Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
217 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 217 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 12:36 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elisavet79 έγραψε:εχεισ περιορισμενο χρονο για το παιδι σου το μεγαλωνουν η καθαριστρια και η νταντα και τα καλοκαιρια η γιαγια
αντε λοιπον διαγραψου να τελειωνουμε γιατι πραγματικα κουρασεσ να το παιζεισ καποια που θα ηθελεσ να εισαι φαντασμενη
αντε γεια μηπωσ και ασχοληθεισ λιγο και με το παιδακι σου

ξερεις απλα τι με κανει να ανυσηχω; τι θα απογινεις εσυ και η εμονη σου μαζι μου!! Ειναι και που εκανες ολοκληρη εγγραφ για παρτη μου προχθες, και δεν προλαβες να με χαρεις!! συγνωμη ε!

27Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 12:40 pm

elisavet79

elisavet79
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
annamaria_i έγραψε:
elisavet79 έγραψε:εχεισ περιορισμενο χρονο για το παιδι σου το μεγαλωνουν η καθαριστρια και η νταντα και τα καλοκαιρια η γιαγια
αντε λοιπον διαγραψου να τελειωνουμε γιατι πραγματικα κουρασεσ να το παιζεισ καποια που θα ηθελεσ να εισαι φαντασμενη
αντε γεια μηπωσ και ασχοληθεισ λιγο και με το παιδακι σου

ξερεις απλα τι με κανει να ανυσηχω; τι θα απογινεις εσυ και η εμονη σου μαζι μου!! Ειναι και που εκανες ολοκληρη εγγραφ για παρτη μου προχθες, και δεν προλαβες να με χαρεις!! συγνωμη ε!
2 μηνεσ τωρα αυτο προσπαθεισ να κανεισ να δημιουργεισ εμονεσ να το παιζεισ καποια
για εμενα μην ανυσηχεισ εγω αυτο που ηθελα το πετυχα και πολυ γουσταρω

28Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 12:42 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elisavet79 έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
elisavet79 έγραψε:εχεισ περιορισμενο χρονο για το παιδι σου το μεγαλωνουν η καθαριστρια και η νταντα και τα καλοκαιρια η γιαγια
αντε λοιπον διαγραψου να τελειωνουμε γιατι πραγματικα κουρασεσ να το παιζεισ καποια που θα ηθελεσ να εισαι φαντασμενη
αντε γεια μηπωσ και ασχοληθεισ λιγο και με το παιδακι σου

ξερεις απλα τι με κανει να ανυσηχω; τι θα απογινεις εσυ και η εμονη σου μαζι μου!! Ειναι και που εκανες ολοκληρη εγγραφ για παρτη μου προχθες, και δεν προλαβες να με χαρεις!! συγνωμη ε!
2 μηνεσ τωρα αυτο προσπαθεισ να κανεισ να δημιουργεισ εμονεσ να το παιζεισ καποια
για εμενα μην ανυσηχεισ εγω αυτο που ηθελα το πετυχα και πολυ γουσταρω

δημιουργω εμμονες;; αληθεια;; δεν με ειχα για τοσο ισχυρη ωστε να δηνιουργω εμμονη σε καποιον! σε ευχαριστω λοιπον που μου το ειπες, να το χρησιμοποιησω και αλλου Very Happy Very Happy

μπαι δε γουει χαιρομαι που εχεις στοχους στη ζωη σου και που τους πετυχαινεις κιολας!!

29Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 12:43 pm

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η διαχείριση δεν διαγράφει ποτέ, και κανέναν πάντως... Rolling Eyes Rolling Eyes
Οπότε όποιος έχει "ανάγκη" να διαγραφεί, για να μην μπαίνει, άσκοπα θα περιμένει... (έκανα και ομοιοκαταληξία!) Laughing

30Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 12:44 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexanda11 έγραψε:Η διαχείριση δεν διαγράφει ποτέ, και κανέναν πάντως... Rolling Eyes Rolling Eyes
Οπότε όποιος έχει "ανάγκη" να διαγραφεί, για να μην μπαίνει, άσκοπα θα περιμένει... (έκανα και ομοιοκαταληξία!) Laughing

αληθεια; γιατι εχω δει αλλα ατομα να διαγραφονται αφου το ζητουν!!

31Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 12:48 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
annamaria_i έγραψε:
ξερεις απλα τι με κανει να ανυσηχω; τι θα απογινεις εσυ και η εμονη σου μαζι μου!! Ειναι και που εκανες ολοκληρη εγγραφ για παρτη μου προχθες, και δεν προλαβες να με χαρεις!! συγνωμη ε!


Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 215994

Είναι και αργα. Μη μας ξενυχτησετε! Laughing

32Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 12:51 pm

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ ΕΦΟΣΟΣΝ ΘΕΛΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗ!ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΠΙ ΤΟΝ ΣΥΖΗΤΗΣΕΟΝ??ΚΑΙ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΑΝ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΗΘΕΛΕΣ ΤΟ ΠΟΣΤ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΑΘΟΡΥΒΑ ΕΝΟΛΥΓΕΙΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΝΑΓΚΑΙΟ ΟΛΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΣΟΥΡΟ ΚΑΤΕ ΜΕ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΗΤΕΡΟ!!

33Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 12:51 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
margdimitra έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
ξερεις απλα τι με κανει να ανυσηχω; τι θα απογινεις εσυ και η εμονη σου μαζι μου!! Ειναι και που εκανες ολοκληρη εγγραφ για παρτη μου προχθες, και δεν προλαβες να με χαρεις!! συγνωμη ε!


Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 215994

Είναι και αργα. Μη μας ξενυχτησετε! Laughing

απο μια καμια τετοια προθεση!! φευγω! παω να σχοληθω με το παιδι μου μεα την πρωτροπη του νεου μελους που αποκτησατε στο φορουμ! ετσι ειναι ενας φευγει ενας ερχετε!! Καλως τα δεχτηκατε λοιπον Very Happy Very Happy Very Happy Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 417472 Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 417472 Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 417472

34Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 12:52 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ELENI23 έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ ΕΦΟΣΟΣΝ ΘΕΛΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗ!ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΠΙ ΤΟΝ ΣΥΖΗΤΗΣΕΟΝ??ΚΑΙ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΑΝ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΗΘΕΛΕΣ ΤΟ ΠΟΣΤ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΑΘΟΡΥΒΑ ΕΝΟΛΥΓΕΙΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΝΑΓΚΑΙΟ ΟΛΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΣΟΥΡΟ ΚΑΤΕ ΜΕ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΗΤΕΡΟ!!

Δεν ειμαι αθορυβος ανθρωπος εγω! ηθελα να χαιρετισω κοσμο γι αυτο ηθελα και το ποστ! Να το εχετε να με θυμαστε!! Γεια σου και εσενα!

35Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 12:53 pm

elisavet79

elisavet79
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
annamaria_i έγραψε:
elisavet79 έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
elisavet79 έγραψε:εχεισ περιορισμενο χρονο για το παιδι σου το μεγαλωνουν η καθαριστρια και η νταντα και τα καλοκαιρια η γιαγια
αντε λοιπον διαγραψου να τελειωνουμε γιατι πραγματικα κουρασεσ να το παιζεισ καποια που θα ηθελεσ να εισαι φαντασμενη
αντε γεια μηπωσ και ασχοληθεισ λιγο και με το παιδακι σου

ξερεις απλα τι με κανει να ανυσηχω; τι θα απογινεις εσυ και η εμονη σου μαζι μου!! Ειναι και που εκανες ολοκληρη εγγραφ για παρτη μου προχθες, και δεν προλαβες να με χαρεις!! συγνωμη ε!
2 μηνεσ τωρα αυτο προσπαθεισ να κανεισ να δημιουργεισ εμονεσ να το παιζεισ καποια
για εμενα μην ανυσηχεισ εγω αυτο που ηθελα το πετυχα και πολυ γουσταρω

δημιουργω εμμονες;; αληθεια;; δεν με ειχα για τοσο ισχυρη ωστε να δηνιουργω εμμονη σε καποιον! σε ευχαριστω λοιπον που μου το ειπες, να το χρησιμοποιησω και αλλου Very Happy Very Happy

μπαι δε γουει χαιρομαι που εχεις στοχους στη ζωη σου και που τους πετυχαινεις κιολας!!
αννα μαρια εισαι ανθρωποσ που δεν παραδεχεσαι τιποτα οποτε δεν περιμενω και τωρα να παραδεχτεισ οτι σε εχει τσουξει...λοιπον εγω που δεν εχω εθισμουσ οπωσ και σε προηγουμενο ποστ ειπα δεν σου ξανααπαντω ετσι και τωρα σε αυτο το ποστ δεν σου ξανα απαντω και τελοσ πολυ γουσταρω που φευγεισ επιβεβαιωνοντασ οτι εισαι τησ ιντρικασ ειδεσ οτι δεν σε περνει και το ριχνεισ και καλα οτι δεν τεριαζεισ και δεν σου τεριαζουμε και τετοια προσπαθοντασ παλι να καταταξησ τον εαυτο σου πιο ψηλα,αλλα δεν μου κανει εντυπωση ενα παραμελημενο παιδι εισαι και βγαζεισ την κακια σου σε ενα φορουμ αντι να πασ σε ενα ψυχολογο και στο ξανα λεω μπορεισ να απαντησεισ οτι θελεισ εγω δεν θα σου απαντησω

36Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 12:54 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα πάτε για κλαμπινκ τέτοια ώρα με το σπόρι??? Very Happy

37Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 12:55 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elisavet79 έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
elisavet79 έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
elisavet79 έγραψε:εχεισ περιορισμενο χρονο για το παιδι σου το μεγαλωνουν η καθαριστρια και η νταντα και τα καλοκαιρια η γιαγια
αντε λοιπον διαγραψου να τελειωνουμε γιατι πραγματικα κουρασεσ να το παιζεισ καποια που θα ηθελεσ να εισαι φαντασμενη
αντε γεια μηπωσ και ασχοληθεισ λιγο και με το παιδακι σου

ξερεις απλα τι με κανει να ανυσηχω; τι θα απογινεις εσυ και η εμονη σου μαζι μου!! Ειναι και που εκανες ολοκληρη εγγραφ για παρτη μου προχθες, και δεν προλαβες να με χαρεις!! συγνωμη ε!
2 μηνεσ τωρα αυτο προσπαθεισ να κανεισ να δημιουργεισ εμονεσ να το παιζεισ καποια
για εμενα μην ανυσηχεισ εγω αυτο που ηθελα το πετυχα και πολυ γουσταρω

δημιουργω εμμονες;; αληθεια;; δεν με ειχα για τοσο ισχυρη ωστε να δηνιουργω εμμονη σε καποιον! σε ευχαριστω λοιπον που μου το ειπες, να το χρησιμοποιησω και αλλου Very Happy Very Happy

μπαι δε γουει χαιρομαι που εχεις στοχους στη ζωη σου και που τους πετυχαινεις κιολας!!
αννα μαρια εισαι ανθρωποσ που δεν παραδεχεσαι τιποτα οποτε δεν περιμενω και τωρα να παραδεχτεισ οτι σε εχει τσουξει...λοιπον εγω που δεν εχω εθισμουσ οπωσ και σε προηγουμενο ποστ ειπα δεν σου ξανααπαντω ετσι και τωρα σε αυτο το ποστ δεν σου ξανα απαντω και τελοσ πολυ γουσταρω που φευγεισ επιβεβαιωνοντασ οτι εισαι τησ ιντρικασ ειδεσ οτι δεν σε περνει και το ριχνεισ και καλα οτι δεν τεριαζεισ και δεν σου τεριαζουμε και τετοια προσπαθοντασ παλι να καταταξησ τον εαυτο σου πιο ψηλα,αλλα δεν μου κανει εντυπωση ενα παραμελημενο παιδι εισαι και βγαζεισ την κακια σου σε ενα φορουμ αντι να πασ σε ενα ψυχολογο και στο ξανα λεω μπορεισ να απαντησεισ οτι θελεισ εγω δεν θα σου απαντησω

γλυκια μου καλο σου βραδυ!

38Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 12:56 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
margdimitra έγραψε:Θα πάτε για κλαμπινκ τέτοια ώρα με το σπόρι??? Very Happy

ναι παω να το ξυπνισω για να ασχοληθω μαζι του! Very Happy Very Happy

39Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 12:58 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε εδώ κάνουμε αμην πότε θα κοιμηθουνε Shocked εσυ θα την ξυπνήσεις την μικρη?

Καλα γλέντια!!! Very Happy

40Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 12:59 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
margdimitra έγραψε:Ρε εδώ κάνουμε αμην πότε θα κοιμηθουνε Shocked εσυ θα την ξυπνήσεις την μικρη?

Καλα γλέντια!!! Very Happy


εμα για να ασχολειθω μαζι του που το εχω παραμελιμενο!

41Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:05 pm

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ANNAMARIA
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ DEMAKI88..ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ FORUM ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ Κ ΓΡΑΦΩ...Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΑ.ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΟΙ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΙ,ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ.... Sad
ANYWAY...ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ELISAVET79 Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ Κ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΣΕ Τ Ι Π Ο Τ Α....ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ.ΑΛΛΑ Κ ΟΙ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟ Ε ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΟΛΟΙ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!!

42Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:07 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εβιαννα μου δεν εχω κανενα προβλημα να διαφωνει κανεις μαζι μου μην το πω παλι!! Και με σενα διαφωνισα και με αλλες, και με αλλες συμφωνησα! δεν ειναι αυτο το θεμα μου!!

Γεια σου και με το καλο τα μωρακια σου και να ειναι γερα!!

43Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:14 pm

sofia 23/12/10

sofia 23/12/10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
na po kai go tin gnomi mou
nai ontos kai sta dika mou matia h anna maria exei iparksei eristiki kai prosvlitiki se diafora pou exo diavasei polles fores einai kai apoliti se kapoia themata ( opos oi perisoteres apo mas) omos exei pei kai polla sosta apo osa exo diavasei
den katalaveno giati ftanoume omos se ayta ta simeia an ekeini ekane ena lathos giati den tin plisiasame ligo pio omorfa na tis poume oti den mas aresei kai amesos epithesi genika vlepo poli epithesi stin epithesi!
anna maria an sou areei to foroum pou sou aresei afou opos les eei ethistei tote meine kai min asxolise me ayta pou se xalane i akoma mporeis kai na diagrafeis kai na ftiakseis ena kainourio kai na sinexizeis na antalaseis apopsis

44Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:15 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofia 23/12/10 έγραψε:na po kai go tin gnomi mou
nai ontos kai sta dika mou matia h anna maria exei iparksei eristiki kai prosvlitiki se diafora pou exo diavasei polles fores einai kai apoliti se kapoia themata ( opos oi perisoteres apo mas) omos exei pei kai polla sosta apo osa exo diavasei
den katalaveno giati ftanoume omos se ayta ta simeia an ekeini ekane ena lathos giati den tin plisiasame ligo pio omorfa na tis poume oti den mas aresei kai amesos epithesi genika vlepo poli epithesi stin epithesi!
anna maria an sou areei to foroum pou sou aresei afou opos les eei ethistei tote meine kai min asxolise me ayta pou se xalane i akoma mporeis kai na diagrafeis kai na ftiakseis ena kainourio kai na sinexizeis na antalaseis apopsis

γεια σου σοφακι μου και να χαιρεσαι το παιδακι σου!

45Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:16 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπον κοριτσια!! το @@@ το θεμα!! Γεια σας και οτι καλυτερο ευχομαι σε ολες!

46Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:16 pm

sofia 23/12/10

sofia 23/12/10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kai oso afora ton psixologo pou eipe mia kopela kai eipate pos den einai oraio i diki mou apopsi(poli oraio thema kai gia sizitisi auto na to anoiksoume kapoia stigmi)opoios paei se psixologo einai igeia den mporite na fantastite poso kalo kanei stin psixiki mas igeia

47Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:17 pm

EBENOS


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΔΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΩΡΑ HIGH CHANNEL ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΤ.

48Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:18 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω εννοω το @@@ το θεμα!! οχι εσεις!! μην με παρεξιγεισετε!! Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 417472 Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 417472

49Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:21 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω μια ερώτηση χαζή θελω να κάνω. το θέμα στην αννα μαρία έιναι οι διαφορετικές απόψεις της ή ο διαφορετικός τρόπος ζωής που λέει οτι έχει. Γιατί αν είναι αυτό εγω προσωπικά χ@στηκα για το τι υποστηρίζει η καθε μια. Αν εγώ ζούσα με πισίνα και νταντα αλλά δεν το έλεγα εκεί το προφίλ μου δεν θα ήταν ψεύτικο. Απλα θα ήμουν ΄΄ταπεινή'' . Αν ειναι το αντιθετο ειναι τρελη ή φαντασμένη. και αν είανι αλήθεια με ενοχλεί γιατι έιναι διαφορετική? Δεν μπορώ να το καταλάβω. Εγω οσο πεισμα εβλεπα απο την αννα μαραι να υπερασπιστει την αποψη της τοσο πεισμα εβλεπα και απο τις υπολοιπες. (Δεν βγαζω τον εαυτο μου εξω)

50Σας χαιρετω! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:23 pm

sofia 23/12/10

sofia 23/12/10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
annamaria_i έγραψε:
sofia 23/12/10 έγραψε:na po kai go tin gnomi mou
nai ontos kai sta dika mou matia h anna maria exei iparksei eristiki kai prosvlitiki se diafora pou exo diavasei polles fores einai kai apoliti se kapoia themata ( opos oi perisoteres apo mas) omos exei pei kai polla sosta apo osa exo diavasei
den katalaveno giati ftanoume omos se ayta ta simeia an ekeini ekane ena lathos giati den tin plisiasame ligo pio omorfa na tis poume oti den mas aresei kai amesos epithesi genika vlepo poli epithesi stin epithesi!
anna maria an sou areei to foroum pou sou aresei afou opos les eei ethistei tote meine kai min asxolise me ayta pou se xalane i akoma mporeis kai na diagrafeis kai na ftiakseis ena kainourio kai na sinexizeis na antalaseis apopsis

γεια σου σοφακι μου και να χαιρεσαι το παιδακι σου!
se eyxaristo kai esi to diko sou
kai an anoikseis kenourio profil an thes steile mou pm na ksero oti eisai esi,an kai den teriazoume alla outos i allos ego den teriazo oute me ton antra m opos s exo ksanapei alla den ton allazo

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις