Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
420 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 420 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Μαριλενα μου...καλη δουλιτσα..!!!

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ανυπομονω τοσο να περασει ο καιρος.Φοβαμαι τη γεννα, φοβαμαι τα πάντα, μας φοβιζουν και συνεχεια οι τοσες πληροφοριες που δεχομαστε.
Τζούλια μου πολλες φιλες μου καναν το δευτερο παιδι τους σε δημοσιο.Και κοπελες που ειχαν την οικονομικη ανεση.Απλα θεωρησαν χαζο να πανε και να σκασουν τοσα λεφτα ξανα.Δε μπορεις ομως να σε παρακολουθει καποιος γυναικολογος του νοσοκομειου? Και να πας σ αυτον?

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δυστυχως Μια μου...με οσους ηρθα σε επαφη ζητουν φακελακι...απο 1200 + αναισθησιολογος..!!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζουλια μου εσεις εχετε αρκετα δημοσια νοσοκομια ? ειναι καινουρια?
Εμεις ενα εχουμε στη Λευκωσια και ειναι πολυ παλιο...μονο που το βλεπεις δε θελεις να γεννησεις εκει..παλια κρεβατια και τα δωματια ειναι 4-6 ατομα μεσα..

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε???? Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 28 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 28 215994

Ελιζα μου μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε!περιμενουμε νεα!
Μαριλενα μου καλη δουλιτσα!

Τζουλια μου θα σου πω κατι ελπιζω να σε βοηθησει μια πολυ καλη μου φιλη σε ολη την εγκυμοσυνη της την παρακολουθησε γιατρος απο το μητερα οταν την επιασαν οι πονοι δεν τον εβρισκε και ο αντρας της πανικοβληθηκε και την πηγε στο Θριασειο και γεννησε εκει φυσιολογικα μετα απο 10 ωρες που την περιμεναν με γιατρο εφημερειας και πηγαν ολα καλα !του εδωσαν νομιζω εν ασυμβολικο ποσο και  στο νοσοκομειο δεν πληρωσαν τιποτα!δεν λεω οτι ολες οι περιπτωσεις ειναι ιδιες αλλα θεωρω οτι για ολα υπαρχει λυση!επισης και στο Αττικο εχει πολυ καλους γιατρους και ειναι και πολυ καλο νοσοκομειο εκει αν θες ξερω εχω συστασεις για πολλους γιατρους!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οχι Μαριλενα μου εδω ευτυχως υπαρχει το Ελενα που θεωρειται απο τα καλυτερα...και στα ιδιωτικα οτι προκυψει εκει τα στελνουν..!!!Εχει και καινουριες ανακαινισμενες πτερυγες και λουξ δωματια..!!!Απλα δεν ξερω πως θα νιωσω με εναν ξενο γιατρο εκεινη την ωρα....

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια μου και εγω εχθες το βραδυ δεν κοιμηθηκα καλα και ολο ελεγα αντε γεννησω και με επιασε ανυπομονησια!



Τζουλια μου ειναι παρα πολλα τα 1200 για δημοσιο θελεις να ρωτησω για αττικο?

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
1200 ο γιατρος και αλλα η κλινικη?
εμενα μου ειπε περιπου 1300 γιατρος,350 αναισθησιολογος και 1500 η κλινικη..
Εφη μου μην ανησυχεις για τον τοκετο και μην φοβασαι...Ο θεος μας δινει τη δυναμη την καταλληλη στιγμη..Αν σε πιασουν οι φοβιες θα γεμισεις αγχος και αυτο δεν ειναι οτι καλυτερο...Χαλαρα και οτι ειναι να γινει θα γινει.. Δεν το παιζω ανετη η οτι δεν το σκεφτομαι ποτε αλλωστε και για μενα ειναι η πρωτη φορα αλλα προσπαθω να σκεφτομαι πχ την ωρα που θα μου δωσουν το μωρο...

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μανουλες τι μου κανετε? εμεις ειμαστε καλα ξυπνησαμε τελεια
γιουλακι μου πραγματικα θα ευχομουνα να εισουνα εδω στην γερμανια να δινεις νοσοκομεια δημοσεια εγω εδω που ειμουνα στο νοσοκομειο ειναι δημισειο 25 πτεριγες τελειο προσοπικο οι γιατροι δεν το συζηταμε και ολα τζαμπα και δωματια δικληνα παρακαλω

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Αναστασια μου...καλα ειναι τα κοριτσακια σου..??Αν μπορεις ρωτα και πες μου..!!Εχω ακουσει κι εγω καλα λογια για το Αττικο και οταν λυποθημησα και πηγα στην εφημερια εμεινα πολυ ευχαριστημενη...με προσεξαν παρα πολυ..!!!

Επισης λογω το οτι ειμαι ανασφαλιστη θα πληρωσω κανονικα και το νοσοκομειο..!!!

Μια μου ολες πιστευω  αγχωνομαστε...αλλες με την γεννα και αλλες με το τι μας περιμενει μετα..!!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Αναστασια μου ολα καλα?

Τζουλια μου σε καταλαμβαινω που σκεφτεσε οτι ισως δε θα νιωσεις ανετα με το νεο γιατρο..Οσο ναναι πρεπει να εχουμε μια επαφη πριν..Εμενα ειναι γυναικα και νιωθω παρα πολυ ανετα μαζι της..Πολυ γλυκια καλοτροπη...Θες να εχεις μια λιγο πιο προσωπικη σχεση ρε παιδι μου...τι να σου πω..

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
1200 +? Καλα δεν ντρεπονται.Ρε κοριτσια κατι φιλες μου εδω δεν εδωσαν τιποτα.Και στο Ριο στο πανεπιστημιακο.Εδωσαν απλα 300-500 ευρω  απο μονοι τους φακελακι.Αφου ειναι παρανομο πως μπορει να το απαιτουν?

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μην σας πιανη ανχος με την γεννα σας το λεω εγω που επι  5 μερες περιμενα να γεννησω και μαλιστα ειχα και την πρωτη μου εμπηρια και ας μην γενησα μετα δεν ειναι τιποτα ειναι ολα εκεινη την ωρα εγω ελεγα να εχω καπιον διπλα μου για κουραγιο αλλα τελικα οταν με επιασαν οι πονοι και με εβαλαν στην καρεκλα τοκετου δεν ηθελα κανεναν δεν σκεφτομουνα κανεναν το μονο που ακουγα μεσα στον πονο μου ηταν η γιατρος και η μεα που μου ελεγε για τις ανασες

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Αναστασια και Γιωτα! Αναστασια κι εσυ στριφογυριζες? Αστα ξεκινησαν κι οι ζεστες..

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι ομως Μια μου τα απαιτουν..!!!Δυστυχως...γι αυτο σκεφτομαι σοβαρα το θεμα της εφημεριας..!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, κορίτσια μου! Τι κάνετε όλες; εγώ έχω να κάνω δουλειές και βαριέμαιιιιιι.....
Ελιζάκι, περιμένουμε τα νέα σου! Θετική σκέψη και όλα θα είναι καλά, κούκλα μου!
Γιουλάκι μου, σε πονάει ακόμα το κεφαλάκι σου; όσο για το δημόσιο, εγώ θα σου έλεγα ναι.. Έχει πολλά θέματα εδώ στο φόρουμ για κοπέλες που γέννησαν σε δημόσιο, διάβασε τα να πάρεις ιδέες και βλέπεις!
Μαριλένα μου, τι τιμές είναι αυτές;; πανάκριβα! πω πω..

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλα ειναι οι ζουζουνες μου!!!!

Αστα Μια μου ξεκινησαν και δεν μπορουσα να κοιμηθω!
Καλημερα Νατασσα μου!
Γιωτα μου πως εισαι κοριτσακι μου?ολα καλα ετσι?ευτυχως !!!πεσ στον ζουζουνο σου να κρατηθει ακομα λιγο!!!!!


θα ρωτησω και θα σου πω αυριο λογικα θα σου εχω και λεπτομερειες!

παντως και στο ελενα εγω ειχα βρει γιατρο 600 ευρω μου ειχε ζητησει!
αυτα τα ποσα ειναι τρελα!
δεν μπορει ο αντρας σου να σε ασφαλησει?
δεν ειχες ποτε σου ασφαλεια?το ρωταω γιατι μου ειχαν πει οτι αν εχεις καποια ενσημα δεν θυμαμαι ποσα.μπορεις να κανεις ανανεωση?το εχεις ψαξει?

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι καλα ειμαστε μαλλον του εκανε καλο που γυρισαμε στο σπιτι και αλλαξε η διαθεση της μαμα και το βραδυ κοιμηθηκαμε αγκαλιτσα με τον μπαμπα μας την τριτη εχω παλι ραντεβου με την γιατρο μου να δουμε τι θα μου πει .......

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Νατασα μου...Δουλειες ε? Αχ υπομονη αφου πρεπει να γινουν..
Ναι τρελα ποσα ασε αλλα πανω κατω τοσα ειναι εδω σε ιδιωτικα...οκ υπαρχουν και πιο ακριβα...τι να κανω αφου εκει ειναι η γιατρος μου και ειμαι ευχαριστημενη...ομως ειναι πααααρα πολλα...

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζουλια???ειδες που εξεληχτικα και εβαλα την πητ μου? καπου διαβασα πως να το βαλεις..ε μεχρι να βαλω τικερακι ειπα να γραψω αυτο...

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαριλενα οντως πανακριβα και εκει!

να σε ρωτησω κατι ασχετο και εμενα στην αρχη 12 9 μου εδωσαν τελευταια ημεομηνια ποτε ειχες τελευταια περιοδο? ξερω τι σερωταω πρωι πρωι??

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστω πολυ Αναστασια μου..!!!Περιμενω νεα σου..!!!

Μπραβο Γιωτα μου που χαλαρωσες...θα κανει καλο και στο μικρο σου να σου ανεβει η ψυχολογια..!!!

Νατασσα μου υπομονη κι εγω ενα σωρο δουλειες εχω....!!!

Μαριλενα μου μπραβο και παλι..Αστερι εισαι...Λιγο εμεινε να βαλεις και τικερακι..!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάντως σε σύγκριση με εδώ, Ελλάδα, μου φαίνονται ακριβά! Αλλά τι να κάνεις..
Άντε, θα μπει σιγά σιγά και το τικεράκι!
Εν τω μεταξύ είδε ο καλός μου στον Καλλίδη μια συνταγή για λαχματζούν και φαγώθηκε να του την κάνω, οπότε τώρα τη γράφω Razz

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασια μου πολυ μπερδεμενη η ιστορια μου με την πητ!!! 21/09/2012 ειχα κανει αποξηση (παλλινδρομη)..μετα απο 40 μερες περιπου ειχα περιοδο ...μετα πηρα κατι χαπια για να τον σταθεροποιησω και ειδα κανονικα στις 28 μερες..η γιατρος μου ειπε να περιμενω ακομα ενα κυκλο (χωρις χαπια) και μετα να προσπαθησω!! εγω πιστευα οτι στις 28 μερες θα ειχα παλι... "προσεχαμε" τις επικυνδυνες μερες...προς το τελος (μετα την 20η μερα) δεν προσεχαμε...περιμενα λεω μηπως επειδη δεν πηρα το χαπι!!! αλλα οπως βλεπεις η μπουμπου καταφερε να μπει στη ζωη μας!!!
ειχα τελευταια περιοδο 26/11/2012 που βγαινει οτι πητ θα ειχα 02/09/2012.. αλλα μετα μου την εβγαλε βαση μετρησεων του μωρου..μια μου ελεγε 10/09 μια 08/09.. το 12/09 μου το ειπε τελικα στην αυχενικη..

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατασα Λαχματζου? μη με τρελενεις πρωι πρωι..πανω που ειπα θα προσεξω αυτες τις μερες αφου το σκ εφαγα το ελα να δεις...και πεμπτη εχει ζυγισμα..αχ με μπολικο λεμονακι απο πανω ειναι οτι πρεπει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις