Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
275 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 275 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51Σας χαιρετω! - Σελίδα 3 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:26 pm

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΒΡΕ ΣΟΦΙΑ ΒΡΕ ΣΟΦΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΤΟ ΝΟΗΜΑ Κ Η ΕΝΝΟΙΑ Κ ΤΟ ΥΦΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ.ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΛΔ!!!!!

52Σας χαιρετω! - Σελίδα 3 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:27 pm

EBENOS


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΗΣ ΕΡΤ.
ΕΧΕΙ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ,ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΠΟΠ-ΚΟΡΝ ΕΝΩ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΝΥΧΤΑ ΘΑ ΣΕΡΒΙΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΠΑΤΣΑ !

ΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΡΤ ;

AΪ ΣΙΧΤΙΡ ΠΙΑ ΟΙ ΠΑΛΙΑΝΘΡΩΠΟΙ.

53Σας χαιρετω! - Σελίδα 3 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:31 pm

sofia 23/12/10

sofia 23/12/10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
na po kai kati teleuteo koritsia oso afora tis apopsis manes eimaste oi perisoteres kai den prepei na ksexname oti prin meinoume egios alla pisteuame ,stin egimosini allazame apopsis gennithikan ta paidia mas kai ksana alaksame apopsis mexri pou ftanoume se simeio na leme emeis to kaname auto emeis pou legame pos den tha to kaname pote?emeis pou kriname manades oso eimastan egios i otan eixame to moro stis kounies kai vlepame to 2xrono ego pote den tha kano ayto mexri pou egine to diko ma s dixrono kai kapoia alli mama pou den eixe ftasi stin dikia mas fasi elege piso apo tin plati mas auta pou eixame pei kai meis
kai ti thelo na po me ayto oti i apopsis pou antalazoume edo mesa kai ipostirizoume kai skotonomaste tin alli mera mporei na simvei kati kai na epanadiatiposoume gia auto as xalarosoume kai as min metrame kai to koma kai tin teleia tou kathenos edo mesa

54Σας χαιρετω! - Σελίδα 3 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:33 pm

EBENOS


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΣΚΑΣΤΕ ΟΛΕΣ.
Ο GAP ΕΚΑΝΕ ΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΗΣ ΕΡΤ.

ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΕΟ....

Τετάρτη, 12 Ιουνίου 2013
Συνάντηση του προέδρου της ΔΗΜΑΡ, Φώτη Κουβέλη με το προεδρείο της ΠΟΣΠΕΡΤ
Από το Γραφείο Τύπου
Ο πρόεδρος της Δημοκρατικής Αριστεράς, Φώτης Κουβέλης θα...
συναντηθεί αύριο, Τετάρτη 12 Ιουνίου, στις 10:30 το πρωί, στα γραφεία του κόμματος (Αγ. Κωνσταντίνου 40) με το προεδρείο της ΠΟΣΠΕΡΤ.


ΑΣ ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΣΟΥΜΕ

ΠΗΓΗ : ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ

55Σας χαιρετω! - Σελίδα 3 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:34 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:Εγω μια ερώτηση χαζή θελω να κάνω. το θέμα στην αννα μαρία έιναι οι διαφορετικές απόψεις της ή ο διαφορετικός τρόπος ζωής που λέει οτι έχει. Γιατί αν είναι αυτό εγω προσωπικά χ@στηκα για το τι υποστηρίζει η καθε μια. Αν εγώ ζούσα με πισίνα και νταντα αλλά δεν το έλεγα εκεί το προφίλ μου δεν θα ήταν ψεύτικο. Απλα θα ήμουν ΄΄ταπεινή'' . Αν ειναι το αντιθετο ειναι τρελη ή φαντασμένη. και αν είανι αλήθεια με ενοχλεί γιατι έιναι διαφορετική? Δεν μπορώ να το καταλάβω. Εγω οσο πεισμα εβλεπα απο την αννα μαραι να υπερασπιστει την αποψη της τοσο πεισμα εβλεπα και απο τις υπολοιπες. (Δεν βγαζω τον εαυτο μου εξω)
ede μου ανκαταλαβα σωστα τι θες να πεειςνομιζω πως η ιδια η αννα μαρια εχει προβλημα διαφορετικοτητας με εμας οπως δηλωσε παραπανω με αλλα λογια βεβαια...

56Σας χαιρετω! - Σελίδα 3 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:36 pm

sofia 23/12/10

sofia 23/12/10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
evianna80 έγραψε:ΒΡΕ ΣΟΦΙΑ ΒΡΕ ΣΟΦΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΤΟ ΝΟΗΜΑ Κ Η ΕΝΝΟΙΑ Κ ΤΟ ΥΦΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ.ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΛΔ!!!!!
eniana mou oute ego eipa oti eipes kati kako apla epeidi thiktike ena thema eipa tin apopsi mou pano se ayto
xrisimopoihsa ta logia sas mono gia na po tin apopsi mou eite elega kai oso afora tous psixologous den einai kako eite auto pou eipa to mono pou ithela na epeisimano einai i apopsi mou gia tous psixologous kai tipota allo

57Σας χαιρετω! - Σελίδα 3 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:40 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Εγω μια ερώτηση χαζή θελω να κάνω. το θέμα στην αννα μαρία έιναι οι διαφορετικές απόψεις της ή ο διαφορετικός τρόπος ζωής που λέει οτι έχει. Γιατί αν είναι αυτό εγω προσωπικά χ@στηκα για το τι υποστηρίζει η καθε μια. Αν εγώ ζούσα με πισίνα και νταντα αλλά δεν το έλεγα εκεί το προφίλ μου δεν θα ήταν ψεύτικο. Απλα θα ήμουν ΄΄ταπεινή'' . Αν ειναι το αντιθετο ειναι τρελη ή φαντασμένη. και αν είανι αλήθεια με ενοχλεί γιατι έιναι διαφορετική? Δεν μπορώ να το καταλάβω. Εγω οσο πεισμα εβλεπα απο την αννα μαραι να υπερασπιστει την αποψη της τοσο πεισμα εβλεπα και απο τις υπολοιπες. (Δεν βγαζω τον εαυτο μου εξω)
ede μου ανκαταλαβα σωστα τι θες να πεειςνομιζω πως η ιδια η αννα μαρια εχει προβλημα διαφορετικοτητας με εμας οπως δηλωσε παραπανω με αλλα λογια βεβαια...
Μην κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλο μας. Αυτό πλανιόταν στον αέρα βρε Ντεμάκι μου. Στην πραγματικότητα οι περισσότερες απο εδω δεν την θεωρούσαμε (ας βαλω και εμενα μεσα μην παρεξηγηθω) τρολ αλλα οτι ελεγε ψεμματα για τον τροπο που ζουσε. και ξαναρωταω και να ελεγε εμενα τι με κοβει? Φιλη ή κουμπαρα θα την κάνω? Αν ηταν το αντιθετο οπως ανεφερα δεν θα ειχε ανοίξει ρουθουνι. Εγω εβλεπα ενα α΄τοπο που σαφώς είχε μια μορφωση (αρα δεν ελεγε ψεμματα σε αυτό) και με τις αποψείς τις (πολλες απο αυτές) συμφωνούσα. Τώρα αν ζει με νταντα , αν κάνει γιογκα και αν εχει κοτερο τι με νοιαζει? θα με πάει βόλτα? Πως ξέρω οτι λες αλήθεια ε΄συ ή πως ξέρετε αν λέω αλήθεια έγω?

58Σας χαιρετω! - Σελίδα 3 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:43 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και καλήνυχτα γιατί απο αυριο εχω δύσκολες ημερες. Τελείωσε το σχολείο και θα με φανε απο το πρωι οι βόλτες . Laughing

59Σας χαιρετω! - Σελίδα 3 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 1:51 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξερω για σενα παντως εγω δεν κρυφτικα πισω απο κανενα δαχτυλο!!δεν εδειξα να με αφορ η κοινωνικη ταξη καμια απο εδω μεσα και ουτε να ειμαι δυσπιστη για το αν οντως κανει την ζωη που λεει..αντιθετως μιας και χαρακτιριζομαι για το ποσο ευκολοπιστη ειμαι και με δουλευουν αρκετα συχνα οιδικοι μου για αυτον τον λογο πιστρυω οσα μας ελεγε..τωρα αν ειναι ψεμμα δεν με αφορα!!

60Σας χαιρετω! - Σελίδα 3 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 2:29 pm

xristinaki2000


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εμενα Αννα Μαρια μου αρεσαν οι αποψεις σου γενικα σε διαφορα θεματα ανεξαρτητα αν συμφωνω η οχι(αν και με τα περισσοτερα που ελεγες συκφωνουσα) ισως καποιες να τις πειραζει οτι τις περισσοτερες φορες υποστηριζες με παθος την αποψη σου αλλα για μενα αυτο δεν ειναι κακο.Τελος παντων δικαιωμα σου να κανεις οτι θελεις, να εισαι καλα εσυ και η οικογενεια σου και ελπιζω να αλλαξεις γνωμη τελικα!!!φιλακια!!!

61Σας χαιρετω! - Σελίδα 3 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 2:30 pm

xristinaki2000


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εμενα Αννα Μαρια μου αρεσαν οι αποψεις σου γενικα σε διαφορα θεματα ανεξαρτητα αν συμφωνω η οχι(αν και με τα περισσοτερα που ελεγες συκφωνουσα) ισως καποιες να τις πειραζει οτι τις περισσοτερες φορες υποστηριζες με παθος την αποψη σου αλλα για μενα αυτο δεν ειναι κακο.Τελος παντων δικαιωμα σου να κανεις οτι θελεις, να εισαι καλα εσυ και η οικογενεια σου και ελπιζω να αλλαξεις γνωμη τελικα!!!φιλακια!!!

62Σας χαιρετω! - Σελίδα 3 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τρι Ιουν 11, 2013 3:08 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η κοπέλα δεν είναι πια μέλος μας ας την σεβαστούμε λοιπόν και ας σταματήσουμε εδω!

63Σας χαιρετω! - Σελίδα 3 Empty Απ: Σας χαιρετω! Τετ Ιουν 12, 2013 2:22 am

TEAK


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
"ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ"

....ΚΑΙ ΣΤΗ ΚΟΡΦΗ ΑΝΕΒΑ !!!


Για την εν λόγω φράση υπάρχουν λοιπόν τρεις ερμηνείες:...
1) Τη χρησιμοποιούσαν οι ξενιτεμένοι χωρικοί της πατρίδας, όταν θυμούνταν τον πλάτανο του χωριού τους. Έλεγαν λοιπόν στους συμπατριώτες που συναντούσαν στην ξενιτιά "χαιρέτα μου τον πλάτανο" (σαν γυρίσεις στο χωριό). ..
Έτσι επικράτησε η φράση να σημαίνει "δεν θα γίνει ποτέ" (== δεν θα γυρίσω πίσω ποτέ).
2) Λέγεται ότι την 25η Μαρτίου 1821, όταν ο Παλαιών Πατρών Γερμανός έδωσε το σύνθημα της εθνικής εξέγερσης, κρέμασε το λάβαρο της επανάστασης σ' έναν μεγάλο πλάτανο στον περίβολο της μονής Αγίας Λαύρας κάτω από το οποίο περνούσαν οι αγωνιστές για να κοινωνήσουν. Από τότε, όταν κάποιος από αυτούς επισκεπτόταν τον Παλαιών Πατρών Γερμανό, οι συντροφοί του τού παρήγγελναν: "χαιρέτα μας τον πλάτανο", εννοώντας τον δεσπότη.
3) Κατά άλλους λέγεται ότι ο Κατσαντώνης είχε θάψει κάτω από έναν πλάτανο τους θησαυρούς του Αλή Πασά, οι οποίοι κατά την παράδοση δεν βρέθηκαν ποτέ. Ο ήρωας όταν ξεψυχούσε, είπε στους συντρόφους του: "πείτε στη γυναίκα και στον γιο μου να μου χαιρετάν τον πλάτανο". 




Για την εν λόγω φράση υπάρχουν λοιπόν τρεις ερμηνείες:...
1) Τη χρησιμοποιούσαν οι ξενιτεμένοι χωρικοί της πατρίδας, όταν θυμούνταν τον πλάτανο του χωριού τους. Έλεγαν λοιπόν στους συμπατριώτες που συναντούσαν στην ξενιτιά "χαιρέτα μου τον πλάτανο" (σαν γυρίσεις στο χωριό). ..
Έτσι επικράτησε η φράση να σημαίνει "δεν θα γίνει ποτέ" (== δεν θα γυρίσω πίσω ποτέ).
2) Λέγεται ότι την 25η Μαρτίου 1821, όταν ο Παλαιών Πατρών Γερμανός έδωσε το σύνθημα της εθνικής εξέγερσης, κρέμασε το λάβαρο της επανάστασης σ' έναν μεγάλο πλάτανο στον περίβολο της μονής Αγίας Λαύρας κάτω από το οποίο περνούσαν οι αγωνιστές για να κοινωνήσουν. Από τότε, όταν κάποιος από αυτούς επισκεπτόταν τον Παλαιών Πατρών Γερμανό, οι συντροφοί του τού παρήγγελναν: "χαιρέτα μας τον πλάτανο", εννοώντας τον δεσπότη.
3) Κατά άλλους λέγεται ότι ο Κατσαντώνης είχε θάψει κάτω από έναν πλάτανο τους θησαυρούς του Αλή Πασά, οι οποίοι κατά την παράδοση δεν βρέθηκαν ποτέ. Ο ήρωας όταν ξεψυχούσε, είπε στους συντρόφους του: "πείτε στη γυναίκα και στον γιο μου να μου χαιρετάν τον πλάτανο". 

ATHENSBAR

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις