειναι οτι αν καποια κοπελα θελει να ρωτησει κατι μπορει.η κοπελα που ρωτησε για το αιμα δεν ηταν παραλογη!παραλογο ναι ειναι να ρωτας αν εισαι εγκυος!αν βρε κοριτσια εχω ενα ιατρικης φυσεως θεμα δεν μπορω να ρωτησω εσεις πως το ξεπερασατε αν σας συνεβει??δεν σημαινει οτι θα ακολουθησω την αγωγη σας γνωμες και προπαντων κουβεντα κανουμε!!η κοπελα που ρωτησε για τα σπυρια στο κεφαλι του μικρου της γιατιθ δεν πεσατε να την φατε??αυτο δεν ηταν σοβαρο??ας τελειωσει αυτο το θεμα!αν εγω θελω να ρωτησω κατι θα ρωτησω..αν νομιζεις οτι δεν πρεπει να μου δωσεις μια απαντηση μην απαντας!και επειδη ρωταω κατι εδω δεν σημαινει οτι δεν ρωτησα τον γιατρο μου!!τωρα αν καποια ειναι χαζη και ψαχνει συμβουλες εδω χωρις να ρωτησει γιατρο το θεμα ειναι δικο της!
και οι 2 οι κοπέλες ειπαν οτι ενημέρωσαν τον γιατρό τους. Νομίζω οτι το σωστό είναι κάπου στη μέση. Rolling Eyes

56για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 2:39 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια γεια σας! Λοιπον αρχικα να πω, οτι νι μπορει να με βλεπετε 24/24 συνδεδεμενη μεσα αυτο συμβαινει γιατι απλα κλεινω το site αλλα δεν κανω αποσυνδεση εφοσον χρεισημποιω μονο εγω τον Η/Υ (ασχετο, αλλα γιατι θα εναι το επομενο που θα ακουσω)
Τωρα οσο αφορα στο τι μπορει να λεει ο καθενας, δεν με αφορα, σεβομαι την οποιαδιποτε αποψη ακομη και αυτη που με κατηγορει, το αν αυτα που λεω ειναι αληθεια η ψεμματα, προφανως και δεν μπορω να το αποδειξω (τι θα σας καλεασω σπιτι μου ν περασουμε ενα 24ωρο;Wink και φυσικα δεν εχω και την απαιτηση να με πιστευει κανεις η οχι. ο καθενας κρινει με βαση τα προσωπικα του κριτηρια. Το συγκεκριμενο θεμα το ανοιξα γιατι ηταν κατι που με προβληματισε, και λυπαμαι που η διαφορετικη απο την δικη μου αποψη ειχε ως βασικοτερο επιχειρημα ασεχτα θεματα μονο και μονο για να μου αποδυναμωσει αυτο που λεω.
ΘΕωρω απολυτα λογικο να μην συμφωνουν ολοι μαζι μου, αν και μου κανει εντυπωση γιατι προκειται για ενα θεμα κατ εμε κοινης λογικης αλλα οκ..
Τωρα, να ξαναπω οτι το θεμα το ανοιξα με αφορμη το θεμα της αλλης κοπελας, αλλα οχι για να την πω στην αλλη κοπελα, ειναι γενικο το ζητημα. Οποτε ας σταματισουμε να στοχοποιουμε καταστασεις.
Λοιπον κοριτσια επειδη εγω το θεμα αυτο για αλλο λογο το ανοιξα και αλλου πηγα, θα παρακαλουσα αν δεν εχετε αντιρηση να σχολιαζουμε εδω οτι αφορα το θεμα. Προσωπικες ερωτησεις δεχομαι και σε π.μ. ευχαριστω! και καλημερα!
και ede δεν εχω αεροπλανο! Razz

57για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 2:53 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρή καμία δεν κάνει αποσύνδεση. οταν κλείνεις το σαιτ γίνεται αυτόματα. θα μας τρελανεις Shocked Πες την αλήθεια τι κάνεις? μήπως παρακολουθεις συνεχως? Razz

58για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 2:56 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ede έγραψε:μαρή καμία δεν κάνει αποσύνδεση. οταν κλείνεις το σαιτ γίνεται αυτόματα. θα μας τρελανεις Shocked Πες την αλήθεια τι κάνεις? μήπως παρακολουθεις συνεχως? Razz

χαχαχ θα σου πω γιατι στο λεω! καταρχην ολη μερα αν και εφοσον ειμαι στον υπολογθστη οτι δουλεια και να κανω το εχω ανοιχτο το φορουμ (τωρα μην ρωτας γιατι εχω εθιστει μαλλον!)
τωρα αυτο που ειπα για την αποσυνδεση το ειπα γιατι εχω παρατηρησει οτι καποιες φορες που ενω ειχα κλεισει κανονικα το σαιτ, και μετα μπηκα απο το κινητο μου (στο οποιο ομωε δεν ειμαι συνδεδεμενη,και δεν θυμαμαι και τον κωδικο για να συνδεθω) τοτε με ειδα παλι μεσα, ενω οπως σου ειπα το ειχα κλεισει. γι αυτο το λεω. μπορει να κανω και λαθος.

59για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 3:34 am

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:μαρή καμία δεν κάνει αποσύνδεση. οταν κλείνεις το σαιτ γίνεται αυτόματα. θα μας τρελανεις Shocked Πες την αλήθεια τι κάνεις? μήπως παρακολουθεις συνεχως? Razz

αληθεια;;εγω κανω αποσυνδεση καθε φορα;ωχ,μαλλον ειμαι χαζη!!

60για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 3:36 am

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:Moυ αρέσει που έχουμε κολλήσει αν λέμε οτι έιμαστε μόνες ή οχι. λες και αν έχω τον άντρα μου στο σπιτι και έρθουν 4 άτομα με καλάσνικοφ θα σηκωθεί ο ράμπο να μας σώσει Razz Μη σε βάλουν στο μάτι γιατί αν σε βάλουν μια χαρά δενουν όχι μόνο τον άντρα σου αλλά και όλοκληρη την γειτονιά.

ααα εμενα ο δικος μου ο αντρας ειναι νταβρατισμενος.θα τους εδερνε κ τους 4,ετσι οπως δειχνει στις ταινιες.τι νομιζατε!!

61για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 3:40 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω παλι δεν πιστευω να μου ερθει καποιος εδω με καλασνικοφ!! αλλιως καηκαμε ουτε στρατο δεν εχει παει ο αντρας μου!!

62για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 3:49 am

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εδω που μενω εγω,δεν κανουν ληστεια ουτε σε περιπτερο!!
σσσ μη λες δεν πηγε στρατο,θα το δει κανας αντωνης κ μαυρο φιδι που σε φαγε!

63για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 3:51 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μυρτω έγραψε:εδω που μενω εγω,δεν κανουν ληστεια ουτε σε περιπτερο!!
σσσ μη λες δεν πηγε στρατο,θα το δει κανας αντωνης κ μαυρο φιδι που σε φαγε!

χαχχα μου εχει διαφυγει ο αντωνης απο το ποσο ασχοληθηκαμε με την παρτη μου!! τελοσπαντων ο αντρας μου ειναι ελληνας του εξωτερικου και εχει αοριστη αναβολη (νομιζω ετσι το λενε)

64για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 4:00 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

αννα -μαρια
συγνωμη για την ασχετη ερωτηση επειδη μενεις αγγλια ηθελα να σε ρωτησω ποια εποχη προτεινεις να την επισκεφτει καποιος για διακοπες



65για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 4:04 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
iouliana έγραψε:
αννα -μαρια
συγνωμη για την ασχετη ερωτηση επειδη μενεις αγγλια ηθελα να σε ρωτησω ποια εποχη προτεινεις να την επισκεφτει καποιος για διακοπες




αναλογα που θες να πας. τωρα εγω πιο ευκολα μπορω να σου πω για το Λονδινο γιατι το ζω ολες τις εποχες! Θεωρω πως η καλυτερη εποχη ειναι η το φθινοπωρο, η την ανοιξη. Ο χειμωνας εδω ειναι αρκετα κρυος και κραταει πολυ, και το καλοκιρι εχει πολυ υγρασια και γενικα δεν πολυ αντεχετε!!! Φθινοπωρο και ανοιξη ειναι πολυ ωραια.. βεβαια εξαρταται και απο τη χρονια, φετος και την ανοιξη ειχαμε πολυ κρυο και τωρα το τελευταιο διαστημα εχει αρχισει να φτιαχνει ο καιρος, ενω περσι 20 Μαρτιου ειχαμε 25 βαθμους..

66για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 4:12 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
annamaria_i έγραψε:
iouliana έγραψε:
αννα -μαρια
συγνωμη για την ασχετη ερωτηση επειδη μενεις αγγλια ηθελα να σε ρωτησω ποια εποχη προτεινεις να την επισκεφτει καποιος για διακοπες




αναλογα που θες να πας. τωρα εγω πιο ευκολα μπορω να σου πω για το Λονδινο γιατι το ζω ολες τις εποχες! Θεωρω πως η καλυτερη εποχη ειναι η το φθινοπωρο, η την ανοιξη. Ο χειμωνας εδω ειναι αρκετα κρυος και κραταει πολυ, και το καλοκιρι εχει πολυ υγρασια και γενικα δεν πολυ αντεχετε!!! Φθινοπωρο και ανοιξη ειναι πολυ ωραια.. βεβαια εξαρταται και απο τη χρονια, φετος και την ανοιξη ειχαμε πολυ κρυο και τωρα το τελευταιο διαστημα εχει αρχισει να φτιαχνει ο καιρος, ενω περσι 20 Μαρτιου ειχαμε 25 βαθμους..

και εγω για φθινοπωρο σκεφτόμουν ! ο καταλληλος καιρος παιζει πολυ σημαντικο ρολο στα ταξίδια ! Very Happy Σε ευχαριστώ πολύ

67για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 4:15 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
iouliana έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
iouliana έγραψε:
αννα -μαρια
συγνωμη για την ασχετη ερωτηση επειδη μενεις αγγλια ηθελα να σε ρωτησω ποια εποχη προτεινεις να την επισκεφτει καποιος για διακοπες




αναλογα που θες να πας. τωρα εγω πιο ευκολα μπορω να σου πω για το Λονδινο γιατι το ζω ολες τις εποχες! Θεωρω πως η καλυτερη εποχη ειναι η το φθινοπωρο, η την ανοιξη. Ο χειμωνας εδω ειναι αρκετα κρυος και κραταει πολυ, και το καλοκιρι εχει πολυ υγρασια και γενικα δεν πολυ αντεχετε!!! Φθινοπωρο και ανοιξη ειναι πολυ ωραια.. βεβαια εξαρταται και απο τη χρονια, φετος και την ανοιξη ειχαμε πολυ κρυο και τωρα το τελευταιο διαστημα εχει αρχισει να φτιαχνει ο καιρος, ενω περσι 20 Μαρτιου ειχαμε 25 βαθμους..

και εγω για φθινοπωρο σκεφτόμουν ! ο καταλληλος καιρος παιζει πολυ σημαντικο ρολο στα ταξίδια ! Very Happy Σε ευχαριστώ πολύ

εννοειται αυτο!! φθηνοπωρο ειναι πολυ ωραια συνηθως.

68για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 4:44 am

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω θα συμφωνήσω με την elisavet79. Anna maria με τα λεγόμενα σου ακυρώνεις την ιδέα και την ύπαρξη του εν λόγω φόρουμ (και άλλων σχετικών) καθώς επίσης προσβάλλεις και την νοημοσύνη όλων των υπολοίπων που επισκέπτονται το foroum και επιλέγουν να θέσουν επι τάπητος ένα θέμα που τους απασχολεί, όποιο και αν είναι αυτό! Όλες έχουν την ελάχιστη νοημοσύνη να καταλαβουν ότι δεν απευθύνονται σε ειδικούς. Γνωμες μαζευουν και αν θελουν τις φιλτραρουν. Ουτως ή άλλως ενηλικα άτομα είμαστε. Με αυτη τη λογική κλείσε το pc σου και μην μπαινεις πουθενά, μην διαβαζεις τιποτα, αφου η μπλογκοσφαιρα ειναι γνωστό της πάση ότι δεν ελεγχεται απο κανενα αρμοδιο ή ελεγκτικό οργανο.Αλλωστε δεν εχεις αφησει θέμα για θεμα που να μην εχεις προσαρτησει την αποψη σου...και σε όλα τα θέματα, όποιο και να διαλέξεις, απο τη λίστα, η συμβουλή καποιου ειδικού κρινεται απαραιτητη,κι ομως εσυ απαντας και για μενα καλά κανεις!
Μην θιγεις την νοημοσυνη λοιπόν αυτων που επιλέγουν να ρωτησουν κατι σε ενα φορουμ, ό,τι και αν είναι αυτό. Οι ιδιοι θα κρινουν τι κανουν και γιατι το κανουν.

69για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 4:49 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inka έγραψε:και εγω θα συμφωνήσω με την elisavet79. Anna maria με τα λεγόμενα σου ακυρώνεις την ιδέα και την ύπαρξη του εν λόγω φόρουμ (και άλλων σχετικών) καθώς επίσης προσβάλλεις και την νοημοσύνη όλων των υπολοίπων που επισκέπτονται το foroum και επιλέγουν να θέσουν επι τάπητος ένα θέμα που τους απασχολεί, όποιο και αν είναι αυτό! Όλες έχουν την ελάχιστη νοημοσύνη να καταλαβουν ότι δεν απευθύνονται σε ειδικούς. Γνωμες μαζευουν και αν θελουν τις φιλτραρουν. Ουτως ή άλλως ενηλικα άτομα είμαστε. Με αυτη τη λογική κλείσε το pc σου και μην μπαινεις πουθενά, μην διαβαζεις τιποτα, αφου η μπλογκοσφαιρα ειναι γνωστό της πάση ότι δεν ελεγχεται απο κανενα αρμοδιο ή ελεγκτικό οργανο.Αλλωστε δεν εχεις αφησει θέμα για θεμα που να μην εχεις προσαρτησει την αποψη σου...και σε όλα τα θέματα, όποιο και να διαλέξεις, απο τη λίστα, η συμβουλή καποιου ειδικού κρινεται απαραιτητη,κι ομως εσυ απαντας και για μενα καλά κανεις!
Μην θιγεις την νοημοσυνη λοιπόν αυτων που επιλέγουν να ρωτησουν κατι σε ενα φορουμ, ό,τι και αν είναι αυτό. Οι ιδιοι θα κρινουν τι κανουν και γιατι το κανουν.

δεκτη η αποψη σου. αλλα δεν θα μπω στο κοπο να επαναλαβω τα ιδια και τα ιδια. αμα καποιος δεν μπορει να διαχωρησει τις απλες αποριες με αυτες που χρειαζονται ειδικη συμβουλη οκ. α και κατι ακομη, εγω δεν ειμαι σιγουρη πως ολοι οσοι διαβαζουν το συγκεκριμενο φορουμ εχουν εστω τη στοιχιωδη νουμοσυνη να φιλτραρουν απαντησεις. και δεν ειμαι σιγουρη γιατι δεν τους γνωριζω. εσυ πως εισαι σιγουρη για το αντιθετο;

70για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 4:58 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και για να λυξουμε το θεμα καποια στιγμη! ας ρωταει ο καθενας οτι νομιζει και ας δεχεται ομως ο,τι απαντηση μπορει να λαβει. το θεμα το ανοιξα για να εκφρασω εναν προβληματισμο μου. αν δεν σας αγγιζει, προσπεραστε τον!

71για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 6:34 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και δηλαδή η δικιά μας νοημοσύνη δεν θίγεται όταν διαβάζουμε διάφορες απλοϊκές απορίες? Εμάς δεν μας σέβεται κανείς?

Μίλησα παραπάνω, απορώ πως προκύπτουν μερικές απορίες. Η Άννα Μαρία απλά είπε να είμαστε λίγο πιο προσεκτικοί όλοι. Δεν είπε πια και τίποτα.

72για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 10:15 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
annamaria_i έγραψε:
Lillybell έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
Lillybell έγραψε:Καθολου δεν με θιγει το θεμα σου...Ισα ισα με τιμα που το προσεξες οτι εχω δωσει τις συμβουλες μου σαν επαγγελματιας υγειας!
Οσο για το μωρο, σου ξαναλεω: οι καιροι ειναι πονηροι.....Ποτε δεν ξερεις, οπως εγραψες, ποιος διαβαζει και τι εχει στο νου του...

μα αυτο που σου εξηγω, αλλα ξεφευγουμε απο το θεμα του ποστ. Οτι απο εδω μεσα κανεις δεν μπορει να γνωριζει που ειναι το εξοχικο των γονιων μου, (οπως επησεις δεν εχω αναφερει και τη συστηματα ασφαλειας εχει, μπορει να εχουμε και 5 φυλακες, δεν το γνωριζεις εσυ αυτο), οποτε δεν μπορει και να το εντωπισει, μονο αμα ειμα εγω εκει και συνδεθω στο φορουμ απο την συγκεκριμενη I.P, αλλα και παλι. Αν καποιος διαβασει εδω το ποστ μου και με γνωριζει προσωπικα σε τετοιο βαθμο για να ξερει που ειναι και το εξοχικο μου, τοτε ειναι καποιος που ηδη θα του εχω πει την ολη κατασταση οποτε δεν εχει λογο να μαθει κατι παραπανω απο το ιντερνετ. Δεν λεω ποτε κατι εδω μεσα το οποιο δεν θα ηθελα να μαθει καποιος γνωστος μου στην περιπτωση που μπει στο φορουμ και καταλαβει ποια ειμαι.

Στο θεμα μας ομως επιμενω πως ειναι τρομερα ανευθυνο να δινουμε/ζηταμε συμβουλες που αφορουν θεματα υγειας.

Χαχαχα δωσε δωσε κι αλλες πληροφοριες... Laughing Laughing Laughing
Πιο ανευθυνο απο το να εκθετεις το παιδι σου...δεν νομιζω να εχει...

Εχω την εντυπωση οτι δεν αντιλαμβανεσαι τι γραφω καλη μου ειλικρινα. Δεν εδωσα καμια αλλη πληροφορια. Αρκεσου εσυ στο ποσο ανευθυνη εισαι με το να δινεις ιατρικες συμβουλες χωρις να ξερεις ποιον μπορει να παρεις στο λαιμο σου, και ασε το κατα ποσο εκθετω το παιδι μου σε κινδυνο.

Lillybell εμενα μπορεις να μου δινεις συμβουλες! Αν δεν ησουν εσυυυυυυυ ακομα θα ψαχνομουν!!!!

73για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 11:07 am

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
iouliana έγραψε:Καλά κάνεις και το αναφέρεις και το θέτεις πολύ σωστά αλλά οι συζητήσεις γίνονται με τη μορφή φιλικής κουβέντας και όχι διάγνωσης και θέλω να πιστεύω ότι το καταλαβαίνουμε όλες. Τώρα αν κάποια δε διαθέτει τη στοιχειώδη νοήμοσυνη να το αντιληφθεί θα έψαχνε διαγνώσεις και εκτός forum .

συμφωνω απολυτα!!!ανταλασουμε αποψεισ και εμπειριες Wink !

74για θεματα υγειας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: για θεματα υγειας.. Δευ Ιουν 10, 2013 1:22 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitra al έγραψε:
iouliana έγραψε:Καλά κάνεις και το αναφέρεις και το θέτεις πολύ σωστά αλλά οι συζητήσεις γίνονται με τη μορφή φιλικής κουβέντας και όχι διάγνωσης και θέλω να πιστεύω ότι το καταλαβαίνουμε όλες. Τώρα αν κάποια δε διαθέτει τη στοιχειώδη νοήμοσυνη να το αντιληφθεί θα έψαχνε διαγνώσεις και εκτός forum .

συμφωνω απολυτα!!!ανταλασουμε αποψεισ και εμπειριες Wink !

εγω δεν ειπα κατι για τις αποψεις και τις εμπειριες! για τις συμβουλες ιατρικου περιεχομενου ειπα. ημουν πολυ συγκεκριμενη!! Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις