Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
270 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 270 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειναι στο χρωμα του ξυλου καρυδια...ουτε σκουρο αλλα ουτε το πολυ ανοιχτο...το ηθελα ετσι και να παιξω με διαφορα χρωματα στα σεντονακια και στα σκεπασματα...επειδη εχουμε παρκε ταιριαζει καλυτερα παρα το ασπρο..
εσενα?

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια μου !!!!



Αλεξανδρα μου τι διαβασα ηρθαν τα επιπλα της πριγκιπισας σας!!!!!!!!!!
μπραβο!!!!!!!!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 3 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 3 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 3 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 3 875502 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 3 893968 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 3 893968 αχ τι ωραια!!!!!!! αχ με το καλο να μπει εκει μεσα η μπουμπυ σας να τα χαρει!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμας μαριλενα μου ειναι ασπρο ξυλο σε ρομαντικο στυλ!!!κ εχει κατι χρωματακια διακριτικα μεσα του!με το που τα ειχαμε δει τα ερωτευτηκαμε με τον αντρα μουI love you κοριτσια ποτε να πλυνω την κουβερτουλα κ τα σεντονακια της?αναστασια μου τι κανεις?ναι ηρθανε κ τα φτιαχνουν τωρα!!ανυπομονω να τα δω τελειωμενα!!κοριτσια μου με τι να τα καθαρισω?ρωτησα την πεθερα μου κ μου ειπε με ενα βρεγμενο πανακι μονο.εσεις τι λετε?

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλα ειμαστε!!!

και εγω με ενα βρεγμενο πανακι τα ειχα πλινει .ειχα βαλει σε μια λεκανιτσα νερακι κα ξεπλενα εκει το πανι απλα αλλλαζα το νερο αν εβλεπα οτι βρωμιζε!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ μετα τα αφησες να αεριστουνε αναστασια μου?θελει καιρο για να ξεμυρισουν?

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα λαχταριστά μου κοριτσάκια!
Καλορίζικο κ καλοτάξιδο το νέο μας θεματάκι!  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 3 669659

Οι πιο πολλές ξεκουράζεστε, αυτο θα κάνω κ εγώ γιατί σήμερα πήγα γραφείο κ δεν την παλεύω καθόλου τώρα. Μαμ κ νάνι θέλω!!

Αλεξάνδρα βάλε τα χέρια στην μέση κ δίνε οδηγίες για τα έπιπλα! tongue
Καλορίζικα γλυκιά μου!!!!!!!!!! Εμένα μου είπαν από εκεί που τα παρήγγειλα πως μπορώ σε μια λεκανίτσα με νερό να διαλύσω λίγο λευκό ξύδι. Είναι άοσμο, απολυμαντικό κ δεν καταστρέφει τα έπιπλα. Αλλά μην σε πάρω στον λαιμό μου!!!! Το σίγουρο είναι πως δεν πρέπει να βάλεις φάρμακα, χλωρίνες κ τέτοια.
Τα σεντονάκια εγώ θα τα πλύνω σε λίγο καιρό να είναι έτοιμα, αλλά δεν θα τα στρώσω για να μην σκονίζονται. Θα τα έχω στην ντουλάπα κλειστά. Όταν με το καλό έρθει η ώρα, το μόνο εύκολο είναι να στρώσεις το κρεβατάκι!

Δημητρούλα εγώ δεν μπορώ να το δω το βίντεο, μαύρη μαυρίλα γέμισε η οθόνη κ δεν δείχνει τίποτα!!

Μαριλένα μόνη σου είσαι στο γραφείο κ μπορείς να έισαι έτσι αραχτή? Τυχερούλα!

Τζορτζίνα σου έστειλα στο fb αίτημα φιλίας να γίνουμε κ εκεί φίλες!

Πάω να διαβάσω τα τελευταία νέα που έχασα από το v.15 κ θα τα πούμε μετά! Σας φιλώ  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 3 315810

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μετα τα αφησα επειδη ειχα χρονο κανα μηνα ετσι !την προικα επειδη δεν ηθελα να τη βαλω στο πλυντηριο γιατι φοβομουν μην χαλασει την επλυνα στο χερι και επειδη ηταν χειμωνας και εβρεχε συνεχεια τα επλυνα  μολις ειχα μπει στο μηνα μου.τα σεντονακια μαζι με τα ρουχα της τα ειχα πλυνει!απλα ειχα κανει χωρο στην ντουλαπα μας!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Αναστασια μου...

Αλεξανδρα μου και μενα μαρεσει το ασπρο απλα επειδη ηταν το παρκε δε θα ταιριαζε τοσο πολυ..και οι τοιχοι ειναι λαχανι και μπεζ...

Τα σεντονακια και την κουβερτα εγω λεω να τα αφησω προς το τελος για να ειναι τελειως φρεσκα...και μετα να τα στρωσω...φυσικα κι αν τα πλυνεις και τα φυλαξεις νομιζω παλι μια χαρα ειναι...

Οσο για τα επιπλα αν εχουν σκονι οντως με ενα πανακι να φυγουν τα χοντρα...και μετα υπαρχει στην αγορα ενα καθαριστικο ειδικα για ξυλο για να μενει και η γυαλαδα τους..και δε μυριζει εντονα..

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατασσουλα μου τι κανεις?κουραστηκες σημερα στη δουλεια?καλα λες αυτο θα κανω,θα τα πλυνω κ θα τα εχω στην ντουλαπιτσα της κ θα τα στρωσω αργοτερα!αλλα την κουνουπιερα θα την τοποθετησωVery Happy δεν εχω λευκο ξυδι,θα τα κανω μονο με νερακιVery Happyσε ευχαριστω παντως!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι κοριτσια μου ετσι θα κανω κ εγω!θα τα καθαρισω με ενα βρεγμενο πανακι κ θα τα αφησω να αεριστουνε οσο χρειαστει!ευχομαι μονο να μην μυριζουν πολυ κ δεν φευγει η μυρωδια!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα Νατασα μου...μονη μου ειμαι στο γραφειο μου ..ειμαστε 20 ατομα αλλα ο καθενας το γραφειο του...οποτε ειμαι λιγο πιο χαλαρη...
Αχ πηγαινε να ξεκουραστεις...σε καταλαμβαινω γιατι κι εγω δουλευω πολλες ωρες..και παρολο που καθομαι και δεν πολυζοριζομαι ειναι κουραστικες οι πολλες ωρες..τι να κανουμε ομως..

Αν θες στειλε μου κι εμενα αιτημα στο fb.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαριλενα μου θα σου στειλω κ εγω αιτημα στο fb τωρα να ξερεις!θα σε βρω απο τα κοριτσια!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσια μου σχεδον τελειωσανε!!!αχ ειναι τοσο ομορφααααααα!!!!!!τι ωραια που ειναι στο δωματιακι μας!!!με τα χρωματα στους τοιχους μας Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 3 654316σε λιγο θα τα στησουμε!!!

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καVery Happyλωσ τα δεχτηκεσ αλεξ μου...τελεια τα επιπλακια ε?Very Happyμε το καλο να δεισ την κορουλα σασ...

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξ μου τι γλυκουλα που εισαι...δεν ασχολουμαι και πολυ με το fb...πρεπει κι εγω να βαλω λιγες φωτο με την κοιλια!!αποψε!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε ευχαριστω μαρω μου γλυκια!!!η αληθεια ειναι οτι κ στο καταστημα ητανε πανεμορφα τα επιπλακια μας αλλα στο δωματιο μας δειχνουν ακομη πιο ομορφαVery Happy:kankan:εσυ τι κανεις κοριτσακι μου?ο μπεμπης σου?μαριλενα μου κ εσυ εισαι πολυ ομορφουλα κ εχεις πολυ ωραιο σωματακιιιι!!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξ μου τελεια!!!δηλαδη οπου να ναι σε χανουμε θα πας εκει μεσα και δε θα βγεις...χαχαχα..

Αλεξ μου αποτι ειδα στις φωτο εχεις ανταυγειες αλλα δεν τα εβαψες? σορρυ που σε ρωτω απλα κι εγω κανω ανταυγιες και η γιατρος μου εδωσε την αδεια και τα εκανα..οπου ναναι θελουν ξανα..

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΙΧΑ ωραιο σωματακι χαχαχα...χαλαλι βεβαια δε με νοιαζει...θα κανω διαιτα μετα!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαριλενα μου τι σορρυ βρε?ο,τι θελεις ρωτα με!!!τα ειχα κανει ανταυγειες ναι αλλα δεν τα ξανα κανω γιατι θελω μετα το θηλασμο να τα κανω στο φυσικο μου χρωμα κ να τα αφησω μετα ετσι!!!εννοειται θα χασουμε τα κιλα μετα κ θα γινουμε θεες!!!!!!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 3 328109

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρα κι εμενα μαρεσει το φυσικο αλλα δεν εχω την υπομονη να το μακρυνω..οποτε ανταυγιες για λιγο φως...
Εννοειται του χρονου στην Ελλαδα με τις κορες μας θα ειμαστε κορμαρες!! (πρωτα ο Θεος λογαριαζουμε του χρονου να παμε...ο αντρας μου ειναι απο Χαλκιδα)

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ειμαστε αλεξ μου..το πρωι με πιασε μια ανησυχια γιατι μεχρι το μεσημερι δεν ειχα ακουσει το μπεμπη αλλα φαινεται κοιμοταν βαρια κ ξυπνησε πριν λιγο..

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μαρω μου κοιμουνται μερικες φορες πολυ τα γλυκουλια μουVery Happy να μην ανησυχεις!!!πηγαινετε καθε χρονο ελλαδα μαριλενα μου?

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε συ αλεξ ειμαι λιγο πεσμενη αυτεσ τισ μερεσ...γι αυτο κ εχω χαθει...η γιαγια στο νοσοκομειο ο πατερασ μου μαλλον εχει κ αυτοσ προβλημα οικονομικα χαλια ακομα κ η ανηψουλα μου η μικρη κρυολογησε ψιλοβαρια κ εμεισ ειμαστε καπωσ κλεισμενοι κ μονοι κ νιωθω σαν να χω εγκλωβιστει καπωσ...

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξ μου μια φορα το χρονο τουλαχιστον πηγαινουμε..απλα παμε διαφορες εποχες...πχ φετος πηγαμε το Γεναρη επειδη περσυ πηγαμε  Κεφαλονια..Αλλες φορες πηγαμε Πασχα..του χρονου λογαριαζουμε καλοκαιρι με το μωρακι μας να το δουν και οι συγγενεις μωρε... εσυ απο που εισαι Ελλαδα? Αποτι διαβαζα θα πας κι εσυ του χρονου?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρω μου πολλες φορες στη ζωη μας τυχαινει για ενα διαστημα να μας πηγαινουν ολα στραβα κ να υπαρχουν ασχημες καταστασεις..ειναι μεσα στη ζωη ολα αυτα....μεσα σε ολα τα στραβα ομως εχεις κ το ωραιοτερο δωρο στην κοιλιτσα σου αυτο να σκεφτεσαι να να παιρνεις δυναμη για ολα τα αλλα!!!I love you
μαριλενα μου ναι θα παμε κ εμεις του χρονου κ λογικα κατα το πασχα!θα κανουμε κ γαμο κ βαφτισια μαζι!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις