Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
556 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 556 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια!Dimi τι ωραια! Θα περασει ο καιρος και ουτε που θα το παρεις χαμπαρι.
 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 669659flower
Εμεις ηρθαμε στο εξοχικο, δεινοπαθησα βεβαια με το δρομο που ειναι γεματο λακουβες.Τωρα αραξα στο μπαλκονι κι ακουω μονο τους γρυλους και τη θαλασσα. Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 893968

dimi82


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χαχαχα!!!! Κοριτσάκι έχω εγώ, δεν τα έχασες ακόμα! Γέννησε η κολλητή μου χτες και είδα τον μπεμπούκο της σήμερα και έλιωσα!!!

Εγώ πάντως μάλλον τα έχω χάσει!!!!  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 679259 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 679259 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 679259 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 679259 Sorry για το μπέρδεμα!!!! Γενικά πάντως είμαι μεσα στη χαζομάρα τον τελευταίο καιρό!!! Όλο βλακειούλες λέω!!! Αλλά με παρηγορούν και μου λένε πως φταίει η εγκυμοσύνη!!!!!!!!!Rolling Eyes

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι κανετε κοριτσακια μου....
σας εχασα ηρθε  η μανουλα μου λιγες μερες κ χαθηκα...σημερα τελειωσα με το διαβασμα....!!!!!!!!!!!πολλα τα νεα.....
γιουλη καλα εχουν αμφιβολια ακομα γι το φυλο...?ημαρτον θεε μου....!!!!!
ελισα μου σου κανει τσαλιμια ο μικρος απο τωρα ...μην αγχωνεσαι προσπαθησε να ξεκουραζεσαι...οσο περισσοτερο μπορεις...κ προσεχε μην παρασυρεσαι με το φαγητο τωρα που θα σε ξαπλα..(επαθα ενα σοκ σημερα +10 εφτασα.....)
μαρω μου απορω με την ψυχραιμια σου εγω ειμαι πολυ οξυθυμη..!!
νατασσα πηγα κ εγω στο ικα κνα ρωτησω τι δικαιουμαι κ αν μου καλυπτει τπτ η ασφαλεια στην κλινικη αλα τζιφος.. 0eyro..!!!τι καλα...
δεν θυμαμαι τπτ αλλο τωρα ..
μαρινα..?νατς..?εφη...???ολες καλα...!!!!!!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια μου καλα να περασετε...Θα χαλαρωσεις πιστευω και θα ξεχασεις την ταλαιπωρια...Το καλο ειναι οτι εχεις καπου να πας και ξεφευγεις λιγο..!!!Very Happy

Ντιμι μου κι εγω κανω συνεχεια γκαφες και μου λενε οτι ειναι λογω εγκυμοσυνης...Ελπιζω να μην μας μεινει κουσουρι..!!affraid

dimi82


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μια μου τι καλά! Εξοχικό, θάλασσα!!! Τέλειο ακούγεται!!!! Εμένα με απαρνήθηκε ο αντρούλης μου αυτό το σκ και δεν ήρθε, πήγε στην Αθήνα!!! Οπότε και εγώ θα τα μαζέψω αύριο και θα πάω στους γονείς μου, στο βουνό...  Αλλά θα προτιμούσα 1000 φορές θάλασσα!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Καλλι μου..τι κανεις βρε κοριτσακι μου...Χαθηκες..Ολα καλα με την μπεμπουλα σου..?? Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 567772

Αυτοι εχουν ακομα αμφιβολι εγω αποφασισα ειναι κοριτσι(αυτο με συμφερει)...!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 669659

dimi82


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γιούλη μου υπόσχονται ότι μετά τη γέννα θα επανέρθει ο εγκέφαλος στη θέση του! Πραγματικά ώρες ώρες δεν με αντέχω ούτε εγώ! Νιώθω πολύ χαζή! Twisted EvilTwisted EvilTwisted Evil

Kalli τι διαβάζεις??? Χαρά στο κουράγιο σου πάντως!!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε κοριτσια???καλησπερουδια σας!!! τωρα ειπα να κατσω λιγο να μιλησουμε!!!γεματη η μερα μας ηταν κ μου αρεσε αλλα χρειαζομαστε κ ξεκουραση!! τελικα δεν το φτιαξαμε ακομα το αυτοκολλητο τοιχου που μας ηρθε το μεσημερι γιατι ειπαμε καλυτερα να δεσουμε αυριο πρωτα την κουνια,να δουμε που θα την βαλουμε κ μετα να το τοποθετησουμε κ αυτο!!!εφτιαξα κ εναν κορμο μια που ειχα ορεξη πολυ σημερα-το'χω παρατηρησει παντως,οτι οσο καθομαι σπιτι μουριελιαζω κ δεν θελβ ουτε να καθαρισω,ουτε το ποτηρι μου να σηκωσω,αν βγω ομως,εστω να παω να περπατησω,μετα ειμαι αλλος ανθρωπος!!!εχω μια διαθεση λες κ πεταωωωωLike a Star @ heaven Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 875502 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 875502 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 875502 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 875502
εσει ςτι μου κανετε???

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Φρουφρου μου...τι κανει ο γιοκας σου??Μην αγχωνεσαι για το  αυτοκολλητο,εχεις καιρο μπροστα  σου..!!Κανεις τις βολτουλες  σου και ανεβαινει η ψυχολογια σου ε?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου εγω θα σας καληνυχτισω να ξαπλωσω να δω τηλεοραση με τον αντρουλη μου!θα τα πουμε το πρωι!!σας φιλω ολες μια μια ξεχωριστα μαζι κ τα μπεμπινια σας!!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 334590

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα Αλεξανδρα μου..!!!Sleep

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα το πρωι-εντελως τυχαια κοιταξα τα ραντεβου μου τι γιατρους εχω κ ποτε,κ συνειδητοποιησα οτι ειχα 10παρε δερματολογο που το ειχα κλεισα ενα μηνα πριν!!πηγα να μου γραψει χαρτι για την πισινα που χρειαζονται κ μου ειπε οτι δεν μου το συνιστα να παω τωρα που κοντευω!!!οχι οτι υπαρχει φιβος για ,ικροβια,μυκητες κ.α... αλλα απο ιωσεις κ αρρωστιες των μωρων που ισως να εχουν κ να κυκλοφορουν ετσι-οσο κ ανοιχτο να ειναι το κολυμβητηριο,την εχω γλυτωσει τοοοσους  μηνες απο αρκετους μου ειπε,να την παθω τωρα???κριμα θα'ναι !!! κ με προβληματισε γμτ!!!γιατι μπανια δεν το βλεπω να κανουμε κ για μενα ηταν μια καλη ιδεα για "μια δροσιστικη αποδραση"☀Cool

dimi82


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σου συνονόματη φρουφρου! Σε νιώθω απόλυτα σε αυτό που λες! Οταν σχολάω από τη δουλειά, αν κάτσω να ξεκουραστώ μετά δεν υπάρχει περίπτωση να σηκωθώ. Ενώ αν ξεκινήσω να κάνω διάφορα (είτε δουλειές είτε βόλτες) το πάω σερί μέχρι το βράδυ!

Καληνύχτα Αλεξ! Καλή ξεκούραση!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κ απο μενα..!!!
Εχω ακομη συσπασεις κ κατα καιρους τον νιωθω να με πιεζει εκει χαμηλα, αλλα σιγουρα ειμαι καλυτερα απο χτες βραδυ κ σιγουρα ειμαι καλυτερα ξαπλωμενη!!! Αν σηκωνομαι να παω τουαλετα η κατι αμεσως νιωθω βαρος κ πονο αναμεσα στα ποδια..  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 534787
Εσεις τι κανετε?! Νατασα μου απο το Λητω ειναι η κουνουπιερα σας? Κ εμεις απο κει εχουμε μια αλλα δεν ξερω πως μπαινει.. μια ασπρη με τρια σιδερα που δεν εχω ιδεα πως συνδυαζονται..
Αλεξανδρα μου με γεια τα πραγματακια σας!!!!! Αχ αντε να περασει ο καιρος κ να χαρουμε τα μωρακια μας!!!  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 654316
Ντιμι μου τι ωραια που ειδες τον μπεμπη της φιλεναδας σου!!!!!! Πρεπει να ηταν πολυ συγκινητικο..!!! Οσο ημουν στο μαιευτηριο γεννηθηκαν δυο μπουμπουκακια κ ηταν μια γλυκα ετσι λερωμενα μες στις πετσετουλες τους κουτσουνακια....!!!!
Τζουλια κοριτσακι ειναι ειμαστε σιγουρες ειπαμε!!!
Φρουφρου απο ποιο σαιτ παραγγειλες τελικα? Εμεις δεν εχουμε παραγγειλει ακομη.. ισως απο Δευτερα.. το εφεραν γρηγορα?

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dimi μου παρουσιαζα πτυχιακη κ επεσε πολυ διαβασμα...αλλα τωρα εννουσα διαβαζα τα νεα σας...!!!!αλλα ντα αλλα δεν συνενοουμαστε χααχχαχαχαχα!!!!!μ αρεσει ομως....
φρουφρου μεγια μεγια....ναι καλυτερα να στησετε τι κουνια πριν το κολησετε...
αλεξ μου καλο βραδυ....!!!!!!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JuliaG έγραψε:Καλησπερα Φρουφρου μου...τι κανει ο γιοκας σου??Μην αγχωνεσαι για το  αυτοκολλητο,εχεις καιρο μπροστα  σου..!!Κανεις τις βολτουλες  σου και ανεβαινει η ψυχολογια σου ε?
καλησπερα τζουλακι μου!!! πολυ χαρουμενος ο πιτσιποπακος μου σημερα!!ολο κοριτσακια παλι αρχισαν να τον χαίδεύουν κ ηταν η καλυτερη του!!!αν κ με πετυχε η βροχη το πρωι,ενταξει βηκα την λυση!μπηκα στο 1ο σουπερ μαρκετ κ εκανα μια ευρεση προσφορων σε απορρυπαντικα κ πανες!!!πανες Νο1 8.50 ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΚΕΤΟ PAMPERS 56τεμ κ ΣΑΜΠΟΥΑΝ PRODERM ΜΕ ΔΩΡΟ 1ΠΑΚ.ΜΩΡΟΜΑΤΗΛΑ STA 4ΕΥΡΩ !!
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΤΖΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ??Η ΜΙΚΡΗ ΜΠΕΜΠΟΘ ΣΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ??? ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΣΟΥ  ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΣΗΜΕΡΑ??

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimi82 έγραψε:Γιούλη μου υπόσχονται ότι μετά τη γέννα θα επανέρθει ο εγκέφαλος στη θέση του! Πραγματικά ώρες ώρες δεν με αντέχω ούτε εγώ! Νιώθω πολύ χαζή! Twisted EvilTwisted EvilTwisted Evil

Kalli τι διαβάζεις??? Χαρά στο κουράγιο σου πάντως!!!!
DIMI MOY ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΩΡΕ ΜΟΥ!!!!Very Happy:pregnantbelly: Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 990599 ΚΑΛΕ ΑΦΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ,ΛΕΤΕ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΓΚΑΛΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΜΑΣ??? Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 875502 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 875502 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 875502 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 228222

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalli f έγραψε:dimi μου παρουσιαζα πτυχιακη κ επεσε πολυ διαβασμα...αλλα τωρα εννουσα διαβαζα τα νεα σας...!!!!αλλα ντα αλλα δεν συνενοουμαστε χααχχαχαχαχα!!!!!μ αρεσει ομως....
φρουφρου μεγια μεγια....ναι καλυτερα να στησετε τι κουνια πριν το κολησετε...
αλεξ μου καλο βραδυ....!!!!!!!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΑΚΙ???ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ??? Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 401147 ΚΛΩΤΣΑ ?? ΚΛΩΤΣΑ???
ΠΩΣ ΤΑ ΠΗΓΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΣΟΥ??ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙΑ ΜΑΣ Κ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕ!!! ΕΜΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ???WinkWink Υ.Γ  ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΟ PIERCING!!! ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΦΙΛΕΣ ΣΤΟ FB?

dimi82


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Α καλά Κάλλι!!! Όπως είπα και πριν έχω χαζέψει!!!!LaughingLaughingLaughing Με την πτυχιακή τελείωσες τουλάχιστον? Και πάλι χαρά στο κουραγιο σου!!! Εγώ πλέον μπορώ να διαβάζω μόνο το forum και ότι έχει σχέση με εγκυμοσύνη!

Ελίζα ήταν πολύ όμορφα εκεί μέσα!! Βέβαια η φίλη μου υπέφερε ακόμα από τα ράμματα και δεν το έβλεπε τόσο ρομαντικά η καημένη!!!!

Φρουφρού σε ποιο super μπήκες????

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα ειμαστε Φρουφρου μου...Ευτυχως σημερα δεν με ενοχλησε το κεφαλι μου..!!!

Καλησπερα Ελιζα μου...κοιτα και αυτα  πριν καταληξεις...Εμενα μου αρεσουν πολυ και ειναι οικονομικα..!!
http://www.livewall.gr/

dimi82


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
φρουφρού έγραψε:
dimi82 έγραψε:Γιούλη μου υπόσχονται ότι μετά τη γέννα θα επανέρθει ο εγκέφαλος στη θέση του! Πραγματικά ώρες ώρες δεν με αντέχω ούτε εγώ! Νιώθω πολύ χαζή! Twisted EvilTwisted EvilTwisted Evil


Kalli τι διαβάζεις??? Χαρά στο κουράγιο σου πάντως!!!!
DIMI MOY ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΩΡΕ ΜΟΥ!!!!Very Happy:pregnantbelly: Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 990599 ΚΑΛΕ ΑΦΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ,ΛΕΤΕ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΓΚΑΛΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΜΑΣ??? Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 875502 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 875502 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 875502 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 228222

Λες να μην επανέλθει φρουφρού μου???? Καταστράφηκα σου λέω!!!! ΧΑΧΑΧΑ



φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elisa87 έγραψε:Καλησπερα κ απο μενα..!!!
Εχω ακομη συσπασεις κ κατα καιρους τον νιωθω να με πιεζει εκει χαμηλα, αλλα σιγουρα ειμαι καλυτερα απο χτες βραδυ κ σιγουρα ειμαι καλυτερα ξαπλωμενη!!! Αν σηκωνομαι να παω τουαλετα η κατι αμεσως νιωθω βαρος κ πονο αναμεσα στα ποδια..  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 534787
Εσεις τι κανετε?! Νατασα μου απο το Λητω ειναι η κουνουπιερα σας? Κ εμεις απο κει εχουμε μια αλλα δεν ξερω πως μπαινει.. μια ασπρη με τρια σιδερα που δεν εχω ιδεα πως συνδυαζονται..
Αλεξανδρα μου με γεια τα πραγματακια σας!!!!! Αχ αντε να περασει ο καιρος κ να χαρουμε τα μωρακια μας!!!  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 654316
Ντιμι μου τι ωραια που ειδες τον μπεμπη της φιλεναδας σου!!!!!! Πρεπει να ηταν πολυ συγκινητικο..!!! Οσο ημουν στο μαιευτηριο γεννηθηκαν δυο μπουμπουκακια κ ηταν μια γλυκα ετσι λερωμενα μες στις πετσετουλες τους κουτσουνακια....!!!!
Τζουλια κοριτσακι ειναι ειμαστε σιγουρες ειπαμε!!!
Φρουφρου απο ποιο σαιτ παραγγειλες τελικα? Εμεις δεν εχουμε παραγγειλει ακομη.. ισως απο Δευτερα.. το εφεραν γρηγορα?
ELIZAKI MOY ΘΑ ΞΑΝΑΠΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ Η' ΘΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΤΟ Σ,Κ Κ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ??
ΑΜΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ...ΑΣΕ...ΑΑΑΑ ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΤΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ Κ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ  ΕΝ Α "KREMASTRES.COM" ΑΛΛΟ "DELTA-PLAST.GR" ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ???ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΡΩ Κ ΣΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ!!!ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΠΟΥ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΑΥΤΟΙ!!ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΤΑΥΡΟ Κ ΣΟΥ ΤΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ!!!ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΕΓΩ ΑΠΟ'ΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΑΝ ΟΙ ΩΡΕΣ.

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι τελος καλο ολα καλα με την πτυχιακη..!!!!!ναι βρε φρου φρου μου εχουμε γινει φιλες στο fb ...κατι εχει παθει η φωτογραφικη μου ρε κοριτσια ...μου λεει οτι η καρτα μνημης προστατευεται απο την εγγραφη...κ δεν βγαζει ρε γ****ο...εχω καταστεναχωρηθει...πρεπει να παω καποια στιγμη...μπορει να ναι κατι απλο κ να χω φερει την καταστροφη αλλα με τη τεχνολογια δεν.......Mad❌x

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimi82 έγραψε:
φρουφρού έγραψε:
dimi82 έγραψε:Γιούλη μου υπόσχονται ότι μετά τη γέννα θα επανέρθει ο εγκέφαλος στη θέση του! Πραγματικά ώρες ώρες δεν με αντέχω ούτε εγώ! Νιώθω πολύ χαζή! Twisted EvilTwisted EvilTwisted Evil


Kalli τι διαβάζεις??? Χαρά στο κουράγιο σου πάντως!!!!
DIMI MOY ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΩΡΕ ΜΟΥ!!!!Very Happy:pregnantbelly: Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 990599 ΚΑΛΕ ΑΦΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ,ΛΕΤΕ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΓΚΑΛΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΜΑΣ??? Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 875502 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 875502 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 875502 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 228222

Λες να μην επανέλθει φρουφρού μου???? Καταστράφηκα σου λέω!!!! ΧΑΧΑΧΑ
ΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ!!!!ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥΣ!!!!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 669659 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 125586 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 669659 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 125586 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 669659 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 12 334590


φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalli f έγραψε:ναι τελος καλο ολα καλα με την πτυχιακη..!!!!!ναι βρε φρου φρου μου εχουμε γινει φιλες στο fb ...κατι εχει παθει η φωτογραφικη μου ρε κοριτσια ...μου λεει οτι η καρτα μνημης προστατευεται απο την εγγραφη...κ δεν βγαζει ρε γ****ο...εχω καταστεναχωρηθει...πρεπει να παω καποια στιγμη...μπορει να ναι κατι απλο κ να χω φερει την καταστροφη αλλα με τη τεχνολογια δεν.......Mad❌x
ΕΓΩ ΒΓΑΖΩ ΦΩΤΟ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΗΝ ΚΑΝΜΕΡΑ Κ ΤΙΣ ΚΡΑΤΑ ΟΛΕΣ ΚΙΟΛΑΣ!!!!ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ Κ ΣΥ ΚΑΝΤΟ ΕΤΣΙSmile ΑΩΡΑΙΑ!!!ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ...ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ!!ΧΑΧΧΑΧΑLaughingLaughingLaughingLaughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις